• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Máji, máš zprávu.

Honzík už je lepší, zato Lukiho pořád zase bolí břicho, ach jo. a připravujeme se na okna.
22. zář 2008 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
22. zář 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jsou ty fotky,já žádné nevydím?
22. zář 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no měla kyky mezi albama
22. zář 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak už ho tam nemá
22. zář 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi pro to že se skoro všem líbilo jen jí ne :slight_smile: ,to miluju jak někdo někoho pozve na svadbu a pak ho lidi kritizujou,to sem ráda že kolem sebe nemám takové lopaty,hlavně se zadarmo najíst a napít.Podle mě se tohle říkat nemá,každá nevěsta si připadá krásná aspoň ten jeden den tak proč ji v tom nenechat.
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. zář 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to asi jo,ale ty jsi ji asi neviděl maji :grinning: Ale to je jedno. Možná ji to smazali admini, jelikož to není album k tématu :grinning:
22. zář 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale i tak jít na svadbu a pak ji ukazovat ostatním a vysmívat se tomu mi příjde trochu trapné a pro nevěstu ponižující,co kdybych já ukazovala tvoíje fotky někomu a smála se jak tam vypadáš jak štětule :confounded: ,to měla říct přímo nevěstě a né takhle.Toť můj názor :grinning:
22. zář 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo,ale to je jedno. Prostě si to asi měla nechat pro sebe :wink:
Maji jdu se obléknout a jedeme pro kočárek, tak se tu objevím později :grinning:
22. zář 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu odpoledne k babičce nechala jsem udělat ty fotky v těch rámečcích tak ji dám fotku a tchýní musím to porozdávat ať neremcají,volala mi tchýně že mám nechat naočkovat Mařenku proti žloutence,že se to teď nějak rozmáhá co vy na to?
22. zář 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko.... :wink: :slight_smile:
Žofí tak vyberte ten správny... :wink:
Majo ja teda nevím s tou žloutenkou. Každého nazor ale ja myslím že kdyby jsme měli nechavat očkovat děti při každe hrozbě tak by neměli žadnou imunitu. :wink: A taky si myslím že k nam to ani nedojde,že je to jenom v Praze a okolí. :wink:
22. zář 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hojec je takové info hepatitda typu A je nemoc špinavých rukou, radši než očkování si důkladně mýt ruce před jídlem, po wc...než se napíchet tot můj názor
22. zář 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo děcka,ale víte jak to je venku si strčí ruku do pusy i když to už moc nedělá,já si myslím taky že se nemá očkovat kvůli všemu,ale tchýně má zas trauma a chce to zplatit a chce si to píchnout i ona.
22. zář 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji je to tvoje věc, já za sebe taky říkam ne, proč očkovat, když se leze přirozeně ubránit jen hygienou. Vím děti jsou děti, ale každá mám a snad dětské ubrousky tahá sebou všude do věku 4 let...a na utření to stačí. Ale jak chceš :wink:
22. zář 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě by to ani nenapadlo kdyby mi nevolala že ji zaplatí to očkování asi zas četla blesk tak má strach :grinning:
protože už jsme chtěly nechat očkovat malou kvůli něčemu a dr. mi řekla že je to zbytečné,když není náchylná nebo nemá sklon k nemocím myslím,že to byl ten pneumokok?teď nevím.Já třeba chci aby byla očkovaná proti klíšťákům to ji nechám 100% budem chodit do lesa nebo tak ,no tak ať to má pro jistotu.
Já mám taky základní očkování a nic mi není,uvydžíme :slight_smile:
22. zář 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo klíšťovka je gut věc, tu taky budu chtít na chalupě klíštáky máme to je fakt, a pak uvidím jestli prevenar nebo pneumo23 rozdíl je v ceně a v počtu nemocí před kterými chrání prevenar před 6 a pneumo před 23
22. zář 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ale já se v tom ani nevyznám nevím jestli je lepší nechat naočkovat proti žloutence nebo raději pneumo23 když píšeš že to chrání před 23 nemocemi tak mi to příjde lepčí
22. zář 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji jo a levnější ale nejpíp poradí doktorka.....
ono ne každé očkování je nejlepší je to hraní na city mamin, což o to já když viděla reklamu na prevenar byla jsem taky rozhodnutá ji očkovat ale počkám na názor své doktorky nebudu nic chtít na sílu....já jako malá jsem hodně troěla na záněty uší a tak se poptám dr co a jak....myslím že podle nemocnocsti tvého dítěte lze usoudit na co víc je náchylná a čímteda naočkovat když už....
22. zář 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji být tebou tak nechám základní očkování, plus klíštovka, plus bud prevenar nebo pneumo dle tvojí dr...a malé njak je nemocná na hepku bych se vy....i kdyby ji prodělala tak následky jsou minimální půl roku netučná dieta a dožiotní imunita to ti očkování nezaručí budete muset přeočkovávat....já jako malá taky byla ve škole v karanténě :wink:
22. zář 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to raději řeknu tchýni ať ji zaplatí ten prevenar nebo pneumokok a ještě se domluvím z dr. no i když ona je tež taková na baterky :unamused:
22. zář 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to bude lepší dle mého ale jak říkám klidně ji nechej naočkovat proti čemu chceš ty seš její máma :wink:
22. zář 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar zeny,
po dlouhe dobe se opet hlasim... a hned s prosbou.
Poradite cim se lecit z chripajzny ( horkosti, zimnice, bolest v krku, ryma, kasel, bolest hlavy a oci, teplota...) behem kojeni, tak aby maly neprisel k ujme?
Moc diky
22. zář 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudáčku hufi :frowning2: kdybys nekojila tak ti poradím coldrex ten mi zaručeně pomůže,ale takhle nevím asi ležet,ležet,ležet a čajíkovat :slight_smile: .Manža je taky nemocný chudák musel do práce.To raději teď nebudu ani chodit moc ven :slight_smile:
22. zář 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kup si v lékarně lízatka proti nachlazení :grinning:
22. zář 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, lezet, lezet... Dan je porat na 16h, a musim se psama... a porad nam nejede vytah!!!!! Uz vic jak 2 mesice. a bydlime az nahore.
22. zář 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš super to nezávidím :confounded: .A co mamča,že by venčila ?
22. zář 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem zpět.
Zany my už jsme měli kočárek odložený od dubna, takže jse si ho šla jen vyzvednout.
Tak teď už můžu klidně rodit :grinning:
Hufi zkus se zeptat obvodní dr. jestli ti neporadí :wink:
22. zář 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hufi, můžeš Paralen a čajíčky a postel :grinning:
22. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ještě ascorutin čistý vitamín C volně pordejný :wink:
22. zář 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeji vám krásný den :slight_smile: .Já sice nemocná naštěstí nejdem,ale malý ten má rýmu no až běda.Stále odsáváme a kapu malému do nosu kapky,ale moc semu to nelíbí .Člověk by ani nevěděl jakou má mimčo sílu. :grinning: .Neznáte někdo nějaké kapky , které by pomohli 7 měsičnímu mimču momentálně kapu vincentku nosní sprej.
22. zář 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek