• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tak mi Petr odešel na noční :frowning2: poslední dobou byl hodně doma,tak je to takový nezvzyk
1. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je šikula :slight_smile: já jsem byla minulý týden skoro pořád sama David dělal 16ky další den pak třeba spal a znova tento týden bude hektický a pak už snad bude klídek ve čtvrtek mi umřel děda zítra má pohřeb ale já nejdu nemá mi kdo malou hlídat jsem i tak trichu ráda že nemusím jít nemám to ráda i když to vlastně nikdo to je jasné :frowning2: ..............a ke všemu malá má teplotu pobekává v postýlce dala jsem ji nurofen snad brzy zabere :frowning2:
1. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je mi líto,upřímnou soustrast Leni
1. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Leni to je mi líto, upřímnou soustrast.
2. lis 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je? Já tady chodím sama? :confused:
2. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak malý šel ted spát.Venku je dneska hezky tak odpoledne vyrazíme
2. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet ty ses teda dneska pěkně rozjela v tématu tchýně :wink: že se nervuješ,kdo to nezažil tak to nepochopí :unamused:
2. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý už taky usnul. Já se nenervuju, to mi to za to nestojí. Akroát mě to jen zaráží, jak mi mohli takhle odpovědět :confused: V tom případě bych měla asi uvažovat o töm, že nejsem normální já :grinning:
2. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš oni tohle nezažívají,tak to ani nepochopí :wink:
2. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě že si mě uklidnila Zdeni :slight_smile: já už všechny témata bojkotuju a budu chodit jen na Ostravu :grinning:
2. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek: tchýně jsou prostě tchýně :wink:
2. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje tchýně je kupodivu docela v pohodě.... bych mohla spíš přispívat do tématu "švagrová" a "tchán" :confounded:

den, zofi: mi je to docela taky jedno, jen mě trochu stresuje, že prý má být už pořád škaredě :rolling_eyes:
2. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se tam dobře vyřádíme :grinning: Jsem zvědavá kdo vyhraje :grinning:
2. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude zajímavé
2. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky, že jste se mě tak zastali :wink:
2. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já až ted,púřišla jsem pozdě :unamused:
2. lis 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevadí. Celý den jsem se s nima dohadovala sama :grinning:
2. lis 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukám ted na to, :wink:
2. lis 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. Ježiš to je prdel... :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. lis 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Nikol,taky se u toho bavím ale mít takovou tchzni tak to je maras,nosit její bombardáky , :grinning: :grinning: :grinning: žanda musela zustat s otevřenou pusou :slight_smile:
2. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to opravdu strašná tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: znám jí dobře a věř že bych jí nechtěla ni za milion. Mohla bych se tam rozepsat ale už asi nemusím nemají slov. :grinning: :grinning: :grinning:
Jdeme psát ukoly. Zatím pa :wink: :slight_smile:
2. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to fakt děs :grinning: Já jdu vařit a jsem zvědavá, jestli tam ještě nějaká přispěje.
2. lis 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se dneska tak nudím,to počasí mě jednou zabije :angry:
2. lis 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už jsme po večeři a už jen relaxujeme.
2. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se z té baby zblázním! Najednou není pro mě tchýně, tak strašný problém,tak jak si můž dovolit tam napsat že? :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :grinning: tak jsem se taky pobavila :grinning: teda a to už jsem tak dlouho nečetla jiné diskuse no nic jdu okoupat malou a dát do hajan je dneska příšerně mrsklá má jen rýmu ale slintá jak buldok takže včerejší teplota byla stopro ze zubů jelikož dneska měla i průjem a trojky se tlačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: už at spí fakt se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak děkuji holky za podporu, ale zdá se mi, že nejsme normální my, že vůbec slavíme narozeniny :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
by mě zajímalo jak jinak uděláš dětskou oslavukdyž ne s balonkama a ostatníma nesmyslama.Mě to moc americké nepřijde.Už za komoušu se to tak dělalo ne :confused:
2. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... tak nějak diskusi "tchýně" rozdychávám, raději tam nepíši, protože jak se znám bylo by to semnou na dlouho a ještě bych se nervla :angry:
Jinak svámi souhlasím :wink:
Taky si nedokážu představit jinou oslavu pro malého než s balonkama a různýma prkotinkama
2. lis 2009 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek