• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No připadají mi jak jehovisti :grinning:
2. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo taky si říkám jestli nebude nějaká část maminek jehovistek ty neslaví nekupujou dárky atd atd máme známe :wink: jako s některýma je to hold těžké :wink: malá už konečně spíííííí hurá snad dneska bude klidná noc dala jsem ji už dopředu preventivně nurofen................a my půjdem s davidem asi omrknout tesco :sunglasses:
2. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky, já to už vzdávám a radši si vypnu kompijútr :grinning: a jdu kukat na TV.
2. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás se nespí ale taky asi vypnu pc,dneska jsem uplně vyřízená,samé starosti a nervy,poslední dobou už toho mám po krk :unamused: Všem příjemný večer a zítra papa :slight_smile:
2. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Dneska mi už konečně přijede mužíček,tak se už těším :wink:
3. lis 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. :slight_smile:
Tak my mame dneska lampionový průvod :dizzy_face: a potom vezeme Kubíka k babičce až do čtvrtku.
3. lis 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem.....Kurnik,jsem četla ty příspěvky,od doby co jsme zde byla naposledy a nějak se to tady roztěhotnělo,každopádně gratuluji Monča a Zofi....já zatím na druhé nemám ani pomyšlení,mám jen jedny nervy heheh :wink:
3. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZDENI - včera jsem neslyšela mobil měla jsem ho v kabelce a až v deset večer jsem si přečetla zprávu,kdybys měla čas tak dneska můžeš přijít doma jsem od 17hod. snad každý den když příjdu z práce tak většinou už nikam nejdu :slight_smile:
3. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co ste tady řešily jaká diskuze?Zas nic nevím že no když já tu taky zavítám raz za dva týdny :grinning:
Jinak já taky Mařence nedělám oslavu z balonkama no měla asi pět balonku ale nic přehnaného,normálně udělám pohoštění,dort,pití,nějaké děcké talířky,skleničky že ať to mají hezké když je to kinder party,ale nic jinak (samozřejmě dárky) ,to segra měla na zahradě a tam jsme se vyřádily pergola,balonky,takové ty děcké girlandy nebo jak se to jmenuje to bylo pěkné :grinning: ,ale mě stačí když ji dám ze pět balonku a je to do takového malého bytu stačí :grinning: stejně to rozpraskají poněvadž :grinning: to je legrace hrozná :grinning: .
Jinak se tu mějte pěkně večer nakouknu a teď se jdu připravit do práce,papa ženy !
3. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaruschka: no já jsem taky původně nechtěka být těhu, ale pak se mi to nějak rozleželo v hlavě a začali jsem nad tím uvažovat no a ono to pak strašně rachle vyšlo :grinning:
3. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Jar díky, ale mě už si gratulovala :slight_smile:
Máji ahooj :wink: at Ti to v práci rychle uteče
3. lis 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi :sweat_smile: původně jsi nechtěla být těhu :sweat_smile: :sweat_smile: já jsem vůbec nechtěla být v té době těhu :grinning: a beztak bych ho teď ani za nic nevyměnila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já diskuzi četla naposled včera někdy k večeru a pak už radši ani ne :pensive: tady je to tak vždycky, jak má někde někdo jiný názor, tak ho ostatní pokud možno rovnou sežerou.... už krom Ostravy taky skoro nikde nepřispívám... radši.
3. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, chcela som sa Vás opýtať, čo hovoríte na tehu oblečko v H&M Ostrava? Chcela by som ísť na nákupy a nemám referencie. Vy to máte určite preskúmané.
3. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink: Máji dneska nemůžu malujeme v obchodě večer :wink: Ale zítra odpoledne byck mohla co?
3. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni:Já vím,ale to už bylo dávno,a už víš co to bude?My bychom zatím druhé nezvládli finančně....máme hypošku,novej barák,a zatím všechny finance vrážíme tam....jsem ráda,jak nám zbude na jídlo....
Zofi:My snad po novém roce začnem pracovat uvidíme....jestli se zadaří.....ale nespěcháme....
3. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Penka! Je tam moc pěkné těhu oblečení, ale hodně drahé, tak se na to připrav :wink:
3. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarus né, nevíme, mimčo se nám nechtělo ukázat, tak snad př. týden :slight_smile: Jo to chápu, my naštěstí hypošku nemáme a ani nebudem mít, jinak bychom na tom byli dost podobně. A jak se jinak daří?
3. lis 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jasně zítra po 16 tě očekávám :grinning:
moni a co ty nechceš se zastavit? :wink:
3. lis 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji ráda, ale malý už má druhé atb :frowning2: Má pořád kašel, který se nelepší, tak jsme už 14 dní doma. Takže paráda.
Doufám, že mu už tyto pomůžou a pofičí do školky, jinak mě už jebne.... :sweat_smile:
Jinak se stavím až bude zdravý... :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dneska jsme byli s nikuš radši u dr. od soboty furt teploty, ubrečená, chovala se divně, jsme si říkali, asi zuby, jeden nový jsme zahlédli, ale jinak nic, tak sem dneska raději šla. doktorka, že všechno je v pohodě-než se podívala do pusy. nikuš dásně napuchlé až málem z pusy a hrozně moc červené, tak říkala, že tam má zánět a musíme to začít okamžitě kulírovat a původ zánětu: nikuš neleze ani jeden ani dva zuby, ale asi 5-6 najednou. takže jak má ty dásenka nateklé a bolavé tak si tam fut něco postrkovala a jak to bylo už načaté, tak se to rozjelo. tak snad už bude ted dobře. jsem chtěla makat do školy a doma udělat spoustu věcí a udělala segm kulové. tak budu dohánět. ohledně té vycházky- co příští týden, den je mi zatím fuk-krom čt.
3. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a málem bych zapoměla. Nikuš měla včera horečky, byla protivná a asi nám to chtěla "vynahradit" a začala chodit, zatím je to takové nejisté, ale snažíme se:slight_smile:
3. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, chudák, bobeček, tak at se jí brzy prořežou a má klid :frowning2: jinak gratulujeme k prvním krůčkům :dizzy_face:
3. lis 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: no vidíš tak už Nikča taky bude za chvilku běhat :grinning: To naše třeštidlo je k nezastavení. Dneska jsme byli na prochajdě v parku a moooooooooooooc se ji líbily lístečky na zemi :grinning:
3. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: já teda měla dnes pekně perný den dopo bylo v pohodě ale odpoledne už byla malá zase dost mrsklá ale už nám třetí špičák prosvitá tak počítám že by mohl třeba zítra být venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to hnus Den hlavně pevné nervy taky nám ty zoubky dávaj zabrat i když jak které nekteré vylezou ani nevíme a jiné horor :frowning2: no a jinak super že už se malá rozchodila jak já se na to těšila a ted bych si někdy přála mít zas jen spící miminko :grinning: žofi naši malou náramně zajímají popelnice už nám dvě stihla vybrat takové ty koše malé co bývaj u chodníku :grinning: jo a dneska se malá vyválela v hovínku no vyválela ona zakopla a spadla přímo do něj :angry: :grinning: grrr to tak naštve já po psovi sbírám a jiní ne :angry: nu což bude mít štěstíčko :grinning:
3. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: tak snad bude brzy lépe :pensive: a gratuluju k pokroku, tak vidíš, že to jde :dizzy_face: :dizzy_face: i když já jsem ráda, že naše prtě zatím jen leží a nekoordinovaně máchá končetinama :dizzy_face:

příští týden bych mohla po - út, pak tu mám tchýni :rolling_eyes: a pak o víkendu.

leni: :grinning: jo koukala jsem na fotku co máš na FB, před tím pádem vypadala kouzelně :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Den, ať je malá co nejdřív v poho :wink: Zuby dokážou udělat pěknou neplechu co?
4. lis 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ani nemluvte-další probdělá noc. tentokrát už bez horeček, ale ty dásně bolí-někdy už mi z toho začíná šibat. deme zkusit pojíst--tak sem zvědavá
4. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já se ted probudila :slight_smile: malovalz jsme do půl třetí do rána :unamused: zachvíli pak jedeme pro malého :slight_smile: Den at malá má co nejdříve zoubky venku,já to u malého neznám,přešli jsme to jako by se nic nedělo,jen trochu mín jedl :slight_smile: leni taky nadávám jak vidím na zemi psí hovínka,jednou v něm malý taky skončil.Já mám psy ráda ale bezohlednost lidí mě dokáže pěkně točit
4. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme v plném zařizování sobotních narozenin. Dneska byl muž objednat dort. A hádejte co? Lokomotivu samozřejmě :grinning:
4. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď jsem taťku ještě vyhnala ven, šel mi pro čepované pivečko do džbánku. Už se těším :wink:
4. lis 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek