• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no tedaaa co to je až na druhé straně jsme kde dneska všechny jste :confused: no žanet čekala jsem že bude mít malý lokomotivu :grinning: hlavně at se vám oslava vydaří :wink: já už budu za chviličkusamotinká teda malá v postýlce pustím si vkv co jsem neviděla díly a dám si k tomu šampus :dizzy_face: už se těším..............jo a jsem pěkně naštvaná jelikož jsem dneska byla na t-mobilu že chci ukončit smlouvu s paušálem který mi měl končit v prosinci a oni mi řekli že mi to automaticky prodloužili protože mi to prej končili k 29.10 :angry: což teda jsem z toho jelen když smlouvu jsem podepsala loni 2.12. tak jsem myslela že rok je opět do 2.12.tak nic no :angry:
4. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsemteda maximálně vytočená.... jak nám opravují ten výtah, tak už včera dělali do půl 10 večer a dneska se tady taky ještě vesele sbíjí, vrtá a mlátí.... už jsem malého asi šestkrát uspávala, protože se pochopitelně vždycky vzbudí.

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj tak dlouhoooo :angry: no teda to já bych si na ně vlítla tak pozdě co dělaj přes den ježišto u nás veškeré opravy co kdy byli tak max. do peti a byli v trapu a to ještě si je videla jak mají tak třicetkrát přestávku no máte to ale pracující firmu :grinning: :angry: já koukám na vkv ale šampus mi nechuti je to divné pít sama :grinning: no ale těšila jsem se na to celý den že si ho dám sama :grinning: nevadí no tak nejdřív v neděli s drahou půlkou :slight_smile:
4. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Leni nechápu jak mohli prodloužit smlouvu, bez tvého vědomí!!!!! To přece nejde, ty to musíš podepsat. Zajdi si tam znova a klidně si to zruš, musí to jít.
5. lis 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam mám taky paušál a co dva roky, to musím podepsat. Buď na dobu neurčitou, nebo zase na dva roky, s tím, že si od nich beru telefon za 1 kč.
5. lis 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko
fen: tak to by mě taky naštvalo s tím výtahem. To nemají rozum či co?
5. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi myslím že mohli, beztak tam je nějaké ustanovení o tom, že když to nevypovíš třeba dva měsíce před koncem, tak ti ji automaticky prodlužují..... běžná praxe :rolling_eyes:

zofi, včera skončili v půl desáté večer :angry: nakopala bych je do pr..... jsem zvědavá na dnešek.... nehledě na to, že máme pod dveřma půlcentimetrovou vrstvu prachu z chodby :confounded:
5. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko teda poledne my vstávali ale v jedenáct :confused: a musím pro knedlík at mužem rovnou obědvat :grinning: žanet já se s ním o tom bavila jak je možné že smlouva končila skoro o dva roky dřív no prej to tak je mám to prý ve smlouvě jenže včera jsem nemohla najít ten papír teda vím kde je ale já tam nevylezu David mi to dneska podá ale podle me je rok 12 měsíců a ne 10 nebo necelých 11 volala jsem i na infolinku tam mi řekla že tomám zkusit poslat písemně tak pošlu dnes mě jde o to že paušál jako dál chci mít jen jsem chtěla jiný tarif tarify jdiou sice měnit ale ne zrovna z toho mého na ten co jsem chtěla :angry: takže tak zkusím když tak aspon at mi dají teda ten arif co jsem chtěla :angry: .........no nic jdem s malou pro ten knedlík at můžem obědvat sice to bude tak na hodku ta cesta :grinning: já to pomalu vidím že s takovou už snad nepotřebuju doma skladovat kočárek když v něm nechce vůbec být a musí jít po svých když ji tam dám jedem s řevem :angry:
5. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky, moc se omlouvam, ze vam tady lezu. V polovine Listopadu prijedeme na prazdniny do Ostravy. Chtela jsem se zeptat a zaroven poprosit o radu, jestli nevite o nejakych pohybovych krouzcich, aktivitach atd. pro male deti v Ostrave, Marianske hory a okoli, Nas maly ma 18 mesicu, na plavani jsme uz prihlaseni, dekuji mooooc. :slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni: jediné co mě napadá tak jsou Mateřská centra, tak se zkus podívat na internetu a možná něco najdeš :wink:
5. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji moc zofinecko
5. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě už muž s malým jedou domů. Dneska vyjeli hned ráno a jeli vlakem do Prahy a pak do Brna. Že prý to je jeho dárek k narozeninám :grinning: My jsme zatím z babi vyzdobili pokoj a čekáme na malého s dárečkama.
5. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsme teď dorazily domu...nechtěli nás pustit že po nárkoze se tam musí být na pozorování ale.....pustili. Petřík byl zase pachválen...na sále byl ukázkový a narkoza mu neudělala žadný problém :slight_smile: .
Před ním byl jeden chlapeček a ten bobek zvracel a strašně plakal a měl nějaký nervový agresivní záchvat :frowning2:

Nemá chodit ještě zítra do školy a mam dávat pozor na vodu. :wink: Jdu vybalovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
malému Tomáškovi vše nej k dnešním narozeninkám :dizzy_face: ..... já jsem poklidila David si vzal malou ven tak čekám až dorazí zítra mám návštěvní den..........jinak ženet to je dobře že to Petřík dobře snášel :wink: a hlavně že vás pustili domů a nemuseli jste tam ještě zůstat........a já se nějak nudím mám tu moc ticho :grinning:
5. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni hlavně že jsi se stavila co?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :confounded:
5. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jako jsteeeeeee? :confused:
5. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je teda ÚROVEŃ :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem krásné slunečné ráno......Malá ještě spí to je pohodka,jsem dneska dříve vzhůru jak ona....paráda....Pak valíme o5 k doktorovi,jelikož se mu nezdála krev ach jo.......
6. lis 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Lenni díky za přání :slight_smile: Přípravy jsou v plném proudu :wink:
6. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde se zase dneska flákáte? :confused: :sweat_smile: :grinning:
6. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vím,že to sem asi tak moc nepatří,ale zkusím se zeptat. Mohli byste mi doporučit nějakou dobrou zubní lékařku ? Nejlépe Ostrava Poruba. Moc děkuji.
6. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky emko! Já jsem z Poruby a zubařů je tady sice dost, ale nikdo nepříjmá :frowning2: Já mám skvělého zubaře na nové poliklinice v Porubě. Jmenuje se Vařecha. Ale myslím, že má taky stop stav.
6. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vám nejde dneska proud? :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
proud jde, ale když je tak hezky a není zima tak lítáme po venku, nebo se musím věnovat malému, vyžaduje doma dost pozornosti :grinning: :confounded:
6. lis 2009 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Tak nám dlouho teda nešel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Před chvíli jsme přišli z venku...dneska nám tu otevřeli před domem Penny market tak jsme se byli podívat na velký ohňostroj :wink:
6. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet a kde je ten penny přesně, chci tam zajet a vůbec nevím kde u rudné to je :grinning:
6. lis 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni hned vedla benzinky slovnaft a taky sousedí s prumyslovkou :wink:
6. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevím ani kde je ta benzínka ani průmyslovka, moc to neznám tam :grinning:
No zajedu asi do centra.
6. lis 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK JSEM SI VŠIMLA, ŽE MUSÍM DO VÍTKOVIC, TAK SNAD TO TAM NAJDU :confounded:
6. lis 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ti teda neporadím. Benzinku a prumku zná snad každý :sweat_smile: ještě je to snad kousek od Dopravního inspektorátu (policajti) :wink: . Jezdí tam 45 a 31 autobus a tramvaj 1
6. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek