Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
m.o.n.i.k.a
6. lis 2009
zanet mě už to miláček vysvětlil, tak už tak nějak vím , díky 😉 Jinak mě Vítkovice nic neříkají, nikoho tam nemám, nejezdím tam jen projíždím, jinou stranou, tak to tam vůbec neznám 😃
fender
6. lis 2009
nám taky proud chvíli nešel, bo jsem měla zaplou pračku a do toho jsem zapnula vysavac, takze jsem vyhodila pojistky :-p 😃
m.o.n.i.k.a
6. lis 2009
fen to se mě taky stalo 😃 prala jsem a v kuchynu jsem vařila v konvici vodu na čaj, máme pračku zapojenou do stejné zásuvky jak konvici v kuchyni... najednou se všechno vyplo a nic nešlo, no samozřejmě já blb byla půl dne bez proudu, prože mě nenapadlo, že jsem vyhodila pojistky, tak jsme se nudili, nevěděli už co dělat a tak jsem šla asi po 4řech hodinách klepnout na souseda co je, že nejde proud a on, že mu jde, nahodil mi to tu zpátky a bylo to, tak jsem se chlámala 😃
tomasek06
7. lis 2009
Krásné ráno 🙂 Venku prší to je hnus co?
zofinecka
7. lis 2009
Nazdárek no holky kde jste? My dneska byli u tchýně a poznali jsme jejího nového přítele a konečně máme fotenky z Eliščiny oslavy narozenin 😃
http://www.facebook.com/home.php#/album.php?aid...
tady je odkaz 😉 😃
winifred
7. lis 2009
Ahojky holky tak jsem tady dlouho nebyla tak jsem si řekla že tady nakouknu,ale jak tak koukám tak je tady nějaký klideček 😃
zofinecka
7. lis 2009
win: no nějak to tu vázne 😞
winifred
7. lis 2009
Asi všichni šli za lepším no co se dá dělat.Já taky nemám přes den sednout k počítači,malý mi to nedovolí teda pokud zrovna nespí to můžu.Jinak je vždycky všude rychlejí než já začinám si říkat jak to stíhá.Dává mi pěkně zabrat.To starší byla více v pohodě všude nemusela lozit.Ale malého každou chvíli z něčeho sundavám.Je to raubíř 🙂
zanetka82
8. lis 2009
Krásné ráno. 🙂
Je tam sice škaredě u nás je taková mlha že nevidím protější brák :-p
My jedeme dneska ke tchýni....má nerozeniny i její manžel. Tak navrat vidím ve večerních hodinách. 😉
zanetka82
8. lis 2009
Žofí chtěla jsem se podivat na fotečky ale nejde to chce to heslo na přihlašení :-N 😃
tomasek06
8. lis 2009
Krásné ráno! Žofi fotečky fakt nejdou otevřít. Já taky časem přihodím fotečky ze včerejší oslavy.
zofinecka
8. lis 2009
tak teˇ'd už by to snad mělo jít 😉
tomasek06
8. lis 2009
Nejde 😞 Pořád to chce přihlášení.
zdenka26
8. lis 2009
Ahojky 😉 Poslední dobou mám problémy se zubama,takže není nálada tady psát.U nás je vše v kliduz,malej je bez plenek a zatím žádné nehody se nekonaly a učíme se znát barvičky,už zná tři a pořád ukazuje kde ty barvičky jsou a je šíleně u toho důležitý 🙂
zdenka26
8. lis 2009
Tomáškovy vše nej k narozeninám,hlavně hodně zdravíčka 😉
leninnek
8. lis 2009
ahojky já se hlásím po víkendu 😉 koukám že tady nic moc nového .... tomasek jaká byla oslava tchyně předpokládám nedorazila co těším se na fotečky 😉 ........jinak jsem tu naverbovala kámošku tak snad dojde a bude si s námi psát 😉 zdeni to je malý šikula teda 😉
baboja
8. lis 2009
Ahoj můžu se přidat ?? 🙂
leninnek
8. lis 2009
ahoj bajuš no vítej 🙂 žofi koukala jsem na fotečky super 🙂 tý jo Eliška už je veliká slečna 😉 a kolik měla dárečků x-)
baboja
8. lis 2009
dík 😉
zdenka26
8. lis 2009
Ahojky baju 🙂 Odkud jsi z Ov?
baboja
8. lis 2009
ahoj Zdeni, ano jsem z Ostravy Dubiny a ty ?
tomasek06
8. lis 2009
Ahoj baboj vítám tě! Zdeni díky za přání 😉 Jinak jsem dneska měla celý den volno. Muž jel s malým jen tak na Slovensko mi koupit korbačíky 😃 😃 Ještě nejsou doma, tak snad už brzo dorazí.
leninnek
8. lis 2009
teda tady se nekdo má já chci taky korbačíky 😃
tomasek06
8. lis 2009
Už se taky nemůžu dočkat 😉 prý jich koupil 50, ale beztak něco ujedli ve vlaku.
baboja
8. lis 2009
děkuji .. taky bych si dala ...Leničko nechceš zajít do obchudku ?? 😃
tomasek06
8. lis 2009
Jo tchýně pochopiletně nedorazila, tak jsme ji kvalitně pomluvili.
fender
8. lis 2009
tady se rozdávají korbačíky? =-) koukám že jdu práv včas 😃

zofi fotky super x-)
baboj vitaj 😎
tomasek06
8. lis 2009
Na rozdávání určitě nezbyde Fen 😃
fender
8. lis 2009
:-p :-p :-p :-p :-p :-p
zdenka26
8. lis 2009
Baboj jsem kousek od Mastonu 🙂 Já bych si dala taky korbačíky.Jaká byla oslava žanet?

Začni psát odpověď...

Odešli