• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
zanet mě už to miláček vysvětlil, tak už tak nějak vím , díky :wink: Jinak mě Vítkovice nic neříkají, nikoho tam nemám, nejezdím tam jen projíždím, jinou stranou, tak to tam vůbec neznám :grinning:
6. lis 2009 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám taky proud chvíli nešel, bo jsem měla zaplou pračku a do toho jsem zapnula vysavac, takze jsem vyhodila pojistky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen to se mě taky stalo :grinning: prala jsem a v kuchynu jsem vařila v konvici vodu na čaj, máme pračku zapojenou do stejné zásuvky jak konvici v kuchyni... najednou se všechno vyplo a nic nešlo, no samozřejmě já blb byla půl dne bez proudu, prože mě nenapadlo, že jsem vyhodila pojistky, tak jsme se nudili, nevěděli už co dělat a tak jsem šla asi po 4řech hodinách klepnout na souseda co je, že nejde proud a on, že mu jde, nahodil mi to tu zpátky a bylo to, tak jsem se chlámala :grinning:
6. lis 2009 ve 22:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Venku prší to je hnus co?
7. lis 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek no holky kde jste? My dneska byli u tchýně a poznali jsme jejího nového přítele a konečně máme fotenky z Eliščiny oslavy narozenin :grinning:
http://www.facebook.com/home.php#/album.php?aid=11566&id=1802375483&ref=mf
tady je odkaz :wink: :grinning:
7. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem tady dlouho nebyla tak jsem si řekla že tady nakouknu,ale jak tak koukám tak je tady nějaký klideček :grinning:
7. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
win: no nějak to tu vázne :frowning2:
7. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi všichni šli za lepším no co se dá dělat.Já taky nemám přes den sednout k počítači,malý mi to nedovolí teda pokud zrovna nespí to můžu.Jinak je vždycky všude rychlejí než já začinám si říkat jak to stíhá.Dává mi pěkně zabrat.To starší byla více v pohodě všude nemusela lozit.Ale malého každou chvíli z něčeho sundavám.Je to raubíř :slight_smile:
7. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno. :slight_smile:
Je tam sice škaredě u nás je taková mlha že nevidím protější brák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jedeme dneska ke tchýni....má nerozeniny i její manžel. Tak navrat vidím ve večerních hodinách. :wink:
8. lis 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofí chtěla jsem se podivat na fotečky ale nejde to chce to heslo na přihlašení :sweat_smile: :grinning:
8. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Žofi fotečky fakt nejdou otevřít. Já taky časem přihodím fotečky ze včerejší oslavy.
8. lis 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teˇ'd už by to snad mělo jít :wink:
8. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejde :frowning2: Pořád to chce přihlášení.
8. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink: Poslední dobou mám problémy se zubama,takže není nálada tady psát.U nás je vše v kliduz,malej je bez plenek a zatím žádné nehody se nekonaly a učíme se znát barvičky,už zná tři a pořád ukazuje kde ty barvičky jsou a je šíleně u toho důležitý :slight_smile:
8. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomáškovy vše nej k narozeninám,hlavně hodně zdravíčka :wink:
8. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já se hlásím po víkendu :wink: koukám že tady nic moc nového .... tomasek jaká byla oslava tchyně předpokládám nedorazila co těším se na fotečky :wink: ........jinak jsem tu naverbovala kámošku tak snad dojde a bude si s námi psát :wink: zdeni to je malý šikula teda :wink:
8. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj můžu se přidat ?? :slight_smile:
8. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bajuš no vítej :slight_smile: žofi koukala jsem na fotečky super :slight_smile: tý jo Eliška už je veliká slečna :wink: a kolik měla dárečků :dizzy_face:
8. lis 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík :wink:
8. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky baju :slight_smile: Odkud jsi z Ov?
8. lis 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zdeni, ano jsem z Ostravy Dubiny a ty ?
8. lis 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baboj vítám tě! Zdeni díky za přání :wink: Jinak jsem dneska měla celý den volno. Muž jel s malým jen tak na Slovensko mi koupit korbačíky :grinning: :grinning: Ještě nejsou doma, tak snad už brzo dorazí.
8. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady se nekdo má já chci taky korbačíky :grinning:
8. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se taky nemůžu dočkat :wink: prý jich koupil 50, ale beztak něco ujedli ve vlaku.
8. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji .. taky bych si dala ...Leničko nechceš zajít do obchudku ?? :grinning:
8. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tchýně pochopiletně nedorazila, tak jsme ji kvalitně pomluvili.
8. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se rozdávají korbačíky? :confused: koukám že jdu práv včas :grinning:

zofi fotky super :dizzy_face:
baboj vitaj :sunglasses:
8. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na rozdávání určitě nezbyde Fen :grinning:
8. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baboj jsem kousek od Mastonu :slight_smile: Já bych si dala taky korbačíky.Jaká byla oslava žanet?
8. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek