• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
fen škoda co nezbyde nám než si nechat zajít chut :grinning: bajuš nechci to není ono já bych si dala právě ty slovenské :dizzy_face: mnam a tady se někdo nechce podělit :grinning:
8. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, že jo? já taky myslím že by se měla podělit :rolling_eyes: :grinning:
no jo vlastně, jaká byla oslava? a přišla tchýně? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no zítra si je budu muset koupit a je mi uplůně fuk že nebudou slovenské mám na ně uplně chut
8. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
žanet a kdy budou fotečky z oslavy?a co malej vlastně dostal ?
8. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
taky je mi fuk jestlijsou slovenské a koupím si je :slight_smile: fender .. děkuji za přivítání :dizzy_face:
8. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
No korbačíky jsou úplně šílené baštím jak o život a čučím na superstar. Jinak oslava super, malý chtěl pořád sfoukávat svíčky :grinning: A největší radost měl z popelářského auta.
8. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele žanet neprovokuj stěma korbačíkama,nebo se ještě k tobě všechny stavíme
8. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky koukám na superstar,Petr šel uspat malého,chceme si pak udělat pěkný večer.Mám poslední dny nějakou depku,mám za pár dní narozeniny a tak mě deptají ty roky co mám a ktomu jsem se dneska zakoukala do zrcadla a co nevidím :confused: samé šedivé vlasy,mám je už trochu odrostlé a tak to jde fest vidět,jsem to dneska obrečela,no prostě jsem poslední dny jak malé děcko,Petr se může z toho potrhat smíchy :angry:
8. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Zdeni nic si z toho nedělej. Já mám taky fest šedivé vlasy hlavně kolem uší :confused: :astonished: taky jsem z toho byla uplně na prášky. :grinning: :grinning: :grinning:
oslava byla dobrá ale jsem přejezená až až....
A taky vítám novou maminku :wink:
8. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jaké roky? :fearful: :sweat_smile: no zdeni nevím, podle fotek teda nevypadáš, že bys měla mít depku :confused:
8. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
fen za dva dny mám 28 a to je už alespon podle mě docela dost :unamused:
8. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jdi se bodnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já mám 29 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni taky mi bude 28 ale nemyslím si že je to moc :astonished: :confused: ....já se pořád citím mladá :grinning: :wink:
8. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! Venku je zase hnusné počasí co?
9. lis 2009 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježíííííííš Zdeni jsi v nejlepších letech :wink: ,mě bude 27 tak to abych taky měla depku a nemám počkejme do té třicítky a pak můžem založit klub "Zoufalé manželky" :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak krásné uplakané ráno je tam kosa jako z nosa,už jsem doma ze školky :slight_smile:
9. lis 2009 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko teda tady je docházka neříkejte že jste někde v tom hnusu co je venku :confused: já měla dneska budíček v sedm a ještě jsem se nezastavila :rolling_eyes: na oběd upeču kuře se zelím a brambůrkem a těším se až malá půjde spát a já s ní co jiného se dá v tom počasí dělat :unamused:
9. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
No my jsme dneska vstávali v pět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
taky přeju dobré ráno .. dneska mám jít s malým na očkování a nenašla jsem penízky co jsem na to měla odložené .. není mi sice 28 ale hlavu mám už děravou jako v 50 letech .. :frowning2: a Leničko .. nechceš pozvat Bajušku na obídek ?? :grinning:
9. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
To u nás dneska vaří muž. Bude dělat sekanou.
9. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
šikovnej mužík :wink:
9. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo je šikovný :slight_smile: A kde jste? Venku hnusně a tady nikdo :confused:
9. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak u nás se například spí:slight_smile:)) nikuš spí už skoro 3 a půl hodiny, jinak se snažím učit. ale snaha dobrá-výsledek už horší :wink:
9. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Malý mi dneska spal do půl páté :confused: tak jsem zvědavá v kolik zase půjde večer spát.
9. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no nám se opět daří dotoho všeho co je nám dneska bouchla trouba vyhodilo to pojistky až na chodbě :frowning2: :rolling_eyes: já už mám tak na všechno nervy nejhorší je že nejde ani sporák takže jsme sháněli od nekoho nejaký vařič no a z výplaty musíme koupit nový sporák je fakt že byl potřeba ale mohlo to počkat apson po vánocích :rolling_eyes: no tak nedá se nic dělat letos asi budemem mít pod stromečkem jen ten sporák no a jen malá bude mít dárečky jako když se se.e tak se se.e fakt už :rolling_eyes: ......... a jinak jako co to máte za spáče mě malá od sedmi vzhůru pak z donucení usla o půl dvanácté a spala jen třičtvrtě hodky a ted tu pořád řádí jako černá ruka :rolling_eyes: no ještě půl hodky a jde se koupat a spát už aby to bylo :grinning:
9. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte
Leni nejsi sama komu se sralo... Nám taky a poslední dobou hodně :frowning2:
Ale ted se konečně začlo dařit, budem se stěhovat do svého a taky to nebude sranda před Vánocema, musíme koupit dvě skříně a komodu- zatím později to ostatní jinak by byli vánoce včudu.
Neboj jednou se to zase obrátí v dobré, taky jsme si tedka užívali své :confounded:
9. lis 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no mony už aby se to obrátilo :slight_smile: takře už budete mít svůj byteček jo?tak to je super akorát teda by se mi nechtělo znova zase stěhovat :unamused: a kde jste koupili byt? no občas to na člověka fakt padá ale co když nejde o život jde o .... ale i tak to prostě naštve........a kde zas je někdo co všichni děláte já se nudím dneska mi malou koupe David tak to mám bez starostí akorát pak uklidit a je klídek :slight_smile:
9. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak my bzli celé odpoledne v shopinu,kupovali jsem nějaké kvítka a nové květináče :slight_smile: Leni tak to je pech s tou troubou,je pravda že jak se se.e tak se se.e :slight_smile: Moni gratuluju k bytečku a kde budete bydlet?
9. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak venku mlha jak blázen,jsem neviděla před auto :unamused:
9. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni , Zdeni byt je v Zábřehu kousek od Assenu jestli víte kde to je. Už se tam moc těším. Zatím to nebude naše, až nám to prodají bude to naše, ale už je jistota, že to bude naše a nemusíme se stěhovat.
Tak jsem strašně ráda, malý bude mít konečně pokoj :grinning:
Leni stěhovat já nebudu to budou stěhováci, na mě je pak vybalování, to mi mamka pomaličku pomůže :wink:
9. lis 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak děkuji
9. lis 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek