• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
hoj, co děláme na druhé straně? :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem dneska byla kouknout v práci a dostala jsem pěkné kapky, že jsem přijela bez malého, to je teda úroveň :angry: :grinning:
9. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mony no jasně ale i tak právě to vybalování ukládání a tak no ale z druhé strany by mě to i bavilo :wink: ...........fen a jak si to jako můžeš dovolit přijet bez malého :grinning: to je teda fakt úroven :grinning: .....tady je pořád nějak mrtvo nechápu co všichni dělají v takovém počasí hnusném malá mi chodí s botama že chce papa a nevím jak ji vysvětlovat že je venku hnusně už at je apson sníh
9. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen jsem koukala kdo to tu je nový :grinning:
leni mamka mi pomůže a jak píšeš budu ráda vybalovat, protože vím, že to je naše :slight_smile:
jj ostrava nějak chrápe, vždy jsem dočítala a ted nic :grinning:
9. lis 2009 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do hajan, ráno vstáváme pá a dobrou :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás už všichni spí,jsem se dala na vaření.dělám kuřecí perkel.nějak se mi nechce spát.Vůbec Ti Moni nezávidím,malování a stěhování nedávám :angry:
9. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni taky se těším na sníh,tak my chodíme ven pořád,malý chce chodit i když trochu prší,dáme pláštěnku a gumáky a jdeme :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož kde jste :angry:
9. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdem zítra ráno na kyčle, tak jsem zvědavá, jak to malej zvládne :fearful: doufám, že nebude lít :confounded:
9. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen uvidíš že to bude v pohodě,my jsme měli měsíc nařízené široké balení a pak už to bylo v klidu
9. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
už pokukuju po vánočních dárcích pro malého,co kupujete prckům?dneska jsem koupila dřevěné puzzle a dřevěnou stavebnici.Uvažuju o nějaké modelíně s tvořítkama,máte někdo nějakou odzkoušenou?
9. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ted povečeřela ještě jsem měla hlad a to jsem večeřela v osm :sweat_smile: zdeni, tak naštěstí malovat nebudu do toho bych se nedala :grinning: tak je to v klidu :slight_smile:
9. lis 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vánoční dárky pro prcka naštěstí zatím řešit nemusím :sunglasses: ale co koupit třeba našim, to fakt nevím :confounded:
tak široké balení by bylo v poho. stejně mu dávám většinou přes den látkovky, takže kdyby to bylo jenom tohle tak bychom to zvládli :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pá jdu spát.
9. lis 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen uvidíš že to bude dobrý, :wink: Dárky prorodinu vůbec nevím :frowning2: Dobrou Moni :slight_smile:
9. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže paráda .. vy řešíte co koupit a já zase řeším kde na to všechno vemu , ráda bych si to s váma vyměnila .. tak mi djete penízky a já vám za to zase dám rady co koupit :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já pro malou mám dárečky vybrané i pro děti kterým dárečky kupuju no nám už toho moc nekoupím když nám vlezl do rozpočtu nový sporák jelikož to užž zainvestuju a koupím si nějaký fajnový :dizzy_face: no bajuš taky bych potřebovala vypůjčit nějakou bezednou zlatou kreditku :grinning: no zdeni já bch s ní šla ale takový detail zatím nemáme gumáky ani pláštěnku :grinning: ale jinak jdem taky denně ven minimálně do obchodu když prší at aspon hodinka uteče v jiném prostředí
9. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baboj to je dobrý kšeft :grinning: :grinning: :grinning: my si dááme s manžou jen drobnosti,co chci to si koupím přes rok a větší dárky si kupujeme na narozeniny,mezi sourozenci si dáváme dárky jen na kulatiny,je nás totiž hodně :wink: no a rodičům kupujeme větší dárek na který se vždycky složíme se sourozenci.No a na malým hodně ulítávám,to už nadává i manža že ho rozmazluju
9. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni no než jsme sehnali gumaky tak to byl boj,zrovna když jsme je sháněli tak byli málokde a když už tak za 500kč a to se my zdálo trochu moc,nakonec jsme koupili v globusu za 200,takže paráda
9. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/vytvarne-a-naucne/plasteliny-a-modeliny/barevna-pumpa-na-modelinu tak tohle jsem objednala,moc se mi to líbí,už jsem to viděla v obchodě
9. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a nechceš mě taky začít rozmazlovat ?? :wink:
9. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdo do postele,jinak ráno nevstanu do práce :unamused: dorou a pa :slight_smile:
9. lis 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou :astonished:
9. lis 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak mě dneska čeká kontrola s nohou, tak jsem zvědavá jak dopadnu.
10. lis 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: budíček dnes o půl osmé tož to jde :wink: žanet tak at ti kontrola dobře dopadne :wink: no a jnak s dárkama zdeni to máme obdobně na vánoce kupujeme jen moji mamce a davidové babičce a od našich sourozenců dětem kupovali jsme i sourozencům ale loni jsem řekla že se dohodnem že budemme kupovat jen dětem je to pak pálka oblzvlášt když v prosinci máme v rodině čtvery narozeniny u nás v rodině to pochopili a u davidové když jsme se po vánocíích sešli tak my s davidem jsme od všech dárek taky dostali což mě teda dost vytočilo protože mi to přišlo dost trapné jako že nejsme schopni jim taky koupit dárek :rolling_eyes: ale co u nich je všechno dost složité škoda psát :angry: :grinning: no oběd máme ze včera ani nemám na výběr protože nemám na čem vařit :grinning: budeme mít ten půjčený vařič až večer no tož jsem se rozepsala po ránu jdu uddělat snídani
10. lis 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni všechno nejlepší k narozeninám,hodně štěstí a lásky :slight_smile: !No a taky trochu těch peněz :grinning: .
10. lis 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
... a hlavně žádné stresy z věku, jinak si mě nepřej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

tomi, tak co noha?

my se vrátili z kontroly kyčlí, vše napprosto v pořádku :dizzy_face:
10. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé zdeni taky ti přeju všecho nejlepší k narozeninám :wink: fen tak to je super že to má malý v pořádku my měli taky naštěstí sice i tak jsme byli třikrát na kontrole ale to se prý chodí ale nemuseli jsme nic dávat :dizzy_face: já už nám s malou za chvíli ohřeju obídek a doufám že pak půjdem dělat hajííí :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. :slight_smile:
Tak já se taky přidám ke gratulaci :wink: všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, sexu a penizku. Těch není nikdy dost. :dizzy_face:

Já jdu za chvilku do školky pro malého a pak pujdeme taky hajinkat. Jsem nějak nahromadě a nemužu se toho zbavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dopoledne jsem vyžehlila kopec ale obrovský pradla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ta představa že zítra mužu nanovo žehlit :angry: kde se to prádlo pořád bere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni taky vše nej nej nej! Kontrola dopadla moc dobře. Nemám už dlahu a už jsem objednaná na rehabilitace. Mám už nacvičovat pomalu chůzi a jemně na ni šlapat. Dráty mi vytáhnou až v dubnu.
10. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek