• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak to je fajn že je vše v pořádku a jak to máš ted s prací?jsi měla ted nastupovat v listopadu ne........my teda na hají vůbec ale vůbec nevypadáme :rolling_eyes:
10. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám hned nemocenskou Leni. Byla jsem už ve vaně asi hodinu a bylo to skvělé ponořit obě nohy. Jsem šťastná jak blecha.
10. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ve školce mají vši :angry: ...to je šílené já myslela že snad už se vši nevyskytují :frowning2: . Hned sem se začala škrabat. Kubík má zatím čistou hlavičku no ale budu ho kontrolovat :rolling_eyes: :pensive: Už se vidím jak to dostavam ze svých vlasu :grinning:
10. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
aha to useli mít asi radost co :grinning: teda vši no sakra to by mě trefilo achjo malá by měla spát já uklízet ale ani jedno se nekoná asi se nám ani jedné nechce :grinning:
10. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Venku je zase počasí na prd co?
10. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ani nemluv ale ráno to vypadalo slibně nepršelo :grinning: a už zas i prší mě už to nebaí doma nuda tma a nic se mi nechce dělat ale malá je dnes až nějak moc hodná :confused:
10. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek holky, tak vás nestíhám ani dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak vítám novou maminu :wink:
zany: no teď jsem slyšela od kámšky, které tak děla v MŠ že měly taky vši :wink: , takže se nediv a opravdu se to ještě vyskytuje :wink:
10. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,mooooc děkuji za gratulace,my byli dneska na obídku,malej to tam málem tu restauračku zbořil :angry: ještě že to je od známích a ¨malého znají jaký je :slight_smile:
10. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
fen co to tammáš za foto na fb???to vám jako spadla linka či co to je???? :confused: :zipper_mouth: ty bláho
10. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda děvčata tak mi jsme nemocní :frowning2: přišla jsem z práce a hned mi tchýně s mojí mamkou oznámily že nemůžou najít teploměr tak jim říkám,ale ona nemívá teploty ještě nikdy neměla :sweat_smile: no ty brďo jsem ji ho dala a ejhle 38,3 :frowning2:
10. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Bobek malý,snad bude brzo zdravá :frowning2: to je tou školkou určitě,taky stím počítam až tam malého dám.Zachvíli jdu uspat malého a bude klid :slight_smile:
10. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jo. spadla linka ze zdi - na mě :rolling_eyes: mám sedřenou a nateklou ruku a díky bohu, že jsem měla malého zrovna v košíku a ne v náručí, už by bylo po něm. rozbité všechno nádobí, servané kachličky na zdi.... a jirka dnes večer odjel a vrací se v neděli :rolling_eyes: uklízela jsem střepy dvě hodiny a ještě nejsem u konce :rolling_eyes:
10. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ježiši fen to je hrůza no díkybohu že jsi neměla malého no a že se tobě nic nestalo když jsi s ním byla sama doma :pensive: a jak se to mohlo stát?kdo vám to tam dělal to je hrozné fuj až mi naskočila husí kůže to je strašné :pensive:
10. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jooo to je fakt velké štěstí v neštěstí že si malého neměla ... to je fakt hrůza co se děje .. :confused:
10. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jo chtěla jsem se pochlubit že se mi malej dneska poprvé vyčural do nočníku ale všechno rozlil na koberec takže paráda :grinning: a taky odnaučujeme od dudlíku .. a je to o nervy :frowning2:
10. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
fencože?Tobě spadla linka?jako jen tak zničeho nic? :confounded: :astonished:
10. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Baboj tak to je malej šikula :slight_smile: Já malého začala učit až před druhým rokem,kdy to už začal jakžtakž chápat :slight_smile:
10. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no já prej chodila na nočník už v desíti měsících .. tak mě začala maminka do toho honit .. ale myslím že to byla asi jen náhoda .. už jsem nevěděla jak na něj tak jsem nočník dala před wc a šla taky čurat a nebo jsem dělala na něj jako že tlačím a on zatlačil taky a bylo lulu .. jen jsem pak nevěděla jak to vyklopil jestli mám nadávat a nebo ho pochválit ale nakonec jsem ho pochválila :slight_smile:
10. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo mě mamka taky říkala že jsem chodila od roku ale to dítě stejně v roce nechápe že čůrá :wink: je to jen o náhodě kdy ho odchytíš že se mu chce a to mě nebaví mě to zkoušela s malou mamka taky a malá od té doby nosí nočník a chce na něm sedět tak ji svlíknu ale ještě se tam nevyčůrala teda včera jo ale my na to přišli až večer takže nebyla pochválená :confused: ale když ji řeknu že jde dělat lulu sama si nočník donese ale nechápe že má vyčůrat :grinning: a popravdě mě to ani nebaví ji svlíkat a oblíkat tu plínku několikrát za den když si to usmyslí když vím že se tam nevyčůrá já to nějak nehrotím myslím že má čas já nejsem moc trpělivý člověk na tohle :zipper_mouth: od kámošky malej má taky dva je bez plínek ale na noc ještě má takže zdeni malej je šikovnej že už nemá ani v noci :wink: fen uklízí ta je omluvena a kde je zbytek dneska celé odpoledne :confused:
10. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ale mohl by to chápat když jsem taky čurala ne ?? :grinning: :grinning: :grinning: a aspon bych uštřila za plínky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo moje mamina do mě hučela taky nesmysli že od roku ho mám zkoušet dávat na hrnec,ale nechtělo se mi ho furt oblíkat a hlídat jestli se mu nechce.A taky si myslím že tak malí prcci nemaj z toho rozum.No a zkusili jsme to měsíc před dvouma rokama a za týden nebylo co řešit.Jo je šikovnej,ted to dělám tak že než jdu v noci spát tak ho dám na nočník a pak spí až do rána.Ji nak moje máti mě zásobovala super radama.Jsem z nich rostla a ještě pořád rostu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no baju když ho tam pravidelně budeš dávat a odchytávat tak jasně že ušetříš ale mě by to nebavilo teda mám dost někdy když malá si ten nočník donese a vyčůrá se mi na zem raději budu kupovat plínky :slight_smile: je to jednodušší.......jo zdeni taky rostu z některých rad od různých lidí ale jde mi to jedním uchem dovnitř druhým ven a stejně si udělám po svém a myslím žeúplně každý :grinning: i tady na konovi si každý myslí své chi však tu jsou na některých diskuzích pořádné rozepře co :grinning: :grinning: viz naposled tchýně :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
No popravdě tady na některých diskusích nechápu :wink: někdy mi tady spíš připadá že všichni jsou dokonalí ,třeba debata jestli manželé chodí do hospody,od většiny holek chlapy nikam nechodí a pomalu nepijou alhohol a já zas ze svého okolí neznám chlapa který by si do té hospody nezašel a nebo si neotevřel doma pivo.
10. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem byla lenivá ho tam posazovat,ale bylo to jen moje pohodlí :wink:
10. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jj zdeni taky jsem si početla zrovna tohle mě zaujalo jelikož hold my tady ostravačky budeme asi fakt divné :grinning: taky neznám ze svého okolí a od kamarádek že by jejich chlap nechodil na pivo nebo si ho minimálně nedal doma a popravdě by mi asi přišlo divné kdyby si občas chlap nebo i já někam nezašel se odreagovat neříkám deně to zas ne ale jednou za čas :wink: jj taky jsem právě tak nějak pohodlná a jsem pohodlná dost i s tím dudlíkem z jedné strany mi vadí že je malá na něm tak závislá nelíbí se mi to že ho má věčně v puse ale na druhé straně zkusila jsem jednou ji ho nedat a stačilo mi bude to dost těžké takže nechávám a začínám tím že ji prostě když ho má říkám že je to fuj a že je škaredá :grinning: ale ji to stejně zjevně vůbec nevadí a dudlá dál ale nekdy mi ho dá ale behem dvou vteřin zas shrábne zpět no zkusíme to po novém roce to bude mít rok a půl a snad už si dá říct a já se obrním a pár dnů vydržím s řevemm :confused:
10. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic já se loučím přeju dobrou noc jdu s hafanem pustím si seriál a pak pujdu do hajan :slight_smile:
10. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
No my dudlík nemáme od roku,ale to jen proto že svuj oblíbený rozkousal a jiný už nechtěl.Ale toho křiku že chce svuj dudlík ,raději ani nevzpomínám ale za pár dní si ani nevzpoměl.Ale bylo to o nervy :slight_smile:
10. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
taky to balím,dám sprchu a mizím do postele.Dobrou a pa
10. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak my máme podobnej důvod .. přítel někam dudlík dal .. a neví kam a malej jinej nechce .. takže nám taky nic jiného nezbývá .. ale začínám být trochu i ráda aspon jsem se k tomu donutila .. ale ten křik mi leze taky pěkně na nervy ... zvláště když malej má ještě ted v oblibě se budit v noci .. tak ho nebude čím utěšit no ..no a já už jsem okoupaná , ale spinkat ještě nejdu musím se učit do školy , takže tiše můžu závidět všem spícím :frowning2: dobrou noc :astonished:
10. lis 2009 ve 23:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! No vy jste se teda včera rozepsali :confused: My jsme od dudlíku odnaučovali ve dvou, ale měl ho jen na spaní, tak to šlo docela rychle. Odstřihla jsem úplně špičku dudlíku a bylo. Na nočník jsem musela posazovat už od 14 měsíců, ortoped nám zakázal plínky, kvůli nožičkám do O.
Jinak Fen to je mazec!!!!!! Ještě že jste v pořádku.
11. lis 2009 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek