• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahojky,vůbec ted nestíhám - tak jenom naskok. zdeni dodatečně gratuluji k narozeninám! fen-tak to musel být šok, hlavně že jste v pohodě. babu vítej, tvůj pocit znám až moc dobře, zítra mám zkoušku a jsem...............:frowning2: co děláš za školu? a Leni jakpak to jde tobě? dudlík se nikuš snažíme dávat jenom na spaní a zatím se to celkem daří. dneska jsme akorát spaly na zemi, na posteli se ji furt něco nelíbilo, tak deku ašup už spí jak mimčo:slight_smile:)) tak zatím papa a držte palce at toho dneska dost stihnu:slight_smile:))
11. lis 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ať ti to Den dopadne dobře. Nám se taky docela sere. V pátek nám začal téct záchod a měli jsme potopu. Tak tu byl týpek a jen utáhl šrouby a že příjde v ponděli. Pochopitelně to teklo celý víkend. V pondělí nám vyměnil i nové splachovadlo a neteklo už nic. Dali jsme za to 1000 kč. A včera večer nám začal téct voda po zdi. Byla poškozená trubka ve zdi. Tak dneska zase potopa. Teď to spravuje zase, tak doufám, že už naposled.
11. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pochopitelně celá koupelna na vyhození. Koberec i tapeta. Tak se celá koupelna bude dělat znova.
11. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: koukám že je ve vzduchu nějaká erupce či co daří se tady každé z nás jak tak poslouchám se něco se.e :rolling_eyes: jako nám nedávno odešla pračka byla stará ted sporák no a ještě jsme si s Davidem říkali z těch drahších věcí máme stariou ještě televizi ale snad to zvládne aspon do konce roku na tu už by jsme peníze jen těžko dali do kupy :frowning2: jo a jinak den at se daři no ajá a škola nic jsem to tak trošku vzdala bylo toho moc matika bez doučka bych to stejně s němčinou nedala no a jsem asi líná no ne asi ale určotě na to abych se učila aspon hodku denně coč bylo potřeba :sweat_smile:
11. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my jdeme ted spát,jsem z toho počasí upně hotová.Holky já nechápu jak to zvládáte chodit ještě do školy,klobouk dolů :wink:
11. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet ted jsem pročetla to stím vaším záchodem a je to maras,hlavně at ho máte už v pohodě,protože to musí být o nervy :unamused:
11. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, někdo koupelnu, někdo kuchyň :grinning: doufám že už se nic nepo.... :rolling_eyes: a mě do toho bordelu přijede zítra tchýně bude tu do soboty :unamused:
11. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen tak hodně síly na tchýni :wink: No já se ted vzbudila jsem spala celé odpoledne,Petr s malým jeli někam ven a já se pořádně vyspala :slight_smile: Kde jste všichni celý den,když je venku tak škaredě?
11. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík zdeni :confounded: a v pátek ještě přijede švagrová :rolling_eyes: no budou tu v dost bojových podmínkách a já rozhodně nebudu nic velkého v tom zbořeništi vyvařovat :rolling_eyes:
11. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen však co ,máš malé miminko,tak by mohli vyvařovat a pomoct oni Tobě :wink:
11. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denber děkuji za přivítání .. dělám dálkově ekonomickou nádstavbu něco jako dělala Lenka :confounded: a jen se modlím abych to taky brzo nevzdala jelikož je to někdy hodně o nervy .. malej usne a já se chci odreagovat a ne se učit :angry: ale zatím bojuju a snažím se to nevzdát :slight_smile: teda jak tak koukám všem se něco děje .. tak ted jen budu čekat co se stane mě .. a doufám teda, že nic :fearful: A s tím dudlíkem .. přítel ho našel a moje matka mu h zase strčila do pusy .. do tak jak vidím jednoduché to nebude když v tom nemám žádnou podporu . jdu spinkat dobrou noc :astonished:
12. lis 2009 ve 02:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Snad už dneska nebude zase pršet. Sice nemůžu ven, ale to uchcané počasí mi vadí. Kdyby radši sněžilo.
12. lis 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.... :slight_smile:
No to nevím jestli nebude pršet ale jak jsem přišla ze školy tak už poprchavalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To je stejně nespravedlivé kousek od nás ve Frýdku sníh je a u nás ne. Kdyby sněžilo a nepršelo ani ven se s klukama nedá jít :angry:
12. lis 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde všechny jste? V takovém počasí?
12. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, vaše docházka je katastrofální :grinning:
12. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek: jo to teda je, ale když se tu nic neděje tak se mi sem nechce ani psát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy tak Máří už je líp,ale abych se já nenudila tak nám teče záchod sousedi už mají trochu mokrý strop na hajzlíku no tak mám vyplou vodu a když ji musím zapnout tak mám staré ručníky na zemi a čekám až mi přijdou udělat v pondělí nový wc (konečně) stejně jsme ho chtěly vyměnit no tak to nebude po Vánocích,ale před :grinning:

Dneska mi přišel pro máří kočárek quinny pro panenky je pěkný :slight_smile: už jen asi dva dárky a jsem hotová,ještě bych ji chtěla sehnat tu tabuli na psaní no a pak chce princeznu a prince barbie :grinning:
A co vy tady jak vánoce neznáte někoho kdo peče na obědnávku cukroví ale dobré!Tady u nás je cukrárna,ale nic moc zákusky tak asi ani to cukroví nebude moc dobré.Takže kdyby jste někdo poradil mě nepečance :grinning: budu ráda!
12. lis 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé další tečící záchod. Taky jsme se pěkně potrápili :angry:
12. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: fakt tak to jsem ráda,že nejsem sama,akurát že pořád nevím odkud to teče on mi to vysvětloval,ale já nepochopila :grinning: říkal že už je hodně starý tak se není čemu divit,no tak sem mu řekla že chci JIKA s malým a velkým splachováním on to koupí ve velkoskladě a bude :slight_smile: ještě že má můj nevlastní tchán spoustu známých jinak bych byla v ři.... :grinning:
12. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak nám ted tatka odešel na pivko,jsem zvědavá v kolik dojde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máji,zítra má Petr noční,takže asi nebudu moct :unamused: Ale zkusím se zeptat maminy :wink: Holky vy teda máte štěstí na ty záchody :confounded:
12. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni.....tak to mu zavidím že šel na pivko. Taky bych šla nějak mám chuť zakalit :pensive: mám nějakou depku :frowning2: :rolling_eyes:
12. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikol taky mu závidím ale někdo musí být doma s malým :angry: A ten někdo jsem já :angry: Jakto že máš depku,zčeho? :confused:
12. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: No jo to už tak bývá,že ti naši chlapy jdou na čepované a my jsme doma :grinning: to znám :unamused:
12. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě k tomu šel hrát bowling :angry:
12. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heeeej ten se má já chci taky já už tak dlouho nehrála no hned bych šla :grinning:
Zdeni jestli se domluvíš s mamkou tak mi dej co nejdřív vědět ať stihnu koupit vínko ju :slight_smile: .Martin asi nebude doma takže možná se nám podaří nevyvolávat duchy jako minule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Martin tehdy tomu dal korunu :grinning: Taky bych si zahrála,holky co takhle udělat srazík příští pátek a zajít někam na bowlig?
12. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nbo v sobotu?
12. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanda bude sice jen sedět ale i tak by bylo super :slight_smile:
12. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím jak bych se tam dohrabala :grinning:
12. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to není špatný nápad,unás je dobrý Bowling víš kde ne?! :grinning:
Nebo v Lodi a jinak nefííím :grinning:
12. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek