Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
denber
11. lis 2009
ahojky,vůbec ted nestíhám - tak jenom naskok. zdeni dodatečně gratuluji k narozeninám! fen-tak to musel být šok, hlavně že jste v pohodě. babu vítej, tvůj pocit znám až moc dobře, zítra mám zkoušku a jsem...............😞 co děláš za školu? a Leni jakpak to jde tobě? dudlík se nikuš snažíme dávat jenom na spaní a zatím se to celkem daří. dneska jsme akorát spaly na zemi, na posteli se ji furt něco nelíbilo, tak deku ašup už spí jak mimčo:-))) tak zatím papa a držte palce at toho dneska dost stihnu🙂))
tomasek06
11. lis 2009
Tak ať ti to Den dopadne dobře. Nám se taky docela sere. V pátek nám začal téct záchod a měli jsme potopu. Tak tu byl týpek a jen utáhl šrouby a že příjde v ponděli. Pochopitelně to teklo celý víkend. V pondělí nám vyměnil i nové splachovadlo a neteklo už nic. Dali jsme za to 1000 kč. A včera večer nám začal téct voda po zdi. Byla poškozená trubka ve zdi. Tak dneska zase potopa. Teď to spravuje zase, tak doufám, že už naposled.
tomasek06
11. lis 2009
Pochopitelně celá koupelna na vyhození. Koberec i tapeta. Tak se celá koupelna bude dělat znova.
leninnek
11. lis 2009
dobré ránko 🙂 koukám že je ve vzduchu nějaká erupce či co daří se tady každé z nás jak tak poslouchám se něco se.e 8-( jako nám nedávno odešla pračka byla stará ted sporák no a ještě jsme si s Davidem říkali z těch drahších věcí máme stariou ještě televizi ale snad to zvládne aspon do konce roku na tu už by jsme peníze jen těžko dali do kupy 😞 jo a jinak den at se daři no ajá a škola nic jsem to tak trošku vzdala bylo toho moc matika bez doučka bych to stejně s němčinou nedala no a jsem asi líná no ne asi ale určotě na to abych se učila aspon hodku denně coč bylo potřeba :-N
zdenka26
11. lis 2009
Ahojky,tak my jdeme ted spát,jsem z toho počasí upně hotová.Holky já nechápu jak to zvládáte chodit ještě do školy,klobouk dolů 😉
zdenka26
11. lis 2009
žanet ted jsem pročetla to stím vaším záchodem a je to maras,hlavně at ho máte už v pohodě,protože to musí být o nervy :-|
fender
11. lis 2009
no, někdo koupelnu, někdo kuchyň 😃 doufám že už se nic nepo.... 8-( a mě do toho bordelu přijede zítra tchýně bude tu do soboty :-|
zdenka26
11. lis 2009
Fen tak hodně síly na tchýni 😉 No já se ted vzbudila jsem spala celé odpoledne,Petr s malým jeli někam ven a já se pořádně vyspala 🙂 Kde jste všichni celý den,když je venku tak škaredě?
fender
11. lis 2009
dík zdeni :-S a v pátek ještě přijede švagrová 8-( no budou tu v dost bojových podmínkách a já rozhodně nebudu nic velkého v tom zbořeništi vyvařovat 8-(
zdenka26
11. lis 2009
fen však co ,máš malé miminko,tak by mohli vyvařovat a pomoct oni Tobě 😉
baboja
12. lis 2009
Denber děkuji za přivítání .. dělám dálkově ekonomickou nádstavbu něco jako dělala Lenka :-S a jen se modlím abych to taky brzo nevzdala jelikož je to někdy hodně o nervy .. malej usne a já se chci odreagovat a ne se učit ]-( ale zatím bojuju a snažím se to nevzdát 🙂 teda jak tak koukám všem se něco děje .. tak ted jen budu čekat co se stane mě .. a doufám teda, že nic 😕 A s tím dudlíkem .. přítel ho našel a moje matka mu h zase strčila do pusy .. do tak jak vidím jednoduché to nebude když v tom nemám žádnou podporu . jdu spinkat dobrou noc :-o
tomasek06
12. lis 2009
Krásné ráno 🙂 Snad už dneska nebude zase pršet. Sice nemůžu ven, ale to uchcané počasí mi vadí. Kdyby radši sněžilo.
zanetka82
12. lis 2009
Ahoj.... 🙂
No to nevím jestli nebude pršet ale jak jsem přišla ze školy tak už poprchavalo :-p . To je stejně nespravedlivé kousek od nás ve Frýdku sníh je a u nás ne. Kdyby sněžilo a nepršelo ani ven se s klukama nedá jít ]-(
tomasek06
12. lis 2009
No kde všechny jste? V takovém počasí?
tomasek06
12. lis 2009
No holky, vaše docházka je katastrofální 😃
zofinecka
12. lis 2009
tomasek: jo to teda je, ale když se tu nic neděje tak se mi sem nechce ani psát :-p
marie83
12. lis 2009
Ahoj ženy tak Máří už je líp,ale abych se já nenudila tak nám teče záchod sousedi už mají trochu mokrý strop na hajzlíku no tak mám vyplou vodu a když ji musím zapnout tak mám staré ručníky na zemi a čekám až mi přijdou udělat v pondělí nový wc (konečně) stejně jsme ho chtěly vyměnit no tak to nebude po Vánocích,ale před 😃

Dneska mi přišel pro máří kočárek quinny pro panenky je pěkný 🙂 už jen asi dva dárky a jsem hotová,ještě bych ji chtěla sehnat tu tabuli na psaní no a pak chce princeznu a prince barbie 😃
A co vy tady jak vánoce neznáte někoho kdo peče na obědnávku cukroví ale dobré!Tady u nás je cukrárna,ale nic moc zákusky tak asi ani to cukroví nebude moc dobré.Takže kdyby jste někdo poradil mě nepečance 😃 budu ráda!
tomasek06
12. lis 2009
Jééééé další tečící záchod. Taky jsme se pěkně potrápili ]-(
marie83
12. lis 2009
😃 fakt tak to jsem ráda,že nejsem sama,akurát že pořád nevím odkud to teče on mi to vysvětloval,ale já nepochopila 😃 říkal že už je hodně starý tak se není čemu divit,no tak sem mu řekla že chci JIKA s malým a velkým splachováním on to koupí ve velkoskladě a bude 🙂 ještě že má můj nevlastní tchán spoustu známých jinak bych byla v ři.... 😃
zdenka26
12. lis 2009
Ahojky,tak nám ted tatka odešel na pivko,jsem zvědavá v kolik dojde :-p Máji,zítra má Petr noční,takže asi nebudu moct :-| Ale zkusím se zeptat maminy 😉 Holky vy teda máte štěstí na ty záchody :-S
zanetka82
12. lis 2009
Ahoj Zdeni.....tak to mu zavidím že šel na pivko. Taky bych šla nějak mám chuť zakalit |-| mám nějakou depku 😞 8-(
zdenka26
12. lis 2009
Nikol taky mu závidím ale někdo musí být doma s malým ]-( A ten někdo jsem já ]-( Jakto že máš depku,zčeho? =-)
marie83
12. lis 2009
😃 No jo to už tak bývá,že ti naši chlapy jdou na čepované a my jsme doma 😃 to znám :-|
zdenka26
12. lis 2009
A ještě k tomu šel hrát bowling ]-(
marie83
12. lis 2009
Heeeej ten se má já chci taky já už tak dlouho nehrála no hned bych šla 😃
Zdeni jestli se domluvíš s mamkou tak mi dej co nejdřív vědět ať stihnu koupit vínko ju 🙂 .Martin asi nebude doma takže možná se nám podaří nevyvolávat duchy jako minule 😃 😃 😃 😃 😃 😃
zdenka26
12. lis 2009
No Martin tehdy tomu dal korunu 😃 Taky bych si zahrála,holky co takhle udělat srazík příští pátek a zajít někam na bowlig?
zdenka26
12. lis 2009
Nbo v sobotu?
zdenka26
12. lis 2009
žanda bude sice jen sedět ale i tak by bylo super 🙂
tomasek06
12. lis 2009
No nevím jak bych se tam dohrabala 😃
marie83
12. lis 2009
No to není špatný nápad,unás je dobrý Bowling víš kde ne?! 😃