• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
baf tady se plánuje jo?já mám za sebou další perný den dopo s malou na očko odpo uklízet nebo jsme měli návštěvu .... nudnou... :zipper_mouth: no ale udělala jsem si zásadní věc objednala jsem si nový paušál :grinning: s novým číslem a tenhle stávající si doplatím ten rok najednou a rovnou zruším prostě mi to nechcou zrušit ani vyměnit za tarif co jsem chtěla no tak se hold plácnu přes kapsu raději takhle než každý měsíc a za rok kdybych to sečetla tak to neee takže nové čílso a je to líp vyřešené akorát si to doplatím až po novém roce jelikož ted už jdou nečekané výdaje na sporák :unamused: maji koukám další komu se daří i když bylo ptřeba ale mohlo to počkat :grinning: uff jsem se rozepsala no ale tady celý den nikoho co děláte v tom počasí jako
12. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak tak čtu tak se nám všem daří :grinning: asi to přejmenujem místo Ostravy budeme Nezdařilky :grinning:
12. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: maji že by no ale fakt něco snad bylo nám sporák na fen spadla linka žanet a tobe záchod no super jako :grinning:
12. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo když se daří, tak se daří :grinning:
12. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: co na to říct :grinning: a to se mi ještě zdál sen : Martin si vzal Mařenku do obchodu a pak přišel sedl si do křesla a seděl tak mu říkám kde je Mařenka a on že se stratila,že šel na záchod a řekl ji ať počká a ona tam nebyla tak jsem po něm začala řvát,že ho nenávidím,že je hajzl a ještě párkrát jsem HYSTERICKY zařvala že ho nenávidím a nesnáším a vyletěla jsem ven pak jsem ji hledala a jak jsem šla tak jsem vyděla souseda od mojí segry (což nechápu protože ho znám jen z vydění a jednou byl u nich doma seznámit se protože teď staví barák vedle segry) no a stála tam Mařenka a plakala pak už jen obímačka šílená a v tom jsem se probudila no kuwa děcka to byl sen tak hnusný jsem neměla to ty sny jak vás někdo honí a vy nemůžete utéct jsou proti tomu nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No musela jsem vám to napsat :grinning:
12. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No takové sny znám taky :wink:
12. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vidím, že se tu řeší srazík, že si vždycky umíte dobře vybrat holky, bowling ted nemůžu :angry: :frowning2:
12. lis 2009 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nemůžu :grinning: Nic si z toho nedělej.
12. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
máji šílené taky se mi občas něco tak strašného zdá a někdy je to až mooooc živé :confused: ............holky a to máme zítra pátek 13tého :grinning:
12. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninneeeeeeek to ani nepřipomínej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :frowning2:
No já zítra stejně nevylezu z baráku tak snad se nic nestane a nebudu na to myset :grinning:
12. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý už spí :slight_smile: a já jdu žehlit,uvařit na zítřek a pustit si dvd :slight_smile: Máji zítra Tí tak to 14.00 písnu co a jak :wink: Pěkný večer všem pa
12. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jooo nic jsem nepsala nic jste nečetly :grinning: no snad se nic nevymamlasí :sweat_smile: ......no nic jdu si udělat čajíček a sednout k růžovce David jde na nočn a já si pak asi pustím vkv :slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak papa děvčátka jdu taky na růžovku!
Zdeni o.k. budu čekat ! :grinning:
12. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pátek 13 ajá mám poradnu :grinning: snad se nám už zadaří a mimčo se ukáže :slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak ohledně bowlingu: vím že je v alexandrii-zábřeh, pak jsou 2-3 místav porubě. jedno je Koruna-kousek od porubského teska, druhý je bowlig sky- to je v porubě, a třetí je Zuzana -taky v porubě. všechny tři se dají, akorát mi se asi nejvíc líbí zuzana a pak bowling sky. tak mám dneska po zkoušce a po pravdě vůbec nevím na čem jsem. snad příští týden. moni budu držet palce at se to povede:slight_smile:)) Leni a nešla by ta škola ještě spravit, smattikou ekonomikou a podobnými předměty bych ti mohla myslím pomoci já. s němšinou- to už asi nepůjde.
12. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Dneska si malý pospal do půl osmé, tak jsem byla mile překvapená :confused:
13. lis 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
No my jsme taky vstávali o půl osmé. Jinak bych na bowling šla, ale určitě ne v pátek to mám školu a většinou až do sedmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moni: tak to jsme najatí jestli se mimi ukáže a nebo ne :wink:
13. lis 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však na bowling můžem i v sobotu :slight_smile: a jestli půjdem někam do Poruby tak tak doufám,že Zdena která to vymyslela půjde abych jela domů sní :grinning: Tak se domluvte ženy,mě by sobota taky vyhovovala víc :wink:
13. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska to vypadá venku na pěkné počasíčko co? Malý šel teď s babi na poštu a do obchodu, tak mám chvíli klid.
13. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vyprala cíchy tak jsem je dala hned na balkon když tam svítí oskárek :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Máji tak dneska nemůžu :unamused: No mě je to jedno kam půjdem a klidně i v sobotu ju :wink:
13. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě jako malý spí už od jedné a nechce se vzbudit :angry:
13. lis 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
den a zofi, tak víme prd :grinning:
Mimčo se nechtělo ukázat, říkala , že má nožičky tak, že prd vidí. Že máme asi tedka stydlivou holčičku, že kdyby t :grinning: am byl pindík možná by něco viděla, ale že to neříká s jistotou, takže nás pěkně napíná :rolling_eyes:
Tak uvidíme zda je ještě ukáže nebo né. Kurna tak bych už to chtěla vědět at můžu nakupovat a podle toho se zařídit :grinning: No tak co už. :wink:
13. lis 2009 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni to je přece jedno co to bude hlavně jak to bude mít dvacet prstů :grinning: ,nakupuj neutrál :grinning: aspoň ze začátku a pak jak se to narodí už budeš vědět tak budeš podle toho nakupovat :slight_smile:
13. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé mony to máš jako já u malé pořád se nechtěla ukázat až ve 30 týdnu nám doktor řekl na 90% holčička ale to se jen tak náhodně otočila a zase rychle přetočila že nám raději řekl jen devadesát procent :grinning: nám před chvíliodešla návštěva já rychle okoupala malou ted ještě lítá v pyžamu a za chviličku jde chrupkat už mele z posledního se tak těším na ten klídek a ještě jak i David odejde na noční :slight_smile:dneska bylo venku hezky dpoledne jsme byli venku
13. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě se malý vzbudil v pět a to mi říkal, že chce ještě spinkat :confused: tak jsem mu řekla, že je už moc hodin ať vstávaá, tak víte co mi řekl? Neboj maminku už jdu :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Božátko roztomilé :grinning: oni jsou tak sladcí když nezlobí :grinning:
A co myslíš jak bude dneska spát večer?
13. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji neutrálu mám dost, takže tohle mě znervoznuje nejvíc, že chci nakupovat normální barvy bud modrou nebo růžovou. Hlavně chci mít tak leden vše hotové a připravené, vhledem k předchozímu předčasnému porodu, jasně, že je klasika at je vše v pořádku a zdravé, to platí i u nás samozřejmě :slight_smile: Jen zvědavost je zvědavost i kvůli vybavičky, nechci kupovat povlečení, set do kočárku a ták v neutrálu a pak znova růžovou nebo modrou, zbytečně :wink: A hlavně, nechci nic nechávat na poslední chvíli.
Leni, já taky doufm, že se snad někdy otočí a bude to vidět než porodím :grinning:
13. lis 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vydrž na další poradnu a do té doby musíte z tatínkem do mimča hustit ať se přetočí :grinning: a ty osobně máš nějaký pocit co by to mohlo být?
13. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
No budu dělat kotrmelce :grinning: Třeba se přetočí jinak :sweat_smile:
No já nemám nějaký pocit, že bych čekala třeba kluka nebo tu holčičku. Akorát, mám jiné těhu jak u malého, nebylo by katastrofalně špatně, všechno snáším líp , kdo ví, netuším :slight_smile:
13. lis 2009 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek