• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Wini, taky dávám vincentku, nasivin nám nezabíral.
22. zář 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to budu muset vydržet až mu to zabere ,už to trvá týden.No snad se umoudří počasí a nebude takový hnus co je venku.ANi se nedá moc trajdat na proházkách jak pořád prší. :frowning2:
22. zář 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
win no tak to nevím jestli se to počasí umoudří. Už to asi lepší nebude :frowning2:
22. zář 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, diky za rady... snad se brzo zvetim, musim. Malý uz je taky nejaky divny, teplotu nema ale je strasne plactivy, teda mnohem vic nez normalne... chudinka
22. zář 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak Máří má rýmu jak šlak :confounded: pořád brečí nemůžu ji nic říct,jinak hned brečí no děěěěs!!!!Ale to manža včera ráno nemohl mluvit odpo už byl nemocný uplně a přes noc nakazil Máňu :frowning2: to zas bude.
22. zář 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti maji nezávidím
22. zář 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
už spí odpoledne nespala tak teď usla u pohádky :slight_smile: tak aspoň tak,nakapala jsem ji do nosu aby se ji lépe dýchalo.
22. zář 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď bude aspoň na chvilku klid :grinning: . Spánek ji pomůže :wink:
22. zář 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Win: My dostali rýmu, jak měl malý dva týdny, stálo to za to, kapala jsem na noc nasiv a přes den mar plus, ale víš co se říká neléčená trvá týden a léčená 7 dní, takže pevné nervíky.

Holky, co máte drobečky, sousedka nakoupila neějak moc tesco fialových plen a malému už je to malé, tak prodává 3baláky za 170 a k tomu půlu balíku zdarma. Jestli máte nějaká zájem, tak písněte.
22. zář 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lemurek - a jakou velikost?
22. zář 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hufi: Omlouvám se, že jsem to nenapsala, jsou to 2
22. zář 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, myslíte, že když měl Honzík od čtvrtku do soboty horečky a dneska se nám osypal, má to souvislost? Má strašnou vyrážku po celém trupu a trochu i na nožičkách a ručičkách.
Díky za rady.
22. zář 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzulda: Tak to má šestou nemoc.
22. zář 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzul určitě je to šestá nemoc souhlasím s lemurkem :wink: Taky jsme to měli na těle a rukou ale na rukach to bylo jen ze spod. Jako by od dlaní na horu :wink: :grinning: ......to je popis :grinning:
22. zář 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzul: Mělo by to samo odeznít. My jsme to tedy neměli, ale známé to měly skoro všechny :wink:
22. zář 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se mi konečně podařilo uspat moje děti tak snad budu mít chvilku klidu si s vámi pokecat. :wink:
22. zář 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak tak koukám tak tady dneska asi nikdo není :frowning2: .Škoda dneska jsem měla klid na to si pokecat.No snad někdy příště ještě tady za chvilku nakouknu jestli se tady někdo nepodívá :slight_smile:
22. zář 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi to jsme měly je to 6 nemoc ty tečky potírej tvarohem my je měly a spravilo se to do 4 dnůůů :wink: spomeň si jak miki byla osypána :slight_smile:
22. zář 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, díky, tak já jsem šila, musím tu dodělat spoustu věcí do zítra, pak máme tu akci s okny a nebudu tu asi do soboty.
Nastudovala jsem šestou nemoc a asi je to fakt ono, dokonce i nemá chuť k jídlu.
Naše děti to neměly, až teď Honzík.
A má tu vyrážku jako měla Miki, Kyky :wink:
22. zář 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile: Tak dneska mě ček poradna tak jsem zvědavá jak dopadnu :grinning:
23. zář 2008 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Zofi - urcite bude vsetko ok :wink:
23. zář 2008 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět. Vše je OK, ozvy v pořádku,ale zase jsem zhubla o kilo :grinning: . No pan dr. říkal že je zvědavý na váhu malé. To my taky. :slight_smile:
23. zář 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
KRÁSNÉ RÁNKO lUCKO MÁŠ TO UŽ ZA PÁR JAK KOUKÁM NO JO TAK JÁ SI U TEBE ZAREZERVUJI TOHO 18.10 JOOOOOO POKUD NÉ TAK 20.10 CHICHI :wink: :wink: :wink:
23. zář 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda teda :grinning: :grinning:
23. zář 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženy :slight_smile:
zofi t ti to dopadne o.k. neboj určo dopadne :wink:
23. zář 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to musííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning: Už se těším až to bude za mnou. Teď už to může být každým dnem tak jsem zědavá :grinning:
23. zář 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky hledám očního doktora nemáte prosím typ?
23. zář 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj . My chodíme k očnímu s Petříkem do Vítkovické nemocnice a jsou tam skvělý doktoři. :wink:
23. zář 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanet a myslíš, že by tam vzali nového pacienta? A ke komu tam chodíš?
23. zář 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím že by vzali. :wink: ....dr. se jmenuje Mozamel Hamidi. :grinning: Je to cizinec jich tam je víc. Takže nikdy nevím kdo tam bude. Ale jsou fakt dobří. Jsou mezi nimi i ženy. :wink: :slight_smile: Zkus si tam zavolat a optat se
23. zář 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek