Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zdenka26
14. lis 2009
Tak u nás se ještě spí,ted jsem se probudila.K Máji přijdeme později 😉 Dávám mu 15minut a jdu ho budit :-S
leninnek
14. lis 2009
no holky nevyměníme dítka 😃 malá vstává mezi sedmou ž osmou a přes den spí jak kdy v+ětšinou je to max hodinka a vyjímky jsou že bud spí dve ale dýl ne a nebo naopak vůbec 8-( no venku bylo super děti se vyřádily a ještě něco vymyslet nazítřek odpoledne a v pondělí uterý máme tatínka doma snad nebude pršet 8-(
zdenka26
14. lis 2009
Ahojky,tak my ted přišli od Máji,děcka byli mooooc hodné 🙂 jsme si i vklidu vypili kafe 🙂
zdenka26
14. lis 2009
No my zítra po obídku jdeme na bazén a pak na návštěvu k tomáškovi 🙂 😉
denber
14. lis 2009
ahojky,tak u nás dneska proběhla oslava tchýniných narozenin a ted už je konečně klid a já dělám do školy, zatím mě to celkem baví, ale jak dlouho..... zdeni bazén tiše závidím,já se na něj chystám už sakra dlouho a jak na potvoru ne a ne to vyjít😞( tak si to užíjte aj za nás 😉 co ten bowling-řešilo se to nějak-nechce se mi dočítat😞
zdenka26
14. lis 2009
Tak na bazén nejdu,Petr zítra potřebuje auto ,tak pojedeme jen k žandě na návštěvu.už se těším 🙂
zdenka26
15. lis 2009
Dobré ráno,tak my jsme vzhůru od šesti :-| jsem nechtěla dneska malého dát spátpo obědě ale budu muset ]-( žanet který autobus tam jede?
tomasek06
15. lis 2009
Krásné ráno! Zdeni a máš telefon? Jede ke mě 45,40,44, ale musela bych ti to pak vysvětlit 😉
tomasek06
15. lis 2009
Ale asi ti Zdeni usne dřív ne? My jsme vstávali v osm =-) Jsem normálně v poslední době v šoku.
tomasek06
15. lis 2009
Zdneni a bereš kočárek? Já jen že nemáme výtah a bydlím ve třetím patře :-N Já bych ti tak ráda přišla na Vozovnu naproti, ani nevíš jak. Jestli z vozovny pojedeš 40,45 tak vystoupíš na zastávce oblouk a jesli pojedeš ¨44, tak na zastávce nezvalovo náměstí. Pak tě navedu přes telefon, je to kousek.
leninnek
15. lis 2009
Dobré ráno 🙂 tak my vstávali v sedm ........ ráno nic moc počasí snad bude odpoledne hezky at můžu aspon ven a nemusíme sedět doma :-| já dneska nemusím ani vařit a těším se až si s malou schrupnu
zdenka26
15. lis 2009
tak my jsme doma,dáme oběd a vyrazíme 🙂
smardik
15. lis 2009
ahoj nejsem sice z Ostravy ale pocházím odtamtud tak občas nakouknu k vám, snad to nevadí 🙂

chtěla jsem se zeptat nechodíte některá do hrabárky (sekáč) co do Ostravy jezdí?
tomasek06
15. lis 2009
Ahoj Smradik. Klidně se k nám i přidej 😉 Do hrabárny nechodím, tak nevím 🙂
tomasek06
15. lis 2009
Zdeni už čekáme a jsme připraveni 😉
smardik
15. lis 2009
tomasek skoda že tam nechodíš 🙂 mě malej spí a nechce se mi nic dělat tak relaxuju u Pc
tomasek06
15. lis 2009
Koukám, že máš taky Tomáška 😉 Já zrovna vařím a mě malý spát určo nepůjde.
smardik
15. lis 2009
jojo mám Tomáška, manžel si to jméno strašně přál-prý je to nejhezčí jméno na světě tak je to Tomášek 🙂 a ted čekáme Honzíka. No jo tvůj Tomášek je starší, můj má rok tak ještě spinkat potřebuje
tomasek06
15. lis 2009
To jo. My máme Tomáška, protože můj muž si prál, aby se jmenoval po něm 😃
smardik
15. lis 2009
tomasek no můj muž je taky Tomáš ale on pořád ttvrdí že nechtěl aby se jmenoval po něm ale že chce Tomáška protože je to nejkrásnější jméno na světě 😃 😃 😃
tomasek06
15. lis 2009
Tak to je dobrý argument 😃
smardik
15. lis 2009
vid 😃 😃 😃
tomasek06
15. lis 2009
A odkud přesně jsi? Přímo z Karviné?
smardik
15. lis 2009
z Orlové, loni jsem se tu přestěhovala. Manžel je odsud a nechtěl jít odsud pryč a mě je to celkem jedno a taky v Ostravě jsou o dost dražší byty než tady a i kvůli práce to je pro něj tak lepší takže bydlíme v Orlové, jsem tu celkem spokojená 🙂
tomasek06
15. lis 2009
Tak to jo. V Orlové je docela hezky 😉
smardik
15. lis 2009
jo jde to tu jen jak člověk chce něco koupit je tu fakt houby-kromě potravin a drogerky tu nekoupím skoro nic, všude akorát samí tamani ale nestěžuju si. Bydlení máme hezké a hned u lesoparku tak máme kde jezdit na procházku a nemusím se z okna dívat jen na paneláky, ted tu kousek od baráku staví hřiště a o prázdninách tady tak 15minut od nás dostavěli taky jedno tak budem mít kde chodit 🙂, na poštu a k dr. to mám kousek a autobus do Ostravy jezdí často 🙂
tomasek06
15. lis 2009
Jinak já mám taky pro druhého chlapečka vybrané jméno Honzík 😃 To je náhoda.
smardik
15. lis 2009
😃 😃 😃 a kdy ho plánujete 🙂, my doufali v holčičku ale holky neumíme. Já chtěla Davida, Jakuba nebo Daniela ale v březnu mi umřel můj milovaný dědeček tak malý bude po něm, vím že by byl moc rád 🙂
tomasek06
15. lis 2009
No my ještě neplánujeme 😃 Hned tak brzo to nebude. Musím si dát velkou pauzu a jít na chvíli do práce a odreagovat se od mateřství 😃
smardik
15. lis 2009
tak to jo, my budem mít rozdíl 15měsíců a začínám se toho celkem bát

Začni psát odpověď...

Odešli