• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No právě já jsem se toho taky bála. Asi bych to psychicky nedala :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už to mám jedno už je dávno zaděláno
15. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazárek holky, tak venku je krásně :wink: . á mám klídek. :grinning: Nši si vzali Eli na pocajdu, tk dneska spinká venku v kočárku :dizzy_face:
tomasek: já jsem se taky chtěla vrátit do práce a druhé jsme tli až později le nějak mě to přešlo :grinning:
15. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě malý dneska nechce nějak jít spát :confused: Nespal po obědě a je pořád čilý jako rybička. Až moc.
15. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě už skoro hodinu spí, dneska brzo vstával a spal jen 2hodiny tak v 18hodin usnul :slight_smile:
15. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem zvědavá, kdy se dočkám já :sweat_smile: Ale už nějak zívá, tak by mohl.
15. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak u nás se taky ještě nespí ,je uplně v pohodě
15. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No můj malý je už v ložnici a leží v posteli, díva se na Nema. Tak doufám, že za chvíli usne :sweat_smile:
15. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet tak to tiše závidím :wink: Malý jak slyšel o spinkání tak si poručil ještě jídlo a už byl podruhé na nočníku
15. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý už spíííííííííííííí.
15. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet to je provokace
15. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Tak nám onemocněl tatínek má skoro 39 teplotu,ale stejně půjde do práce :unamused: no doufám,že mu bude zítra líp,zatím coldrexuje a čajíčkuje.Hlavně aby nám to nepředal už jsme docela v pohodě.
15. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nebyla provokace Zdeni :grinning: To už by jste neměli Máji dostat :wink:
15. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad to bude Máji v pohodě :wink:
15. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, už jdu vypnout a jdu relaxovat do postele. Pa pa pa zítra
15. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky mizím,malý je už v posteli,tak jdu žehlit.Pěkný večer
15. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni já bych taky měla žehlit ale šíleně se mi nechce
15. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Tak jsme se pěkně vyspinkali do půl osmé :wink:
16. lis 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko my dnes jen do půl edmé :rolling_eyes:
16. lis 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se ti malá začala Leni budit nějak brzo že?
16. lis 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem už postavila oběd, dneska dělám dušené hovězí a rýži. Jinak jsem včera stříhala malého, to byl zase kravál. Tak jsem ho zase musela vzít do hola :unamused:
16. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak dneska jsme byly s Máří na kontrole a nesmíme chodit ven ani když nebudou horečky,má zahleněné plíce ještě to není uplně zánět,ale musíme čajíčkovat a sirup nám dala :unamused: na kontrolu máme jít až příští týden v uterý středu dřív to prý nemá cenu.
Ještě že jsem nemohla na ten bazén Zdeni !!!
16. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holky, tak já se teprve teď od rána zastavila a dostal k PC. My dneska vstávali v 7.45 :grinning: , takže pohoda :wink: . My měli dneska na oběd koprovku a zítra jelikož je náš taťka doma, tak máme palačinky :grinning:
16. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechápu co to je včera celý den se mi šlo dostat max. na str. 470 a vy už jste byli na 471 dneska ráno jsem se tam dostala díky toho že jsem na přední straně klikla na tomaska jak psala no a od té doby zase jen po stranu 470 a pořád koukám že tam sem tam nekdo napíše :rolling_eyes: tak jsem vůbec zvědavá zda se mi tam ten vzak objeví tak na něj kliknu a snad si počtu co tady nového :rolling_eyes: :rolling_eyes: všechno všude mi jde jen ostrava ne naše poslední stránka jinak všechny :rolling_eyes:
16. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a zase když jsem ted klikla na svůj vzkaz tak jsem tu na té stránce divné :rolling_eyes: jo žanet nějak brzy vstává ale ono to možná bude i tím že ted mezi šestou a půl sedmou chodí spát dýl mi nevydrží už jsem se snažila protahovat no takže tak i tak změna zas mám večer dříve klid no ale ráno dříve budíček a ke všemu přes den toho taky moc nenaspí ..........maji tak se brzy uzdravte hlavně že to není zánět ale i tak bobek :frowning2: my měli dnes k obědu pangase s brambůrkem no a jdeme ven za chvíli jo a přišla mi nová simka a ještě pořád není aktivováná prej do dvou dnů tak snad to nebude až ve středu :rolling_eyes: no nic tak zatím snad se tu večer dostanu :rolling_eyes:
16. lis 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak mi až ted se rozběhnul koník.Malý ještě spí,dneska ven nejdem,je mi pořád nějaká zima :unamused: Na obídek jsme měli žemlovku :wink:
leni to je nějaké divné :unamused:
Máji já si až dneska uvědomila že vlasně malá je po nemoci a stejně by jít nemohla :wink: Snad bude brzo v pořádku,pak zajdem :wink:
16. lis 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslíte že když je zítra svátek tak mude v mc otevřeno?
16. lis 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky já se už tady těším, až budu chodit s malým zase plavat. Jinak jsme se teď teprve vzbudili :confused:
16. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To netuším jestli bude otevřeno :wink:
16. lis 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se pořád ještě spí ,večer zase bude řádit :angry: žanda ještě se nachodíš na bazén,hlavně at noha je co nejrychlaji v pořádku :wink:
16. lis 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek