• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
dobré ranko

tomasek vstávání v 8závidím, to neznám. U nás budíček 5:15
17. lis 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak my jsme si taky pospali až do 8 :grinning: , ale to počasí venku mě teda štve :angry:
17. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi smradík malý dlouho vstával v pět :wink:
17. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek to víme taky jsi tu byla mezi prvníma :wink:
17. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď si to užívám a doufám, že ještě nějakou dobu budu.
17. lis 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek snad se to zlepší ale těch 5 ještě ujde :slight_smile: občas má nápady vstávat i ve 3 nebo si chce od 2-6 hrát a pak spí do 9. Ale už by se to mohlo zlepšit, já bych se ráda do porodu ještě vyspala ale vidím to tak že se vyspím nejdřív za 3roky, no spíš 4 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, krásné ráno. tak u nás nevím v kolik se přesně vstávalo, protože jsme snikuš spaly na zemi-na peřinách atd.- měla zase lehké spaní, tak kdyby se probudila takat si může hrát. takžejak jsem otevřela kukadla já, tak se hrabala v krabici s hračkama :slight_smile:
17. lis 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: Je to ale pech, protože celé tři roky jsem se nevyspala a teď jak mám jít do práce, tak začíná tak pochrapovat
17. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko mi už tu včera zase nešlo dostat se :rolling_eyes: a dneska to jde žanet hezká dortička :slight_smile: já myslela že budete mít přímo tomáše mašinku no my za chvíli vyrážíme k bráchovi a počasí mě teda naštvalo jsem myslela že bude ještě sucho :rolling_eyes: no nevadí tak si užijte den a večer jsem tu jak na koni teda pokud mi ten kůn půjde :grinning: :rolling_eyes: .......fen je to už fajn jak se tak usmívá to mrně co :dizzy_face:
17. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my to vstávání máme skoro pořád stejné, ráno mezi 6-7 a pak ještě spíme tak do půl desáté, do desíti :dizzy_face:
venku teda megahnus :confounded: ještěže nikam nemusím.
17. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už jsme se zase prospali a teď se díváme na Madagaskar.
17. lis 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsme se prospali,ted malý kouká na autíčka :wink: Malý vstává jak kdy ale většinou kolem osmé,může mi to být ale jedno když chodím do práce :wink:
17. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zlikvidovala starý hnusný fíkus,už zabíral strašně moc místa,dala jsem tam menší palmu a hned je tam vzdušněji.Ještě ,že je Petr v práci protože by měl zase kecy že je to škoda :unamused:
17. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ráno bude čučet kam se poděl :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni třeba si nevšimne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf jsem tady :slight_smile: fen koukala jsem na malého jak se směje :dizzy_face: krásnoučký :wink: zdeni no možná si ani nevšimne já jsem předělávala 14 dní zpátky kvitka jako jsem je obmenila na jinou stranu a jedno zrušila a david si všiml za týden :grinning: :rolling_eyes:
17. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen ten nešel přehlídnout :grinning:
17. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ráda že jsem ho dala pryč,ta ložnice vypadá uplně jinak
17. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě za chvíli přijede mužíček, tak malý už řádí jak černá ruka :wink: Nemůže se ho už dočkat.
17. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni díky :dizzy_face:

no nejlepší byl asi tatík mojí kámošky, měla černé vlasy - takové ty úúúplně moc černé - ajednou přišla domů na blond a on si toho nevšiml :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Tak dneska jsme vstávali v sedm :unamused:
18. lis 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :slight_smile: my dneska vstávaly o půl osmé :dizzy_face: :grinning: a před chvíli jsme přišly domů byly jsme na návštěvě :wink: ted čekám kdy se malé bude chtít chrápat že bych si lehla s ní anebo kouknu na vkv ...........ale co to tady je :confused: kde nikdo tu nikdo :confused: udělalo se venku hezky takže odpoledne jdeme určitě ven :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde se flákáte? Já mám dneska volné odpoledne, muž vzal malého do Bohumína na bazén. Ještě nejsou doma, tak pořád relaxuju v klidu.
18. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ty se máš Žanet :grinning:

Leni máš pro mě ty DVD Madagaskar 2 a ještě jsem měla nějaké to už nevím jaké :grinning: ?!
18. lis 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybys měla někdy cestu kolem mě tak my to můžeš hodit do schránky já se teť ven nedostanu aspoň ne tento týden.
18. lis 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, pojdte nekdo na lampionovej pruvod :wink:
18. lis 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli taky venku.. potřebovali jsme se stavit do Lišky takjsme to spojili s prochajdou :dizzy_face:
18. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý málem usnul v autobuse a teď tady řádí jak černá ruka a nechce jít spát :confused:
18. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
venku je vítr jak hrom :unamused:
18. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my byli dneska taky venku na prochajdě a pak doma.......maji mám chtěla jsi k tomu dva horory at ti vyberu :wink: tento týden už mi to nevyjde ale příští bych mohla nebo uvidím jestli bude v pátek hezky a šli bychom zas na procházku tak bych ti to tam hodila :wink:
18. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek