• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
nazdárek, tak tady je nějak mrtvo. To všichni už spíte? My jsem dneska osamocené :frowning2:
18. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, zofi jakpak to? manžel v práci, já dneska dělala na bakalářce a krásně jsem u tho usla, lae nakonec se něco podařilo udělat:slight_smile:)) jinak další dva zuby jsou u nikušky venku a do toho chytla rýmu. jsem zvědavá, kdy bude mít konečně chvilku klid....
18. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
den: jo manža má svoji odpolední a teď už fičí na noční jezdit MHD :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale penízky jsou zapotřebí. Taky se chastám něco dělat na Bc. práci,ale pořád se mi do toho nechce,ale už musím začít :grinning: . Nám taky vylezl další zub takže už jich máme sedm :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: My jsme dneska vstávali o půl osmé, tak pohoda. Spal 12 hodin :confused:
19. lis 2009 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko, tak my ještě spinkáme :grinning:
19. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to máš super Zofi :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no to byla vyjímka :wink:
19. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Se venku to počasíčko pěkně vybírá co?
19. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak my jsme ted došli z venku a odpoledne jdeme na bazén.Venku je pěkně teplo :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Jd Vás po dlouhé době pozdravit? Jak se máte?
My jsme už konečně přestěhovaní, jen se tam příští týden bude malovat a dělat úpravy, tak jsme ted u mamky na týden :slight_smile:
Žofi, jakou máš pojištovnu?
19. lis 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám HZP no teď je to nějaká jiná, má strašně dlouhý název co se spojili s Agelem. Proč? :wink:
19. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky a víš o tom, že Ti co se týče těhotenství vše proplatí? :slight_smile:
Nějak do výše 4000,- nebo 4500,- ..........
Včera jsem tam byla malému pro tu novou kartičku a pro vitamíny a jak viděla bříško tak mi to říkala, dala mi i seznam co všechno mi proplatí. Dokonce i čaje pro těhotné a kojící matky-jen vybrané druhy, tak nějaké léky co můžeš v těhu když jsi nemocná, veškeré uzt i ten 3D tak jsem se rozhodla, že toho využiju a půjdu. Taky olejíčky pro miminka, krémy, šampony a ták. A taky vitamíny-taky pouze vybrané druhy, mám ten rozpis co všechno od ní doma. Tak at víš, jestli jsi o tom neslyšela , at toho můžeš taky využít a nenechat jim to :grinning:
19. lis 2009 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
moni: jo já o tom vím, dívala jsem se na internetu :wink:
19. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem se koukala, jen jsem se v tom moc nevyznala, neměli tam ani napsané co přesně proplácejí jaké značky čajů a ták, tak mi to vytiskla. I ten 3D jsem tam nenašla, tak jsem ráda, že mi to řekla a využiju toho :grinning:
Apn se už konečně dozvíme pohlaví, pak by už mohlo být pozdě a nevěděli jsme nic :wink:
19. lis 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak na to jsem se nedívala,tak se na to zkusím mrknout a když tak tam zajdu :wink:
19. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Žofi, já to nikde nenašla, protože tam nemají rozpis toho co Ti všechno proplatí. To ona mi vytiskla. Jen mi řekla, že i 3D utz , a i uzt-fotečky.
19. lis 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no já ten seznam našla :grinning: . Jsou tam ty vitámíny a tak. A můžeš nakoupit ty dětské olejíčky a tak i v drogerce a nebo jen v lékárně :wink: A ty UTZ fotky jako když si to zaplatím u svého dr. jo?
19. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky mě to napadlo, jestli to musí být koupené z lékárny nebo i z drogerky, jen mě to napadlo pak a už jsem byla na cestě domů. Stačí když jim pošleš dotaz a oni Ti na to odpoví. :wink:
Jo, jak máš utz fotečky miminka, tak si necháš u dr. vystavit paragon a oni to proplatí, jen u mě je už pozdě, tak si nechám proplatit ten 3d
19. lis 2009 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No za vaší docházku by se měli udělovat trestné body :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
tomasek máš pravdu :wink: ,ale když tu nikdo není tak tu ani nepíšu, protože není co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
a těm co tu chodí by se měly dávat korbačíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jsem tu kdo že to dává ty korbačíky :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: leni tak tebe jsem přesně čekala :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: budíček dnes až o půl osmé ale spala bych pořád :rolling_eyes: dneska máme takový vyřizovací den mamka nám přijede hlídat malou a my jedem nakupovat a platit atd.nevím pořád tak nějak co malé na vánoce mám vybrané tři dárky a víc mě nic moc nenapadá nějak :confused: a v pondělí nám příjdou zapojit net a já budu sama doma David má odpolední a já nerada když jsem sama doma a má mi tu někdo být :confounded: no nějak to přežiju pro své dobro :grinning: zdeni musíme se pak domluvit na tu herničku už chci tam malou konečně tež vzít furt se k tomu nějak nedostává no nic jsem se vypsala a měla bych jít něco dělat :grinning:
20. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a zapoměla jsem na to že máme doma opět a zase po roce zpět mravence :angry: :rolling_eyes: loni to měl celý barák každý byt, na třikrát u nás byli deratozátoři a ted jsme je objevili v předsíni takže doufám že co nejdřív nám někdo příjde neb tam mám cukry a mouky už na vánoce nakoupené a nerada bych to vyhazovala loni jsme je měli všude v e spíži jsou malincí a uplně průhlední a je to nechutnéééé :rolling_eyes: takže dneska budeme zjištovat jestli to máme jen my nebo i jiní z baráku jako proč se tomu u nás líbí :angry: :confused:
20. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a kde jste kdo dneska :confused: :confused: :confused:
20. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
fuuuuuuuuuuuuj, mravenciiiiiiiiiiiiiiiii :rolling_eyes: my je měli když jsme bydleli v předchozím bytě a ti byli prostě nezničitelní :angry:
20. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak já mám dneska doučko angličtiny. a ke vší radosti kolem mám zas v háji záda. nikuš je na mě už těžká:frowning2:(( a pozor povedlo se mi přihlásit na facebook, akorát se tam ještě moc nevyznám :wink: :frowning2:
20. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek: tak já jsem byla dopoledne venku a je tam opravdu teploučko a proto musím odpoledne do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak my ted přišli domů,nějak ted toho máme hodně :wink: Leni písni kdy se Ti to bude hodit a zajdeme,už se těším
20. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek