Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka
18. lis 2009
nazdárek, tak tady je nějak mrtvo. To všichni už spíte? My jsem dneska osamocené 😞
denber
18. lis 2009
ahojky, zofi jakpak to? manžel v práci, já dneska dělala na bakalářce a krásně jsem u tho usla, lae nakonec se něco podařilo udělat🙂)) jinak další dva zuby jsou u nikušky venku a do toho chytla rýmu. jsem zvědavá, kdy bude mít konečně chvilku klid....
zofinecka
18. lis 2009
den: jo manža má svoji odpolední a teď už fičí na noční jezdit MHD :-p , ale penízky jsou zapotřebí. Taky se chastám něco dělat na Bc. práci,ale pořád se mi do toho nechce,ale už musím začít 😃 . Nám taky vylezl další zub takže už jich máme sedm 😃 x-) x-)
tomasek06
19. lis 2009
Krásné ráno 🙂 My jsme dneska vstávali o půl osmé, tak pohoda. Spal 12 hodin =-)
zofinecka
19. lis 2009
dobré ránko, tak my ještě spinkáme 😃
tomasek06
19. lis 2009
Tak to máš super Zofi 🙂
zofinecka
19. lis 2009
no to byla vyjímka 😉
tomasek06
19. lis 2009
Se venku to počasíčko pěkně vybírá co?
zdenka26
19. lis 2009
Ahojky,tak my jsme ted došli z venku a odpoledne jdeme na bazén.Venku je pěkně teplo 🙂
m.o.n.i.k.a
19. lis 2009
Ahoj holky 🙂
Jd Vás po dlouhé době pozdravit? Jak se máte?
My jsme už konečně přestěhovaní, jen se tam příští týden bude malovat a dělat úpravy, tak jsme ted u mamky na týden 🙂
Žofi, jakou máš pojištovnu?
zofinecka
19. lis 2009
já mám HZP no teď je to nějaká jiná, má strašně dlouhý název co se spojili s Agelem. Proč? 😉
m.o.n.i.k.a
19. lis 2009
Já taky a víš o tom, že Ti co se týče těhotenství vše proplatí? 🙂
Nějak do výše 4000,- nebo 4500,- ..........
Včera jsem tam byla malému pro tu novou kartičku a pro vitamíny a jak viděla bříško tak mi to říkala, dala mi i seznam co všechno mi proplatí. Dokonce i čaje pro těhotné a kojící matky-jen vybrané druhy, tak nějaké léky co můžeš v těhu když jsi nemocná, veškeré uzt i ten 3D tak jsem se rozhodla, že toho využiju a půjdu. Taky olejíčky pro miminka, krémy, šampony a ták. A taky vitamíny-taky pouze vybrané druhy, mám ten rozpis co všechno od ní doma. Tak at víš, jestli jsi o tom neslyšela , at toho můžeš taky využít a nenechat jim to 😃
zofinecka
19. lis 2009
moni: jo já o tom vím, dívala jsem se na internetu 😉
m.o.n.i.k.a
19. lis 2009
taky jsem se koukala, jen jsem se v tom moc nevyznala, neměli tam ani napsané co přesně proplácejí jaké značky čajů a ták, tak mi to vytiskla. I ten 3D jsem tam nenašla, tak jsem ráda, že mi to řekla a využiju toho 😃
Apn se už konečně dozvíme pohlaví, pak by už mohlo být pozdě a nevěděli jsme nic 😉
zofinecka
19. lis 2009
No tak na to jsem se nedívala,tak se na to zkusím mrknout a když tak tam zajdu 😉
m.o.n.i.k.a
19. lis 2009
Žofi, já to nikde nenašla, protože tam nemají rozpis toho co Ti všechno proplatí. To ona mi vytiskla. Jen mi řekla, že i 3D utz , a i uzt-fotečky.
zofinecka
19. lis 2009
no já ten seznam našla 😃 . Jsou tam ty vitámíny a tak. A můžeš nakoupit ty dětské olejíčky a tak i v drogerce a nebo jen v lékárně 😉 A ty UTZ fotky jako když si to zaplatím u svého dr. jo?
m.o.n.i.k.a
19. lis 2009
Taky mě to napadlo, jestli to musí být koupené z lékárny nebo i z drogerky, jen mě to napadlo pak a už jsem byla na cestě domů. Stačí když jim pošleš dotaz a oni Ti na to odpoví. 😉
Jo, jak máš utz fotečky miminka, tak si necháš u dr. vystavit paragon a oni to proplatí, jen u mě je už pozdě, tak si nechám proplatit ten 3d
tomasek06
19. lis 2009
No za vaší docházku by se měli udělovat trestné body :-N
zofinecka
19. lis 2009
tomasek máš pravdu 😉 ,ale když tu nikdo není tak tu ani nepíšu, protože není co :-p
fender
19. lis 2009
a těm co tu chodí by se měly dávat korbačíky :-p 😃 😃 😃
leninnek
19. lis 2009
😃 😃 😃 jsem tu kdo že to dává ty korbačíky 😃 😃 😃
fender
19. lis 2009
😃 😃 😃 leni tak tebe jsem přesně čekala 😃 😃 😃
leninnek
20. lis 2009
dobré ránko 🙂 budíček dnes až o půl osmé ale spala bych pořád 8-( dneska máme takový vyřizovací den mamka nám přijede hlídat malou a my jedem nakupovat a platit atd.nevím pořád tak nějak co malé na vánoce mám vybrané tři dárky a víc mě nic moc nenapadá nějak =-) a v pondělí nám příjdou zapojit net a já budu sama doma David má odpolední a já nerada když jsem sama doma a má mi tu někdo být :-S no nějak to přežiju pro své dobro 😃 zdeni musíme se pak domluvit na tu herničku už chci tam malou konečně tež vzít furt se k tomu nějak nedostává no nic jsem se vypsala a měla bych jít něco dělat 😃
leninnek
20. lis 2009
jo a zapoměla jsem na to že máme doma opět a zase po roce zpět mravence ]-( 8-( loni to měl celý barák každý byt, na třikrát u nás byli deratozátoři a ted jsme je objevili v předsíni takže doufám že co nejdřív nám někdo příjde neb tam mám cukry a mouky už na vánoce nakoupené a nerada bych to vyhazovala loni jsme je měli všude v e spíži jsou malincí a uplně průhlední a je to nechutnéééé 8-( takže dneska budeme zjištovat jestli to máme jen my nebo i jiní z baráku jako proč se tomu u nás líbí ]-( =-)
leninnek
20. lis 2009
jo a kde jste kdo dneska =-) =-) =-)
fender
20. lis 2009
fuuuuuuuuuuuuj, mravenciiiiiiiiiiiiiiiii 8-( my je měli když jsme bydleli v předchozím bytě a ti byli prostě nezničitelní ]-(
denber
20. lis 2009
ahojky, tak já mám dneska doučko angličtiny. a ke vší radosti kolem mám zas v háji záda. nikuš je na mě už těžká😞(( a pozor povedlo se mi přihlásit na facebook, akorát se tam ještě moc nevyznám 😉 😞
zofinecka
20. lis 2009
nazdárek: tak já jsem byla dopoledne venku a je tam opravdu teploučko a proto musím odpoledne do školy :-p
zdenka26
20. lis 2009
Ahojky,tak my ted přišli domů,nějak ted toho máme hodně 😉 Leni písni kdy se Ti to bude hodit a zajdeme,už se těším

Začni psát odpověď...

Odešli