• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak já tady musím pustit Petra,chce hrát hry,takže mám dneska po konovi :angry: Už jsem mu říkala že musíme ještě koupit notas,protože se tady jinak sežerem.Zatím papa
20. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme dneska byli venku poprvé s nosítkem - koupila jsem si beco butterfly... potřebovala jsem na poštu a tam jsou schody takže se tam nedá s kočárem :rolling_eyes: malý v něm je moc spokojený :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dneska všechny korbačíky za účast získává...... fendeeeeeeer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Já byla včera mimo :grinning: Den předtím jsem popila s kamarádkou a bylo mi zle, tak jsem jen ležela. A kdo bude ty korbačíky rozdávat? A holky přišla vám už mateřská? Mě jako ne :confused:
21. lis 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tady zase po ránu jen sama? :grinning:
21. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte náhodou nějaký tip jak sehnat čerta,mikuláše a anděla domů? Já se bohužel nikde na Mikulášskou akci nedostanu.
21. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek: nejsi sama kdo ještě nemám rodičovák, vždy je 20. na účtě a včera nic. Mě pěkně nas.... :angry: a o mikuláši a čertovi nic nevím, já to ani neřeším. :wink:
21. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No chtěla jsem malého trocha postrašit neposlouchá. S těma prachama je to mazec co? Tak to příjde až v pondělí 23 :angry:
21. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. :slight_smile:
My už čerta a Mikuláše máme takže to mám bez starostí :wink: . Vím ale že jsou agentury u které si je mužeš objednat ale vůbec netuším co to bude stát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky nemám penízky na učtě oni mají čas :angry:
21. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo ale kde tu agenturu najít? Nějak se mi to přes net nedaří :frowning2:
21. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, kdysy moje známá s přítelem dělali, ale zda ted... nevím. mateřská taky nikde a už si připadám jak nevím co..
21. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
rodičák chodí v jiných termínech než mateřská, jo? :confused: mě mateřská chodí hned na začátku měsíce ....
21. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
My mikuláše budeme dělat sami, rodina se sejde u nás a 2 z nich budou dělat čerta a toho Mikuláše. Mluvilo se i o andělovy, tak uvidíme jestli i on a pak se zase převlečou :wink: Chodili jsme k tatkovy každý rok, tam ho dělali, jen tedka jsou dost zaneprázdněni tak ho budem dělat doma.
Jinak Žofi, co se týče pojištovny a toho proplácení tak vše musí být zakoupené v lékárně.
21. lis 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: já vím, já jsem tam psla dotaz a oni mi odpověděli že to musí být z lékarny :unamused:
fen: jo rodičovák ti totiž chodí ze sociálky a tam je to později :wink:
21. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to se teda těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme se už prospali a venku je už tma :grinning:
21. lis 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme byli dneska venku a měli jsme tu tchýni :wink: Kluci se právě koupou a pujdou na kutě. Dneska Kubík nespal a je na facku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Večer si otevřeme lahvínku vínka a budeme koukat na sněženky 2 :slight_smile:
21. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: to se teda těš :wink: :grinning:
21. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
btw kdy někam vyrazíme?? :dizzy_face: jsem ti chtěla psát v pátek jak bylo tak krásně ale pak jsem si říkala že máš určitě školu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen jo to jsem teda měla :angry: , ale klidně jak budeš chtít tak napiš :wink:
22. lis 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :wink: Ty Sněženky byla ale kravina co? Nedalo se na to dívat.
22. lis 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Já jsem ty sněženky viděla na dvd a vůbec se mi to nelíbilo,tak jsem to včera ani nezapínala.My jdeme ted do obchodu,pak příjde moje mamka na oběd a odpoledne čekáme návštěvu :slight_smile: Venku to vypadá nic moc
22. lis 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki, no tak sněženky mě moc nepotěšili :angry: čeklala jsem to teda lepší :wink: Já už mám obšd uvařený od včerjška, takže mám klídek. Teď akorát dodělám Eli polívku a pak vyrážíme do kostela :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám polívku od včera, ale co na druhé to fakt netuším :frowning2:
22. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Co může malý, když má dietu? Něco mu dávám, ale on mi to už nechce, tak mu musím dát něco jiného a vůbec mě nenapadá co by mohl, krom piškotů, rohlíků atd.
Má průjem a i mi včera ráno a večer zvracel.
Na sněženky a machři 2 jsme byli s drahou půlkou na tom v kině a na horší film jsem fakt nebyla, nuda, nuda, nuda. :confounded: Včera se na to dívala mamka a já u toho usla.
22. lis 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dušenou mrkev můžeš s bramborem. Nebo suchou rýži s vařeným jablkem :wink:
22. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi zkusím tu mrkev, díky :slight_smile:
22. lis 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáš za co. Taky jsem už nevědělo co při dietě vařit. Bylo mi ho strašně líto.
22. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ani nemluv. Jsem včera pomalu brečela sním. Jak byl na záchodě tlačil a ted jak prděl, prděl strašně nahlas a fakt bomby, ted ten výraz, že se bojí prdnout, mu říkám Lukášku to nevadí, že tak prdíš, pořádně se vyprd, no bylo mi ho strašně líto i jak se vyblinkal, božé :frowning2:
To má ze školky, asi něco špatného tam snědl, protože jsem volala v pátek, že nepříjdem, že má průjem a učitelka, že jsme dneska 3tí, pak jsme jí potkali v obchodě a řekla, že volala po mě další maminka s průjmem. Tak jsem z Té školky už neštastná, nikdy na nic netrpěl a ted je furt něco, jenom pořád nějaké virozy, nemoci, hrozné. Samé starosti. :confounded:
22. lis 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nemuselo být jídlem. Je to i ve vzduchu, tak to mohl chytit ten virus od kohokoli. Malý to měl jak měl rok. Byl to děs.
22. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek