Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zdenka26
20. lis 2009
tak já tady musím pustit Petra,chce hrát hry,takže mám dneska po konovi ]-( Už jsem mu říkala že musíme ještě koupit notas,protože se tady jinak sežerem.Zatím papa
fender
20. lis 2009
my jsme dneska byli venku poprvé s nosítkem - koupila jsem si beco butterfly... potřebovala jsem na poštu a tam jsou schody takže se tam nedá s kočárem 8-( malý v něm je moc spokojený x-)
fender
20. lis 2009
a dneska všechny korbačíky za účast získává...... fendeeeeeeer :-p 😃 😃 😃 😃
tomasek06
21. lis 2009
Krásné ráno! Já byla včera mimo 😃 Den předtím jsem popila s kamarádkou a bylo mi zle, tak jsem jen ležela. A kdo bude ty korbačíky rozdávat? A holky přišla vám už mateřská? Mě jako ne =-)
tomasek06
21. lis 2009
Tak jsem tady zase po ránu jen sama? 😃
tomasek06
21. lis 2009
Holky nemáte náhodou nějaký tip jak sehnat čerta,mikuláše a anděla domů? Já se bohužel nikde na Mikulášskou akci nedostanu.
zofinecka
21. lis 2009
tomasek: nejsi sama kdo ještě nemám rodičovák, vždy je 20. na účtě a včera nic. Mě pěkně nas.... ]-( a o mikuláši a čertovi nic nevím, já to ani neřeším. 😉
tomasek06
21. lis 2009
No chtěla jsem malého trocha postrašit neposlouchá. S těma prachama je to mazec co? Tak to příjde až v pondělí 23 ]-(
zanetka82
21. lis 2009
Ahoj. 🙂
My už čerta a Mikuláše máme takže to mám bez starostí 😉 . Vím ale že jsou agentury u které si je mužeš objednat ale vůbec netuším co to bude stát :-p
Taky nemám penízky na učtě oni mají čas ]-(
tomasek06
21. lis 2009
No jo ale kde tu agenturu najít? Nějak se mi to přes net nedaří 😞
denber
21. lis 2009
ahojky, kdysy moje známá s přítelem dělali, ale zda ted... nevím. mateřská taky nikde a už si připadám jak nevím co..
fender
21. lis 2009
rodičák chodí v jiných termínech než mateřská, jo? =-) mě mateřská chodí hned na začátku měsíce ....
m.o.n.i.k.a
21. lis 2009
Ahoj holky.
My mikuláše budeme dělat sami, rodina se sejde u nás a 2 z nich budou dělat čerta a toho Mikuláše. Mluvilo se i o andělovy, tak uvidíme jestli i on a pak se zase převlečou 😉 Chodili jsme k tatkovy každý rok, tam ho dělali, jen tedka jsou dost zaneprázdněni tak ho budem dělat doma.
Jinak Žofi, co se týče pojištovny a toho proplácení tak vše musí být zakoupené v lékárně.
zofinecka
21. lis 2009
moni: já vím, já jsem tam psla dotaz a oni mi odpověděli že to musí být z lékarny :-|
fen: jo rodičovák ti totiž chodí ze sociálky a tam je to později 😉
fender
21. lis 2009
no tak to se teda těším :-p
tomasek06
21. lis 2009
Tak my jsme se už prospali a venku je už tma 😃
zanetka82
21. lis 2009
Tak my jsme byli dneska venku a měli jsme tu tchýni 😉 Kluci se právě koupou a pujdou na kutě. Dneska Kubík nespal a je na facku :-p
Večer si otevřeme lahvínku vínka a budeme koukat na sněženky 2 🙂
zofinecka
21. lis 2009
fen: to se teda těš 😉 😃
fender
21. lis 2009
zofi :-p :-p
btw kdy někam vyrazíme?? x-) jsem ti chtěla psát v pátek jak bylo tak krásně ale pak jsem si říkala že máš určitě školu :-p
zofinecka
22. lis 2009
fen jo to jsem teda měla ]-( , ale klidně jak budeš chtít tak napiš 😉
tomasek06
22. lis 2009
Krásné ráno 😉 Ty Sněženky byla ale kravina co? Nedalo se na to dívat.
zdenka26
22. lis 2009
Dobré ráno 🙂 Já jsem ty sněženky viděla na dvd a vůbec se mi to nelíbilo,tak jsem to včera ani nezapínala.My jdeme ted do obchodu,pak příjde moje mamka na oběd a odpoledne čekáme návštěvu 🙂 Venku to vypadá nic moc
zofinecka
22. lis 2009
Ahojki, no tak sněženky mě moc nepotěšili ]-( čeklala jsem to teda lepší 😉 Já už mám obšd uvařený od včerjška, takže mám klídek. Teď akorát dodělám Eli polívku a pak vyrážíme do kostela 😃 x-) x-)
tomasek06
22. lis 2009
Já mám polívku od včera, ale co na druhé to fakt netuším 😞
m.o.n.i.k.a
22. lis 2009
Ahoj holky.
Co může malý, když má dietu? Něco mu dávám, ale on mi to už nechce, tak mu musím dát něco jiného a vůbec mě nenapadá co by mohl, krom piškotů, rohlíků atd.
Má průjem a i mi včera ráno a večer zvracel.
Na sněženky a machři 2 jsme byli s drahou půlkou na tom v kině a na horší film jsem fakt nebyla, nuda, nuda, nuda. :-S Včera se na to dívala mamka a já u toho usla.
tomasek06
22. lis 2009
Dušenou mrkev můžeš s bramborem. Nebo suchou rýži s vařeným jablkem 😉
m.o.n.i.k.a
22. lis 2009
Tomi zkusím tu mrkev, díky 🙂
tomasek06
22. lis 2009
Nemáš za co. Taky jsem už nevědělo co při dietě vařit. Bylo mi ho strašně líto.
m.o.n.i.k.a
22. lis 2009
No ani nemluv. Jsem včera pomalu brečela sním. Jak byl na záchodě tlačil a ted jak prděl, prděl strašně nahlas a fakt bomby, ted ten výraz, že se bojí prdnout, mu říkám Lukášku to nevadí, že tak prdíš, pořádně se vyprd, no bylo mi ho strašně líto i jak se vyblinkal, božé 😞
To má ze školky, asi něco špatného tam snědl, protože jsem volala v pátek, že nepříjdem, že má průjem a učitelka, že jsme dneska 3tí, pak jsme jí potkali v obchodě a řekla, že volala po mě další maminka s průjmem. Tak jsem z Té školky už neštastná, nikdy na nic netrpěl a ted je furt něco, jenom pořád nějaké virozy, nemoci, hrozné. Samé starosti. :-S
tomasek06
22. lis 2009
To nemuselo být jídlem. Je to i ve vzduchu, tak to mohl chytit ten virus od kohokoli. Malý to měl jak měl rok. Byl to děs.

Začni psát odpověď...

Odešli