• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Nevím no. Mohlo to být i ve vzduchu, ale spíš jsme si říkali, že to bylo jídlem. Protože kdyby měl někdo střevní chřipko nějaké dítě, tak by si toho učitelky všimli a hned by volali té mamině at si pro něj příjde a nikdo to tam neměl. V jeden den onemocněli 4 děcka. No snad mu bude brzy lépe.
22. lis 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile:
Sněženky byli strašné no traparná :angry:
Moni bohužel to tak je děti co nastoupí do školky tak první půl rok až rok jsou pořád nemocné. Já už to znám u Petříka. Tak u Kuby mě nic nepřekvapí.
Taky se přikláním k tomu že to nebude s jídla....ale viroza ze vzduchu. Vem si že to jí všechny děti a i učitelky. Taky by jim bylo zle. U Kubíka taky měli minulý týden průjem a zvracení. My jsme to naštěstí nedostaly. :wink:
22. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se děsím školky už ted
22. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta viroza je hnus, děsím se toho kdy to budeme prožívat znova. Ale prý je na to už očkování :wink: Za chvíli bude očkování i na rýmu :grinning:
22. lis 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně si dávej pozor Moni a moc ho nepusinkuj....je to děs. Já jsem průjem a zvracení chytla u Kubíčka když jsem byla sním ve 3 měsíci a zkončila jsem v nemocnici na kapačkách.

Pak jsme měli ještě 3 tu virozu a pokaždé jsme byli v nemocnici akorát Petříkovi doktorka píchla nějakou injekci aby to nedostal ale za to byl celý omamený a celý den prospal. :frowning2: Je to fakt hnus. Držím palečky ať se malý z toho rychle dostane.
22. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nechci strašit, ale šíří se to rychle a určo to chytnete všichni.
22. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: to bude určitě viróza, my to taky měli. Začala Eli a postupně jsme to měli všichni :frowning2: no děs a hrůza. Kolikrát jsem nestačila ani dobšhnout na záchod :grinning: . Jo a na dietu se piškoty nesmí :wink:
22. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě doktorka říkala, že na dietu piškoty může :confused:
22. lis 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem slyšela že piškoty se nesmí dávat, jelikož je to sladké :wink:
22. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem mu ale sladila i tak, ale hroznovým cukrem. A piiškoty mi stejně nejedl.
22. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my ted došli z venku,je tam šílený vítr.Já taky dávala na dietu piškoty,doktorka mi to poradila :unamused: Leni nechceš zítra odpoledne zajít do toho mateřského centra?
22. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasné ránko.... :slight_smile: i když je deštivé.
23. lis 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Jo jo to počasí je ubrečené :frowning2: a ten vítr je taky šílený.
23. lis 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Tak nevím jestli to byla nějaká viroza, protože to nikdo od něj nechytl a je nás tu dost a včera byl už v pohodě :dizzy_face:
Tak jsem ráda, že ho to už přešlo a zítra pofičí do školky a taky, že jsme to nikdo nedostal, protože nevím jak bychom se tu střídali na záchod všichni :grinning:
A co se týče těch piškotů, tak jak jsem volala v pátek dr. tak mi řekla i piškoty, bébé sušenky a ták :wink:
Tak to má každý asi na to svůj názor, jak se říká sto chutí, sto lidí :slight_smile:
23. lis 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda naopak :grinning:
23. lis 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že Vám sem vstupuji, chtěla jsem se jen zeptat, když jste z Ovy, jestli jste už dostaly rodičovský př. a dětské příd.? Už je 23 a na účtě pořád nic! :angry:
23. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Daru, já sice nedostávám rodičák, ale měla by mi taky něco přijít ze socky a nic :confounded: Jako vždy si dávají na čas. Oni mají vždycky čas :angry:
23. lis 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni díky..no mi to dává úřad práce, tak jsem chtěla vědět, jestli to je i jinde, nebo se to týká jen mě..protože jsme měli jakési trable s děts.přídavkami, s žádostí..pořád se jim tam cosi nelíbilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase bych rodič. měla dostat normál..
23. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
daluri, taky to mám přes úřad práce. Tak to bude chodit nejspíš stejně, ale taky jsem ještě nic nedostala. To oni mají čas, hlavně, že oni už měli výplaty :confounded:
23. lis 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tak je vždycky. když má člověk něco platit, musí to být hned, když mají platit oni, mají spoustu času :confounded:
23. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík... tak já taky ještě nemám na účtě rodičák!!! To je fakt vždy maras - oni mají na to čááás!!!! Fakt by mě zajímalo jak bych to dělala kdybych byla matka samoživitelka. Veškeré příkazy mám na účtě zadáné na 18. - 20. v měsíci. Moni - koukám, jak to letí!!! Už máš za sebou více jak půlku!!! :wink: Jinak Simča měla minulý týden šestou nemoc, celý týden měla horečku kolem 38,5-39,2 a já nevěděla proč. Prostě bez příčiny, až se mi po pěti dnech celá osypala. Oddechla jsem si, že to nebylo nic horšího.
23. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zany, jo no letí to :slight_smile:
A vidím, že i Vám to pěkně letí, půl ročku, to už je ze Simonky velká slečna :dizzy_face:
A jak se máte? Tak hlavně, že je už v pořádku, je to hrozné jak ty děti trpí :frowning2:
23. lis 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak te rodíčák mě fakt štve :angry: co si jako myslí :angry:
zany: že se taky ukážeš :grinning:
moni: nevíš jak můžou být dlouho staré paragony za vitámíny když je chci nechat proplatit? :wink:
23. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi to netuším, ale myslím si, že měsíc až dva by nevadil, jak staré to máš?
23. lis 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, rodičák snad zítra,ale teď mi došly 4dopisy, na každé děcko jeden,že nám berou dětské přídavky, vyšší příjem..fákt úžasné..a ještě to pošlou 4x, papírem a obálkama šetřit nemusí :stuck_out_tongue_closed_eyes: za chvíli mi sníží i rodičovský, ve 21.měs.děs...
Tak jsem si postěžovala, přeji hezký den :wink:
23. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já je kupavala na konci října :wink: , no zkusím tam zajít a uvidím buď mi to veme a nebo ne :grinning:
23. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to Ti vezme. Měla by , není to zase tak dlouho.
Daru, budu to mít asi taky tak, ale co se dá dělat, Ti pitomci berou rodinám, místo aby si vzali i sobě, to je , ale debata na dlouho :grinning: Je to čím dál horší a pak chtějí aby mladí měli děti-rodili děcka.
Ten můj jak přišel o práci, já měla poslední měsíc rodičák, byli jsem na socce aspon at mu dají něco do živ. minima, myslíš, že něco dostal? Ho... a to jsme měli jen těch 7600,- a nikoho nezajímalo, z čeho máme zaplatit byt, nebo žít. No raději to nekomntuju, protože bych se musela rozčílit :grinning:
23. lis 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dalu teda :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak to jsi mě teď zviklala,chlop je taky momentálně bez práce, pořád se nedaří najít, chodí po pohovorech, většinou jezdí do Phy, tudíž jdou kč na vlak a pořád nic.
Po těch dopisech jsem myslela, že zajdem zítra na ÚP a požádáme o sociální příplatek..ale teď když jsi napsala,že nic nedali..ale zas nás je více, tak uvidíme, co nám poví..před těmi Vánoci to je fakt super :angry:
Ikdyž to nejsou nijak vysoké částky, ty dět.přídavky, ale každá kačka dobrá, ne?!
23. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dalu, tak to čumím, že Vám ty přídavky vzali. :confused:
No ten mlj je tedka v Praze, tady si nemohl najít práci, já byla pak na úp za 3000- i přesto jsme měli nárok jen na soc. příplatek, který dělal 800-což je houby , že, tak musel odjet, odjel do Prahy a tam si hned práci sehnal.
Ale tím, že jsem otěhotněla, odjel a já zjistila, že jsem těhu, tak se bude vracet, do konce roku tam chce být a pak si najít něco tady, klidně i řidiče, je hodně takových co potřebují na rozvoz něčeho nebo tak. Jinak stou sockou je to děs. Furt se něčeho prosit a máš mít na to správně nárok, je to děs. Tak držím palce aby Vám něco dali a manžel si brzy našel nějakou práci.
23. lis 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek