Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
m.o.n.i.k.a
22. lis 2009
Nevím no. Mohlo to být i ve vzduchu, ale spíš jsme si říkali, že to bylo jídlem. Protože kdyby měl někdo střevní chřipko nějaké dítě, tak by si toho učitelky všimli a hned by volali té mamině at si pro něj příjde a nikdo to tam neměl. V jeden den onemocněli 4 děcka. No snad mu bude brzy lépe.
zanetka82
22. lis 2009
Ahojky. 🙂
Sněženky byli strašné no traparná ]-(
Moni bohužel to tak je děti co nastoupí do školky tak první půl rok až rok jsou pořád nemocné. Já už to znám u Petříka. Tak u Kuby mě nic nepřekvapí.
Taky se přikláním k tomu že to nebude s jídla....ale viroza ze vzduchu. Vem si že to jí všechny děti a i učitelky. Taky by jim bylo zle. U Kubíka taky měli minulý týden průjem a zvracení. My jsme to naštěstí nedostaly. 😉
zdenka26
22. lis 2009
No já se děsím školky už ted
tomasek06
22. lis 2009
Ta viroza je hnus, děsím se toho kdy to budeme prožívat znova. Ale prý je na to už očkování 😉 Za chvíli bude očkování i na rýmu 😃
zanetka82
22. lis 2009
Hlavně si dávej pozor Moni a moc ho nepusinkuj....je to děs. Já jsem průjem a zvracení chytla u Kubíčka když jsem byla sním ve 3 měsíci a zkončila jsem v nemocnici na kapačkách.

Pak jsme měli ještě 3 tu virozu a pokaždé jsme byli v nemocnici akorát Petříkovi doktorka píchla nějakou injekci aby to nedostal ale za to byl celý omamený a celý den prospal. 😞 Je to fakt hnus. Držím palečky ať se malý z toho rychle dostane.
tomasek06
22. lis 2009
Já nechci strašit, ale šíří se to rychle a určo to chytnete všichni.
zofinecka
22. lis 2009
moni: to bude určitě viróza, my to taky měli. Začala Eli a postupně jsme to měli všichni 😞 no děs a hrůza. Kolikrát jsem nestačila ani dobšhnout na záchod 😃 . Jo a na dietu se piškoty nesmí 😉
tomasek06
22. lis 2009
Mě doktorka říkala, že na dietu piškoty může =-)
zofinecka
22. lis 2009
já jsem slyšela že piškoty se nesmí dávat, jelikož je to sladké 😉
tomasek06
22. lis 2009
Já jsem mu ale sladila i tak, ale hroznovým cukrem. A piiškoty mi stejně nejedl.
zdenka26
22. lis 2009
Ahojky,tak my ted došli z venku,je tam šílený vítr.Já taky dávala na dietu piškoty,doktorka mi to poradila :-| Leni nechceš zítra odpoledne zajít do toho mateřského centra?
zanetka82
23. lis 2009
Krasné ránko.... 🙂 i když je deštivé.
tomasek06
23. lis 2009
Krásné ráno! Jo jo to počasí je ubrečené 😞 a ten vítr je taky šílený.
m.o.n.i.k.a
23. lis 2009
Ahojte 🙂
Tak nevím jestli to byla nějaká viroza, protože to nikdo od něj nechytl a je nás tu dost a včera byl už v pohodě x-)
Tak jsem ráda, že ho to už přešlo a zítra pofičí do školky a taky, že jsme to nikdo nedostal, protože nevím jak bychom se tu střídali na záchod všichni 😃
A co se týče těch piškotů, tak jak jsem volala v pátek dr. tak mi řekla i piškoty, bébé sušenky a ták 😉
Tak to má každý asi na to svůj názor, jak se říká sto chutí, sto lidí 🙂
m.o.n.i.k.a
23. lis 2009
teda naopak 😃
daluri
23. lis 2009
Ahoj holky, omlouvám se, že Vám sem vstupuji, chtěla jsem se jen zeptat, když jste z Ovy, jestli jste už dostaly rodičovský př. a dětské příd.? Už je 23 a na účtě pořád nic! ]-(
m.o.n.i.k.a
23. lis 2009
Ahoj Daru, já sice nedostávám rodičák, ale měla by mi taky něco přijít ze socky a nic :-S Jako vždy si dávají na čas. Oni mají vždycky čas ]-(
daluri
23. lis 2009
Moni díky..no mi to dává úřad práce, tak jsem chtěla vědět, jestli to je i jinde, nebo se to týká jen mě..protože jsme měli jakési trable s děts.přídavkami, s žádostí..pořád se jim tam cosi nelíbilo :-p ale zase bych rodič. měla dostat normál..
m.o.n.i.k.a
23. lis 2009
daluri, taky to mám přes úřad práce. Tak to bude chodit nejspíš stejně, ale taky jsem ještě nic nedostala. To oni mají čas, hlavně, že oni už měli výplaty :-S
fender
23. lis 2009
to tak je vždycky. když má člověk něco platit, musí to být hned, když mají platit oni, mají spoustu času :-S
zany1
23. lis 2009
Ahojík... tak já taky ještě nemám na účtě rodičák!!! To je fakt vždy maras - oni mají na to čááás!!!! Fakt by mě zajímalo jak bych to dělala kdybych byla matka samoživitelka. Veškeré příkazy mám na účtě zadáné na 18. - 20. v měsíci. Moni - koukám, jak to letí!!! Už máš za sebou více jak půlku!!! 😉 Jinak Simča měla minulý týden šestou nemoc, celý týden měla horečku kolem 38,5-39,2 a já nevěděla proč. Prostě bez příčiny, až se mi po pěti dnech celá osypala. Oddechla jsem si, že to nebylo nic horšího.
m.o.n.i.k.a
23. lis 2009
Ahoj Zany, jo no letí to 🙂
A vidím, že i Vám to pěkně letí, půl ročku, to už je ze Simonky velká slečna x-)
A jak se máte? Tak hlavně, že je už v pořádku, je to hrozné jak ty děti trpí 😞
zofinecka
23. lis 2009
tak te rodíčák mě fakt štve ]-( co si jako myslí ]-(
zany: že se taky ukážeš 😃
moni: nevíš jak můžou být dlouho staré paragony za vitámíny když je chci nechat proplatit? 😉
m.o.n.i.k.a
23. lis 2009
zofi to netuším, ale myslím si, že měsíc až dva by nevadil, jak staré to máš?
daluri
23. lis 2009
Tak holky, rodičák snad zítra,ale teď mi došly 4dopisy, na každé děcko jeden,že nám berou dětské přídavky, vyšší příjem..fákt úžasné..a ještě to pošlou 4x, papírem a obálkama šetřit nemusí :-p za chvíli mi sníží i rodičovský, ve 21.měs.děs...
Tak jsem si postěžovala, přeji hezký den 😉
zofinecka
23. lis 2009
no já je kupavala na konci října 😉 , no zkusím tam zajít a uvidím buď mi to veme a nebo ne 😃
m.o.n.i.k.a
23. lis 2009
Jo tak to Ti vezme. Měla by , není to zase tak dlouho.
Daru, budu to mít asi taky tak, ale co se dá dělat, Ti pitomci berou rodinám, místo aby si vzali i sobě, to je , ale debata na dlouho 😃 Je to čím dál horší a pak chtějí aby mladí měli děti-rodili děcka.
Ten můj jak přišel o práci, já měla poslední měsíc rodičák, byli jsem na socce aspon at mu dají něco do živ. minima, myslíš, že něco dostal? Ho... a to jsme měli jen těch 7600,- a nikoho nezajímalo, z čeho máme zaplatit byt, nebo žít. No raději to nekomntuju, protože bych se musela rozčílit 😃
m.o.n.i.k.a
23. lis 2009
dalu teda :-N
daluri
23. lis 2009
Moni, tak to jsi mě teď zviklala,chlop je taky momentálně bez práce, pořád se nedaří najít, chodí po pohovorech, většinou jezdí do Phy, tudíž jdou kč na vlak a pořád nic.
Po těch dopisech jsem myslela, že zajdem zítra na ÚP a požádáme o sociální příplatek..ale teď když jsi napsala,že nic nedali..ale zas nás je více, tak uvidíme, co nám poví..před těmi Vánoci to je fakt super ]-(
Ikdyž to nejsou nijak vysoké částky, ty dět.přídavky, ale každá kačka dobrá, ne?!
m.o.n.i.k.a
23. lis 2009
Dalu, tak to čumím, že Vám ty přídavky vzali. =-)
No ten mlj je tedka v Praze, tady si nemohl najít práci, já byla pak na úp za 3000- i přesto jsme měli nárok jen na soc. příplatek, který dělal 800-což je houby , že, tak musel odjet, odjel do Prahy a tam si hned práci sehnal.
Ale tím, že jsem otěhotněla, odjel a já zjistila, že jsem těhu, tak se bude vracet, do konce roku tam chce být a pak si najít něco tady, klidně i řidiče, je hodně takových co potřebují na rozvoz něčeho nebo tak. Jinak stou sockou je to děs. Furt se něčeho prosit a máš mít na to správně nárok, je to děs. Tak držím palce aby Vám něco dali a manžel si brzy našel nějakou práci.

Začni psát odpověď...

Odešli