Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
m.o.n.i.k.a
23. lis 2009
Už musím, tak budu držet ty palečky, papa 🙂
georgine
23. lis 2009
čaute kočky, chtěla jsem se zeptat už vám došel rodičák, je to tedka nejaké divoké, dlouho to trvá.. :-p Díky za odpověď
tomasek06
23. lis 2009
Mě už rodičák dneska přišel. Dopoledne 😉
tomasek06
23. lis 2009
Přišlo mi to na účet asi v 10 ráno.
daluri
23. lis 2009
Moni, díky moc.
Taky přeji ať se pakTvému muži podaří najít něco na Ostravsku a hlavně bezproblémový zbytek těhu 😉
zdenka26
23. lis 2009
Ahojky,tak nám došel rodičák dneska taky 😉 My jsme před chvíli přišli z mc.Jsme oba pěkně zmrzí
zdenka26
23. lis 2009
Co provádíte?nechcete se někdo stavit na návštěvu?
daluri
23. lis 2009
Tak už mám taky rodičovský, zas mi to ale nesedí..došlo 7700 a pak ještě 300.Fakt tomu nerozumím..a ty dětské přídavky už samozřejmě nejsou ]-(
smardik
23. lis 2009
mě rodičák došel asi před 10minutama, konečně 🙂
tomasek06
23. lis 2009
No asi ty přídavky jsou těch 300 ne?
daluri
23. lis 2009
Tomi, mi právě přídavky zrušili!! A rodičovský př.je 7600,ne? Tak mi to nesedí...stejně budeme muset na ÚP tak se poptám..
zofinecka
23. lis 2009
no tk já pořád noc. CO máte za banku?
daluri
23. lis 2009
Já mám ČSOB..tedy poštovní spořitelnu,ale to je vlastně čsob...
leninnek
23. lis 2009
zdravím vás 😉 já byla o víkendu bez netu a dneska už nám ho zapojili a super 😉 jo rodičák jsem taky v ptáek čekala a houby a přišel mi dneska kolem desáté jsem si oddechla 😃 zdeni no kdybych měla ten net tak bych dnes šla 😉 ale mohla bych jít ve středu nebo ve čtvrtek hodí se ti nekterý den? jo a jinak s těmi přídavky pokud vám je vzali dalu tak i když je ted bez práce tak je nedostanete jelikož se to propočítává tři měsíce zpětně podle výdělku takže podle nich si máš peníze odkládat a vůbec netuším podle čeho oni to vůbec berou od kámošky přítel má mín penez na výplatu než můj a přídavky jim czali a nám je nechali =-) ale neřeším že jo pětistovka se samozřejmě hodí 😉 jen je to fakt zvláštní jo a ještě k tomu mi přídavky zvedli o 50 kč 😃
zdenka26
23. lis 2009
Leni ve čtvrtek se mi to hodí 😉 No my jsme neměli nikdy přídavky ]-(
tomasek06
23. lis 2009
Já mám Ge money 😉
leninnek
23. lis 2009
tak super tak ve čtvrtek zajdem 🙂 už se těším aspon už mám program ....... taky mám ge 😉 jsem dneska malé koupila zimní boty jsem z nich nadšená ale ta cena :-p a už jsem ji dneska koupila jeden dárek
georgine
23. lis 2009
Ty brdo že vám to chodí i tak pozdě odpolko mě na KB nikdy nechodí v průběhu dne spíše ráno
zofinecka
23. lis 2009
hurááááááááááááááááááááá už mám penízky na účtě 😃 x-) x-) x-) x-)
annynka
23. lis 2009
ahojky, doufám, že se můžu taky přidat (už po několikáté) 😉 , jsem taky z Ostravy, přesněji ze Svinova. Chci se zeptat, chodíte někam do Mateřského centra? Já bych moc ráda, sice času moc není, ale malé by to jen prospělo. Nebo nevíte o nějakém cvičení s dětma? Kromě plavání...

add: mně teda rodičá přišel až pozdě odpo, jsem myslela, že se zjevím, platím z něj sipo a paušál... ]-(
zofinecka
23. lis 2009
Annynka: vítám tě a určitě se můžeš přidat. No jedno MC centrum je tady v Porubě na Ukrajinské. Je to Rodinné centrum Kaštánek a mají tam i cvičení s dětmi. Já jsem tam ještě nebyla, ale kámoška jo. 😉
denber
23. lis 2009
ahojky, any vítej. já s kámoškou chodím občas do krtečka, je to v porubě, kousek od konečné 45, myslím, že je to slavíková. je tam cvičení pro chodící, nechodící i masáže apod. musíš zkusit a zjistíš, kde ti co vyhovuje. já jsem tam zpokojená, chodíme tam někdy i doo herničky, děcka si pohrají s pěknýma hračkama a ty můžeš pokecat, hrát si snima. je tam taková pohoda. jak říkám, zkus a uvidíš🙂
zofinecka
24. lis 2009
dobré ránko, o kde jste kdo :-o
tomasek06
24. lis 2009
Krásné ráno 🙂 Co máte dneska v plánu? Já ani nevím co zase vařit.
leninnek
24. lis 2009
Dobré ránko krásné moc teda není ten déšt mi zkazil náladu já už dusím masíčko na štávě udělám k tomu brambor a dušenou mrkev 😉 David šel s malou k doktorce měla teploty ty byly z očkování ale zvracela třikrát a včera večer ji asi bříško bolelo pořád se v té postýlce mrskala a fnukala a nespala tak radši .... no ale tady ani noha =-)
zofinecka
24. lis 2009
y máme dneska rybu. No opočasímě taky štve 😞
denber
24. lis 2009
o počasí ani nemluvte, chtěla sem jít s malou ven a ..........., zofi mám dotaz: jak máš ty gelovky, máš vždycky klipy nebo si už zkoušela si to dát na své. mi se to z mojich odloupává. na klipech mi to drží a aj ty klipy jsou jak přibyté, ale jinak...
zofinecka
24. lis 2009
den: játo mám na svých a elke mi to drží. Je pravda ž se mi to ke konci už začíá kazit, ale neoudlupuje s mi to. na midotho elu přidává pudr 😉
zany1
24. lis 2009
Ahojík!!! Žofi no jo, nemám tolik času abych tady častěji!!! Jinak rodičák už jsem měla na účtě včera večer. Jo a ohledně přídávku - už nám je vzali před dvěmi roky, ale letos jsem si říkala, že nás je o jednoho více, tak to zkusím a samo, že mi přišlo, že nám žádost zamítají!!! Je to prostě hnus!!!
tomasek06
24. lis 2009
My jsme tento rok ani žádat o přídavky nebyli. Mohla bych je osrat. Celý den stát ve frontě a pak mi uznají tři stovky. Jinak z nudy jsem se vrhla už na cukroví a peču jak o život.

Začni psát odpověď...

Odešli