• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Už musím, tak budu držet ty palečky, papa :slight_smile:
23. lis 2009 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky, chtěla jsem se zeptat už vám došel rodičák, je to tedka nejaké divoké, dlouho to trvá.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Díky za odpověď
23. lis 2009 ve 14:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě už rodičák dneska přišel. Dopoledne :wink:
23. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přišlo mi to na účet asi v 10 ráno.
23. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, díky moc.
Taky přeji ať se pakTvému muži podaří najít něco na Ostravsku a hlavně bezproblémový zbytek těhu :wink:
23. lis 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak nám došel rodičák dneska taky :wink: My jsme před chvíli přišli z mc.Jsme oba pěkně zmrzí
23. lis 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co provádíte?nechcete se někdo stavit na návštěvu?
23. lis 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám taky rodičovský, zas mi to ale nesedí..došlo 7700 a pak ještě 300.Fakt tomu nerozumím..a ty dětské přídavky už samozřejmě nejsou :angry:
23. lis 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě rodičák došel asi před 10minutama, konečně :slight_smile:
23. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi ty přídavky jsou těch 300 ne?
23. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, mi právě přídavky zrušili!! A rodičovský př.je 7600,ne? Tak mi to nesedí...stejně budeme muset na ÚP tak se poptám..
23. lis 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tk já pořád noc. CO máte za banku?
23. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám ČSOB..tedy poštovní spořitelnu,ale to je vlastně čsob...
23. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás :wink: já byla o víkendu bez netu a dneska už nám ho zapojili a super :wink: jo rodičák jsem taky v ptáek čekala a houby a přišel mi dneska kolem desáté jsem si oddechla :grinning: zdeni no kdybych měla ten net tak bych dnes šla :wink: ale mohla bych jít ve středu nebo ve čtvrtek hodí se ti nekterý den? jo a jinak s těmi přídavky pokud vám je vzali dalu tak i když je ted bez práce tak je nedostanete jelikož se to propočítává tři měsíce zpětně podle výdělku takže podle nich si máš peníze odkládat a vůbec netuším podle čeho oni to vůbec berou od kámošky přítel má mín penez na výplatu než můj a přídavky jim czali a nám je nechali :confused: ale neřeším že jo pětistovka se samozřejmě hodí :wink: jen je to fakt zvláštní jo a ještě k tomu mi přídavky zvedli o 50 kč :grinning:
23. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ve čtvrtek se mi to hodí :wink: No my jsme neměli nikdy přídavky :angry:
23. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám Ge money :wink:
23. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super tak ve čtvrtek zajdem :slight_smile: už se těším aspon už mám program ....... taky mám ge :wink: jsem dneska malé koupila zimní boty jsem z nich nadšená ale ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už jsem ji dneska koupila jeden dárek
23. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brdo že vám to chodí i tak pozdě odpolko mě na KB nikdy nechodí v průběhu dne spíše ráno
23. lis 2009 ve 20:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááááááááááááááááááááá už mám penízky na účtě :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, doufám, že se můžu taky přidat (už po několikáté) :wink: , jsem taky z Ostravy, přesněji ze Svinova. Chci se zeptat, chodíte někam do Mateřského centra? Já bych moc ráda, sice času moc není, ale malé by to jen prospělo. Nebo nevíte o nějakém cvičení s dětma? Kromě plavání...

add: mně teda rodičá přišel až pozdě odpo, jsem myslela, že se zjevím, platím z něj sipo a paušál... :angry:
23. lis 2009 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annynka: vítám tě a určitě se můžeš přidat. No jedno MC centrum je tady v Porubě na Ukrajinské. Je to Rodinné centrum Kaštánek a mají tam i cvičení s dětmi. Já jsem tam ještě nebyla, ale kámoška jo. :wink:
23. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, any vítej. já s kámoškou chodím občas do krtečka, je to v porubě, kousek od konečné 45, myslím, že je to slavíková. je tam cvičení pro chodící, nechodící i masáže apod. musíš zkusit a zjistíš, kde ti co vyhovuje. já jsem tam zpokojená, chodíme tam někdy i doo herničky, děcka si pohrají s pěknýma hračkama a ty můžeš pokecat, hrát si snima. je tam taková pohoda. jak říkám, zkus a uvidíš:slight_smile:
23. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, o kde jste kdo :astonished:
24. lis 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Co máte dneska v plánu? Já ani nevím co zase vařit.
24. lis 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko krásné moc teda není ten déšt mi zkazil náladu já už dusím masíčko na štávě udělám k tomu brambor a dušenou mrkev :wink: David šel s malou k doktorce měla teploty ty byly z očkování ale zvracela třikrát a včera večer ji asi bříško bolelo pořád se v té postýlce mrskala a fnukala a nespala tak radši .... no ale tady ani noha :confused:
24. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
y máme dneska rybu. No opočasímě taky štve :frowning2:
24. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
o počasí ani nemluvte, chtěla sem jít s malou ven a ..........., zofi mám dotaz: jak máš ty gelovky, máš vždycky klipy nebo si už zkoušela si to dát na své. mi se to z mojich odloupává. na klipech mi to drží a aj ty klipy jsou jak přibyté, ale jinak...
24. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: játo mám na svých a elke mi to drží. Je pravda ž se mi to ke konci už začíá kazit, ale neoudlupuje s mi to. na midotho elu přidává pudr :wink:
24. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík!!! Žofi no jo, nemám tolik času abych tady častěji!!! Jinak rodičák už jsem měla na účtě včera večer. Jo a ohledně přídávku - už nám je vzali před dvěmi roky, ale letos jsem si říkala, že nás je o jednoho více, tak to zkusím a samo, že mi přišlo, že nám žádost zamítají!!! Je to prostě hnus!!!
24. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme tento rok ani žádat o přídavky nebyli. Mohla bych je osrat. Celý den stát ve frontě a pak mi uznají tři stovky. Jinak z nudy jsem se vrhla už na cukroví a peču jak o život.
24. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek