• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tomasku - jo jo, taky bych se na to vyprdla, ale ať ty úřednice aspoň mají nějakou práci - spočítat to, napsat, poslat.... Možná že kdybych měla jinou barvu pleti, tak dostanem jiný dopis :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ufff, ať žije diskriminace!!!!
24. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já třeba tak nějak nechápu že my je máme :grinning: a máme petistovku jo zany at žije diskriminace :grinning: týý jo cukroví no já se chystám péct ale až příští týden neb zatím jsem pořád bez trouby :rolling_eyes:
24. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já jsem včera pekla perníčky a zbytek začátkem prosince.No a jak se domluvíme Leni na ten čtvrtek?
24. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vítám Annynku :slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem loni a předloni k mateřské pracovala, tak jsem měla přídavky jen 300, tak ať si je sežerou. To bych více projela busem :grinning: My už máme upečené rohlíčky a teď jsem dovyklápěla úly a jdu ještě na linecké :wink:
24. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
žando teda ty jsi rychlá,nechceš upíct i za mě :grinning: No my jsme přídavky nedostali nikdy,prdím na to hlavně že cig..i dostávají nehorázné sumy.
24. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni napiš mi recept na ty perníky? A to vykrajuješ?
24. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky jednou dělala perníky a dokonce i perníkové chaloupky. Mám recept na perníčky, které když upečeš tak je hned můžeš jíst a jsou fakt bomba, ale u nás se to moc nejí :wink:
24. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidně Ti ho pošlu,ale dělala jsem ten recept poprvé a čekám jestli změknou :sweat_smile: Takže ještě není ověřený
24. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi ho pošli Žofi ty. Co? Když to máš už vyzkoušené :wink:
24. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni nevím je tam od tří že? sejdem se nekde poblíž třeba bych přišla před tvuj barák a od tama půjdem společně ne?jinak já jedu perníčky péct v sobotu ke švagrové my pečem každý rok mám to moc ráda a i malá si letos pošmákne :wink:
24. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky už mám napečeno 5 druhů :wink: To jsem šikulka co? No s babičkou. Malý je venku s taťkou, tak máme klid.
24. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet šikula jsi to je bez debat :wink:

Leni tak ju tak ve tři u mě? :slight_smile:
24. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet dobrý no to já mám v plánu tak čtyři :grinning: víc mě ani nehne............zdeni ok takže ve tři budu před tvým barákem :wink: už se těším
24. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdo? my před chvíli přišli z procházky malá ještě řádí za chvíli se jde koupat a pak spát no já pak kouknu na ruzovku a pak si pustíme dobu ledovou tři :grinning: už se těším :wink: mám tam žehlení taky musím pověsit prádlo a hodit další pračku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dneska zvádli 6 druhů a zítra pokračujeme :wink: Ještě dva druhy a končím. Pak se bude uklízet a můžou přijít Vánoce :grinning:
24. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježišiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, vy už pečete??? ženy vy jste nějaké akční :rolling_eyes: :sweat_smile:
24. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: šest druhů no tak to by se mi teda nechtělo asi :grinning: já už očekávám ruzovku at pak můžem koukat na pohádku :dizzy_face:
24. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ostravacky, muzu jen prosbicku...jsem ted v Ostrave moji rodne a hledam nejake mistecko na setkani s bezdetnyma kamoskama, pokud znate muzete mi dat typ na nejake pekne posezeni v kavarne nebo nejakem dennim podniku pri kaficku, kde je i detsky koutek (muze byt i malinky). Akorat me ted napada Mekac v centru. Poradte pokud o necem vite, diky predem :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :grinning:
25. lis 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kránsné dobré ráno :slight_smile:
25. lis 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeju krásné ránko :slight_smile: já už byla i v obchodě a venku je celkem teploučko snad to vydrží
25. lis 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přivítání.

No, musím do nějakého MC kouknout! Anička je takový malý sobeček, tak potřebuju, aby si trošku zvykla i na to, že ne vše je po jejím a naučit ji půjčovat hračky.

peppa: V Porubě v Zuzaně je prý cukrárna s dětským koutkem. Jinak asi v shopping parku je u vjezdu do podzemních garáží kavárna, kde je bazén s kuličkama a skluzavkama...
25. lis 2009 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme napečeno a hotovo. Od zítřka děláme pořádek. Okna atd. no a pak může už přijít ježíšek :grinning:
25. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi, nejsi ty nemocná? :sweat_smile: tolik aktivity :grinning:

malému dneska prasl puchýř co měl po očko na TBC, to teda byla chuťovka :confounded:
25. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annynka dekuji
25. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: kde je kdo :confused:
25. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem nemocná, ale musím to nějak rozhýbat ne? Zítra jdu na první rehabilitaci, tak doufám že už co nevidět budu chodit bez berlí.
25. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer. :slight_smile:
Koukám že tady se peče v plné polní :confused: :slight_smile:
Já teda nepeču....nejde mi to a ani to neumím teda krom lineckého a to asi taky vynechám. Nechám to na druhých :sweat_smile:
Dneska jsem měla uklízecí den a zítra pokračuji. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do pátku bych měla mít hotovo :grinning: Vánoční úklid :sunglasses:
25. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo taky se chystám na úklid a ještě musím pobalit dárky, aby to malý náhodou nenašel.
25. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek