Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zany1
24. lis 2009
Tomasku - jo jo, taky bych se na to vyprdla, ale ať ty úřednice aspoň mají nějakou práci - spočítat to, napsat, poslat.... Možná že kdybych měla jinou barvu pleti, tak dostanem jiný dopis :-p Ufff, ať žije diskriminace!!!!
leninnek
24. lis 2009
no já třeba tak nějak nechápu že my je máme 😃 a máme petistovku jo zany at žije diskriminace 😃 týý jo cukroví no já se chystám péct ale až příští týden neb zatím jsem pořád bez trouby 8-(
zdenka26
24. lis 2009
Ahojky,tak já jsem včera pekla perníčky a zbytek začátkem prosince.No a jak se domluvíme Leni na ten čtvrtek?
zdenka26
24. lis 2009
Jinak vítám Annynku 🙂
tomasek06
24. lis 2009
No já jsem loni a předloni k mateřské pracovala, tak jsem měla přídavky jen 300, tak ať si je sežerou. To bych více projela busem 😃 My už máme upečené rohlíčky a teď jsem dovyklápěla úly a jdu ještě na linecké 😉
zdenka26
24. lis 2009
žando teda ty jsi rychlá,nechceš upíct i za mě 😃 No my jsme přídavky nedostali nikdy,prdím na to hlavně že cig..i dostávají nehorázné sumy.
tomasek06
24. lis 2009
Zdeni napiš mi recept na ty perníky? A to vykrajuješ?
zofinecka
24. lis 2009
já taky jednou dělala perníky a dokonce i perníkové chaloupky. Mám recept na perníčky, které když upečeš tak je hned můžeš jíst a jsou fakt bomba, ale u nás se to moc nejí 😉
zdenka26
24. lis 2009
Klidně Ti ho pošlu,ale dělala jsem ten recept poprvé a čekám jestli změknou :-N Takže ještě není ověřený
tomasek06
24. lis 2009
Tak mi ho pošli Žofi ty. Co? Když to máš už vyzkoušené 😉
leninnek
24. lis 2009
zdeni nevím je tam od tří že? sejdem se nekde poblíž třeba bych přišla před tvuj barák a od tama půjdem společně ne?jinak já jedu perníčky péct v sobotu ke švagrové my pečem každý rok mám to moc ráda a i malá si letos pošmákne 😉
tomasek06
24. lis 2009
Tak holky už mám napečeno 5 druhů 😉 To jsem šikulka co? No s babičkou. Malý je venku s taťkou, tak máme klid.
zdenka26
24. lis 2009
žanet šikula jsi to je bez debat 😉

Leni tak ju tak ve tři u mě? 🙂
leninnek
24. lis 2009
žanet dobrý no to já mám v plánu tak čtyři 😃 víc mě ani nehne............zdeni ok takže ve tři budu před tvým barákem 😉 už se těším
leninnek
24. lis 2009
kde jste kdo? my před chvíli přišli z procházky malá ještě řádí za chvíli se jde koupat a pak spát no já pak kouknu na ruzovku a pak si pustíme dobu ledovou tři 😃 už se těším 😉 mám tam žehlení taky musím pověsit prádlo a hodit další pračku :-p
tomasek06
24. lis 2009
Tak jsme dneska zvádli 6 druhů a zítra pokračujeme 😉 Ještě dva druhy a končím. Pak se bude uklízet a můžou přijít Vánoce 😃
fender
24. lis 2009
ježišiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, vy už pečete??? ženy vy jste nějaké akční 8-( :-N
leninnek
24. lis 2009
😃 šest druhů no tak to by se mi teda nechtělo asi 😃 já už očekávám ruzovku at pak můžem koukat na pohádku x-)
peppapig
24. lis 2009
Ahojky Ostravacky, muzu jen prosbicku...jsem ted v Ostrave moji rodne a hledam nejake mistecko na setkani s bezdetnyma kamoskama, pokud znate muzete mi dat typ na nejake pekne posezeni v kavarne nebo nejakem dennim podniku pri kaficku, kde je i detsky koutek (muze byt i malinky). Akorat me ted napada Mekac v centru. Poradte pokud o necem vite, diky predem 🙂
zofinecka
25. lis 2009
Dobré ránko 😃
tomasek06
25. lis 2009
Kránsné dobré ráno 🙂
leninnek
25. lis 2009
taky přeju krásné ránko 🙂 já už byla i v obchodě a venku je celkem teploučko snad to vydrží
annynka
25. lis 2009
Díky za přivítání.

No, musím do nějakého MC kouknout! Anička je takový malý sobeček, tak potřebuju, aby si trošku zvykla i na to, že ne vše je po jejím a naučit ji půjčovat hračky.

peppa: V Porubě v Zuzaně je prý cukrárna s dětským koutkem. Jinak asi v shopping parku je u vjezdu do podzemních garáží kavárna, kde je bazén s kuličkama a skluzavkama...
tomasek06
25. lis 2009
Tak už máme napečeno a hotovo. Od zítřka děláme pořádek. Okna atd. no a pak může už přijít ježíšek 😃
fender
25. lis 2009
tomi, nejsi ty nemocná? :-N tolik aktivity 😃

malému dneska prasl puchýř co měl po očko na TBC, to teda byla chuťovka :-S
peppapig
25. lis 2009
Annynka dekuji
leninnek
25. lis 2009
=-) kde je kdo =-)
tomasek06
25. lis 2009
No jsem nemocná, ale musím to nějak rozhýbat ne? Zítra jdu na první rehabilitaci, tak doufám že už co nevidět budu chodit bez berlí.
zanetka82
25. lis 2009
Hezký večer. 🙂
Koukám že tady se peče v plné polní =-) 🙂
Já teda nepeču....nejde mi to a ani to neumím teda krom lineckého a to asi taky vynechám. Nechám to na druhých :-N
Dneska jsem měla uklízecí den a zítra pokračuji. :-p Do pátku bych měla mít hotovo 😃 Vánoční úklid 😎
tomasek06
25. lis 2009
Jo jo taky se chystám na úklid a ještě musím pobalit dárky, aby to malý náhodou nenašel.

Začni psát odpověď...

Odešli