Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
lucenekautor
23. zář 2008
týbrdo to je jméno já mám očního od spolužáka tatínka je v centru a bráchovi zachránil oko..měl šedý zákal a oslep, zachránil mu aspon zbytky zraku na tom oku
leninnek
23. zář 2008
ahoj tak jsem se tu zas po delší době dostala 🙂 náhodou holky kdy necháváte nebo jste nechali píchnout ouška?někdo už má po šestinedělí a nám doktorka řekla že až ve třech měsících prý dřív nedoporučuje kvůli imunitě 😞 tak si teda ještě počkám co nám zbývá no
a maji jak se malé líbily pohádky?
kykynka
23. zář 2008
Leninku my kyky dávaly po roku a miki dáme taky 😃
maja26
24. zář 2008
Dobré ráno!
leni pohádky super zvířátka jedou v plém proudu 😃 ,jinak my jsme ouška šly píchat pozdě kvůli doktorce pořád ji je nechtěla píchnout tak když ji bylo 6 měsíců tak sme se naštvaly a šly do jegečka a tam sme je nechaly nastřelit a super ani nehnisaly nic 😉
Nemáte některá náhodou něco kde jsou uvazy šátků pro mimča ?
denber
24. zář 2008
ahojky, lenči jábudu dávat těď, bud příští nebo popříští týden, bavila sem se s dr. a je to lepší udělat brzo(+- kolem 2-3m) . některé mamky to nechaly dělat rovnou v porodnici nebo si tam už domlouvaly termín, kdy půjdou. a od daviho ségry kámoška(je dětská dr) to říkala taky, že je to méně bolí-protože ty ouška mají mněkčí a rychleji se to hojí. kyky-v roku je to prý dost pozdě, ale záleží na tobě. Maji - zklamu, nic takového nemám 😞
maja26
24. zář 2008
No my jsme taky chtěly co nejdřív a taky znám holky co to nechaly píchnout v porodce a všechno je o.k.,v roce bych to píchat nedala chudák dítě už vnímá mnohem víc než jako mimčo :-| už když sme to nechaly píchat my tak to byl horor první dírka v pohodě,ale u druhé se lekla protože věděla že dělá něco co se Máří nelíbí tak byl kravál 🙂 .
lucenekautor
24. zář 2008
naušniči taky po rpvním očkování, čili kolem 3m moje dr píchá, ale je tu v porubě i dr. co nastřeluje tak asi půjdu tam
zofinecka1
24. zář 2008
dobré ránko kočky! 🙂
denber
24. zář 2008
luci v porubě co já vím nastřeluje dr.Zeman(nebo tak nějak) je na zdravotním středisku u duhy. aspon sousedka z vedl.baráku tam byla se svou malou. já furt zvažuju zda to nebo píchnout. ono oboje má své + i - . tak uvidím co ještě zjistí daviho ségra od těch svých kolegů a podle toho se asi rozhodnem. vím že u dr.mlejnkové stojí píchání 400, to nastřelení vedle nevím 😞
zany1
24. zář 2008
Ahoj holky, poslední dobou nějak nestíhám.... Jinak Mišce jsme dávali náušničky nastřelovat a to v Porubě v domě sester v kosmeťáku. Obě ouška včetně náušnic z chir. oceli nás vyšly na 280,- A po prvním očkování. Míša plakala, protože jsme jí hlavičku museli držet a to se jí nelíbilo, ale po nastřelení hned usla a po probuzení už o ničem nevěděla. Ouška se totiž nejdříve nastříkaly sprejem pro znecitlivění. Dírky nám nehnisaly a vše bylo v pohodě.
zany1
24. zář 2008
Chtěla jsem napsat, že na nastřelení jsme byli až po prvním očkování - nějak jsem to zkrátila 😃
denber
24. zář 2008
tak to ste zany měly dobré, snad nám to taky tak půjde 😉
denber
24. zář 2008
holky,pomoc- potřebujeme přepsat rodičovský příspěvěk z přítele na mě. vím že já si musím zažádat a přítel to musí zrušit, ale jak na potvoru se nemůžu dovolat na žádný úřad. a nevím co on má udělat, taky nějaký formulář, nebo jak? poraďte 😉
leninnek
24. zář 2008
No takže většina to píchá kolem toho třetího měsíce tak to je fajn ale v roce se mi zdá taky moc pozdě jak pro to dítě tak ani mě by se nechtělo tak dlouho čekat už se totiž moc těším až je malá bude mít 😃 no já si to nechám píchnout od naší paní doktorky 🙂 jinak Deny tak s tím ti nepomůžu takovým věcem vůbec nerozumím akorát holky nevíte jestli ten rodičovský příspěvek chodí pozpátku nebo na ten daný měsíc??jako že za srpen má přijít v září totiž jak jsme to byli vyřizovat tak mi řekli že mi za srpen a za září pošlou v září jenže mi přišly jen jedny ty peníze takže ted nevím jestli to nejde pozpátku nebo že by neposlaly obě najednou a druhá příjde třeba později nevíte někdo? 😞
zanetka82
24. zář 2008
Ahoj. 🙂
Počasí škaredé :-p doufam že se to trochu zlepší,tak jak slibovaly.
Mam vas pozdravit od Lucikpetik. Až bude mít chvili čas tak napíše. 😉
kykynka
24. zář 2008
AHOJENKY HOLKY
Hlásíme máme první zoubek na pravé straně a našla jsem ho já.Zjistila jsem to tak,že při krmení zoucek cinkl o lžičku.... 🙂
lucenekautor
24. zář 2008
Den dík taky jsem slyšela Zeman nebo Zemák....hlavně že je to od Z..
a já jsem pro nástřel
zofinecka1
24. zář 2008
no já taky nechám nastřelit náušničky,ale nevím kde 🙂
lucenekautor
24. zář 2008
zofi tady v porubě jen dr zemák jinak kosmeťáky
zofinecka1
24. zář 2008
no tak uvidíme 😉
lucikpetik
24. zář 2008
ahoj,tak vas po dlouhe dobe zdravime, porad nekde litame, tak sel konik stranou.
jak se vsechny mate?
kykynka
24. zář 2008
Ahojky Luci ty jo malý bude mít za pár dní půl roku to letí............... 😉
lucenekautor
24. zář 2008
Ahoj Luci, jasnačka jen si užívejte dokud to jde koník tu bude věčně 😃
Já vím sem trotl ale to plavání kojenců????kdo kam? myslím že rajka měla super tip......
zofinecka1
24. zář 2008
luci: tak já byla s kámoškou na plavání. Je to v areálu Vitkovického stadionu naproti Atomu a mám pocit že je to plavání Rybička,ale nevím to jistě. Je to tram fakt super. Bazínek je malinký a teplá voda. 😃 Jestli budeš chtít tak ti seženu kontakt. Já tam taky budu chodit 😉
lucenekautor
24. zář 2008
zofi ok sežen když tak jezdí ki z poruby 3 a je i nízkopodlažní a mám to kousek na hřbitov... 😉
zofinecka1
24. zář 2008
tak jo seženu 😉
lucenekautor
24. zář 2008
kujem 😉
zofinecka1
24. zář 2008
nemáte zač 🙂
lucikpetik
24. zář 2008
luci my chodili do bohumina na plavani a taky dobry, ale na vitkovicky stadion jsem slysela jen samou chvalu...
co jinak? jak se mate?

muzeme vas poprosit o hlasik?

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/galle...

nebo tam prdolky taky prihlaste, za rocni pliny to stoji 🙂)
denber
24. zář 2008
ahojky, o to plavání bychom taky stály a pokud by nás bylo více, tak by to bylo super🙂 jinak já se těšila, že dneska půjdu brzo spát...........chyba lávky-nikuš je jiného názoru😞

Začni psát odpověď...

Odešli