• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
týbrdo to je jméno já mám očního od spolužáka tatínka je v centru a bráchovi zachránil oko..měl šedý zákal a oslep, zachránil mu aspon zbytky zraku na tom oku
23. zář 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jsem se tu zas po delší době dostala :slight_smile: náhodou holky kdy necháváte nebo jste nechali píchnout ouška?někdo už má po šestinedělí a nám doktorka řekla že až ve třech měsících prý dřív nedoporučuje kvůli imunitě :frowning2: tak si teda ještě počkám co nám zbývá no
a maji jak se malé líbily pohádky?
23. zář 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leninku my kyky dávaly po roku a miki dáme taky :grinning:
23. zář 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
leni pohádky super zvířátka jedou v plém proudu :grinning: ,jinak my jsme ouška šly píchat pozdě kvůli doktorce pořád ji je nechtěla píchnout tak když ji bylo 6 měsíců tak sme se naštvaly a šly do jegečka a tam sme je nechaly nastřelit a super ani nehnisaly nic :wink:
Nemáte některá náhodou něco kde jsou uvazy šátků pro mimča ?
24. zář 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, lenči jábudu dávat těď, bud příští nebo popříští týden, bavila sem se s dr. a je to lepší udělat brzo(+- kolem 2-3m) . některé mamky to nechaly dělat rovnou v porodnici nebo si tam už domlouvaly termín, kdy půjdou. a od daviho ségry kámoška(je dětská dr) to říkala taky, že je to méně bolí-protože ty ouška mají mněkčí a rychleji se to hojí. kyky-v roku je to prý dost pozdě, ale záleží na tobě. Maji - zklamu, nic takového nemám :frowning2:
24. zář 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme taky chtěly co nejdřív a taky znám holky co to nechaly píchnout v porodce a všechno je o.k.,v roce bych to píchat nedala chudák dítě už vnímá mnohem víc než jako mimčo :unamused: už když sme to nechaly píchat my tak to byl horor první dírka v pohodě,ale u druhé se lekla protože věděla že dělá něco co se Máří nelíbí tak byl kravál :slight_smile: .
24. zář 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naušniči taky po rpvním očkování, čili kolem 3m moje dr píchá, ale je tu v porubě i dr. co nastřeluje tak asi půjdu tam
24. zář 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko kočky! :slight_smile:
24. zář 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci v porubě co já vím nastřeluje dr.Zeman(nebo tak nějak) je na zdravotním středisku u duhy. aspon sousedka z vedl.baráku tam byla se svou malou. já furt zvažuju zda to nebo píchnout. ono oboje má své + i - . tak uvidím co ještě zjistí daviho ségra od těch svých kolegů a podle toho se asi rozhodnem. vím že u dr.mlejnkové stojí píchání 400, to nastřelení vedle nevím :frowning2:
24. zář 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poslední dobou nějak nestíhám.... Jinak Mišce jsme dávali náušničky nastřelovat a to v Porubě v domě sester v kosmeťáku. Obě ouška včetně náušnic z chir. oceli nás vyšly na 280,- A po prvním očkování. Míša plakala, protože jsme jí hlavičku museli držet a to se jí nelíbilo, ale po nastřelení hned usla a po probuzení už o ničem nevěděla. Ouška se totiž nejdříve nastříkaly sprejem pro znecitlivění. Dírky nám nehnisaly a vše bylo v pohodě.
24. zář 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem napsat, že na nastřelení jsme byli až po prvním očkování - nějak jsem to zkrátila :grinning:
24. zář 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ste zany měly dobré, snad nám to taky tak půjde :wink:
24. zář 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,pomoc- potřebujeme přepsat rodičovský příspěvěk z přítele na mě. vím že já si musím zažádat a přítel to musí zrušit, ale jak na potvoru se nemůžu dovolat na žádný úřad. a nevím co on má udělat, taky nějaký formulář, nebo jak? poraďte :wink:
24. zář 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No takže většina to píchá kolem toho třetího měsíce tak to je fajn ale v roce se mi zdá taky moc pozdě jak pro to dítě tak ani mě by se nechtělo tak dlouho čekat už se totiž moc těším až je malá bude mít :grinning: no já si to nechám píchnout od naší paní doktorky :slight_smile: jinak Deny tak s tím ti nepomůžu takovým věcem vůbec nerozumím akorát holky nevíte jestli ten rodičovský příspěvek chodí pozpátku nebo na ten daný měsíc??jako že za srpen má přijít v září totiž jak jsme to byli vyřizovat tak mi řekli že mi za srpen a za září pošlou v září jenže mi přišly jen jedny ty peníze takže ted nevím jestli to nejde pozpátku nebo že by neposlaly obě najednou a druhá příjde třeba později nevíte někdo? :frowning2:
24. zář 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. :slight_smile:
Počasí škaredé :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufam že se to trochu zlepší,tak jak slibovaly.
Mam vas pozdravit od Lucikpetik. Až bude mít chvili čas tak napíše. :wink:
24. zář 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJENKY HOLKY
Hlásíme máme první zoubek na pravé straně a našla jsem ho já.Zjistila jsem to tak,že při krmení zoucek cinkl o lžičku.... :slight_smile:
24. zář 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Den dík taky jsem slyšela Zeman nebo Zemák....hlavně že je to od Z..
a já jsem pro nástřel
24. zář 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky nechám nastřelit náušničky,ale nevím kde :slight_smile:
24. zář 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zofi tady v porubě jen dr zemák jinak kosmeťáky
24. zář 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak uvidíme :wink:
24. zář 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak vas po dlouhe dobe zdravime, porad nekde litame, tak sel konik stranou.
jak se vsechny mate?
24. zář 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Luci ty jo malý bude mít za pár dní půl roku to letí............... :wink:
24. zář 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Luci, jasnačka jen si užívejte dokud to jde koník tu bude věčně :grinning:
Já vím sem trotl ale to plavání kojenců????kdo kam? myslím že rajka měla super tip......
24. zář 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: tak já byla s kámoškou na plavání. Je to v areálu Vitkovického stadionu naproti Atomu a mám pocit že je to plavání Rybička,ale nevím to jistě. Je to tram fakt super. Bazínek je malinký a teplá voda. :grinning: Jestli budeš chtít tak ti seženu kontakt. Já tam taky budu chodit :wink:
24. zář 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zofi ok sežen když tak jezdí ki z poruby 3 a je i nízkopodlažní a mám to kousek na hřbitov... :wink:
24. zář 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo seženu :wink:
24. zář 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kujem :wink:
24. zář 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáte zač :slight_smile:
24. zář 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci my chodili do bohumina na plavani a taky dobry, ale na vitkovicky stadion jsem slysela jen samou chvalu...
co jinak? jak se mate?

muzeme vas poprosit o hlasik?

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?id=13472

nebo tam prdolky taky prihlaste, za rocni pliny to stoji :slight_smile:)
24. zář 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, o to plavání bychom taky stály a pokud by nás bylo více, tak by to bylo super:slight_smile: jinak já se těšila, že dneska půjdu brzo spát...........chyba lávky-nikuš je jiného názoru:frowning2:
24. zář 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek