• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Krásné ráno :slight_smile: Tak malý ještě spí a já už tady straším a piju kávu. Mám ty rehabky na půl osmou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tomi ty si fakt nějak moc akční. tak až u vás skončíš, můžeš pokračovat u nás:slight_smile: dneska jedu do školy a nevím proč se mi tam nechce a přitom není žáddná zkouška-začínám nějak lenivět. do vánoc ještě asi dvě zkoušky a pak vánoce. kdybyste někdo chtěli tak budu prodávat svíčky, vonné, nevonné, různé tvary, barrvy atd. já budu na stáncích sice až v opavě,ale ten známý by měl mít stánek i v ostravě. tak uvidíte:slight_smile:)) 1.12 si je kdyžtak nafotím-hodím do alba a pak semůžem aj domluvit někde potkat a předám. fakt sou krásné, však pak uvidíte sami:slight_smile: dneska to tam venku nevypadá moc hezky. tak snad nebude lít:frowning2:(
26. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda dneska to je docházka :grinning: Jinak budu chodit na rehabilitace každý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dostala jsem nové berle a moc mě pochválila doktorka, že to mám pěkně rozhýbané. Tak potěšíla. Pak jsem se prošla z polikliniky až domů pěžky a bylo to super.
26. lis 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo JO Jo i pivko si zvládla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já dneska vyráběla stromečky s papíru. Petříkovi do školy na prosincovy jarmark. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ještě budu plantat věnečky.
26. lis 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no ne tady někdo napsal :confused: my byli dneska se zdenkou v MC a super sotva jsme došli domů malá odpadla ani jsem ji nekoupala by mi usla ve vaně :grinning: takže já už mám hodinu klídeček dovařila jsem špenát zítra k obědu David vařil hovězí vývar tak je to zítra bez práce :wink: Nikol je to hezké ale na to já byl neměla nervy :grinning: a pivíčko jo to bych si dala taky :slight_smile:
26. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dneska škola celkem rychle utekla a nebylo to tak hrozné jak sem se bála:slight_smile:)) teď koukáme na ordinaci, zítra doučko angličtiny a potom hurá víkend:slight_smile:))))
26. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.... jako ženy... péct a ještě vánoční úklid? :confused: :fearful: :sweat_smile: :grinning:

já jsem teď u našich, zítra musíme já i prtě na kontrolu a já se jdu ještě stříhat, šíleně mi padají vlasy :rolling_eyes: :rolling_eyes: už jsem před porodem zkracovala z půl zad po ramena a teď budu muset ještě i ten zbytek :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: doufám, že to už aspoň pomůže :angry: :confounded:
26. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf tady to dneska fakt vázne copak děláte?není co psát?to já bych měla furt co psát mám nějakou depku či co to je dneska večer :frowning2: fen jo mě po porodu taky šíleně padaly vlasy a půl roku :rolling_eyes: a pak dobrý ale byl to děs pak už i david strašně nadával neb všude byly moje vlasy :grinning: nu co už přece bys nešla dohola fen :grinning:
26. lis 2009 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si dala dneska další vydatnou vycházku a všechno mě už bolí. Budu muset zase chvíli odpočívat. A kde jste všechny?
27. lis 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak u nás je tatka nemocný.Zachvíli jede na pohotovost pro antibiotika,protože má vždycky problémy s pruduškama.Leží v ložnici jak by měl každou chvíli umřít,však znáte jací jsou chlapy :slight_smile:
27. lis 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo chlapi vždy umírají. Viš jak se jmenuje chlapská nemoc na sedm? ................................... Rýmečka :grinning:
27. lis 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to je dobrý žando :grinning: Jsem mu řekla že dneska spí v obýváku,že to já ani malý nemíníme od něj chytit,tak je strašně dotčený :sunglasses:
27. lis 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě už muž dneska odjel, tak dneska spíme s malým spolu v posteli :grinning: Malý už mi hlásil, že tatínek je už v práci a že nebude spát ve svojí postýlce.
27. lis 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej teda hned využil situace,já si nedovedu představit že bych nespala s malým
27. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
On už ví, že se mnou na posteli spí, jen jak je taťka v práci :grinning: Už se nemůže dočkat. Dneska ale zase odpo nespal, tak doufám, že půjde brzo a já asi s ním. Jsem unavená jako blázen. Mám za sebou dvě velké procházky a jsem jak po 16 hodinové směně :grinning:
27. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to máš rehabky každej den?
27. lis 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo každý den tři procedury :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naštěstí je teď víkend, tak budu odpočívat.
27. lis 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Nějak Vás nestíhám dočíst :grinning: Co nového tady na Ostravě? :slight_smile:
Jinak jsme byli na 3déčku a čekáme holčičku :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :wink:
27. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Moni gratuluji k holčičce :wink: Super, že vám to tak vyšlo co?
28. lis 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, moni moc gratuluji, bude to nádherná holčička :slight_smile:
28. lis 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky je super téma ve volné diskuzi :wink: Zdeni vyděla jsem, že si taky přispěla :wink:
28. lis 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. :slight_smile:
Tak mi dneska vstávali v 8. Kubík se dívá na pohádku a já vařím a uklízím. Petřík jel včera s tchánem na chatu a taťku máme v práci. :wink: Odpoledne přijde tchýně.
A co máte v plánu dneska vy?
Moni a taky blahopřejí k holčičce....taky jsem si přála páreček a nevyšlo nám to :wink:
28. lis 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nemám dneska plán vůbec. Budu jen odpočívat :wink:
28. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my jsme byli celé odpoledne venku a odpoledne budeme jen odpočívat.Tatkovi je už lépe,tak se sním dá i komunikovat :grinning: Konečne!
žanet to téma je super,alespon někde nedostanu sprda za to jak jsem nezodpovědná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, gratuluju :dizzy_face:

jinak hlásím výsledky naší dvouměsíční kontroly - 5100g a 60cm :sunglasses: za měsíc přibral kilo a vyrostl 6cm :fearful: :sweat_smile: :dizzy_face:
28. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen tak to je šikulka :wink:
28. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf jsem k.o. něco na mě leze bolí mě celé tělo a nemůžu dýchat vlezla na mě rýma říkám ji at jde pryč a nechce nedokáže pochopit že je nezvaná :rolling_eyes: to bude noc a perníků mám až po krk ale jsou dobroučké ale lepší budou až změknou :grinning: jen doufám že malá nedostane ode mě tu rýmu ....jinak nové téma jsem z části přelouskla :wink: ...mony tobě gratulace k holčičce :dizzy_face: no já si stáhla novou pohádku peklo s princeznou tak to jdu s čajíčkem zkouknout :slight_smile:
28. lis 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek