• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Krásné ráno! Jé Leni na tu pohádku jsem se dívala zrovna včera taky :wink:
29. lis 2009 v 05:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě normálně připadá, že jsem tady sama :frowning2:
29. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak u nás jsme všichni nachlazení,malej má rýmu a kašle :angry: zachvíéli budeme obědvat,dělala jsem čínu s rýží a pak jdeme do postele.
29. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré poledne já jsem mrtvá noc příšerná malá v pohodě ale já jednou zpocená pak zimnice nemohla jsem dýchat no hnus :rolling_eyes: david ke všemu po noční tak celé dopo s malou ale pojí jde spát a pak jdou spolu ven a k babičce a já spočnu a prospím se at snad mibude líp zítra bude david spát po noční a hned jde na odpolední takže mě čeká celý den s malou :confounded: jinak pohádka ušla :wink:
29. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Tak mi jedeme do Klimkovic do lázní za Petrovou babičkou. :wink:
Tak se hlavně všechny uzdravte děvčatka :slight_smile:
29. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mi teda účast tady :sweat_smile:
jste mě přemluvily tak jsem upekla první cukroví :sunglasses:
29. lis 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo moje nervy :rolling_eyes: co nám se ještě nestane :angry: :frowning2: david mi dneska odešel v devět na noční no kousíček před devátou vychází já si sedla ke kompu a ve čtvrt na deset někdo na mě buší vstanu a v obývaku voda kuknu do kuchyně a v kuchyni tam dva cm vody stálo minimálně super zas pračka nám vytekla akorát že tentokrát fest sousedi prej maj potopu no tak jsem zastavila vodu a říkala jsem jim že david tam ráno zajde mrknout a domluvit se no a já vytírala jenže voda už i pod linem tak jsem voala kámošovi tak mi tu přijel pomoct s přítelkyni tak jsme vytírali a stehovali celou kuchyn tak to schne ráno zavezem malou k mamce a david ke všemu po noční a jde na odpolední takže fakt super :frowning2: co nám se ještě stane :pensive: no snad to nebudou mít moc vytopené no nic jsem fakt off celý den jsem proležela už mi bylo líp a ted jsem vyřízená z toho vytíráni pustím si film a jdu ležet a spát brou noc :pensive:
29. lis 2009 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: No Leni nezávidím ti, musel to být mazec. A odkud ti vytekla ta pračka? Někomu pračka někomu záchod :angry:
30. lis 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile:
Teda leni boraku...to je děs :frowning2: a zrovna před svatkama. Sousedce taky nademnou vytekla pračka ona doma potopu a u nás jen trochu mokrý strop......v kuchyni a v předsini. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jste pojištění proti vytopení?
30. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni :confounded:
koukám, že katastrofy jsou všude. tak snad to brzo dáte dokupy a už se nic dalšího nestane :dizzy_face:
30. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to je super nadělení.... ono tady by spíše bodlo pojištění odpovědnosti za škodu. nebo záleží kde je teda větší škoda. lidi tak zítra du po dlouhé době trochu vydělávat, je jak ja se těším-budu prodávat v opavě na ván.trzích.,....to už sem možná psala, nevím. těším se jak............ fen, už vám funguje výtah-velký?
30. lis 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :wink:
1. pro 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
1. pro 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké teplé větrné ráno.... :slight_smile:
1. pro 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem děkuji :dizzy_face:
Jdu Vás pozdravit, jsem ted u mamky, pořád čekám kdy se mi někdo ozve z upc a zapojí nám net na novém bytě. Tak doufám, že to bude brzy at zbytečně neplatíme :angry:
Jinak tady čtu, že se některým daří. No nejste v tom sami :grinning: Snad už to bude v pohodě Leni :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, blázníš? mělo to být hotové už skoro před měsícem a furt prd. a do toho co chvilu nejede ani ten malý :angry: v neděli jsme šli se všema věcma do devátého patra po svých (přijeli jsme od našich, takže malého v autosedačce, noťasy, vaničku plnou věcí.... fakt super, lepší než posilovna :confounded: )
1. pro 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: tak to je teda síla. Já jsem ráda že se Eli naučila lozit do schodů, tak už ji nemusím tahat a jde hezky sama, jen ze zadu jistím dupenku :grinning:
1. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jdu vás pozdravit :wink: máme nastěhovanou kuchyn zpět sucho ale byl to záhul ještě včera to schlo no a sousedi mají jen trochu u stropu takže jen vymalovat na bílo naštěstí mají bílou :wink: tak apson tak no a dneska jdem kupovat sporák :slight_smile: mají v okay dobou akci tak ji využijem :wink: teda pokud bude ale doufám že jo tak zítra bych mohla začít péct včera jsem zdobila perníčky nic moc krása ale co hold na to nemám bunky :grinning: no snad už ted bude vše v pohodě a nic už se nevymamlasí :pensive: jo akorát teda nebudu prát když budu sama doma my jsme doted nepřišli na to odkud to vyteklo včera jsme pračku pouštěli prali zkoušeli nic ale vůbec nic nikde neteklo :confused: :confused: takže jako nechápem prostě tolik vody a hadice všechno těsnění prostě na pračce vše ok jak jsme ji napouštěli nikde nic no takže jsem se zařekla a nebudu prát pokud david nebude doma :confused: :angry:
1. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak u nás je celkem na na nic nálada.Malej má zánět prudušek,nechce smrkat,tak zítra jdu koupit obyčejnou odsávačku a bude to.Kašle jak 60letý kuřák z :unamused: e šachty,v noci měl teploty ,tak jsem mu dávala zábaly,takže křiku jak na lesy.
Leni takto je maras s tou pračkou
1. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako proč je tu tak mrtvo :confused: :confused: zdeni až budete zdraví tak se zase domluvíme ju :wink: já okukuju sporáček a už se nemůžu dočkat zítřka až bude zapojen a hned odzkouším nějakou buchtičkou už jsme dlouho neměli žádnou :dizzy_face: :grinning: ...zofi mrkala jsem na fotečky moc krásné :wink: Eli už je veliká holka :slight_smile:
1. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: dík, jo už jse to fakt velká baba :wink: :grinning:
1. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, tak než se malej naučí lozit do toho devátýho patra, tak to si ještě chvilku asi počkáme :rolling_eyes: :grinning: :grinning: jinak super fotky!
1. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: to máš pravdu. Já bych ji i nosila ale už to začíná být pro mě náročné. :sweat_smile: :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jasný, tu už teď do schodů nosíš jiné prtě :sunglasses:
1. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo :grinning: A dík za pochvalu fotek jsme museli jít k jinému fotografovi než chodíme, ale byla jsem nadmíru spokojená :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Paní je fakt supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :wink:
1. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde jste byli? my s malým půjdeme určitě zase tam kde jsme byli když jsem byla těhule :dizzy_face: ale tak to má ještě čas.
1. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno...jak pak jste se vyspali? Já dneska probdělá celou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Petr je nemocný má chřipku.
2. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: byli jsme v Brušperku. A zajděte si i teď. Jak jsou to malá miminka tak ty fotečky jsou boží. Ta fotografka fotí i malá mimuška a je to fakt supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :wink:
2. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, ta naše taky, ale chtěla bych počkat aspoň než malý v pohodě zvládne pasení, zatím se mu ten kokosek kymáí ze strany na stranu :grinning:
2. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my byli poprvé před Vánocema s Eli a byla prostě sladká,ale záleží na fotografovi :wink:
2. pro 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek