• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj holky, můžet mi prosím zaslat www stránky těch fotografů? Já zatím slyšela, že dobrá baby fotografka je v Kravařích, ale není zrovna levná:frowning2:
2. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki máš to v IP :sunglasses:
2. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fotobrusperk.vasweb.eu/ miki tady to je ta z Brušperku :wink:
2. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen a vy jste byli kde? Máš na www stránky? :wink:
2. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc, mrknu na to:slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak z těch Kravař je toto: http://www.vilasek.cz/foto/
2. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm krásné, ale ceník tam nemají
2. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě kámoška tam byla a dala myslím 3000 Kč asi za 10 fotek, takže to je trochu v jiné finanční dimenzi, i když fotky nádherné
2. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda jo :astonished: My dali 1900 ale fotek jsme měli hodně a ještě k tomu CD s fotkama a nějaké nám ani neúčtovala :wink:
2. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a máš to někde na netu, jestli bych mohla kouknout?
2. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.... :slight_smile: Tak je dneska kosa :confounded: začíná zima. Aspoň ten mraz zmrazí ty bacily a nemoce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Venku kosa jak z nosa, ještě sníh nám chybí.
3. pro 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: já jsem už hodku vzhůru stihla jsem i do obchodu zajít je tam kosa brrr dneska máme takový rodinný den :wink: a na oběd kuřátko si to pečení ted musíme vynahradit :grinning:
3. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki: jo na FB, ale nevím zda to pljde shlédnout, ale dám tady odkaz :wink: http://www.facebook.com/album.php?aid=12955&id=1802375483&l=8826083116

jo jinak je tam fakt kosa. Auto jsem měla ráno zamrzlé a musela jsem na odběry a ještě jsem musela jet i s ELi a to navíc nemám zimní gumy :grinning:
3. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: díky, pěkné fotečky, tak pouvažuju, chceme se jít fotit až bude mít malá rok.
3. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo taky jsme to tak udělali,ale nejlíp se fotí menší dětičky a nebo už pak ty větší. :grinning: Eli byla docela ďáblík a ještě nám tam chyběla jedna osoba, kterou Eli zná, aby ji zabavila a rozesmála, když jsme se fotili všichni, ale i tak to vyšlo moooooooooooooooooc dobře a já jsem nsdmíru spokojená :wink: :grinning:
3. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ty fotky z kravař fakt luxus :dizzy_face:
3. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak u nás mylý pořád nemocný,zítra jdeme k doktorce na kontrolu tak jsem zvědavá :angry: Jinak dneska jsem dopekla poslední cukroví,udělala jsem 8 druhů tak snad to bude stačit,zítra ještě udělám uklid a můžou být vánoce.V sobotu k nám přijde mikuláš tak se těším co na to malý :slight_smile: Petr šel před chvílí na noční,malý jde zacvíli taky spát a já si dám vaječný konak,jsem ho dneska udělala tak ho hned prubnu.Jak se máte všichni?
3. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste? :confused:
3. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tady taky jsem dneska pekla ale jen linecké zítra rohlíčky a ještě košíčky a pak jen nepečené mámjen pět druhů víc se mi nechce stejně to moc nejíme mě spíš chutná u druhých :grinning: zdeni tak at je malý brzy zdravý :wink:
3. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...u nás je to taky nemocné Kubík S Petrem jsou na hromadě. Jenom já a Petřík se držíme. :unamused:
Zdeni taky se chystám že budu dělat vaječný koňak :wink: a hned ten večer ho samozřejmě prubnu :grinning: :grinning: :grinning:
V sobotu taky očekáváme čerta s Mikulášem a letos bude trochu durazňejší...co se týká Petříka. :angry: Zlobí zlobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudák Petřík :grinning: Nikol já ho dělala dvakrát,jeden pro mě a Petra ,s velkou dávkou rumu,prý by to porazilo i vola :grinning: A jeden pro maléhoi a pro babičku ale ten mi vůbec nechutná :sunglasses:
3. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :wink: Snad se ti Nikol brzo uzdraví :wink: a tobě Zdeni malý taky. My se zatím držíme a jsme zdraví. Snad to tak i zůstane.
4. pro 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Tak já jsem vzhuru od sedmi a čekám až se malý vzbudí,jdeme k doktorce.Asi mu dá jiné prášky,protože seto nějak nelepší :unamused: jsem z toho nějaká nervozní
4. pro 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je hnus Zdeni :frowning2: Nemoc je vždycky u dětí hrozná.
4. pro 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dneska dělám na oběd plněné papriky a rajskou. Nemůžu se už dočkat.
4. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré odpolende :slight_smile: mnam bych si dala rajskou já ji nějak neumím nikdy není dobrá naposled jsem dělal a i malá ohrnovala nos a nechtěla a přitom u babičky jedla :angry: my měli kuře ze včera a ted vařím polívku zeleninovou no a jinak večer budu pokračovat v pečení těsta čekají
4. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem na tom byla s rajskou stejně jako ty Leni , ale můj muž mě jí naučil a teď jí dělám výbornou a krvavou :wink:
4. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby nepečte všechny cukroví a pojďte za mnou. Jsem tady sama samotinká :grinning:
4. pro 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek