Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
mikijana
2. pro 2009
Ahoj holky, můžet mi prosím zaslat www stránky těch fotografů? Já zatím slyšela, že dobrá baby fotografka je v Kravařích, ale není zrovna levná😞
fender
2. pro 2009
miki máš to v IP 😎
zofinecka
2. pro 2009
http://www.fotobrusperk.vasweb.eu/ miki tady to je ta z Brušperku 😉
zofinecka
2. pro 2009
fen a vy jste byli kde? Máš na www stránky? 😉
mikijana
2. pro 2009
díky moc, mrknu na to:-)
mikijana
2. pro 2009
jinak z těch Kravař je toto: http://www.vilasek.cz/foto/
zofinecka
2. pro 2009
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm krásné, ale ceník tam nemají
mikijana
2. pro 2009
no právě kámoška tam byla a dala myslím 3000 Kč asi za 10 fotek, takže to je trochu v jiné finanční dimenzi, i když fotky nádherné
zofinecka
2. pro 2009
no to teda jo :-o My dali 1900 ale fotek jsme měli hodně a ještě k tomu CD s fotkama a nějaké nám ani neúčtovala 😉
mikijana
2. pro 2009
a máš to někde na netu, jestli bych mohla kouknout?
zanetka82
3. pro 2009
Dobré ránko.... 🙂 Tak je dneska kosa :-S začíná zima. Aspoň ten mraz zmrazí ty bacily a nemoce :-p
tomasek06
3. pro 2009
Krásné ráno 🙂 Venku kosa jak z nosa, ještě sníh nám chybí.
leninnek
3. pro 2009
Dobré ránko 🙂 já jsem už hodku vzhůru stihla jsem i do obchodu zajít je tam kosa brrr dneska máme takový rodinný den 😉 a na oběd kuřátko si to pečení ted musíme vynahradit 😃
zofinecka
3. pro 2009
miki: jo na FB, ale nevím zda to pljde shlédnout, ale dám tady odkaz 😉 http://www.facebook.com/album.php?aid=12955&id=...

jo jinak je tam fakt kosa. Auto jsem měla ráno zamrzlé a musela jsem na odběry a ještě jsem musela jet i s ELi a to navíc nemám zimní gumy 😃
mikijana
3. pro 2009
zofi: díky, pěkné fotečky, tak pouvažuju, chceme se jít fotit až bude mít malá rok.
zofinecka
3. pro 2009
jojo taky jsme to tak udělali,ale nejlíp se fotí menší dětičky a nebo už pak ty větší. 😃 Eli byla docela ďáblík a ještě nám tam chyběla jedna osoba, kterou Eli zná, aby ji zabavila a rozesmála, když jsme se fotili všichni, ale i tak to vyšlo moooooooooooooooooc dobře a já jsem nsdmíru spokojená 😉 😃
fender
3. pro 2009
fender
3. pro 2009
jinak ty fotky z kravař fakt luxus x-)
zdenka26
3. pro 2009
Ahojky holky 🙂 Tak u nás mylý pořád nemocný,zítra jdeme k doktorce na kontrolu tak jsem zvědavá ]-( Jinak dneska jsem dopekla poslední cukroví,udělala jsem 8 druhů tak snad to bude stačit,zítra ještě udělám uklid a můžou být vánoce.V sobotu k nám přijde mikuláš tak se těším co na to malý 🙂 Petr šel před chvílí na noční,malý jde zacvíli taky spát a já si dám vaječný konak,jsem ho dneska udělala tak ho hned prubnu.Jak se máte všichni?
zdenka26
3. pro 2009
Kde jste? =-)
leninnek
3. pro 2009
já jsem tady taky jsem dneska pekla ale jen linecké zítra rohlíčky a ještě košíčky a pak jen nepečené mámjen pět druhů víc se mi nechce stejně to moc nejíme mě spíš chutná u druhých 😃 zdeni tak at je malý brzy zdravý 😉
zanetka82
3. pro 2009
Ahoj holky...u nás je to taky nemocné Kubík S Petrem jsou na hromadě. Jenom já a Petřík se držíme. :-|
Zdeni taky se chystám že budu dělat vaječný koňak 😉 a hned ten večer ho samozřejmě prubnu 😃 😃 😃
V sobotu taky očekáváme čerta s Mikulášem a letos bude trochu durazňejší...co se týká Petříka. ]-( Zlobí zlobí :-p
zdenka26
3. pro 2009
Chudák Petřík 😃 Nikol já ho dělala dvakrát,jeden pro mě a Petra ,s velkou dávkou rumu,prý by to porazilo i vola 😃 A jeden pro maléhoi a pro babičku ale ten mi vůbec nechutná 😎
tomasek06
4. pro 2009
Krásné ráno 😉 Snad se ti Nikol brzo uzdraví 😉 a tobě Zdeni malý taky. My se zatím držíme a jsme zdraví. Snad to tak i zůstane.
zdenka26
4. pro 2009
Dobré ráno 🙂 Tak já jsem vzhuru od sedmi a čekám až se malý vzbudí,jdeme k doktorce.Asi mu dá jiné prášky,protože seto nějak nelepší :-| jsem z toho nějaká nervozní
tomasek06
4. pro 2009
Tak to je hnus Zdeni 😞 Nemoc je vždycky u dětí hrozná.
tomasek06
4. pro 2009
Jinak dneska dělám na oběd plněné papriky a rajskou. Nemůžu se už dočkat.
leninnek
4. pro 2009
bré odpolende 🙂 mnam bych si dala rajskou já ji nějak neumím nikdy není dobrá naposled jsem dělal a i malá ohrnovala nos a nechtěla a přitom u babičky jedla ]-( my měli kuře ze včera a ted vařím polívku zeleninovou no a jinak večer budu pokračovat v pečení těsta čekají
tomasek06
4. pro 2009
Tak to já jsem na tom byla s rajskou stejně jako ty Leni , ale můj muž mě jí naučil a teď jí dělám výbornou a krvavou 😉
tomasek06
4. pro 2009
Baby nepečte všechny cukroví a pojďte za mnou. Jsem tady sama samotinká 😃