• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
kolik těch druhů pečete proboha :sweat_smile: já minulý víkend dělala linecké a tento budu péct rohlíčky... a nevím, zda ještě něco jiného, skoro nic jiného se u nás ani nejí :sweat_smile:
4. pro 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám naštěstí hotovo a dělala jsem 7 druhů. U nás se to taky moc nejí. Dělala jsem to jen po troškách.
4. pro 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nepeču ale chystala jsem si na zítra ražniči. :wink:
4. pro 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Dneska vstával malý o půl šesté :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak už mám na dnešek objednaného čerta, tak jsem zvědavá jak to dopadne :grinning:
5. pro 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem se pustila do úklidu a už mě bolí nohy :frowning2: a to jsem zatím jen odmarzila ledničku a umyla.
5. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak u nás je to naprd,mám pohmožděnou ledvinu,bouchla jsem se fest do ledvin :unamused: Malej je taky nic moc,mikuláše jsem zrušila když není v pořádku :angry: žany tebe bych potřebovala doma,nejsem schopná nic udělat
5. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky toho moc neudělám, ale snažím se :wink: neboj to bude zase dobrý.
5. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile:
Tak u nás už byl čert s Mikulášem :wink: Dokonce sem ukapla i slzičku :sweat_smile: Petřík prosíl a prosil že bude hodný a že bude uklízet a nebude se prát :grinning: Kubík ten si nechtěl vzít ani balíček. Ještě teď sedí na sedačce a jí dobroty a ani nedutá. :grinning: :grinning: :grinning: Jsem zvědavá jak dlouho jim to vydrží. :wink:
5. pro 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad jim to vydrží dlouho. Já je taky každou chvíli očekávám :wink:
5. pro 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už byli taky a v pohodě. Normálně jsem byla v šoku. Vůbec neřval a otevřel jim i dveře. Pak se trochu rozplakal, jak na něho šáhl čert. Slíbil, že bude hodný a že si bude uklízet, tak jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží.
5. pro 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my čerta objednaného neměli ale objednali jsme si pizzu u chachara a dovezl nám ji čert anděl a mikuláš tak jsme malou vzali ven sebou a nebála se popadla oplatek a my dostali po půlce a udělali nám foto s malou :wink: mám na FB :slight_smile: malá byla spokojená s oplatkem :grinning: ...no snad to těm vašim dětem ta poslušnost vydrží :wink:
5. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky! tak naše prtě je na to ještě malinké :dizzy_face:
nicméně dneska se vyznamenalo :grinning:

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30571288&l=ac541ca945&id=1202540899
5. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda fen to je ale super fotka. No my jsme doma Mikuláše a čerty taky neměli, ale včera jsme byli v kostele a tam Mikuláš přišel a měl dokonce 3 anděly a čerta do kostela nepustí, tak tam nebyl. A já jsem jen očekávala co bude Eli dělat až uvidí fousatého chlapa a ona nic a v poho si zašla pro balíček :grinning: No prostě super atmosféra to fakt byla. Byl to zážitek i pro mě :wink:
5. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Tak ten můj lump, se rozhodl zase vstávat brzo. Dneska zase o půl šesté :angry:
6. pro 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko tak ym budíček naštěstí až v sedm jelikož jsem šla spát o půl třetí :zipper_mouth: takže doufám v brzký odpolední spánek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale o půl šesté bych to asi nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím přeřidt své spací hodiny
6. pro 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych je taky ráda přeřídila. Taky se už těším na odpolední spánek. Dneska peču kuřátko.
6. pro 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak já jsem vzhůru už od 4:00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Petřík zvrací a má průjem už se mi 3 pokadil. Nestihl na zachod dojít. :rolling_eyes:
Doufám že to nechytnem všichni.
6. pro 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tu mezi vámi asi poprvé. jsem z ostravy a mám 2 měsíční mimi, karolínku. nemám žádnou kámošku s miminkem. tak se tu mezi vás vetřu jestli nevadí.
6. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my dneska vcstávali v deset :grinning: Malý je už konečně bez teplot,ještě ale kašle.Nikol snad bude Petříkovy brzy líp :wink:
Ahojky Keiro,vítám tě,odkud jsi z Ostravy?
6. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my máme dušené vepřové a brambor
6. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Keira taky tě vítám :wink:
6. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si pospala do půl jedné :dizzy_face: tatínek mě nechal a vzbudil mě k obědu ...nikol at je petříkovi brzy líp a vy at to taky nechytnete :wink: jo a vítám novou maminku :slight_smile:
6. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji holky za uvítání :slight_smile: :grinning:
zdeni , jo jsem z ostravy poruby.
vy tu máte nemocná dítka? doufám že jim bude brzy líp!!!
já tak nemám rádá jak miminko trpí. míváme někdy prdíky a to mě se chce vždycky brečet jak jí vídím plakat že jí to bolí. kdyby se to dalo vzít na sebe... zatím jsem nebyla ani schopna nechat píchnout dírky k naušničkám.. do kdy by se to mělo nechat udělat ideálně. navíc moje dětská dr to neděla a tak nás poslala ORL a tam ted v období chřipek se mi ted vážně nechce..
6. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
keira my nechali malé propíchnout uši až ve 4 měsících po prvním očkování dřív nám to mudra nedoporučila ale názory jsou různé někdo nechává dokonce už v porodnici :wink: a pokud ti můžu doporučit nech si nastřelit já nechala píchnout ale už bych nenechala bolest je sice stejná určitě ale při nastřelení není tolik krve :frowning2: a halvně při propíchnutí jde první jehla pak náušnice takže tam do té čerstvé rány vrtají vlastně dvakrát což při nastřelení jde rovnou náušnice :wink: a v chřipkách bych taky nešla ale jsou i salony kde to píchaj :slight_smile:
6. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky keiro :wink: Já jsem taky z Poruby :wink:
6. pro 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme se ted probudili,máme dneska nějaký spací den
6. pro 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my jsme dneska spali do 15,00 :wink:
6. pro 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
keiro: já jsem Eli nechávala taky natřeliti náušničky a chvilku brečela a pak v poho. Je to fakt lepší My byli u dr. Zemana v Porubě :wink: , je fakt super :wink:
6. pro 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak po delší době hlásím příchod. Keiro především Vítej. na náušnčky jsme byly stejně jako zofi u dr.Zemana v Porubě, super přístup, raz dva a byly jsme zase venku. Nikuš měla +-3měsíce. ale spíše +:slight_smile: povedlo se mi, že jsem tam byla kolem spaní, bud před nebo po-to už nevím, takže byla taková zklidněná a on říkal, že to je na to ten nejlepší stav, aby sebou ta malá nešila, je to pak rychlejší a přesnější, on si předtím udělá tečky, myslím že fixem nebo tak něčím a to trvá, když malá tancuje. udělal si tečky, cvak cvak, nikuška trochu zaplakala a bylo to. Ty nastřelené náušničky potom můžeš vyměnit za své( po nějaké době) a schovat, třeba jako náhradní. jinak, já jsem z pustkovce, což je kousek od duhy, kdyby si třeba chtěla jít k tomu Zemanovi a nevěděla kde tak tě můžu zavést. ohledně pečení jsem proti vám holky silně pozadu, nemám nic, chci péct příští víkend, ted sem měla dvě zkoušky a ještě jedna chutovka mě čeká ve čtvrtek, tak se budu šprtat až se ze mě bude kouřit. zofi už jste ve škole měli/budete mít pedagogickou praxi-teorii, jsem čuměla co si všechno na nás vymyslel, zda to zvládnu a stihnu.................... jinak ohledně mikuláše, nikuš s ním měla tu čest u daviho v práci, měli mikulášskou, jsem se bála zda nebude mít nějaké"následky" z čerta, jak sem od různých lidí slyšela ty super příhody, ale nikuš naprostý klidas. oni děti volali od tech nejmladších a niky jak viděla že tam ostatní chodí tak tam chtěla taky, ostatní děti se drželi rodičů jak klíštata a my museli nikuš držet at nejde dřív než má. se všichni smáli jak se tam hnala:slight_smile:) a projevila se naprosto jako holčička, měli tam hračky a ona si vzala šroubovák a pak auto............. :grinning: tak slohovka u konce a snad se mi tu podaří zaskočit už víc, ikdyž tento týden.............. fen: jak je na tom výtah. nedomluvíme se zase někdy aj z žofi a dalšími kdo bude chtít ven, někam třeba sednout? pokud by to šlo tak až po 10tém. mějte se :wink:
6. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek