Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
fender
4. pro 2009
kolik těch druhů pečete proboha :-N já minulý víkend dělala linecké a tento budu péct rohlíčky... a nevím, zda ještě něco jiného, skoro nic jiného se u nás ani nejí :-N
tomasek06
4. pro 2009
Já mám naštěstí hotovo a dělala jsem 7 druhů. U nás se to taky moc nejí. Dělala jsem to jen po troškách.
zanetka82
4. pro 2009
Tak já nepeču ale chystala jsem si na zítra ražniči. 😉
tomasek06
5. pro 2009
Krásné ráno 🙂 Dneska vstával malý o půl šesté :-p
tomasek06
5. pro 2009
Jinak už mám na dnešek objednaného čerta, tak jsem zvědavá jak to dopadne 😃
tomasek06
5. pro 2009
Tak já jsem se pustila do úklidu a už mě bolí nohy 😞 a to jsem zatím jen odmarzila ledničku a umyla.
zdenka26
5. pro 2009
Ahojky,tak u nás je to naprd,mám pohmožděnou ledvinu,bouchla jsem se fest do ledvin :-| Malej je taky nic moc,mikuláše jsem zrušila když není v pořádku ]-( žany tebe bych potřebovala doma,nejsem schopná nic udělat
tomasek06
5. pro 2009
No já taky toho moc neudělám, ale snažím se 😉 neboj to bude zase dobrý.
zanetka82
5. pro 2009
Ahojky. 🙂
Tak u nás už byl čert s Mikulášem 😉 Dokonce sem ukapla i slzičku :-N Petřík prosíl a prosil že bude hodný a že bude uklízet a nebude se prát 😃 Kubík ten si nechtěl vzít ani balíček. Ještě teď sedí na sedačce a jí dobroty a ani nedutá. 😃 😃 😃 Jsem zvědavá jak dlouho jim to vydrží. 😉
tomasek06
5. pro 2009
Snad jim to vydrží dlouho. Já je taky každou chvíli očekávám 😉
tomasek06
5. pro 2009
Tak u nás už byli taky a v pohodě. Normálně jsem byla v šoku. Vůbec neřval a otevřel jim i dveře. Pak se trochu rozplakal, jak na něho šáhl čert. Slíbil, že bude hodný a že si bude uklízet, tak jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží.
leninnek
5. pro 2009
ahojky tak my čerta objednaného neměli ale objednali jsme si pizzu u chachara a dovezl nám ji čert anděl a mikuláš tak jsme malou vzali ven sebou a nebála se popadla oplatek a my dostali po půlce a udělali nám foto s malou 😉 mám na FB 🙂 malá byla spokojená s oplatkem 😃 ...no snad to těm vašim dětem ta poslušnost vydrží 😉
fender
5. pro 2009
ahojky! tak naše prtě je na to ještě malinké x-)
nicméně dneska se vyznamenalo 😃

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30571288&...
zofinecka
5. pro 2009
teda fen to je ale super fotka. No my jsme doma Mikuláše a čerty taky neměli, ale včera jsme byli v kostele a tam Mikuláš přišel a měl dokonce 3 anděly a čerta do kostela nepustí, tak tam nebyl. A já jsem jen očekávala co bude Eli dělat až uvidí fousatého chlapa a ona nic a v poho si zašla pro balíček 😃 No prostě super atmosféra to fakt byla. Byl to zážitek i pro mě 😉
tomasek06
6. pro 2009
Dobré ráno 🙂 Tak ten můj lump, se rozhodl zase vstávat brzo. Dneska zase o půl šesté ]-(
leninnek
6. pro 2009
Dobré ránko tak ym budíček naštěstí až v sedm jelikož jsem šla spát o půl třetí :-x takže doufám v brzký odpolední spánek :-p ale o půl šesté bych to asi nedala :-p musím přeřidt své spací hodiny
tomasek06
6. pro 2009
Já bych je taky ráda přeřídila. Taky se už těším na odpolední spánek. Dneska peču kuřátko.
zanetka82
6. pro 2009
Ahoj holky.
Tak já jsem vzhůru už od 4:00 :-p Petřík zvrací a má průjem už se mi 3 pokadil. Nestihl na zachod dojít. 8-(
Doufám že to nechytnem všichni.
keira_
6. pro 2009
Ahoj holky jsem tu mezi vámi asi poprvé. jsem z ostravy a mám 2 měsíční mimi, karolínku. nemám žádnou kámošku s miminkem. tak se tu mezi vás vetřu jestli nevadí.
zdenka26
6. pro 2009
Ahojky,tak my dneska vcstávali v deset 😃 Malý je už konečně bez teplot,ještě ale kašle.Nikol snad bude Petříkovy brzy líp 😉
Ahojky Keiro,vítám tě,odkud jsi z Ostravy?
zdenka26
6. pro 2009
Jinak my máme dušené vepřové a brambor
zofinecka
6. pro 2009
Keira taky tě vítám 😉
leninnek
6. pro 2009
tak já si pospala do půl jedné x-) tatínek mě nechal a vzbudil mě k obědu ...nikol at je petříkovi brzy líp a vy at to taky nechytnete 😉 jo a vítám novou maminku 🙂
keira_
6. pro 2009
děkuji holky za uvítání 🙂 😃
zdeni , jo jsem z ostravy poruby.
vy tu máte nemocná dítka? doufám že jim bude brzy líp!!!
já tak nemám rádá jak miminko trpí. míváme někdy prdíky a to mě se chce vždycky brečet jak jí vídím plakat že jí to bolí. kdyby se to dalo vzít na sebe... zatím jsem nebyla ani schopna nechat píchnout dírky k naušničkám.. do kdy by se to mělo nechat udělat ideálně. navíc moje dětská dr to neděla a tak nás poslala ORL a tam ted v období chřipek se mi ted vážně nechce..
leninnek
6. pro 2009
keira my nechali malé propíchnout uši až ve 4 měsících po prvním očkování dřív nám to mudra nedoporučila ale názory jsou různé někdo nechává dokonce už v porodnici 😉 a pokud ti můžu doporučit nech si nastřelit já nechala píchnout ale už bych nenechala bolest je sice stejná určitě ale při nastřelení není tolik krve 😞 a halvně při propíchnutí jde první jehla pak náušnice takže tam do té čerstvé rány vrtají vlastně dvakrát což při nastřelení jde rovnou náušnice 😉 a v chřipkách bych taky nešla ale jsou i salony kde to píchaj 🙂
tomasek06
6. pro 2009
Ahojky keiro 😉 Já jsem taky z Poruby 😉
zdenka26
6. pro 2009
No my jsme se ted probudili,máme dneska nějaký spací den
tomasek06
6. pro 2009
To my jsme dneska spali do 15,00 😉
zofinecka
6. pro 2009
keiro: já jsem Eli nechávala taky natřeliti náušničky a chvilku brečela a pak v poho. Je to fakt lepší My byli u dr. Zemana v Porubě 😉 , je fakt super 😉
denber
6. pro 2009
ahojky holky, tak po delší době hlásím příchod. Keiro především Vítej. na náušnčky jsme byly stejně jako zofi u dr.Zemana v Porubě, super přístup, raz dva a byly jsme zase venku. Nikuš měla +-3měsíce. ale spíše +🙂 povedlo se mi, že jsem tam byla kolem spaní, bud před nebo po-to už nevím, takže byla taková zklidněná a on říkal, že to je na to ten nejlepší stav, aby sebou ta malá nešila, je to pak rychlejší a přesnější, on si předtím udělá tečky, myslím že fixem nebo tak něčím a to trvá, když malá tancuje. udělal si tečky, cvak cvak, nikuška trochu zaplakala a bylo to. Ty nastřelené náušničky potom můžeš vyměnit za své( po nějaké době) a schovat, třeba jako náhradní. jinak, já jsem z pustkovce, což je kousek od duhy, kdyby si třeba chtěla jít k tomu Zemanovi a nevěděla kde tak tě můžu zavést. ohledně pečení jsem proti vám holky silně pozadu, nemám nic, chci péct příští víkend, ted sem měla dvě zkoušky a ještě jedna chutovka mě čeká ve čtvrtek, tak se budu šprtat až se ze mě bude kouřit. zofi už jste ve škole měli/budete mít pedagogickou praxi-teorii, jsem čuměla co si všechno na nás vymyslel, zda to zvládnu a stihnu.................... jinak ohledně mikuláše, nikuš s ním měla tu čest u daviho v práci, měli mikulášskou, jsem se bála zda nebude mít nějaké"následky" z čerta, jak sem od různých lidí slyšela ty super příhody, ale nikuš naprostý klidas. oni děti volali od tech nejmladších a niky jak viděla že tam ostatní chodí tak tam chtěla taky, ostatní děti se drželi rodičů jak klíštata a my museli nikuš držet at nejde dřív než má. se všichni smáli jak se tam hnala🙂) a projevila se naprosto jako holčička, měli tam hračky a ona si vzala šroubovák a pak auto............. 😃 tak slohovka u konce a snad se mi tu podaří zaskočit už víc, ikdyž tento týden.............. fen: jak je na tom výtah. nedomluvíme se zase někdy aj z žofi a dalšími kdo bude chtít ven, někam třeba sednout? pokud by to šlo tak až po 10tém. mějte se 😉

Začni psát odpověď...

Odešli