• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
:grinning: samozřejmě jsem nastrouhala jabka :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo ty jsi toho taky dost stihla. já ted umyla nadobí, koupelnu a utřela prách , za chvíli s evrací dděda s procházky tak začne večerní kolotoč koupání atd... no dokonce 900? tak to je fakt asi osud to musel být hrozně malý a když si vemes tak i na tehdejsí dobu to byl teda asi i uspech ne?
8. pro 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jejda vy jste ale dneska pracovité :slight_smile: Já dneska zběýně uklidila a už to kašlu.Malej ještě spí zachvíli ho půjdu budit.Je poslední dobou nějaký spavý.Ráno spí do desíti,pak jde spát na tři hodky po obědě a v devet už o něm nevím :wink: Alke asi to bude tou nemocí,kéž by mu to vydrželo to spaní ale to je asi jen ve snách.Jinak už jsme pomalu zdraví,zítra jdeme na kontrolu :slight_smile:
8. pro 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff tak já mám štrůdly upečené bordel v kuchyni a ke všemu bordel v obýváku co zas malá stihla udělat takže jako bych předtím vůbec ale vůbec nic nedělala :rolling_eyes: :angry: takže tak malá dneska nespala vůbec a vstávla po půl sedmé takže mazec už je to na ní znát byli jsme i v obchodě musela jsem pro mlíko.......jo keira úspěch to byl a jse za to ráda :dizzy_face: jinak zdeni to je fajn že jste skoro zdraví a spaní můžu jen závidět ta moje malá můra prostě ne a ne spát ......no nic jdem si ještě hrát do šesti pak dáme koupando a pak papando a spando už se těším fakt jako :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele keiro, my asi bydlíme ve stejným domě :grinning: já dopo taky nechodím, dopoledne totiž spíme. když je hezky tak se snažím tak kolem jedné nejpozději vypadnout, protože už je brzo tma a kosa....ale nevím, jestli jako vůbec někdy bude ještě hezky :rolling_eyes:
8. pro 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen. myslím že asi bydlíš v protějším nebot my mluvící výtah nemáme, je uplně tichounký. bydlím ve třetím od tramky a prostřední vchod. tak býváš ted a smalým doma jo? já ani nevím esi by mi ala doma spala, nejak se to vzdycky udělalo že chodíme oprravdu každý den. bud já , nebo manžel nebo babička, nebo dědeček nebo švagrová jedna nebo druhá, no vždycky někdo může naštestí . a když nemuže tak jdu já. no ale ted začne zima zimoucí tak to teda nevím. už se asi nikomu nebude chtít ale možná zima je lepší než ty deště a mlhy co ted jsou. aaaaa budí se mi mimi jdeme papat.
8. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
keira: aha, tak já bydlím ve druhém a krajní vchod - nad větrníkem :sunglasses:
jojo, doma. manžel je v práci, prarodiče daleko :wink: a do toho hnusu co je venku se mi s ním fakt nechce :rolling_eyes: zima by mi až tak nevadila, pokud to nebude jako vloni kdy se přes závěje skoro nedalo vylézt z baráku :grinning:

leni a kdo sežral to těsto teda? :grinning:
8. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf jsem tu a stihla jsem všechno do ruzovky :wink: fen jako nevím jsem prohledala celý byt ona to asi dala psovi ale že by to sežral syrové těsto :confused: no nevím jen doufám že to za čas někde plesnivé nenajdu :rolling_eyes: :grinning: a taky bych raději sníh a zimu než tohleto co tam jako venku je :angry: to je hnus malá odpadla o půl sedmé chi no jo kdyby si dala říct po obědě aspon na dvacet minut to ne a jako pojdte si někdo povídat lenička se nudííí a až do půl jedenácté se nudit budeee tak pojdte někdo na pokec jako nebo si tady budu povídat sama :grinning:
8. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no můžeš zkusit nějaký sáhodlouhý monolog :grinning: ale nevím, jestli tě to bude bavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
to je divný a nemohlo to někam zapadnout? no až doma budeš mít nějaký divný smrad, tak hledej těsto :grinning:
8. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak jse koukala i za to topení a jinak i gauč jsem odsunula v posteli jsem koukal v hračkách prostě nic :rolling_eyes: je to divný ale či mě mohlo napadnout že zrovna těsto a z topení mi ukradne :confused: jako čeho já se ještě nedočkám :astonished: ........no právě monolog mě nebaví a nikdo není ani na icq ani na skypu ani na FB :confused: :confused: jako dneska lidu prázdno zrovna když já se nudímmm
8. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdepak se nám dneska toulá žanetka :confused: dneska tu ještě nebyla žádné ranní ptáče nebylo ........zdeni , žofi nikol no holky kde jste :grinning:
8. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bůhví kde se nakonec najde :grinning: :grinning: :grinning:
zkuste dát psíkovi občas najíst, pak nebude mít hlad a nebude žrát syrové těsto :grinning: (popřípadě dejte najíst Kajce, pokud to sněda ona... ehm.... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: )

no nevím kde se ženy toulají, asi uklízí, pečou nebo dělají podobné nesmyslné činnosti :grinning:
8. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se začetla na dizkuzích :slight_smile: fen dobrý no oba dva najíst dostávaj pes dokonce vše to co dostane malá jelikož se s ní moc ráda dělí :rolling_eyes: ..no jako já mám udělané dvě těsta a měla jsem v plánu je dneska upéct ale nehrozí to zítra je taky den :grinning: ještě půl hodinky a kousek jsem sama samotinká tož tak nechte pečení vaření uklízení :grinning: zajimavé témata už mám přečtené co ted :confused: počkám jestli se ještě fen ukáže :slight_smile: anebo už to tu zabalila
8. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, to bych si nedovolila tě tady nechat samotnou :sweat_smile: já čekám ještě až bude prtě vstávat na krmení, ož by mohlo být tak do hoďky a pak půjdu chrnět s ním.
8. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož to je docházka jako se nudííííímmmmm to už se mi dloiho nestalo :confused: se mi nic nechce ale asi se s vámi rozloučím když tu ani noha teda se rozloučím asi sama se sebou když tu ani noha :grinning: :grinning: zní to logicky co idu na sprchu noo snad mi to tam uteče :grinning: takže brou noc přeju a doufám že tu zítra nebudu strašit první a najděte mi program na čtvrtek zítra mám a ve čtvrtek ne ještě budem s malou samotinké sakra už at je jaro :angry:
8. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou, ty noho :grinning:
ve čtvrtek můžeš k nám přijít uklidit, napéct a vyžehlit :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééé fen tož teda já si jako vůbec nevšimla že máš mezi mnou příspěvek :grinning: jsem ještě nakoukla jako jestli fakt nikdo a ono ejhle :grinning: noha tu :grinning:
8. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :grinning:
teda vy jste se včera rozpovídaly vy nohy jedny :grinning:
leni: my na štvrtek máme na programu plavání. Teď jsem chtěl jít ven aspoň na chvilku, ale musím šekat až mi přivezou balíček, tož jsem zvědavá kdy to bude. Chlapík mi volal v 7 ráno že ho přiveze mezi 9 - 10 hod. a to mě naštval protože mě vzbudil otrava jeden. :grinning: Já se dneska chystám si udělat dvě těsta a pokud možno tak jedno chci upéct :grinning:
9. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
halóóóóóóóóóóóóóóó kde jste kdo? :astonished:
9. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeee, zofi má novou fotkuuuuuuuuuuu :dizzy_face:
já jsem tady, teprv jsme před hodinou vstávali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf bré ránko já před chviličkou vstávala :dizzy_face: David nějak kupodivu vstal k malé a dokonce byli u babičky a donesli mikuláše no a tak jsem se fajnově vyspala :dizzy_face: :dizzy_face: dokonce obídek se dělá no mě nějak to počasí odrazuje dneska jsme zas samotinké za chvíli jo a víte co je k nevíře :confused: David uložil malou a ta už prej půlhodiny spí no takže dneska bude fajnově když bude vyspaná :wink: jo a k zítřku fen uklízet je to poslední co bych chtěla mít na programu :grinning: však já na něco příjdu doufejmě jsem si umyla škopek tak idu ho vysušit asi tu beztah ani noha nebude :grinning:
9. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
za dobrotu na žebrotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: chce vymyslet program, člověk nad tím dvě hodiny spekuluju a když vymyslí tak báječnou činnost tak ona ještě remcá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: fen chceš se zasmát :grinning: :grinning: :grinning: našlo se těsto :sweat_smile: David tu čůra neb ho našel on :grinning: :rolling_eyes: a já jsem magor fakt :zipper_mouth: jako to těsto bylo v mikrovlnce no a tam ho jaksi malá dát nemohla neb tam nedošáhne :grinning: :grinning: :grinning: tak jako mám ze sebe dost už :astonished: to budu poslouchat do konce roku todle to :rolling_eyes: :grinning: ................fen tvá báječná činnost mi báječně nezní :rolling_eyes: :grinning:
9. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: buď ráda, že konec roku už je za nějaké tři týdny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako mlčím a raději ani nepíšu na FB :zipper_mouth: je mi fakt trapně :sweat_smile: :grinning: jako si vůbec nepamatuju že bych ho z toho topení dala do mikrovlnky :confused: :grinning: :grinning: a ten člověk co je v kuchyni mi silně leze na nervy furt se chlame :angry: a ještě hodinu než odsud zmizne :rolling_eyes: :grinning:
9. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
he heeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je ta mateřská demence :grinning: :grinning: ale máš fakt smůlu, že jsi ho nenašla sama, to by jsi mohla ututlat :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to mohla no co už nadělám jako :grinning: :grinning: chudák malá chi chi kdyby tak věděla :sweat_smile: :grinning: :grinning: co jsem na ni sváděla ale tak co no stane už o tom nevím teda nebudu vědět za hodinu :rolling_eyes: prej zas mám příště kupovat mražené :grinning: už nikdy jedině chlazené :grinning: mám dost tady z toho člověka jako tak dlouho bych se ani já nesmála cizímu neštěstí :rolling_eyes: ....
a vůbec kde je kdo to už všichni papkaj?
9. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to víš, ti spolubydlící jsou někdy děsní :grinning: ale nedejbože aby ses smála ty kdyby seto stalo jemu :sweat_smile:
jako nevím, kde se ženy flákají, už bychom měly nárok tak na kilo korbačíků :grinning:
9. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele já tu byla a vy ne. Já jsem musela narozdíl od vás udělat eli a sobě oběd a teď jsem ji uložila a spinkááááááááááááááááááááááááááááá :wink: ¨
leni: ty jsi teda číslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pche, taky jsem dělala oběd a teď se zrovna cpu :sunglasses:
9. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek