• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no tak já nemám šanci se nacpat :grinning: :grinning: :grinning: dneska jsme měli rybu a Eli mi zas nechala jen kousíček :angry:
9. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a zase tu nejste :angry:
9. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla dneska taky rybu :dizzy_face: prtě spinká a já bych šla taky :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu my jsme taky po obědě a měli jsme taky rybu pangase s kaší a mrkvičkou :wink: a už mám klid na čase ještě tu přišel k nám kámoš a samozřejmě mu to david hned vykvakal :angry: ........ jo fen tak dve kila korbačíků :grinning: ...
holky malá mi už čtvrtý den stávkuje s jogurtam s pribinákama a vším tímhle podobným a to už mlíčko pije jen jednou denně protože nechce :frowning2: co s tím?jako něco přece musí papkat z mléčných výrobků já už nevím čím ji krmit co se týka tyčinek křupek a prostě všeho co je spíš k chuti ne k jídlu toho by jedla kvanta ale pořádné jídlo ne tak nevím co to zas má ale snad ji to brzy přejde včera jsem ji koupila přesnídavku už to nejdelda sto let a plivala no takže tak s ní jo jediné co ji tak když ji ráno namažu chlebík nebo rohlík na snídani se sýrem tak to sní ale jinak je to hrůza s jídlem
9. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: pukd ti to nechce tak zkus jinou značku jogurtů a nebo ji zkus koupit třeba termix a ke snídani ji převař trochu obyčejného krabicového mléka :wink:
9. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi jogurty jsem i tak kupovala různé značky nechce termix taky ne ještě třeba puding jenže jde o to že už nevím co ji dávat na svačinky jako brumíka si dá ale nejde to dávat denně je to s ní těžké............myslíš že krabicové by pila když sunar nechce?tož zkusit můžem a uvidíme doufám že je to zas jen nějaké takové období kdyby už aspon chápala že když něco spapá dostane dobrotu :grinning: no a jsme dneska zas samotinké kámoška nepříjde ani dneska :rolling_eyes: tak asi upeču nějaké to cukroví malá si vytáhne misky a bude vařit :grinning:
9. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: já to tak taky dělám, jelikož se někdy stane, že se mi Eli nevzbudí ráno na mlíko a pak mi to svoje z hrníčku nechce. Vypije mi jen to krabicové :wink: Tak doufej ze se to zase zlepší. A co na svačinu nějaé ovoce? Naše Eli miluje mandarikńky a pomeranče a dokonce i kivi :wink: :grinning:
9. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zkusím dát krabicové uvidíme :wink: jo ovoce papkáme třeba dva měsíčky z mandarinky a pak už nechce :grinning: ale včera když jsem loupala jabka tak snědla dosta banán sní celý to je v poho musím to vykoumat nějak jsme to měli přes měsíc ted tak protože ráno mlíčko nechtěla tak normoš snídani jako chleba rohlk pak jsme měli ještě jogurt nebo termix nebo neco takového asi kolem desáté třeba pak oběd no a odpoledne většinou nějaké ovoce nebo brumíka no a mezitím i spousta jiných věcí např.ty její křupky pak večeře mlíko no a když nechce tak ji třeba udělám krupici či kaši ale to taky moc nechce a to pak jako nevím co ji dk jídlu dát tož jako nějak nemám představivost ovoce má denně a měla i ten jogurt a ted nechce ale tak asi je to v pohodě no jen jsem na to byla zvyklá já že to prostě jí tak si zas musím asi zvyknout že ji to ted nejede :slight_smile: ............no a ještě otázka když by ji to krabicové chutnalo tak ji ho můžu už dávat ne?stejně do kače i krupice dávám krabicové takže alerigik být nemůže?nechápu co ji na tom sunaru nechutná když je tak dobroučký to už jsem ji ho i cukrovala a nic :rolling_eyes:
9. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: neboj to ji neublíží. Vůbec se netrap, třeba se to zase zpraví a bude to jíst. Já třeba eli dám na večeři chleba ať už se sýrem, obyč máslem, tvrdý sýr, nebo plátek šunky a někdy ji uvařím i párek , ale ten pro děti. Ona to má strašně ráda. A pak před spaním dostane ještě mlíko A mandarinku ona mi sní celou na posezení :grinning: , ale každé dítko je jinačí :wink: Musíš vyzkoušet co se dá. A na scačinu ji občas můžeš dát i chleba nebo kousek rohlíku to ji neuškodí :wink:
9. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je to žofi já ji ten chleba či rohlík taky dám i s šunkou i párek už měla ale to pak nesní vůbec ten chleba ale jen tu šunku :grinning: jako závidím dítka žroutíky co spapkaj vše a maminka nic nemusí řešit :wink: no ale tak jo hlavně že něco jí jsou děti co nejí skoro vůbec nic :pensive: ona si apson kousne :grinning: ......... no hold patřím do hrozných matek :grinning: :grinning: dávám svému dítěti jen nezdravé věci protože ty zdravé mi nepapá :grinning: :grinning: :wink: dát ji tak pytlík brambůrek je schopná je sníst na posezení :zipper_mouth: no nic měla bych jít něco dělat dokud si malá hraje sama za chvíli už bude chtít moji pozornost tak at něco stihnu když už zas musíme být samotinké :slight_smile: no ale dneska lepší samotinké než poslouchat srandu o těstu :grinning: to si ještě vyslechnu zas večer :rolling_eyes: jestli jsem něco udělala z toho těsta co bylo záhadně snězené :rolling_eyes:
9. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si přece jen schrupla :dizzy_face:

no ženy nestrašte, jsem zvědavá, jak jednou bude baštit to naše prtě :fearful:
9. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: neboj nejsi hrozná matka, jsou děti a děti :wink: Hold tomu děcku to nevysvětlíš a ono tomu stejně prd rozumí. Tak utíkej něco dělat. Mi ELi ještě spí :grinning: a já chci dneska udělat tři těsta a zítra budu péct. :wink:
9. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to stím těstem je fáákt dobré, ael uplně tě chápu. já v těhu a ted dělám podobné věci, ten mozek prostě pracuje asi jinak.
fen tak to jo to jsme susedky!! možeme si mávat z okna :slight_smile: jinak koukám že ti malí dost spí. že si psal kolem pul 12 že ještě spí a ted zase. to ta moje mala prdola dneska stávala v 6, pak mezi jídlem spala asi 2 x 15 minut a před obidkovým kojením asi 5 x 5 minut, nejak spatne spí, ted šla babička vozit, aspon do 16 aby se aspon trochu prospala. a co malýčký spí ti v noci? nebo krmíš ( kojíš ) v noci? kolikrát denně jíte? kolik vypije, musím te vyspovídat když máš stejně staré mimi. :grinning:
9. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak holyk zítra jdu na tu kyretáž, tak se bojím a nebudu tak držte palce. nevíte někdo esi to bolí?
9. pro 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak malý je už pomalu zdravý,ještě to není uplně v pohodě ale aspon tak.Vidím že dneska jsme měli všichni na oběd rybičku :wink: Leni já bych se Ti smála jak blázen,být na Davidově místě :grinning: Já čekám balík,měli už přijet a futr nic :angry:
9. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Keiro tak at to dobře dopadne :wink:
9. pro 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík moc no je to masakr, bo kojím a na den mě odtaví tak dou fám ež se mi to nezastaví
9. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíš že to bude vpohodě,hlavně se kvůli tomu nenervuj.
9. pro 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky ale já už sem z nervama uplně v pr.. at už je to za mnou a jsou krásné vánoce, kdbych se tu enobjevila tak jsem umřela
9. pro 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počkej zachvíli si na to ani nevzpomeneš,nemá cenu se nervovat.Stejně tam musíš.Ale ono se mi to dobře říká ale stresovala bych taky :unamused:
9. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si na puhodky lehnout a nabrat síly. už se těším až tu přijdu a řeknu že je všechno za mnou. tak se mějte a zitra ráno jdu pod kudlu. paaaa
9. pro 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
keiro myslím že se to dělá v anestezii, tak asi nebolí :confused:
jinak malej přes den normálně nespí skoro vůbec, max tak po 20-30 minutách, ale dneska to nějak zalomil :sweat_smile: v noci jsme se teď dostali na vstávání a co 3-4 hodiny na krmení, občas vydrží spát i 5, ale to se podařilo asi jen třikrát. ale suprově spí přes dopoledne, takže většinou v pohodě dospím noc. přes den jí tak co 2,5 - 3 hodiny, nějak extra moc mlíka nemám, takže tak.
jinak držím pěsti, ať je to vše OK :sunglasses:
9. pro 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :grinning: jo žofi já vím jsem to myslela jak je ve volné .téma hrozné matky :grinning: jinak zdeni no já bych se taky smála jiným :grinning: ale leze to na nervy jsme s malou stavěly kostky a pak jsem ji musela vozit a chcete něco vědět?ty těsta asi ještě počkají o zítřka :zipper_mouth: mě se nic nechce malá ted loví ryby tak je klid zas chvíli no a půjdem si za chvíli asi číst i když ona stejně chce číst jen kravičky jak není kravička tak ji to nezajímá :grinning: ........keira taky držím pěsti at ti vše dobře dopadne :wink: a poradte co zítra k obědu .......anebo lepší nápad co kdo vaříte my se pozvem :grinning: a bude to bez práce
9. pro 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni dělám na zítřek čínu s rýží,klidně bych Vás pozvala ale jsme ještě nemocní,ale pak až budem v poho tak se domluvíme
9. pro 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo luxus to bych ani nečekala seš teda hodná :wink: určitě se pak domluvíme a nemyslím samozřejmě kvůli obědu :wink: já už vytýhla nějaké plátky masa z mražáku jen nevím jaké to jsou jestli hovězí nebo vepřové :sweat_smile: bude překvápko až to tročku rozmrzne a nebojte na tppení maso vážně nedám :grinning: jsemmm chtěla že uvařím puding a houby chybí mi ten puding a do obchodu už dneska neběhám raději :grinning:
9. pro 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ted s malým dlabem rohlíčky,vypadá to že budu muset péct novou várku,jsem včera usla a Petr udělal nájezd na rohlíčky :angry:
9. pro 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: musíš víc hlídat :wink: já se musím dokopat ke košíčků a kolečkám to mám jen po půl dávce no a pak budu dělat rumové kuličky a rafaelo a vosí úly to je hned to nepečené a po třoškách my to stejně moc nejíme mě to vždy chutná víc na návštěvách :grinning: to je vždy takové lepší :grinning: malá ted nanosila všechny polštáře a peřinu z ložnice sem do obývaku a jdem dělat hají :confused: tak nevím no každopádně jdem si raději hrát hají už ted dělat nebude by strašila pak do rána :grinning:
9. pro 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni malý mi to taky dělá přinese peřinz z ložnice do obýváku a my se pak válíme na gauči :slight_smile: Jdu péct bábovku ,jinak mi to ten můj chlap všechno sní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak jak se máte,my docela fajn :grinning: .Mařenka je konečně zdravá tak zas můžem pracovat a školkovat :grinning:
Zdeni kdy budeš mít čas doufám,že se do vánoc ještě uvydíme :wink:
9. pro 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Máji,já čas mám,ale Petula ještě není pořádně zdravej,v uterý jdem ještě na kontrolu,měl zánět prudušek.Ale pak klidně hned.Jak se jinak máš?
9. pro 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek