• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Já dobře akurát mě zase trápí zimní alergie :confounded: vždycky mě všechno svědí v zimě hlavně nohy,ale jak jsem zjistila tak nejsem sama :slight_smile: .Už aby bylo léto to raději budu mít sennou rýmu než tohle :grinning:
9. pro 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dobré ráno:slight_smile:)
10. pro 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko přejeme, já dneska Eli musela budit abych stihla odběry :wink: No a při jedné cestě jsme se stavili i do obchodu pro snídani :slight_smile:
10. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: co to tu je za docházku??jinak hezký den přeju jsem jak přejetá parním válcem já šla včera spát až o půl čtvrté :confused: jsem pekla to cukroví a koukala na film :sweat_smile: no ale to ráno David vstanul k malé a spala jsem do osmi pak už musel pryč no tak jsem ležela v postýlce malá si u mě hrála a četla mi já si musela držet oči na špejlích :grinning: ale pak si dala říct a na hodku jsme to zalomily ještě ale i tak jsem off pak jsem si lehla do obýváku na pohádky a malá si hrála a já koukala nemohla jsem se nějak postavit :grinning: takže až ted teprve vařím oběd :zipper_mouth: ale už to tu voníí :dizzy_face: no nic jdu si dát sprchu at jsem trošku fit...............a cože tady nikoho copak všechny děláte kde je vůbec žanetka tak už tu dlouho nebyla :confused:
10. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda kde jste kdo? :astonished:
10. pro 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Jsem tady. V pondělí jsem dostala už vycházky od 8 do 20,tak pořád někde courám. Byli jsme ve středu v aquaparku v Polsku a bylo to tam bomba!!!! A dneska jedu k mužíčkovi do práce a vrátím se asi až v neděli. Využívám, že už můžu skoro bez problémů chodit.
11. pro 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko spíš už skoro poledne :slight_smile: žanet tak to je fajn že už můžeš chodit tak si to tam užij :wink: jo slyšela jsem už od více lidí že v tom polsku je to bomba dneska nevařím kája oběd má a mi se pro sebe nechce a odpoledne jedem pryč a je tu víkned to tak rychlé běží za chvíli štdrý den :dizzy_face: a kdepak jako jste všechny to je teda docházka
11. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo byli jsme ve wisle. Je to ve velkém hotelu a ceny fakt nízké. Výjde to fakt levně. Byli tam i 4 sauny,polárium,solná jeskyně, pět tobogánů a 8 velkých výřivek. A každá měla jinou vodu. Mořskou,borovou,aromaterapickou. No prostě super oddych.
11. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. tak už to mm za sebou, bylo to v narkoze tak ok. no jeden den v nemocnici a dobre. už jsem doma a mam tu drobečka tak to začíná. už mě volá. bylo mi smutno . a je to daleko ten bazen v polsku, kolik hodin cesty nebo tak. to zni dobre ze tam jsou výřivky. to bych si dala říc tal stejne ted s malou asi prd.
11. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Autem jsme tam byli za hodinu a půl. Vlakem 3 hodiny.
11. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jinak na Prašivé už od rána sněží a sněží, tak si aspoň dneska užiju sníh :grinning:
11. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
keira tak vidíš vše ok :wink: žanet jéé tak to si užij i za mě toho sněhu já chci taky na horyyyy :dizzy_face: mohlo by aspon na štedrý den něco spadnout :rolling_eyes: já jdu dát malou spát a pak jedem tak se mějte večer tu bude pokud tu bude nějaká noha :grinning:
11. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, moje noha tady večer nebude, jelikož jdu zase pařit :grinning: je to nějaké náročné ty vánoční večírky :sweat_smile: byla jsem ve středu, jdu dneska a pak ještě příští pátek, uf :sweat_smile: nějak jsem vyšla ze cviku, jsem po té středě unavená ještě dneska ... budu muset víc trénovat :grinning:

keira, no super, že to máš úspěšně za sebou :dizzy_face:

malej celé dopoledne něco vykládal, to je mazec, ten tu papulu nezavře :sweat_smile: teď vypadá že by mohl usnout, tak si jdu dát obídek.
11. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já za chvíli vyrážím tak pa pa pa Jedu bez malého, tak si to užiju :wink:
11. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo fen ty chodíš pařit? no tak to jsi dobrá, to jako dycky domu přijdeš na kojení nebo jak to dělaáš? a kdo se stará o mimjak si pryč...? manžel?
11. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkz, keiro vítej zppět, je dobře, že to šlo rychle a vpohodě. já měla ve čtvrtek celkem děs zkoušku, ještě to nevím jistě, ale na 99% to nebude:frowning2:( jinak dneska sem si zařídila pedagogickou praxi-tak bude sranda, učit ztřeštěné puberťáky........sem na sebe zvědavá
11. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den, tak to ti nezávidím. A co je budeš učit?
11. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, moje obory jsou: marketing, management, právo, ekonomika-tak asi něco z toho, možná ještě občanku. tak uvidíme. celkem se i těším, ale mám zároven strach:frowning2:
11. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my už jsme zdraví :slight_smile: V uterý jdeme na kontrolu,ale už to bude určitě v poho :slight_smile:
žany tak to je super že už chodíš,pořádne zapař,určitě to po tom domácím vězení potřebuješ :slight_smile: Užij si sněhu,závidím
Leni tak to se ani nedivím že se ti chtělo ráno spát když tak dlouho ponocuješ :sweat_smile:
Keiro tak hlavně že už to máš za sebou a jsi v pohodě :slight_smile:
Já tady budu až večer,tak snad tady nebudu sama :sunglasses:
11. pro 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
keira - jasně, co bych nechodila :grinning: hlídá buď manžel anebo včera přijeli naši (manžel šel taky pařit). a malej umí pít z láhve, takže žádný problém... prostě vydržím tak dlouho než mě začnou bolet prsa a pak jdu domů :grinning: tož na party do rána to ještě holt není, no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. pro 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky tak ta moje zkouška vyšla- vím, že chlubit se nemá, ale tohle se hlásit musí :wink: :grinning: fen, copak ty při sobotním večeru děláš??
12. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
den tak to mo gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my koukali na film, jinak jsme skoro celý dnešek všichni tři prospali :sweat_smile: my oba po pařbě a malej byl prostě solidární :sweat_smile:
12. pro 2009 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré rnko teda tady to je skoro na krtvém bodě :confused:
Luci vše nej k dnešnímu svátku :wink:
copak jinak děláte hezkého při třetí adventní neděli :slight_smile:
13. pro 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Tak u nás ještě malý s tatínkem vyspávají,no odpoledne malý nejde spát ani omylem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak k nám dnes přijde návštěva,tak peču kačenu,jsem zvědavá kdy bude hotová :confounded:
večer vezu malého k mamině a jdemes manžou na večeři,už jsme dlouho nikde nebyli
Luci vše nejlepší k svátku
Jsem dneska už zabalila všechny dárky,tak už můžou být vánoce :slight_smile:
13. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak přeji všem krásnou adventní neděli :slight_smile:
13. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Luci taky vše nej k svátku :wink: Venku trochu poletuje sníh, snad napedne více. Jinak my dneska v plánu nic nemáme. Taťka nám přijede až večer.
13. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku to super poletuje,odpoledne chci na cvíli ven s malým.No jinak já včera měla večer návštěvu,byli tady do pěti do rána,takže jsem nějaká vycuclá.Petr byl na noční ale musel se přijít na chvíli podívat domu,jestli jsme tady opravdu je samé ženské :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen aby něco nasněžilo, jak slibovali :frowning2: Jinak já dneska dělám rizoto a zeleninovou polívku.
13. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek