• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no my dneska,hovězí polévku a kačenu s červěným zelím a bramborovým knedlíkem :slight_smile:
žany co noha?
13. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noha v pohodě. Chodím už jak za mlada :grinning: Sice mám používat ještě berle, ale kost je srostlá a v pořádku, tak chodím už normálně. Ve středu jdu testnout nohu do Tater :grinning: snad to bude v poho.
13. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde se zase flákáte? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
13. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my máme odpočívací den. Manža zrovna jel do GLobusu pri jejich úžasné zákusky :grinning: :grinning: :grinning: a to jen kvůli mě :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš hodnmého mužíčka :wink:
13. pro 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to teda jo :wink:
13. pro 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na jaké jsi měla chuť?
13. pro 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu dneska taky jsme s malou po sto letech spaly po obedě a dokonce hodinu a půl :confused: :confused: tož dobrý bodlo to :wink: akorát nevím co ted chtělo by to něco podniknout a nejni co :rolling_eyes:
13. pro 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My v takovém počasí chodíme pořád na bazén a objedeme všechny aquaparky :grinning:
13. pro 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! tak u nás už se spinká :dizzy_face: takže se láduju krabím rizoitem a mám nohy na stole. teda chtělo by to vyžehlit, ale to se mi neche :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dovezl mi jahydový, malinový, ananasový a lesní ovoce řez a ještě košíčky :grinning:
13. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: tak se jdu na vás po delší době podívat :grinning:
Vydím že si žijete kachnička,krabí rizoto,zákusečky :wink: to my měly dneska pečený bok.

Já už se tak těším na Vánoce,nemůžu se dočkat jak uvydím Máří pod stromečkem celou rozjařenou ještě týden :grinning:

Tak vám všem přeju krásné Vánoce a šťastný Nový rok :slight_smile: :grinning:

od 20.12. mám dovču do 4.1. tak se tu na vás kuknu :wink:
Myslíš Zdeni že se uvydíme ještě letos? :grinning: to už není tak moc času :slight_smile:
13. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. :slight_smile: Krásné zmrzlé ráno.
Dlouho jsem tu nebyla....zhořela nám na počítači grafika a zdroj. :angry:
O víkendu jsme byla na chatě...krásně tam sněžilo. Kluci lítalí celý den po venku. :grinning: my jsme s babi dělali vánoční uklid.
Dneska jdu koupit odpoledne Kubíkovi nové boty a kouknu se po nějakých dárečcích. Nemám ještě ani jeden :rolling_eyes: :sweat_smile:
14. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :wink: Tak to ti holka nezávidím, že nemáš ještě nic. Teď už budou obchody přeplněné a to já nenávidím :angry:
14. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: tak já už mám většinu dárečků koupených a co mi chybí objednávám už řpes net ale čekám až dojde mateřská :wink: myslím že zítra nebo nejpozději ve středu bude :wink: a až mi to dorazí domů můžou přijít vánoce :dizzy_face:
14. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, leni taky na to trochu čekám. já chodím někdy do těch obchodů-např.tesko, brzo ráno. nebo moc moc pozdě, pokud nepotřebuji nic z okolních obchodů. ale jednou tam bylo narváno aj v 11večer.
14. pro 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
den ani nemluv je to orpuz taky jsme ted byli na větší nákup bez malé protože ty fronty by asi neustála :wink: dárky už me nečekají ale ještě nás čeka z výplaty velký nákup jídlo a tak no a pak už bude klídek do konce roku jen pohoda..........jo david si dneska v noci zasoutežil s t-mobilem a vyhrál dva telefony :wink: ............a ještě něco možná nám něco fajnového vyjde zítra se to dozvíme tak držte pěsti at to klapne zatím nechci říkat co musím to držet v sobě aby to vyšlo :wink: :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni pokud nevíš co stěma telefonama...... :wink: :grinning:
14. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile:
Dneska tam je kosa :confounded: a to se má ještě ochladit. Když jsem byla už v obuvi tak jsem si koupila i své první teplé štrample. :grinning:
Botky jsou hezké a ani sem nemusela nějak vybírat...padly mi do oka na poprvé. :wink:
Kde jste?
14. pro 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady, akorát například já jsem kaput, tak jen koukám :wink:
14. pro 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak zase na tebe něco leze a David to není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám že jsem se nespletla a jmenuje se tak tvůj manžel :wink: :slight_smile:
14. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, jmenuje se tak:slight_smile:)) ne, spíše nikuš se zase nějak špatně spí a já jsem nevyspalá. tak padám na čumáček:frowning2:( a zítra jdu na trhy, tak jsem zvědavá jak to přežiji...:slight_smile:
14. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem tady.Jak se všichni máte?
14. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikol jaké jsou štrample? :grinning:
14. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni :grinning: :grinning: :grinning: uplně skvělé ještě v nich tady straším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikol hod foto :grinning:
14. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blbneš :grinning: :grinning: :grinning: stačí že si ze mě Petr utahuje že vypadám jak Harapes :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Já se chci taky pobavit :slight_smile:
14. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek