Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zdenka26
13. pro 2009
no my dneska,hovězí polévku a kačenu s červěným zelím a bramborovým knedlíkem 🙂
žany co noha?
tomasek06
13. pro 2009
Noha v pohodě. Chodím už jak za mlada 😃 Sice mám používat ještě berle, ale kost je srostlá a v pořádku, tak chodím už normálně. Ve středu jdu testnout nohu do Tater 😃 snad to bude v poho.
tomasek06
13. pro 2009
Kde se zase flákáte? =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
tomasek06
13. pro 2009
|-|
zofinecka
13. pro 2009
no my máme odpočívací den. Manža zrovna jel do GLobusu pri jejich úžasné zákusky 😃 😃 😃 a to jen kvůli mě 😃 😃 x-) x-) x-)
tomasek06
13. pro 2009
Tak to máš hodnmého mužíčka 😉
zofinecka
13. pro 2009
jojo to teda jo 😉
tomasek06
13. pro 2009
A na jaké jsi měla chuť?
leninnek
13. pro 2009
já jsem tu dneska taky jsme s malou po sto letech spaly po obedě a dokonce hodinu a půl =-) =-) tož dobrý bodlo to 😉 akorát nevím co ted chtělo by to něco podniknout a nejni co 8-(
tomasek06
13. pro 2009
My v takovém počasí chodíme pořád na bazén a objedeme všechny aquaparky 😃
fender
13. pro 2009
ahojte! tak u nás už se spinká x-) takže se láduju krabím rizoitem a mám nohy na stole. teda chtělo by to vyžehlit, ale to se mi neche :-p
zofinecka
13. pro 2009
dovezl mi jahydový, malinový, ananasový a lesní ovoce řez a ještě košíčky 😃
marie83
13. pro 2009
Ahoj 🙂 tak se jdu na vás po delší době podívat 😃
Vydím že si žijete kachnička,krabí rizoto,zákusečky 😉 to my měly dneska pečený bok.

Já už se tak těším na Vánoce,nemůžu se dočkat jak uvydím Máří pod stromečkem celou rozjařenou ještě týden 😃

Tak vám všem přeju krásné Vánoce a šťastný Nový rok 🙂 😃

od 20.12. mám dovču do 4.1. tak se tu na vás kuknu 😉
Myslíš Zdeni že se uvydíme ještě letos? 😃 to už není tak moc času 🙂
zanetka82
14. pro 2009
Ahoj. 🙂 Krásné zmrzlé ráno.
Dlouho jsem tu nebyla....zhořela nám na počítači grafika a zdroj. ]-(
O víkendu jsme byla na chatě...krásně tam sněžilo. Kluci lítalí celý den po venku. 😃 my jsme s babi dělali vánoční uklid.
Dneska jdu koupit odpoledne Kubíkovi nové boty a kouknu se po nějakých dárečcích. Nemám ještě ani jeden 8-( :-N
tomasek06
14. pro 2009
Krásné ráno 😉 Tak to ti holka nezávidím, že nemáš ještě nic. Teď už budou obchody přeplněné a to já nenávidím ]-(
leninnek
14. pro 2009
dobré ránko 🙂 tak já už mám většinu dárečků koupených a co mi chybí objednávám už řpes net ale čekám až dojde mateřská 😉 myslím že zítra nebo nejpozději ve středu bude 😉 a až mi to dorazí domů můžou přijít vánoce x-)
denber
14. pro 2009
ahojky, leni taky na to trochu čekám. já chodím někdy do těch obchodů-např.tesko, brzo ráno. nebo moc moc pozdě, pokud nepotřebuji nic z okolních obchodů. ale jednou tam bylo narváno aj v 11večer.
leninnek
14. pro 2009
den ani nemluv je to orpuz taky jsme ted byli na větší nákup bez malé protože ty fronty by asi neustála 😉 dárky už me nečekají ale ještě nás čeka z výplaty velký nákup jídlo a tak no a pak už bude klídek do konce roku jen pohoda..........jo david si dneska v noci zasoutežil s t-mobilem a vyhrál dva telefony 😉 ............a ještě něco možná nám něco fajnového vyjde zítra se to dozvíme tak držte pěsti at to klapne zatím nechci říkat co musím to držet v sobě aby to vyšlo 😉 x-)
denber
14. pro 2009
leni pokud nevíš co stěma telefonama...... 😉 😃
zanetka82
14. pro 2009
Ahojky. 🙂
Dneska tam je kosa :-S a to se má ještě ochladit. Když jsem byla už v obuvi tak jsem si koupila i své první teplé štrample. 😃
Botky jsou hezké a ani sem nemusela nějak vybírat...padly mi do oka na poprvé. 😉
Kde jste?
denber
14. pro 2009
tady, akorát například já jsem kaput, tak jen koukám 😉
zanetka82
14. pro 2009
Copak zase na tebe něco leze a David to není 😃 😃 😃 😃 😃 😃
zanetka82
14. pro 2009
Doufám že jsem se nespletla a jmenuje se tak tvůj manžel 😉 🙂
denber
14. pro 2009
jojo, jmenuje se tak🙂)) ne, spíše nikuš se zase nějak špatně spí a já jsem nevyspalá. tak padám na čumáček😞( a zítra jdu na trhy, tak jsem zvědavá jak to přežiji...🙂
zdenka26
14. pro 2009
Ahojky,tak jsem tady.Jak se všichni máte?
zdenka26
14. pro 2009
Nikol jaké jsou štrample? 😃
zanetka82
14. pro 2009
Zdeni 😃 😃 😃 uplně skvělé ještě v nich tady straším 😃 😃 😃 😃 😃 😃 :-N :-N
zdenka26
14. pro 2009
Nikol hod foto 😃
zanetka82
14. pro 2009
Blbneš 😃 😃 😃 stačí že si ze mě Petr utahuje že vypadám jak Harapes 😃 :-p :-N