• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
jaktože nemáš pomyšlení na spaní?já to vidím dneska že usnu tak kolem druhé dřív ne jsem sla včera brzy spát a odpo i s maou hodinku jsme daly :slight_smile: no a pořád musím myslet na jednu věc a tajně doufám že vyjde ale pořád si říkám že to stejně nevyjde to abyyych nebyla moc zklamaná achjo musím vydržet no a co vy už jste zdraví?
14. pro 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě hraješ tu soutěž?
14. pro 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ted to hraje jestě moc lidí to má smysl tak po půlnoci :wink: david včera vyhrál ve dvě ráno a ve čtyři ráno ve tři nebyl mezi 84 prvními :grinning: prej a třetí vyhrál ted v sedm večer a to se divil no tak má tři mobily v hodnotě 36 kč :wink:
14. pro 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci si dát sprchu a nějak se tam nemůžu dokopat :grinning: ještě si píšu s kámoškou a ne a ne se odlepit a zasadila jsem si na farmě :grinning:
14. pro 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako zdeni kaj si zmizla :confused:
Ty jo tak to je super,raději to ani nepiš protože pak tam bude plno lidí i v noci :grinning:
nebude je to vykoumané :wink: kámoš už jich vyhrál přes třicet a od bráchy známý už 45 :wink: a pak že maj normální smrtelníci vyhrát co :grinning:
14. pro 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak mi blbne net,už to píšu potřetí :slight_smile: poslední dobou mi to na konovi dělá často
14. pro 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky s emi to kolikrát stává :rolling_eyes: a nejvíc mě nas....když toho napíšu hodně :angry:
14. pro 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Škoda, že já jsem ty štrample nestihla :frowning2:
15. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko malá dnes vstávala až o půl deváté :confused: a já sla spát kolem druhé takže dobrý :slight_smile: kámošce už došla mateřská takže kolem jedné je i u mě :dizzy_face: takže program je jistý na odpoledne :grinning: akorát co vařit :confused:
15. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile:
Nebuď smutná nebylo o co stát :wink: :grinning:
Leni a kdy se dozvíme jestli vám vyšlo to tajemství :confused: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě už taky dorazila mateřská :wink:
15. pro 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky neviděla fotku :angry:
15. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tady nikdo není :frowning2: zrovna jsem si tu chtěla ulevit na srdíčku,protože jsem vytočená nevím jestli mám brečet nebo se smát.ale fakt nemůžu normálně asi někomu hodně ležím v žaludku a nevím komu :frowning2:
15. pro 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,Máji co se děje?
15. pro 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,Máji co se děje? budu na skypu
15. pro 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, neznáte některá dobrého kožního lékaře v Ostravě Porubě? teď nevím on se asi dětský a dospělý nerozlišuje?potřebuji pro malou, díky
15. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
My jsme před chvilkou dorazily domu z besídky :wink: Na jarmarku sem i něco koupila....Petr si tam hlavně koupil dvě buchty aby nepadl hlady :grinning: Kubík pořád chtěl cukroví a já kupovala serepetičky :grinning: :grinning: :grinning:

Co se stalo Majo???? :confused: Komu ležíš v žaludku.
15. pro 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki, tak RD mi už taky přišel. Já dneska měla šílenou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Od půl třetí jsem pomalu nespala a zvracela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: teď už mi je naštěstí lépe a už jsem i něco snědla, no jestli se tomu dá říc jídlo, když jsem si asi tak dvakrát kousla a to je celé mé jídlo za dnešní den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
15. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dozvěděla od tchýně že prý ona o mě řekla že můj Martin je chudák musí si sám vařit a já jsem strašná svině :frowning2: řekla ji to uklizečka z naší bývalé roboty tak ji tchýně řekla že ona by to nikdy neřekla,ale v Helbu se o tom každý baví a to jsem tam už tři roky nebyla dobré že :grinning: .Já si myslím že to řekl můj tchán on tam chodil měnit stravenky i v době kdy jsem tám nepracovala já ani Dana(tchýně z kterou je naštěstí rozvedený)už kdysi to totiž říkal každému na počkání.Prostě to je zhovadilé zrovna u mě když já se o vše starám skoro sama když Martin je pořád v práci,segra říkala ať to neřeším,ale štve mě to je to dost hnusné protože já si myslím,že se snažím jak můžu abych byla dobrá matka a manželka :frowning2:
15. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím jak je to těžké něco takové slýchavat :cry: :frowning2: Já sama to moc dobře znám (tchán). Musíš se nad tím povznést a hodit to za hlavu. Já se tím taky moc trápila ale pak mi jeden člověk řekl že se mám na to vykašlat ať jsem ráda za to co mám doma. (Hodného milujícího manžela a dvě krásné děti). Když mě něco trápí nebo mě bolí srdíčko jdu do dětského pokoje a koukám se na kluky jak krasně spinkají a říkám si "Oni jsou moje rodina a nikdo jiné mě nemusí zajímat". :wink: :slight_smile:
15. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
podepisuju se pod nikol :pensive:

my máme taky problémy (resp. já) ze strany švagrové a tchána.....i pár závistivců mimo rodinu by se našlo.... stačí mi vzít Míšu do náručí a hned jsou mi všichni u pr.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :slight_smile: jsem se tu až ted nějak dostala jsme dneska lítali po obchodech doted jsem uklízela a balila dárky a dělala konečně trošku vánoční výzdobu zítra koupím jmelí a nějakou větvičku at to tu máme trošku hezké a hlavně vánoční :wink: ........... jinak maji je to hnus a sama tohleto mooooccc dobře znám a povznáším se nad tím a říkám si že je to jen závist :wink: ale co někteří lidé dokážou to by jeden nevěřil :frowning2: ...............a jinak špatné zpárvy dneska :cry: nevyšlo nám co vyjít mělo :pensive: ale David mě utěšoval že ještě bude moooc příležitostí........mohli jsme totiž měnit byt za větší s takovou doooosttt výhodnou nabídkou ale paní si bohužel vybrala jiného zájemce :frowning2: takže tak no jinak maji co ty dvd :sweat_smile: nějak jsem líná k tobě dojít :zipper_mouth: jo a já si dneska udělala radost a koupila si papuče a růžové :grinning: tu barvu nesnáším ale už je mám na nožkách :grinning: takže tak no a nevím co zítra k obědu musím na poštu a nevím co dělat zdeni nemáš čas zítra odpo nebo ve čtvrtek odpo? že bychom šli do herničky nebo tak něco?mám Davida na odpolední a nevím co tak nějak podniknout v té kose co je venku ...............no nic vypsala jsem se dám si sprchu a pustím nějakej film jo a malá dneska vstávala o půl deváté až :confused: že by se zas blýskalo na lepší časy :grinning:
16. pro 2009 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :wink: Máji na to kašli, já mám taky tchýni na hovno a už jsem vzdala boj. Je to zbytečné :wink: Jinak my už dneska kolem poledne odjíždíme do těch Tater, tak se už nemůžu dočkat :grinning:
16. pro 2009 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata díky :wink:

Leni tak jestli půjdeš někam ze Zdenkou tak ji ty DVD dej a my už si je předáme jo :slight_smile:
16. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Venku je zima -5 mám na teploměru :confounded: radši nevylízat ven.
Žanetko tak si to tam moc užijte a neutopte se na těch termalech :wink: a hlavně pozor na nohu :slight_smile:
16. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste všechny :confused: my byli venku malá byla hotová ze sněhu lítala jako blázen se psem :grinning: takže super přišli jsme domů uplně vymrzlí brrr a dneska nám přišla potěšující zpráva od Davida sestra včera porodila chlapečka Ondráška 3,60kg a 51 cm :dizzy_face: no nic my jdem na koupando a pak chrupkando :wink:
16. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: leni gratulují Té Tvé švagrovce :dizzy_face:
16. pro 2009 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak gratulae k Ondráškovi! a neboj, byt vyjde příště :wink:

ty jo moni, ty už jsi 29tt? to je mazec jak to letí :fearful:

já včera ani dnes nic nestíhala, měla jsem toho spoustu do práce, ale tak teď už snad to bude lepší a konečn vyžehlím těch pět či kolik praček co se mi tu hromadí.
16. pro 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek