• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahojky :slight_smile:
Fen no jo no. Ale už abych to měla za sebou. Musím více odpočívat, že se mi zkrátil čípek, tak se snažím.
No, ale malá je někdy hyperaktivní, že mě to někdy je až nepříjemné ty kopance dole :sweat_smile:
A jak vy s Michalkem? Taky se dívám, že už má 2,5 měs. za chvíli bude z něj chlapisko :slight_smile:
17. pro 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, jenom odpočívej, pokud můžeš, pak už to moc nepůjde :sweat_smile:
Míša je zlatíčko, se tam si sice trochu pořve, ale jinalk je strašně hodný :dizzy_face:
17. pro 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :wink: Tak my jsme dorazili o půlnoci. Spinkali jsme ve vlaku a teď mi nechce malý jít spát :angry: Snad ho to za chvíli zlomí. Dovezli jsme si plno dobrých sýrů a korbačíků. Mnam mnam. A ještě ten jejich úžasný špek. Koupání bylo fakt bomba :grinning:
18. pro 2009 ve 02:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme šli nakonec spát o půl třetí a vstávali jsme teď v devěd. Ještě že tak. Jinak dneska dělám halušky :grinning:
18. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
tomasek: tak ty bych si teda taky dala, ale nemůžu. Musím si nechat zajít chuť :frowning2:
18. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to že nemůžeš?
18. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám nějaký podrážděný žaludek. V uterý jsem celý den zvracela :frowning2:
18. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad budeš co nejřív OK.
18. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teď už je to lepší, ale to co jsem přibrala tak jsem zhubla :frowning2:
18. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To zase přibereš neboj :wink:
18. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to doufám
18. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
tak já jsem ted přijela z vánočních nákupů,tak dárky mám už uplně všechny.Na malém jsem trochu ujela a to hlavní je že jsem mu koupila novou postel do pokojíčku.Z toho mám největší radost.Ještě ji složit a je to. :slight_smile:
18. pro 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co máte dneska v plánu? Já jdu dneska pařit s kámoškou :grinning:
18. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :sweat_smile:
tak jsem byla včera na posledním letošním vánočním večírku a dneska jsme si s manžou zašli do wellnesu. supeeeer. akorát se mi teď vůbec nic nechce :sweat_smile:
19. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile: Co dneska provádíte?
20. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile:
Tak my se dneska chystáme na vánoční trhy na Masarykáč. :dizzy_face: Včera babička hlídala kluky a my jsme lítali po dárkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Balily jsme je do pul nooci. Kluci šli včera pozdě spát tak proto. Koukali se na roboty.
A co vy kam jdete?
20. pro 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem teď taky dobalila dárky a ozdobili jsme i stromeček.
20. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my byli dneska bobovat,malý je unavený,jelikož přes den vůbec nespal.Aspon večer usne brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my budeme stromeček strojit zítra,už se těším :slight_smile:
Nikol my jsme byli nedávno na trzích na Masarzkáči,malému se to tam líbilo.Hlavně ten vláček a mě zas hlavně ten vánoční punč,při zpáteční cestě musel řídit Petr
20. pro 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holky :wink: já včera taky dobalovala dárky byli jsme i venku no zítra jdem nakopovat zásoby at pres svátky nikam nemusíme v uterý kapry a pak už bude klídek :dizzy_face: stromeček budu zdobit ve středu večer až malá usne a pak rános e probudí a uvidí ho jsem zvědavá doufám že vydrží stát :grinning: jinak jsme vždycky zdobili až na štědrý den ráno ale letos s malou bych nenazdobila takže až bude větší a bude ji to bavit znova tak zas o štedrém dni :wink: mohl by ten sníh vydržet na štedrý den co
20. pro 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by mohl,ale je hlášeno oteplení,tak znad se pletou
20. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oteplení jo ale jen na 4 stupně, tak to určo neroztaje :wink:
20. pro 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad to vydrží s tím sněhem to přece jen bude kouzelnější :dizzy_face:
20. pro 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: venku byla strašná zima. Moc dlouho jsme tam nevydrželi hlavně Kubíček ten plakal že je mu zima a že chce domu :confounded: tak jsme zabruslily do Lasa pokukali po obchodech, zahřali jsme se a jeli do schopinnu ještě vybrat dáreček pro mě. :wink: Koupila jsem si v HM svetýrek....cena pro mě šílená ale co je to muj hlavní dárek .
Dneska už se těším na superstar :dizzy_face: ...sice asi tuším že to vyhraje Chodůr ale přala bych to Šmajdovi :slight_smile:

Zdeni ale i tak jsem stihla do sebe dostat medovinu a i ten punč :grinning: Klukům se nejvíc líbilo jak krmily mrkvi ty zvířatka.
20. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož kde jste děvčata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Tak jsem včera na trhách prochladla že od božího rána trpím. Mám asi zanět močových cest...bolest šílená :cry: :rolling_eyes: . Nechala jsem si koupit urologický čaj tak doufám že trochu pomuže jak ne tak budu muset k doktorce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.... to je teda účast....
zanet ještě je dobrý urinal, to jsou brusinkové kapsle :sunglasses:

já dneska balila dárjy, uf.
21. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek, tak já jetě nemám ani včechny dárky nakoupená, natož zabalené. My jsme dneska koupili stromeček a nazdobili ho a ráno se těším na výraz naší Eli :wink: :grinning: a taky jsem stihla udětal výzdobu, tak jsem spokojenááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my zas nemáme stromeček :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nemůžeme mít všechno najednou ne? :wink:
21. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek