• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahojky, tak my ted dodělali poslední druh cukroví, nepečené kuličky, tak konečně hotovo.jinak ještě jedeme dneska do globu,tak snad tam nebude moc lidí. Ale pořád mi nějak nedochází že za dva dny je Štědrý den....
jinak fen: za necelý měsíc začínáme rekonstruovat, tak už bychom měly dělat díru do toho stromu, na tu lucernu pro znamenní:slight_smile:) :grinning:
22. pro 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, no hurá :dizzy_face: tak šup šup, ať už jsi brzo sousedka :dizzy_face:

dneska jsem byla v tescu a nestačila jsem se divit, vůbec žádné fronty :fearful:
22. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :slight_smile: jdu vás taky jako že pozdravit po náročném dni ale zítra už je pohodička jen nazdobíme večer stromeček a je to :wink: ale to nic spíš dneska malá uložena do postýlky pred sedmou hodinou sedm deset stojí v kuchyni :confused: mazec přišla na to jak přelézt postýlku :angry: holky já myslela že už se vážně zblázním ona snad vylezla stokrát a to dokonce dostávala už pak po padesáté na zadek :rolling_eyes: myslíte že to pomohlo ona se ještě chechtala :rolling_eyes: jako hodinu a půl vylízala a nakonec teda pak usla v nasí posteli jako nejblbší je že máme zahrnovačky takže si umí otevřít no tak nevím jak tohleto budeme řešit protože musíme sundat přední stranu postýlky nemíním čekat na to až přeleze nějak blbě :pensive: ..........takže tak no jinak obchody už nechci vidět včera a dneska jsme si užili až až lidi jak nevím co no hruza zítra už to bude taková pohodička a ve čtvrtek ještě větší škoda jen že malou ještě neberou pohádky :grinning:
22. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: tak my si už užíváme vánoc,celý den jsme měli puštěný koledy,prostě pohodička.Zítra jedeme na výlet na pustevny,tak se těším :slight_smile:
Jo Leni ted si to užiješ,než se naučí že nesmí vstávat z postele,já z toho měla nervy na dranc.Přeju pevné nervy :wink:
Zítra si jdu vybrat novou jídelní sadu,tchýně mi dneska volala,at si ještě zajdu vybratještě extra dárek navíc :confused: Mě celkem překvapila,ale hned jsem souhlasila :slight_smile:
Tak malého pohádky berou,takže tento rok se od telky nehnu
22. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno... :slight_smile:
Tak poslední den příprav je tady....dneska tam nějak fouká silný vítr. A po sněhu ani památky. :rolling_eyes:
23. pro 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pod stromečkem balík zdraví
vzácný poklad, jak se praví.
Vánoce jsou krásné svátky,
jídlo, smích a hlavně dárky.
Přeju vám hodně klidu,
pohodu a dobrou rybu
a pak jeden velký krok
a hned je tu nový rok. :grinning: VESELÉ VÁNOCE ŽENY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. pro 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ŠŤASTNÝ NOVY ROK :wink:
23. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem. Přejeme vám příjemné prožití Vánočních svátků a vše nej do nového roku!!! Hlavně zdravíčko jak vám tak vašim rodinám a přátelům!
23. pro 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my jsme konečně doma
Taky všem přeji krásné a pohodové prožití vánočních svátků,veselého silvestra a hlavně vše nejlepší do Nového roku :slight_smile:
23. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Přeji všem moooc krásné Vánoce a bohatého Ježíška :dizzy_face:
23. pro 2009 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mnoho stesti v kouzlu Vanoc, v zari svetel stromecku, at zdravi, laska a klid zavitaji do vaseho domecku. Lasku, radost na Vanoce, take stesti v novem roce. At vas laska stale hreje, z uprimneho srdce preje Žaneta
23. pro 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Večer plný překvapení,pocit který jindy není. Dobré jídlo do bříška,bohateho ježíška. Tohle všechno na vánoce,hodně štěstí v novém roce vám přejí JÁ. :wink:
23. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji všem krásné Vánoce bohatého ježíška a do nového roku hlavně zdravíčko štěstíčko a pohodu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem krásné Vánoce, hodně zdraví, lásky a pohody a prťata ať vám dělají jen radost :dizzy_face:
My slavíme až zítra, Jirka má dneska službu, tak večer nabalíme s Míšou vanilkové rohlíčky a uděláme si výlet do nemocnice :pensive: :sweat_smile:
24. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, fen tak švagrová to slaví podobně. má dneska službu tak švagr jel za ni a dají si jídlo tam a asi i dárrky, to nevím. já ted dohlížím na malou, usíná v postýlce. dostala tolik dárečků, že to nestihla ani rozbalit. Já sem asi taky byla moc hodná, ikdyž jestli až tak.... :wink: :grinning: doufám, že všude u vás to proběhlo v pořádku, nikomu neuvízla kost, nevyhořeli jste a jste všechny i s rodinami spokojené!!!
24. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ......... teda jako úžasné ani jsem nečekala že malá bude takhle nadšená :dizzy_face: ráno stromeček okouzlená pořád jéé jéé a chodila okolo a koukala :wink: no večeře pohodička pak šli s davidem vedle si hrát a já tam šoupla dárečky a zavolal aje tam malá si první nevšimla a pak koukla a ukazovala popadla největší dárek a rozbalila uklízecí set tak byla nadšená prej jéé a už zametala pak si všimla odrážedla no a trhat papír ji baviklo pak rozbalila takové ty kroužky co se navlíkaj no a to byl konec nic vvíc ji nezajímalo :grinning: rozbalila odhodila a vracela se ke kroužkům takže tak u nás no nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: nečekala jsem že bude takhle nadšená myslela jsem že ji to až tak ještě brát nebude :slight_smile: a ještě David ji dal do postýlky krtečka že s ním dneska bude spinkat tak mu dala pusinku a šla se převlíct do pyžama a než jsem ji donesla mlíčko tak už tam měla lopatku a smetáček že hají :grinning: ............jinak fen vy si to zítra krásně užijte :dizzy_face: jdu ještě koukat na telku a spát tak si užijte svátky v klidu a pohodě :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: No krásné, malý se vzbudil ve tři ráno a už ne a ne usnout. U nás měl největší úspěch bubínek a paličky. Pořád chodí a tříská. No veselo :grinning: A koloběžka taky úspěch :wink:
25. pro 2009 ve 04:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my vstávali až ted,byli jsme všichni na půlnoční a přišli jsme o půl druhé
Tak u nás mělo největší uspech chytání rybiček a auto na ovládání.Dneska jdeme k mojim rodičum odpoledne,jsem zvědavá kam budeme dávat hračky
25. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme přijeli od našich,bylo fajn.No teda tady je ale docházka,si tady píšu sama pro sebe :angry:
25. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....hezký den všem. :slight_smile:
Tak my máme poslední návštěvu za sebou a večer budu balit a huráááá na chatu :dizzy_face: . Brzo ráno vyjíždíme a vracíme se až přiští neděli.

Mějte se krásně a hezky oslavte příchod nového roku papa
:wink:
26. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo taky mi Zdeni někdy připadá, že jsem tady sama :wink:
26. pro 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile: tak já jsem se rozhodla,že musím ještě do nového roku stihnout zajít na vínko BEZ CHLAPA :grinning: no musím to nějak vyšpekulovat :wink:
26. pro 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jste byly i s Petříkem na půlnoční?My jsme chtěly jít taky kdybych věděl,že jdeš s malým tak jsme tam taky mohly jít škoda :slight_smile:
26. pro 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :wink: Copak máte dneska v plánu?
27. pro 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu dneska k babičce :slight_smile: ,sama protože ten můj vůl šel v podroušeném stavu domů a nechtěl čekat na výtah tak šel pěšky,spadl a je pěkně modrý tak jsem mu řekla že babička je stará a já nechci aby se dívala jak on vypadá :grinning: no co já musím vydržet všechno :grinning: ,fakt pako chodí jak 4 dívky po rovném chodníku tak nevím proč lezl domů po schodech.A proto moc nepiju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobře, že je nakonec jen modrý :grinning: mohlo to dopadnout hůř :wink:
27. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko teda spíš skoro poledne :grinning: ale já měla dneska dopřáno se vyhajat :dizzy_face: jinak my máme v plánu ještě dneska lenošit tatínek má poslední den volno :wink: ale venku je hezky včera bylo suprově ale ještě bych brala sníh snad ještě napadne něco :slight_smile: ..................... a jinak Žanet vše nej k tomu tvému dnešnímu svátku štěstíčko, zdravíčko, lásku :wink:
27. pro 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni moc ti děkuji :slight_smile:
27. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak my včera byli u tchýně,nechali jsme tam malého a šli pařit,přišli jsme v pět ráno,podrobila jsem se teqilové smršti a zle mi je ještě ted :confounded: tak jsem se dnes zařekla že už nikdy nepiju teqilu,Petr se mi tu směje že vypadám jak zombie
Máji byli jsme všichni tři na půlnoční,mohla jsi jít s náma :wink:
To musel být na Martina super pohled,bych padla smíchy :grinning:
27. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám ke gratulaci žany.Vše nej nej :wink:
27. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek