• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Zdeni děkuji! Jinak já po tequilové spoušti jsem taky vždy tvrdila, že už si jí nikdy nedám, ale na to se lehce zapomíná :grinning:
27. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde zase všechny jste?
27. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já spala :slight_smile: V šest přijde segra se švagrem,tak musím poklidit a udělat chlebíčky.Mě se tak nic nechce
27. pro 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si s malým lehla. Dneska spal ale nějak málo jen hoďku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malý přijede až zítra :slight_smile: Petr jde večer na noční a já budu lenošit
27. pro 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malého máte na prázdinách jo? A vy si užíváte volno :wink: Můj muž odjel už 25 večer a vrací se až 4.1.
27. pro 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na dvoudenních prázdninách a dost mi to koplo.
27. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ti věřím. Taky by se mi to líbilo.
27. pro 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu dneska taky a budu :slight_smile: my si odpoledne zdřímli všichni tři pak jsem byla s malou venku a prošly jsme se do tesca ale tak jsme se zdržely chvilinku protože veliké slevy dělaj divy a lidí zas jak much :confused: no měli jsme ted návštěvu a ted vegetíme malá se jde za chvilec koupat a bud e klídeček :dizzy_face: jo a david ted kouká na císařův pekař :rolling_eyes: a já to fakttt nemusímmmmm :grinning:
27. pro 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě už to spí a mám klídeček :wink:
27. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě ted odešla návštěva,tak se cpu zbytkem chlebíčku.Musím využít toho že není malý doma a asi vyžehlím a Petrovi jsem slíbila madarský guláš,nechápu že ještě nemá toho masa za ty svátky dost :angry:
27. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky budu dělat gulášek, ale až na nový rok.
27. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my děláme uzenné s bramborovou kaší,ale Petr na Nový rok pracuje a přijde až večer,takže já půjdu s malým k našim
27. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě už to tu doma usl zbytek :confused: jsem byla se psem a příjdu a už tma :confused: no tak tu jsem samotinká já dneska brzo neusnu spala jsem ráno do jedenácti a pak s malou odpo hodku :sweat_smile: já zítra dělám těstovinky mnam se těším a jinak na nový rok jsem taky samotinká David má odpolední takže na silvestra nebude moct hodně pít :grinning: což mi teda jako nevadí :grinning: jsem to ale škodolibá co :grinning:
27. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to máme podobný,Petr jde na nový rok na raní,takže stím pitím žádná sláva nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: My dáme malého spát kolem páté odpolední a na osmou jdeme na chvílí ke známím co mají stejně starou holčičku a kolem desáté pofičíme domů
27. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky! tak jsem se sem konečně dostala, ty návštěvy byly nějaké náročné :sweat_smile:

jinak leni malá je s tím prázdným talířem fakt úžasná, pak se ti nemá ztrácet těsto :grinning:
27. pro 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my pravděpodobně budemem mít návštěvu na silvestra snad tak uvidíme jinak budemem asi samotní kdyby david nešel do práce tak bychom dali malou k babičce a šli na akci ale takhle nic a ani mi to nějak neva :wink:

Fen jo to bylo pořád ham ham ham a polívka se ne a ne ohřát ale bylo to fakt fajn :dizzy_face: jsem nečekala že to tak bude nějak fajnově prožívat ty dárečky a tak :dizzy_face: no a jinak Míša s míšou taky nemá chybu :wink: :dizzy_face:

no a já ne a ne usnout jsem si připravila a rozmrazila masíčko na zítřejší obídek no a vše poleštila poklidila koukám na bednu ve které nic nejni :rolling_eyes:
27. pro 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se mi nějak nechce spát.vyžehlila jsem,dovařila a ted nevím co by
27. pro 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda zdeni o žehlení ani nemluv já prala naposled v uterý a vše vyžehlila at mám klid a už tam mám prádla na dvě pračky :rolling_eyes: jko by mě fakt ale fakt zajímalo kde se to pořád bere ta špína :confused: :angry:
27. pro 2009 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem ještě pustila pračku :slight_smile: leni já minule probírala koš na prádlo a nejvíce věcí je vždy ode mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže mlčím
27. pro 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak bych taky uvařila a zítra mohla jen ohřát jenže když mi to tak moc chutná čerstvoučké ty těstovinky a jak bych ted vařila tak bych neodolala :grinning: a to teda vážně neeeee :grinning: takže zítra no ale masíčko jsem nakrála a naložila :wink: pak jen těstovinky uvařit masíčko osmahnout zalít smetankou přidat zeleninku a je to mnam těším se na oběd a malá to taky miluje :wink:
27. pro 2009 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé já bych si těstoviny dala a klidně ted hned
28. pro 2009 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak u nás vede malá teda naštěstí s tím prádlem no a je fakt že se to ted naplnilo věcmi co byly pod stromečkem já je první peru všechny nové věci takže tak ............ za chvíli konec roku to pak zas tak poletí jaro léto ještě by ale mohl napadnout sníh
28. pro 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mají přijít mrazy a taky sníh,no mohlo by,koupili jsme malému boby a stihly jsme je použít tak max.třikrát
28. pro 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zdeni já ted už raději ne stačili ty tři dny obžerství a to všude možně :grinning:
28. pro 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se celkem držela
28. pro 2009 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
na čem jsem ujela jsou sýry,Petr přinesl pravý kozí sýr a toho jsem snědla teda hodně
28. pro 2009 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no malé se s níh moc líbil takže ještě by si ho taky užít mohla :slight_smile: ...jako já zas neusmu minimálně do dvou a zítra bude krušné ráno že já si dneska pospala :rolling_eyes: jsem si nalila skleničku martini :dizzy_face: už druhou dneska :sweat_smile: :grinning:
28. pro 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak o alkoholu dneska nechci ani slyšet,ješte ted mi je blbě :confounded:
28. pro 2009 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam kozí sýr no to bych si taky pošmákla a hlavně David ten je sýrový on mě taky naučil jíst hlavně ty plísnové jindy jse k tomu ani nečuchla :grinning:
28. pro 2009 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek