Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
leninnek
27. pro 2009
😃 no já si to tak pocuckávám 😃 a jsem spokojená to můžu pořád a šampus ..........divné že tady jsme jen my dvě =-) 😃 všichni asi spí 😃
zdenka26
27. pro 2009
no poslední dobou je to tady mrtvé
zdenka26
27. pro 2009
jsem viděla tvého manžu na první vánoční svátek,byl u nás nakupovat
zdenka26
27. pro 2009
jdu do postele.Dobrou 🙂
tomasek06
28. pro 2009
Krásné ráno 🙂 Tak nám zase napadl sníh, to je paráda co? Já musím dneska na polikliniku pro lístek na peníze a odvést do práce :-p Představte si, že mi ještě nepřišla ani nemocenská za listopad =-) Asi si myslí, že jím trávu a sníh. Je to bordel. Když jsem volala na českou správu, tak mi řekli, že to posílají průběžně a že jim tam mají ode mě jen první díl nemocenské. Byla jsem v šoku. Všechny papíry jsem odevzdávala k poslednímu listopadu. Mají tam bordel ]-(
leninnek
28. pro 2009
dobré ránko 🙂 včera jsem mluvila o sněhu ráno se proberu no a je tam 😃 x-) jsem čuměla takže super x-) jo žanet oni maj na všechno čas kámošce poslali nemocenskou první za dva měsíce jako já to prostě nechápu jak si toto můžou dovolit ]-(
tomasek06
28. pro 2009
No hlavně je jim to úplně jedno. Mě to je k hovnu, když mi pak pošlou najednou za 3 měsíce. Já ty peníze potřebuju každý měsíc. Je to hnus. Naštěstí neumíráme a mužík se postaral. Ale kdybych byla sama, tak netuším, co bych bez peněz dělala ]-(
marie83
28. pro 2009
Dobré poledne tak já jsem včera uslauž v 18hod. ]-( a to jsem se chtěla dívat na Stebou mě baví svět 8-( chjoooo
Zdeni nekecej že bys už nikdy nepila tequilu jen co ti bude líp tak zapomeneš 😃 Martin mi taky teď furt tvrdí,že už nikdy ale opravdu nikdy nebude pít 😃 tak to chci vidět 😉
zdenka26
28. pro 2009
Ahojky,no jestli bylo Martinovi tak zle jak mě,tak mu to věřím
tomasek06
28. pro 2009
Jejda mě už bylo tolikrát zle a stejně jsem šla do toho znova 😃
zdenka26
28. pro 2009
žany taky to tak vždycky u mě dopadlo,ale tentokrát mi bylo vážně zle,takhle mi ještě nebylo,jsem myslela že uhodila moje poslední hodinka.Jsem strávila dvě hodiny na záchodě :-S ještě ted mám žaludek uplně odrovnaný,ale to je ted už spíš tím že mám strach cokoliv sníst
fender
28. pro 2009
no sníh nám sice napadl, ale moc dlouho teda nevydržel :-S to píočasí už taky neví, co by! 8-(
zdenka26
28. pro 2009
tak jsem tady,mlý sice ještě nespí ale už je klid.Cpe se tady cukrovím a ani nedutá 🙂 Petr je na noční a já dneska budu jen lenošit.Co provádíte
endie
28. pro 2009
ahojík holky hlásím se po dlouhé odmlce 😃
jak se vede?
leninnek
28. pro 2009
baf 😃 sněhu hafoo co 😃 😃 😃 jako já po půl sedmé usla na gauči a ted jsem se vzbudila =-) spát už se mi nechce 8-( asi půjdu pozdě co =-) ]-( jinak ahhoj emdie jakpak je jaké byly vánoce?
fender
28. pro 2009
leni jakoby tys někdy chodila spát brzo 😃 😃

endie ahojky x-) malá už je velikááááá, to je hronzé jak nám ty prťat rostou :-N
tomasek06
29. pro 2009
Krásné ráno 🙂 jo jo děti rostou moc rychle 😉 Ahoj endie, kdy si byla tak dlouho?
tomasek06
29. pro 2009
Holky vstávat a cvičit 😃 Jak to, že tady nejste?
fender
29. pro 2009
no nejsme protože spíme :-N ale je tamkrásně, tak asi půjdeme ven 😎
tomasek06
29. pro 2009
Krásně tam je, ale zima taky :-|
fender
29. pro 2009
no to teda jo... vrátili jsme se pěkně vymrzlí. ale aspoň se prtě trochu provětralo, když výjimečně svítí slunko, a není mínus dvacet :-S akorát se mi teď nic nechce 8-(
tomasek06
29. pro 2009
Mě se taky nic nechce, dopoledne jsem poklidila a teď mám lenoru.
zdenka26
29. pro 2009
tak já celé odpoledne spala jak zabitá
tomasek06
29. pro 2009
Tak to se někdo má. Máš spací nemoc? 😃
zdenka26
29. pro 2009
jo jo,jsem byla uplně přešlá
zdenka26
29. pro 2009
tak jsem uvařila na zítřek žampionovou omáčku a budu koukat na Garfilda,malý tady na to natěšeně čeká
tomasek06
30. pro 2009
Krásné ráno 🙂 Tak nám zase napadlo trochu sněhu, ale asi to zase roztaje 😞
tomasek06
30. pro 2009
Tak my jsme si byli koupit věci už na silvestra a teď mě nikdo už nedostane ven, nejdřív 2.1. 😃
leninnek
30. pro 2009
no to je zase docházka tady co =-) jinak přeju vše nej vašim protěškům Davidům 😉 Den,Žofi a dál nevím kdo tu ještě má Davida 😃 malá dneska ráno úžasně tatínkovi popřála x-) dala jsem ji taštičku dárkovou a ona mu ji dotáhla a dala pusu 😃 my jsme byli taky dneska nakoupit a už lebedíme zítra ale ještě zajdem pro pečivo ráno 😉
zofinecka
30. pro 2009
leni: taky tak, požádně to oslavte a užijte si to a den ty taky 😉 😃