• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
:grinning: no já si to tak pocuckávám :grinning: a jsem spokojená to můžu pořád a šampus ..........divné že tady jsme jen my dvě :confused: :grinning: všichni asi spí :grinning:
28. pro 2009 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no poslední dobou je to tady mrtvé
28. pro 2009 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem viděla tvého manžu na první vánoční svátek,byl u nás nakupovat
28. pro 2009 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do postele.Dobrou :slight_smile:
28. pro 2009 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Tak nám zase napadl sníh, to je paráda co? Já musím dneska na polikliniku pro lístek na peníze a odvést do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Představte si, že mi ještě nepřišla ani nemocenská za listopad :confused: Asi si myslí, že jím trávu a sníh. Je to bordel. Když jsem volala na českou správu, tak mi řekli, že to posílají průběžně a že jim tam mají ode mě jen první díl nemocenské. Byla jsem v šoku. Všechny papíry jsem odevzdávala k poslednímu listopadu. Mají tam bordel :angry:
28. pro 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: včera jsem mluvila o sněhu ráno se proberu no a je tam :grinning: :dizzy_face: jsem čuměla takže super :dizzy_face: jo žanet oni maj na všechno čas kámošce poslali nemocenskou první za dva měsíce jako já to prostě nechápu jak si toto můžou dovolit :angry:
28. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hlavně je jim to úplně jedno. Mě to je k hovnu, když mi pak pošlou najednou za 3 měsíce. Já ty peníze potřebuju každý měsíc. Je to hnus. Naštěstí neumíráme a mužík se postaral. Ale kdybych byla sama, tak netuším, co bych bez peněz dělala :angry:
28. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne tak já jsem včera uslauž v 18hod. :angry: a to jsem se chtěla dívat na Stebou mě baví svět :rolling_eyes: chjoooo
Zdeni nekecej že bys už nikdy nepila tequilu jen co ti bude líp tak zapomeneš :grinning: Martin mi taky teď furt tvrdí,že už nikdy ale opravdu nikdy nebude pít :grinning: tak to chci vidět :wink:
28. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,no jestli bylo Martinovi tak zle jak mě,tak mu to věřím
28. pro 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda mě už bylo tolikrát zle a stejně jsem šla do toho znova :grinning:
28. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
žany taky to tak vždycky u mě dopadlo,ale tentokrát mi bylo vážně zle,takhle mi ještě nebylo,jsem myslela že uhodila moje poslední hodinka.Jsem strávila dvě hodiny na záchodě :confounded: ještě ted mám žaludek uplně odrovnaný,ale to je ted už spíš tím že mám strach cokoliv sníst
28. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sníh nám sice napadl, ale moc dlouho teda nevydržel :confounded: to píočasí už taky neví, co by! :rolling_eyes:
28. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady,mlý sice ještě nespí ale už je klid.Cpe se tady cukrovím a ani nedutá :slight_smile: Petr je na noční a já dneska budu jen lenošit.Co provádíte
28. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky hlásím se po dlouhé odmlce :grinning:
jak se vede?
28. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :grinning: sněhu hafoo co :grinning: :grinning: :grinning: jako já po půl sedmé usla na gauči a ted jsem se vzbudila :confused: spát už se mi nechce :rolling_eyes: asi půjdu pozdě co :confused: :angry: jinak ahhoj emdie jakpak je jaké byly vánoce?
28. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jakoby tys někdy chodila spát brzo :grinning: :grinning:

endie ahojky :dizzy_face: malá už je velikááááá, to je hronzé jak nám ty prťat rostou :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: jo jo děti rostou moc rychle :wink: Ahoj endie, kdy si byla tak dlouho?
29. pro 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vstávat a cvičit :grinning: Jak to, že tady nejste?
29. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nejsme protože spíme :sweat_smile: ale je tamkrásně, tak asi půjdeme ven :sunglasses:
29. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásně tam je, ale zima taky :unamused:
29. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda jo... vrátili jsme se pěkně vymrzlí. ale aspoň se prtě trochu provětralo, když výjimečně svítí slunko, a není mínus dvacet :confounded: akorát se mi teď nic nechce :rolling_eyes:
29. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se taky nic nechce, dopoledne jsem poklidila a teď mám lenoru.
29. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já celé odpoledne spala jak zabitá
29. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se někdo má. Máš spací nemoc? :grinning:
29. pro 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo,jsem byla uplně přešlá
29. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem uvařila na zítřek žampionovou omáčku a budu koukat na Garfilda,malý tady na to natěšeně čeká
29. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Tak nám zase napadlo trochu sněhu, ale asi to zase roztaje :frowning2:
30. pro 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme si byli koupit věci už na silvestra a teď mě nikdo už nedostane ven, nejdřív 2.1. :grinning:
30. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je zase docházka tady co :confused: jinak přeju vše nej vašim protěškům Davidům :wink: Den,Žofi a dál nevím kdo tu ještě má Davida :grinning: malá dneska ráno úžasně tatínkovi popřála :dizzy_face: dala jsem ji taštičku dárkovou a ona mu ji dotáhla a dala pusu :grinning: my jsme byli taky dneska nakoupit a už lebedíme zítra ale ještě zajdem pro pečivo ráno :wink:
30. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: taky tak, požádně to oslavte a užijte si to a den ty taky :wink: :grinning:
30. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek