Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
fender
30. pro 2009
no já jsem dneska jak ořejetá parním válcem 8-( hlava mě bolí, v krku mě bolí a ještě jsem prd vyspaná, protože malej kolem úplňku strašně špatně spí :-S
leninnek
30. pro 2009
baf tu celé odpoledne ani noha nepřibyla =-) 😃 já mám zas nespavou 😃 nu což aspon vím že nezaspím nový rok 😃 zítra no....nakonec budemem mít příjemnou návštěvu zítra přijede mě navštívit kamarádka z dětství nejlepší bydlí v Itálii a neviděly jsme se šest let jen si pořád píšem tak jsem potěšena stráví s námi silvestra x-) tož se těším jak malá a Daid se bojí abychom neměli italskou domácnost přijede i s přítelem 😃 no tak snad bude fajnově zkoukávám posledních pět dílů vkv co mi unikly 😉 jsem dneska malou učila masírovat tatínkovi záda včera mu v nich křuplo a simuluje tož tak jsme ho přejely válečkem 😃 sranda no 😃 tak jsem si popovídala sama samotinká tož popřávat nebudu zítra se tu určo objevím když teda jsme doma 😉 no a fen tebe at to nepohltí a je to co nejdřív dobře 😉
leninnek
30. pro 2009
*je ti 😉 samozřejmě ty blbé překlepy :-x 😉
tomasek06
31. pro 2009
Krásné ráno 🙂 No my jsme byli včera s kámoškou trocha pařit a dneska mi je zle :-p aspoň budu zítra fit, protože dneska toho moc nevypiju 😃 jinak vám všem přeji šťastný NOVÝ ROK!!!
fender
31. pro 2009
no leni video jsme s jirkou zkoukli oba a výborně jsme se při tom bavili 😃
jinak děkuji, už je mi lépe, narvala jsem se echinaceou tak to zabralo x-)

žanet my si dali včera svařák, vypila jsem malej hrnek a byla jsem pěkně na plech :-N jak už skoro rok prd piju tak nic nevydržím :-N :-x 😃
holky všem krásný konec roku a do toho nového vykročtě tou správnou nohou x-) x-) x-)
m.o.n.i.k.a
31. pro 2009
Ahoj holky 🙂
Tak v tom Novém roce Vám přeji hooodně zdravíčka, pohody, úspěchů a ať je pro Vás rok 2010 ještě lepší jak tento x-)
leninnek
31. pro 2009
holkyyy tož i já vám všem přeju krásné prožití tohodle posledního dne roku 2009 a vše nej nej hlavně to zdravíčko vám a vašim rodinám v novém roce 2010 x-) x-) x-)
a jinak jako opět nestíhááám potřebovala bych tři hodinky na víc 😃 😃 takže letím musím udělat nějakou tu pomazánku jakože aby se neřeklo 😃 tak si to hezky užijte oslavte já si budu popíjet celý večer šampus s jahudkama x-)
m.o.n.i.k.a
31. pro 2009
hmmm, šampus s jahůdkama bych si dala x-)
Ale tento rok zůstanu u dětského šampusu, ketrý si dám s malým 😃
Taky nestiháme a do toho mě šíleně chytli záda. Tak Leni nedivoč at se nestane ještě nějaký úraz 😉
tomasek06
31. pro 2009
Tak to já dneska budu popíjet jen malinko a ještě nevím ani co 😃 výběr je doma veliký. Jinak už mám vše nachystáno a čekám až dorazí kámošky.
zofinecka
31. pro 2009
holky přeji pohodového a krásného Silvestra bez větších bolestí hlavy a hlavně mnoho úspěchů v tom Novém roce x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
zdenka26
31. pro 2009
Ahojky,tak já vás zdravím z chaty,dneska my tu blbne připojení.
Přeji všem veselého Silvestra,hoooodně štěstí ,lásky a hlavně to zdraví 🙂
tomasek06
2. led 2010
Krásné ráno 🙂 Tak už je po všech svátkách a začali jsme nový rok. To to zase uteklo co?
zofinecka
2. led 2010
tomasek: ani mi nemluv a já stále nic nestíhám a začnou zkoušky 😞
tomasek06
2. led 2010
Jo jo žijeme moc rychle. Jinak nám venku krásně sněží co? Mohlo by to už nějaký čásek vydržet.
fender
2. led 2010
ahojte...
tak prý má mrznout nebo co, tak možná ten týden než zas přijde obleva by ten sníh vydržet mohl :-N
malej už nám vesele pase koníky, to je mazec, jak to letí... a monča už to má koukám za pár 😕
denber
2. led 2010
ahojky, letí ten čas letí.....😞🙂 nikuška už není nejmladší člen naší rodiny a to si pamatuji jako včera, když jsme si ji dovezli domů🙂)) ted už má asi 14ti denního bratrance🙂 my byli na silvestra na chatě na horách a tam nic-žádný sníh. jak jsme přijeli tak troška a při odjezdu to tam vypadalo jako na podzim nebo jaro. akorát bláto. Nikuška mele čím dál víc: vedle věty: co to je. umí ještě : do toho:-) to to je🙂 atd.
tomasek06
2. led 2010
A kde na horách jste byli? Vím že sníh byl =-)
denber
2. led 2010
my byli na Horní Běčvě. A kluci neměli ani z čeho stavět sněhuláky😞🙂 ze středy na čtvrtek v noci trochu sněžilo, ale hned to bylo pryč 😞 a dole ve vesnici a centru HB byly jenom takové trošky, prakticky nic a kolem chaty a v lese nebylo vůbec nic
m.o.n.i.k.a
2. led 2010
Ahojte 🙂
Fen čas letí, to je fakt, člověk to vidí na těch dětech jak rychle rostou. Ajá bych chtěla tak za 6týdnů rodit :-N 😃 Nechci přenášet, tak uvidíme kdy to příjde, pomaličku už všechno pro malou připravuji, máme už vše krom postýlky ta se bude obj v polovině ledna a kočáru na něj se jedeme podívat v pátek. 🙂
No snad ten sníh vydrží aby mohl malý s tatínkem stavět sněhuláky a dělat blbosti 😃
denber
2. led 2010
ty jo, moni už tak brzy. To se ani neotočíme a budeme Nelinku vítat mezi nás🙂 pak cobydup a bude tu špuntík od Zofi.
m.o.n.i.k.a
2. led 2010
No pokud by to šlo, tak bych v tom 37tt chtěla porodit a brzy to není, to je tak akorát 😃 Snad se poštěstí :-N Jinak se už nemůžem dočkat a šla bych klidně ted hned, ale to brzy ještě je 🙂
denber
2. led 2010
a ty půjdeš na císaře, nebo doufáš, že se Nelince bude chtít🙂 to věřím, já se taky nemohla dočkat a ještě když člověk chystá ty pidi věcičky tak se těší ještě víc, já nedávno ty pidi věcičky schovávala a bylo mi to líto, že už z nich Nikuš vyrostla.....
m.o.n.i.k.a
2. led 2010
den, dr. mi říkala, že mám trošku zkrácený čípek, tak mám více odpočívat a nenamáhat se moc. A říkala, že když třeba v tom 36tt budu dělat ty věci co dělají maminy aby šli rodit jak přenášejí, tak mám větší pravděpodobnost jít rodit, tak snad se poštěstí a malé se bude chtít dřív, jinak nic v plánu nemáme 🙂 Já si taky pamatuju jak jsem schovávala věcičky a bylo mi to líto, ted je mi to líto ještě víc, jelikož je musím prodat když čekáme tu holku 😞 co se dá dělat
zofinecka
2. led 2010
den: ani mi nemluv. My jsme dneska stěhovali celé dopoledne a pak jsem ještě uklízela a tak sjem si i probrala věci co mám po Eli a vytřídila jsem si malé věcičky, ale neutrální, jelikož stále nevíme co čekáme. 😃 Ale tak jsem si krásně zavzpomínala jak byla Elinka malá 😉
fender
2. led 2010
no dejte pokoj, Míša odrostl prvním plenkám a 56kám věcem 😕 |-|
zofinecka
2. led 2010
fen a bude hůř 😉 ale je to krása jak nám ty mimča rostou a já už se zase těším na ten malý uzlíček až ho budu držet v náručíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😃
tomasek06
3. led 2010
Krásné ráno 🙂 to nám venku krásně napadalo co? Škoda, že nemůžu jít s malým ven se sáňkovat. Sice už chodím bez berlí, ale na to si ještě netroufám. A jinak jsme pěkně nachlazení ]-(
zdenka26
3. led 2010
Dobré ránko 🙂 Tak my jdeme dopoledne sánkovat a odpoledne budeme doma,nechcete se někdo stavit na návštěvu? 😉
tomasek06
3. led 2010
Já bych šla Zdeni hned, ale jsme nemocní, tak musíme trčet doma 😞
zdenka26
3. led 2010
to je škoda žany ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli