• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no já jsem dneska jak ořejetá parním válcem :rolling_eyes: hlava mě bolí, v krku mě bolí a ještě jsem prd vyspaná, protože malej kolem úplňku strašně špatně spí :confounded:
30. pro 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf tu celé odpoledne ani noha nepřibyla :confused: :grinning: já mám zas nespavou :grinning: nu což aspon vím že nezaspím nový rok :grinning: zítra no....nakonec budemem mít příjemnou návštěvu zítra přijede mě navštívit kamarádka z dětství nejlepší bydlí v Itálii a neviděly jsme se šest let jen si pořád píšem tak jsem potěšena stráví s námi silvestra :dizzy_face: tož se těším jak malá a Daid se bojí abychom neměli italskou domácnost přijede i s přítelem :grinning: no tak snad bude fajnově zkoukávám posledních pět dílů vkv co mi unikly :wink: jsem dneska malou učila masírovat tatínkovi záda včera mu v nich křuplo a simuluje tož tak jsme ho přejely válečkem :grinning: sranda no :grinning: tak jsem si popovídala sama samotinká tož popřávat nebudu zítra se tu určo objevím když teda jsme doma :wink: no a fen tebe at to nepohltí a je to co nejdřív dobře :wink:
31. pro 2009 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
*je ti :wink: samozřejmě ty blbé překlepy :zipper_mouth: :wink:
31. pro 2009 v 00:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: No my jsme byli včera s kámoškou trocha pařit a dneska mi je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspoň budu zítra fit, protože dneska toho moc nevypiju :grinning: jinak vám všem přeji šťastný NOVÝ ROK!!!
31. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leni video jsme s jirkou zkoukli oba a výborně jsme se při tom bavili :grinning:
jinak děkuji, už je mi lépe, narvala jsem se echinaceou tak to zabralo :dizzy_face:

žanet my si dali včera svařák, vypila jsem malej hrnek a byla jsem pěkně na plech :sweat_smile: jak už skoro rok prd piju tak nic nevydržím :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:
holky všem krásný konec roku a do toho nového vykročtě tou správnou nohou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak v tom Novém roce Vám přeji hooodně zdravíčka, pohody, úspěchů a ať je pro Vás rok 2010 ještě lepší jak tento :dizzy_face:
31. pro 2009 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyy tož i já vám všem přeju krásné prožití tohodle posledního dne roku 2009 a vše nej nej hlavně to zdravíčko vám a vašim rodinám v novém roce 2010 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a jinak jako opět nestíhááám potřebovala bych tři hodinky na víc :grinning: :grinning: takže letím musím udělat nějakou tu pomazánku jakože aby se neřeklo :grinning: tak si to hezky užijte oslavte já si budu popíjet celý večer šampus s jahudkama :dizzy_face:
31. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, šampus s jahůdkama bych si dala :dizzy_face:
Ale tento rok zůstanu u dětského šampusu, ketrý si dám s malým :grinning:
Taky nestiháme a do toho mě šíleně chytli záda. Tak Leni nedivoč at se nestane ještě nějaký úraz :wink:
31. pro 2009 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já dneska budu popíjet jen malinko a ještě nevím ani co :grinning: výběr je doma veliký. Jinak už mám vše nachystáno a čekám až dorazí kámošky.
31. pro 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přeji pohodového a krásného Silvestra bez větších bolestí hlavy a hlavně mnoho úspěchů v tom Novém roce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já vás zdravím z chaty,dneska my tu blbne připojení.
Přeji všem veselého Silvestra,hoooodně štěstí ,lásky a hlavně to zdraví :slight_smile:
31. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Tak už je po všech svátkách a začali jsme nový rok. To to zase uteklo co?
2. led 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek: ani mi nemluv a já stále nic nestíhám a začnou zkoušky :frowning2:
2. led 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo žijeme moc rychle. Jinak nám venku krásně sněží co? Mohlo by to už nějaký čásek vydržet.
2. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...
tak prý má mrznout nebo co, tak možná ten týden než zas přijde obleva by ten sníh vydržet mohl :sweat_smile:
malej už nám vesele pase koníky, to je mazec, jak to letí... a monča už to má koukám za pár :fearful:
2. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, letí ten čas letí.....:frowning2::slight_smile: nikuška už není nejmladší člen naší rodiny a to si pamatuji jako včera, když jsme si ji dovezli domů:slight_smile:)) ted už má asi 14ti denního bratrance:slight_smile: my byli na silvestra na chatě na horách a tam nic-žádný sníh. jak jsme přijeli tak troška a při odjezdu to tam vypadalo jako na podzim nebo jaro. akorát bláto. Nikuška mele čím dál víc: vedle věty: co to je. umí ještě : do toho:slight_smile: to to je:slight_smile: atd.
2. led 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde na horách jste byli? Vím že sníh byl :confused:
2. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli na Horní Běčvě. A kluci neměli ani z čeho stavět sněhuláky:frowning2::slight_smile: ze středy na čtvrtek v noci trochu sněžilo, ale hned to bylo pryč :frowning2: a dole ve vesnici a centru HB byly jenom takové trošky, prakticky nic a kolem chaty a v lese nebylo vůbec nic
2. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Fen čas letí, to je fakt, člověk to vidí na těch dětech jak rychle rostou. Ajá bych chtěla tak za 6týdnů rodit :sweat_smile: :grinning: Nechci přenášet, tak uvidíme kdy to příjde, pomaličku už všechno pro malou připravuji, máme už vše krom postýlky ta se bude obj v polovině ledna a kočáru na něj se jedeme podívat v pátek. :slight_smile:
No snad ten sníh vydrží aby mohl malý s tatínkem stavět sněhuláky a dělat blbosti :grinning:
2. led 2010 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, moni už tak brzy. To se ani neotočíme a budeme Nelinku vítat mezi nás:slight_smile: pak cobydup a bude tu špuntík od Zofi.
2. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pokud by to šlo, tak bych v tom 37tt chtěla porodit a brzy to není, to je tak akorát :grinning: Snad se poštěstí :sweat_smile: Jinak se už nemůžem dočkat a šla bych klidně ted hned, ale to brzy ještě je :slight_smile:
2. led 2010 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty půjdeš na císaře, nebo doufáš, že se Nelince bude chtít:slight_smile: to věřím, já se taky nemohla dočkat a ještě když člověk chystá ty pidi věcičky tak se těší ještě víc, já nedávno ty pidi věcičky schovávala a bylo mi to líto, že už z nich Nikuš vyrostla.....
2. led 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, dr. mi říkala, že mám trošku zkrácený čípek, tak mám více odpočívat a nenamáhat se moc. A říkala, že když třeba v tom 36tt budu dělat ty věci co dělají maminy aby šli rodit jak přenášejí, tak mám větší pravděpodobnost jít rodit, tak snad se poštěstí a malé se bude chtít dřív, jinak nic v plánu nemáme :slight_smile: Já si taky pamatuju jak jsem schovávala věcičky a bylo mi to líto, ted je mi to líto ještě víc, jelikož je musím prodat když čekáme tu holku :frowning2: co se dá dělat
2. led 2010 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: ani mi nemluv. My jsme dneska stěhovali celé dopoledne a pak jsem ještě uklízela a tak sjem si i probrala věci co mám po Eli a vytřídila jsem si malé věcičky, ale neutrální, jelikož stále nevíme co čekáme. :grinning: Ale tak jsem si krásně zavzpomínala jak byla Elinka malá :wink:
2. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dejte pokoj, Míša odrostl prvním plenkám a 56kám věcem :fearful: :pensive:
2. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen a bude hůř :wink: ale je to krása jak nám ty mimča rostou a já už se zase těším na ten malý uzlíček až ho budu držet v náručíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
2. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: to nám venku krásně napadalo co? Škoda, že nemůžu jít s malým ven se sáňkovat. Sice už chodím bez berlí, ale na to si ještě netroufám. A jinak jsme pěkně nachlazení :angry:
3. led 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Tak my jdeme dopoledne sánkovat a odpoledne budeme doma,nechcete se někdo stavit na návštěvu? :wink:
3. led 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych šla Zdeni hned, ale jsme nemocní, tak musíme trčet doma :frowning2:
3. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je škoda žany :angry:
3. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek