• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Zdeni kdy jdete sáňkovat?My jdeme za chvilku.
3. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím maminky z Ostravy! Ráda bych se zeptala, jestli jste některá chodila s miminkem do plavání. Ondrášek má 2 měsíce a tak se po nějakém tom kursu poohlížím, ale je těžké si vybrat - na internetu nen mnoho informací nebo ohlasů. Pokud máte nějakou zkušenost s baby cluby (myslím, že jsou 2 ve Vítkovicích, jeden v Mariánkách a na Čapkárně), budu moc ráda. Děkuju a přeju vše dobré do Nového roku- vám i vašim dětem! M
3. led 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky magi. My bohužel na plavání nechodili. Chodíme plavat na vlastní pěst :wink:
3. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
magi: my chodili s ELi na plavání. je to Plaváček a je to za Vítkovickým stadionem. Já tam chodila jak na vaničky, tak i potom do velkého bazénu a s druhým se tam taky chystáme. :wink:
3. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já myslela že chodíte do atomu... tam je to prý taky dobré .... taky bych s malým chtěla, ale teď ještě ne jak je zima, až pak někdy z jara. ještě je tu kenny v porubě, ale to prý není žádná sláva.
3. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
AhojkyMáji,až ted jsem si to přečetla :unamused:
3. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: jo do Atomu chodila známá a říkal že super. Ale nevím zda tam jsou vaničky. Já chtěla i na ty vaničky a tyy měly ve Vítkovicích. Je to sice daleko, ale já jezdila autem. Já a MHD nejdeme dohromady :grinning: A do Kenny bych nešla, prý je to děs. :wink:
4. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. :slight_smile:
Na chatě bylo super ale už jsem se těšila domu do našeho bytečku. Byli jsme tam všichni a týden je docela dlouhá doba. Dneska na mě zase hopsnul nějaký bacil :angry: bolí mě v krku ,celé svalstvo a mám teplotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak všem přejí krásný nový rok :slight_smile: :dizzy_face:
4. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej bude na jaře už na vaničky velkej, takže to je v klidu. no ten atom taky není nejbliž :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak holky, neznáte některá klub bandit?
4. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen, bandit znám proč?
4. led 2010 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co na něj říkáš? jaké to tam je? no, protože můj známý z Plzně má kapelu a momentálně přemýšlejí o klubech, kde by mohli v ově hrát a ptal se mě, jestli to neznám - a neznám, tak jsem myslela, že tady by někdo mohl :wink:
4. led 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Já jsem včerejšek celý proležela, jsme taky nemocní, dneska je už o něco lépe.
5. led 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :slight_smile: tak se zas hlásm bylo fajně s kámoškou no a včera jsem celý den prala a vařila tak mám až do čtvrtku navařeno :slight_smile: jsem akási pracovitá :grinning: jako prala jsem naposledy před vánoci a včera už byli tři pračky kde se to pořád bere :confused: no a dneska na mě asi čeká žehlendo ale nevím nevím :rolling_eyes: dneska máme na obídek rizotko malá si pošmákne už si pošmákla i včera k večeři nedala jinak chtěla ochutnat a nakonec z toho byl plnej talíř :grinning: a zítra máme svíčkovou :dizzy_face: a doufám že teda bude i na čtvrtek :grinning: a dneska půjdem s malou posánkovat a pobehat včera jsme byli jen půl hodinky nebyl čas............no jsem se vykecala jdu sundat prádlo a ohřívat obídek pomaloučku :wink: a nemocní at jsou brzy fit :wink: musím zaklepat že my už se pěkně dlouho držíme všichni tři ve zdraví tak snad tak ještě tu zimu přečkáme i dál :wink:
5. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme byli naposled nemocní snad v září. Malý je už skoro dobrý, ale mě to nějak dostalo. Nemůžu vůbec dýchat a trpím :frowning2:
5. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím :frowning2: a nejhorší jsou noci co když člověk nemůže pořádně spát tak at je ti brzy líp :wink: malá si přinesla kuka (jakože krttka) a ukazuje na televizi že chce pustit a mluví kuka :grinning: a mě už ten krtek tááák nebavíí a když ji pustím jinou pohádku tak ji nebaví a nesedí u toho jako u krtka
5. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý byl taky dlouho jen na krtka než se začal dívat i na jiné pohádky :wink: Mě teď hrabe z budulínka, čtu ho 2x denně :angry:
5. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my máme taky krtka, ale zatím jsme naa něj koukali jen tak plus mínus. hodně koukáme na Princeznu Jasněnku....., ale nevím zda na to kouká jakože ji ta pohádka baví, nebo jako na cokoliv jiného. a na krtka už si možná ani nepamatuje. to zkusím:slight_smile: :wink: fen, ti kluci se budou stěhovat už 10tého ledna, pak naběhnem a moc se těším na lucernu. takhle v tom počasí to je na houby,ale jak budem ten kousek tak to bude lepší :wink:
5. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá je v posteli utekla s mlíčkem já jen poklidit a mám relax :dizzy_face: teda jako mám tam kupu na žehlení ale dělám že nevidím :grinning: zklidila jsem farmu na fb :grinning: a koukám co bych.........den malá těsně před vánoci jsem to jen tak zkusila pustit a dívala se a říkála ji že to je ten krtek co má v knížkách má asi čtyřii knížky s krtečkem no a od té doby se kouká a ještě jsme ji teda koupili pod stromek plyšového a bez něj teda už ani ránu jako nekouká v kuse na celé dvd ale těch deset patnáct minutek denně pokouká a je to fajn taková chvilka klídečku :wink: ona by nejradši aby to hrálo pořád jako kulisa ale když nekouká vypínám protože bych koukala já :grinning: a už to znám i pozpátku tak mě to nebaví....vy už budete rekonstruovat?a kdy máte v plánu už bydlet ve svém?...žanet ježiš ještě že číst nemusím to já nerada jako sama pro sebe si počíst to jo ale nahlas to neee ale asi mě to jednou taky čeká :grinning:
5. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
den, tak to jsou super zprávy :dizzy_face: tak snad vám to půjde rychle od ruky a budeš brzo súúúúsedka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
leni teda ty jsi nějaká akční. já žehlila včera ale ještě to nemám všechno ale dneska na to kašlu, nechce se mi, dneska jsem uklízela.
5. led 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: co to tady je zase za docházku???venku krásně sněžinká :dizzy_face: to je paráda toliko snížečkujdu oblíknout malou za chvililinku a jde na půl hodinky vymrznout at se dobře spinká po obídku pak mi příjde kámoška a až odejde půjdem s malou sánkovat :dizzy_face:
6. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahpj HOlky, teda ja tu nebyl asi 3 týdny. se omlouvám ale nebudu to všechno číst. nemám na to tolik času, zrovna šel dědeček vozit a tak jsem se tu ted dostala . byla jsem 14 dní na chatě atam bohužel ani net není takže jsem velice silně abstinovala od netu. ale zati jsem se nadýchala čerstvého vzduchu. my byli včera na 3 měsíční proshloídce , ikdyž 3 měsíce máme až dnes a prý všechno ok. ale estě pupínek od TBC není dobrý tak očkování se zatím odkládá. dostali jsem na Vánoce náušničky, jsou krásné tak se těšíme až pichnem durky. sem se chtěla zeptat fen. před Vánocemi nám tu vypli proud na Bulharské, bylo myslím kolem mínus 14 a foukal ukrutácký vítr a my v těch nezateplených bytech....hned samozřejmně přestalo jít topení a tect teplá voda.. od 7 večera až do... ano nevím kolika...ráno už to šlo... .. já moc doma netopím tak jsem měla hned chladno.. co ty? fakt mě tím teda nasr.... že to nepustil.
jo tak den moc se tu netěš, vypnou elektriku a je to síla teda esi budeš v nějakém z tech zateplených baráků tak to tak hrozné nebude.. možná...
jo fen jaký máš kočárek , jen tak esi jsem te náhou tu už nezahlídla vozit ..
jinak holky fajne nám napadl sníh to je super ale chodníky zase neodklizené... ale děti si zařádí, no už se těším na další zimu jak aji ta moja bambulka bude se z toho radovat...
6. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no čau keiro, to je dost že se ukážeš :dizzy_face:
jo, vypnutí proudu bylo fakt super :stuck_out_tongue_closed_eyes: den jde do zatepleného, náš tedy zateplený není, ale dalo se to přežít, u nás to nahodili o půlnoci. takže pohoda, jen malý šel spinkat s čepicí :slight_smile: ale hlavně, my jsme v létě měnili okna (jen my na vlastní náklady) takže nám se tady to teplo drželo.
na jaké jste se chystali očko?
hele a kdy jdeš na druhou kontrolu kyčlí? my půjdem teď v úterý, nechceš jít taky? :sunglasses:
kočárek máme červené camarelo.
6. led 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: fen já tam byla ještě před těhu a snad 2x a moc lidí tam nebylo, hráli 2x různé taneční music :grinning: Pro mě to bylo ideál, že tam bylo málo lidí, nemám ráda přeplněno a bavili jsme se taky fajn. Ted už ale prý tam chodí lidí víc.
6. led 2010 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak mě se trochu ulevilo ale pořád to stojí za starou bačkoru
:confounded: . Vidím že docházka není nic moc....to jste všechny nemocné ????nebo se učíte na zkoušky atd...
Dneska se musím přemoci a aspoň odstrojit stromeček :rolling_eyes:
7. led 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: malá vstávala až v osm a už třetí den :dizzy_face: Nikol tak at jsi brzy fit :wink: já stromeček odstrojila hned prvního zabíral moc místa tak jsem se všeho zbavila ......ted jsme s malou dosnídaly a přemýšlím zda je nutné jít do obchodu nebo to vydrží
7. led 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, fen jo tak já mám světle zeleno černý firkon tak kdyby jsi mě zahlídla tak se ozvi. jinak no ta klasika to očkování hexa a prevenar ten je ted zadara a dává se zároven s hexa, ale ted mi psal aznámá že její dr. stále vakcínu nemá.. jo ty okna jsou super. taky je máme na vlastní náklady sami vyměněné. jako jediní z baráku bo u nás žije taka kráva baba a je ve funkci a ta to ostatním lidem zatrhla, no kráááva. na druhé jsme už byli a ted teda pujdem na třetí kyčle a jdem s manželem v pátek. kam chodíš? k ševčíkovi na maphacentrum? asi ne co bo on tam je pouze pondělky a pátky. vy už máte očkování za sebou? pozvánku jste už dostali ne? pak mi musíš napsat jaký máte režim a kolik papáte a jak často a esi papáte v noci a jak moc spíte. potřebuju porovnat přibližně stejně staré mimi.
7. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy, kde zas všechny jste? :rolling_eyes:

to keira: na kyčle do fakultky, jinak míšův pediatr je moje mamka :sweat_smile: :grinning: očko máme zatím TBC a první dávku rotavirů (kvůli tom že manža je lékař a v práci to mají co chvilu), čeká nás hexa a druhé rotaviry, ten prevenar jsme se dohodli že asi zatím dávat nebudem, jen kdyby trpěl na uši tak pak později. no malej jde spát kolem osmé, pak se budí na jídlo kolem půlnoci, pak cca kolem třetí a pak kolem šesté. vždy se jen nabaští a hned zas spinká. pak chrníme, vstává tak v deset, v jedenáct, přes den jí asi co tři hoďky, někdy co 4. kolik toho vypije, to netuším, jelikož ho nevážím, jenom kojím, teď v poslední době mu dávám tak 1x - 2x denně sunar. přes den moc nespí, vždy tak po půl hodince, max hoďku. vy máte kontrolu kyčlí víckrát? my měli v porodce a pak v šesti týdnech a pak teď ve 3 měsících.
jinak okna máme taky jako jediní ve vchodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: je to tu fakt nějaké mrtvé já nemůžu usnout nějak se mi dneska nechce spát tak tu zase pokukuju a koukám že tu není ani co psát když tu nikdo nepíše :confused: my byli dneska celý den s malou doma ale měla tu malého kamaráda tak byla zabavena :wink: jinak zítra tu budu mít asi na tři hodky odpoledne dvě batolata :confused: budu hlídat kámošce malého je stejně starý jako kája tak snad to zvládnem :wink: .....jinak malá měla kyčle naprosto v pořásdku a stejně jsme byli na kontrole čtyřikrát celkem poprvé v porodce pak v šesti nedelích pak tři měsíce a pak půlrok :wink: no já jdu s malou v uterý na 18 m.prohlídku tak jsem zvěda jak se ji tam bude zase líbit :grinning: když jsme byli na očkováni tak po sestřičce házela hračky a paní doktorce brala no sakra ted si nemuzu vzpomenout jak se tomu nadává no prostě to čím ji poslouchá :grinning: no nic půjdu ulehnout a počtu si maminku tady stejně ani noha nebude to nechci vidět jak to tu bude na jaře :grinning: tak dobrou noc přeji
8. led 2010 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Teda Leni v takovou dobu tady pokukovat :confused: . Já taky v noci moc nespím to mě nejvíc bolí ten krk :rolling_eyes: už je to lepší už mě nic jiného nebolí ani teplota ale ten krk je hrůza. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera byl Kubík ze školkou venku dovádět ve sněhu.....boty mokré jako by je někdo hodil do bazénu, štrample mokré ,kalhoty no masakr. Musela jsem vyštrachat po Petříkovi staré sněhulky a starou kombinezu.

Začalo nám krásně sněžit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: doufám že bude celý víkend ať mužou děcka aspoň saňkovat :wink: .
No nic jdu si uvařit kafe
8. led 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink: tak jsem nakonec usla až kolem druhé nějak to nešlo :grinning: a klasicky v osm budíček dali jsme si loupáček na snídani a dneska musím vařit a nevím vůbec co :rolling_eyes: venku fajně sněží takže odpoledne až si kámoška pak vyzvedne malého půjdem ještě ven malá je ze snehu hotová :dizzy_face:
8. led 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek