• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
:confused: :confused: tu nikoho :confused: :confused: venku sněžííí a sněžííí to je super já tu mám dvě batolata hezky si hrají až si kámoška příjde pro malého tak jdem s malou ven :dizzy_face: už se těším
8. led 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak jsme měli jít na ty kyčle ale nešli bo v tom snehu se nedá chodit natoš tlačit kočárek. a navíc bylodost kosa a nic moc vzduch tak sme se rozhodli že tam nejdem. pujdu teda v pondělí. snad to bude lepší. já z toho sněhu nemám takovou radost nebot se nedá jít ven s tím kočárkem kdyby malá byla starší o rok tak to b yuž bylo suuuper.
fen. tak to ti hodně spí mitak dlouho v kuse nespí jen od (21:30 do 8) a jedno kojení kolem 4h.) ale zase přes den vydrží i dvě hodiny ale to jí zase budím na jídlo aby mi nepřihládla. no to očko proti těm roatvirům hcci taky ale musíme asi počkat až TBC se sklidní. zatím to reaguje. a proč ten prevenar ne? asi jsi se radila s maželem lekařem a ten si to myslí že lepší zatím neočkovat? ale pak už to budeš muset hradit pokud to nenechaš zavčasu. měli jste nějaké veldejší učinky po očko proti těm rota virům?
nevím proč nás chtěl vidět na kyčlích ve dvou měsících. budí se mi mimi tak paaaa
8. led 2010 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
leni asi jsou všichni zasypaní pod sněhem :dizzy_face:

keira: na rotaviry žádnou reakci naštěstí neměl :sunglasses:
názory na prevenar se různí, jednak nepokrývá všechny typy pneumokoka a jednak já ani manža jsme netrpěli na uši... pokud by netrpěl ani malej, tak bychom ho možná nenechali očkovat vůbec, přece jen je to zásah do organismu... ale zase jiní ti jednoznačně doporučí naočkovat, i když máš naprosto zdravé prtě... a pak si vyber :grinning: my krom těch rotavirů budeme z nepovinného stoprocentně chtít chřipku, to jsme každý rok očkovaní oba a prakticky nebýváme nemocní, tak necháme i malého, letos je ještě chráněný ode mě, nechala jsem se hned po porodu. člověk aby si na ta očkování pomalu pořádil maturitu, kolik toho dneska je :sweat_smile:

jinak ten sníh je fakt sranda, jestli bude tolik i příští týden tak do nemocky s kočárem taky nejedu, pořádně ho navleču a vezmu ho do becca a bude.
8. led 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
bacco je co?
to se máš že neměl reakci, to já se moc bojím těch reakcí.. no na chřipku se nechává manžela já ne ale chřipku nemívbám mívam takové ty virozy to jo ale ted jsem doma a to většinou chytám když sem chodiila do práce.. tak očko na chřipku sem niky neměla . a mantžel z toho má reakci že dykcy tou chřipku trochu onemocní :frowning2:
aha no já na uši taky nějak zvlášt netrpěla ale rychle mi do ucha nagfouká a bolí mě ale infekce jako jsem často neměla. ale asi jí necháme. kolik vubec ty rota viry stojí? davá neco pojištovna?
8. led 2010 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek holky zase tu nic moc ale :confused: ta docházka ............ jinak s kočárkem věřím loni mi to taky lezlo na nervy :grinning: ale malá už bez kočárku ujde fakt kus takže i k doktorovi muzem pěšourkem :wink: a jinak my prevenar máme ale očkovali jsme první dávku až v osmi měsících a hradíme si sami a nevadí mi to byla to sice pálka a z 3800 nám pojíštovna dala 300 kč a ještě nás v létě čeká preočkování :wink: já na uši trpím všelijak ne často ale jo David netrpěl ale tak nějak jsme se rozhodli že prostě radší jo a musím říct ale že malou obchází nemoci zatím jsme měli jen nachlazení a to vždy jak se tlačily zuby a my teda chcem na podzim z nepovinných ještě očkovat proti klíštatům ...... a já dělám obídek at se zítra nemusím dopoledne honit protože david příjde po noční a hned jde na odpolední tak dopeču a mám to zítra z krku :grinning: bude lehárko a venku furt sněžíííí :dizzy_face: :confused: to nechci ráno vidět je to fajn ale těch kalamit co bude :frowning2:
8. led 2010 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Tak nám se už udělalo konečně dobře, ale ten můj kašel je šílený. Takový dusivý a všechno mě už bolí. Snad už to bude brzo v poho.
9. led 2010 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tomasek tak se uzdrvuj!! to bude asi chřipka esi tě všechno bolí. ležet a spat !! :unamused:
jo leninek je pravda na ty klíštata to je dobrý nápad. to asi taky popřžemýšlíme ale až budemem mít ty poviné.. máme chatičku ve zlatých horácha tam je dost lesů a dost klíštat. tak by to bylo asi fajn. no tak to je fajn že neco uštříme že nemusíme to platit ale člověk aby byli děti zdravé tak si od huby utrhne aby mu dal.. takže bychom to nechali i kdyby se to platili z kapsy. no musím pozjištovat jaka je dobrá pojištovna jsme u revírní a davají tam hrozně málo na všechno tak se kouknu esi třeba hutnická nedává neco lepšího.
9. led 2010 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek jsme pred chvilkou došli z venku jsme byli na chvilku ale začlo tam pršet :rolling_eyes: odpoledne jsem si s malou pospala hodku to už se nestalo ani nepamatuju :grinning: ona už mi přes den málokdy spí bývá celý den vzhlru a zajímalo by mě kde se v ní bere tolik energie :confused: :rolling_eyes: jo keira proti klíštatům se stejně očkuje až po druhém roce dříve ne :wink: .....žanet tak at je ti brzy líp a malej je zdravej? no za chvíli jdu malou koupat už se těším na klídek david je v práci a na nově je super film tak se kouknu........ jo a s těmi pojištovnami mi to příjde že je to vše nastejno jak se malá narodila tak jsme taky byli u 213 pak jsme přešli na agel ten se mezitím furt menil a ted jsme od ledna zase zpátky u 213
9. led 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak jsem se koukla a u hutnické davají 1500 matkám do 12 mesícu veku dítete na ruzné veci tak tam asi pujdu od dubna jinak s tím očkováíní je to asi kolem 300 kč všude. a koukám že na očkování rotateq je hrazeno jen do 4 měsíců veku dítete. tak to je maras my už jsem ve 4. měsíci tak asi bych měla jít. fen tvoje mamaka by to mohla vedet. ono je asi lepsí s ítm dříve se nechat očkovat že? a dr. to mívají u sebe nebo se to musí koupit v lekárně. no ale my stejen asi nemuřžem když nám to tbc tak pořád reaguje... no neva.. jo venku pršíé jak sfiňa. jako to bude zitra led po cele porubě, no to bude mazec. takové počasí nepamatuju.. :astonished:
9. led 2010 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Je už lépe, jen ten kašel mě pořád dusí. Bolí mě vše z toho kašlání :angry: no hnus. Chřipka to naštěstí nebyla.Už nám zase hezky sněží co? Včera ta ledovka byla šílená. Byla jsem ráno v obchodě a to byla věc. Šla jsem jak posraná s tou mojí nohou. Zítra jdu zase na rentgen a na kontrolu, tak snad mě brzo už objednají na tu operaci.
10. led 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
No teda to je docházka :confused:
10. led 2010 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
:confused: to teda je že na to jak je venku hnusně :confused: no já před chvíli uložila malou a očekávám každou chvíli kámošku dáme si vínečko :wink: ..........a kde se toulá fen :confused: už tu neplatí ani korbačíky :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak na nás taky něco leze,malý začíná mít rýmu a pokašlává :frowning2: včera jsme byli sánkovat a malý je jak u vytržení,odmítá ze saní slíst i doma
10. led 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek holky. Já nestíhám, dělali jsme Eli pokojíček. Dneska jsem byla ráno v kostele a pak jsme šli hned ke tchýni na oběd a přšli jsme domů až kolem páté. Udělali večeři a těď jsme s konečně sedli k tv a máme pohodičku :grinning: Zítra jdu poprvé na těhu cvičení, tak jsem zvědavá :wink:
10. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: dneska malý zešílel a vstával už ve čtyři ráno. Asi se nemůže dočkat školky :grinning: dneska zase začínáme. To bude zase boj.
11. led 2010 ve 04:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...tak mi nešlo se dlouho přihlasit. Taky jsme byli o víkendu s klukama venku a stavěli jsme obrovskou iglu na zahradě :wink: sněhulák z toho sněhu nešel udělat.
Mohlo by ještě sněžit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Za chvilku jdu do školky pro Kubíka zase pujdeme domu s pláčem od té doby co tam jednou spinkal tak tam chce spát pořád ale bobek ještě nemuže než pujdu do práce. :frowning2:
11. led 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak baby :confused: :confused: :confused: Malý pochopitelně ve školce řval, ale rý to pak bylo dobrý a pořád mi říká doma co všechno dělali a že všechno spapal.
11. led 2010 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,,no vidíš žany jak si celkem zvyknul.My jsme nemocní a sedíme doma. :unamused:
11. led 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak ym dnes máme takový unuděný den nic se nám nechce ani ven jsme nešli dneska .......... zítra jdu s malou na poradnu moc se mi nechce ale co nadělám :slight_smile: žanet tak snad si malý ted už zvykne rychleji a bude to co nejdřív bez řevu :wink: já už se pomalu musím ohlížet taky po práci v květnu mi má klesnout rodíčák a teda zatím ani moc nevím kdo nám malou bude hlídat :confused: do školky nemůže jesle tu nejsou a čtyři tisíce budou chybět ........ no nějak se to vyřeší ..........by mě zajímalo co všichni dělaj v tom počasí že tu nikdo nechodí :confused:
11. led 2010 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
To je fakt divné že tady není ani noha v tom počasí :confused: Doufám, že si zvykne rychle. Zdneni ať se brzo uzdravíte :wink: My už jsme v poho, akorát mě pořád dusí kašel.
11. led 2010 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojki holky já jsem zde, ale nemám moc času tady chodit. Dneska jsem si užívala na cvičení a už se těším na další :grinning: Jinak to počasí fakt stojí za to. Stačilo mi jak jsem dneska jela s Eli nakoupit do Tesca, no děs a hrůza :angry:
11. led 2010 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
No žany mě sem tam taky dusí ale já to mám z cigaret :grinning:
11. led 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no mě malej poslední dobou nepustí k počítači,jen ho zapnu a už mě tahá pryč,je to o nervy a večer jsem ráda že lehnu a spím.Dneska si s Petram pustíme Avatar,dost se na něj těším,chtěli jsme jít na něj do kina ale nějak není čas
11. led 2010 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
No a co myslíš že mě tak dusí? :grinning: :grinning: :grinning: to si piš že je to z cigaret a nemůžu se proto toho kašle zbavit.
11. led 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já dělala s malým úkoly a večeři :wink: až půjdou kluci spát napustím si vanu. :dizzy_face:
11. led 2010 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak malý se kouká na pohádku,je po večeři a zachvíli mízí spát.Tu vanu si Nikol dám asi taky
11. led 2010 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
No do vany se chystám taky, ale malý mi tam zase vleze, tak si to ani neužiju.Vysleče se v chodbě a vletí mi tam už nahatý. Je to gizd!!!
11. led 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
žany tak to máme podobné,já počkám až malý usne
11. led 2010 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
No to já bych se nemusela dočkat, tak to zkusím teď. Malý si začal stavět koleje, tak dá možná pokoj.
11. led 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak to máte teda veselo s koupáním, nám to nikuš zatím naštěstí nedělá. uvidíme na bytě:slight_smile:) jak si užíváte sněhu? já v tom zítra jedu k doktorovi, chudák malá zase ji chytly zuby a do toho zánět spojivek, tak je to boj s kapkama apod.
11. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek