• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahojky den tak at je malé brzo dobře věřím že je to boj mě stačí vždy jen rýma neumím si představit kapat ještě do očí :frowning2: jinak mě taky zítra čeká cesta k doktorce s malou a musíme kočárkem máme 18.měsíční poradnu a sníh jsme si doted parádně užívali malé se to moc líbí :dizzy_face: :wink:dneska jsme ale lenošili doma
11. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: no krásné u mě uplakané, malý řval už doma, tak jsem zvědavá jestli se ve školce uklidní. Jsou to strašné nervy :cry:
12. led 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko. :slight_smile:
Neboj Žanet to se spraví :wink: on si zvykne.
Já volala pro změnu na nějakou práci....a zase nic. Teda jo ale ty pracovní hodiny nebyli pro mě přijatelné :rolling_eyes: směna od 8:00- 18:00. To při dětech nemužu dělat. Tak zase budu hledat.
12. led 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hlavně je teď už dobré, že tam může být každý den, tak doufám, že si zvykne co nejdřív, ale dneska ráno jsem ho úplně na sílu oblíkala :angry:
12. led 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosíííím kde v ově, seženeme na zítřejší karneval malého nějakou masku??? Kde se půjčují??? Chtěli bychom tygra :slight_smile: A nemůžeme nic sehnat. Nevíte někdo???
12. led 2010 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky no v také počasí kdo je zdráv musí ven. to je jasný. s kočárkem se chodí debilne.
moni vím kde mají celkem dobrou pučovnu. víš jak je kravín v porubě? nevím odkud jsi... jak je škola Dětská nebo jak je trh? tak ta cesta co vede podelně s Hlavní třídou ale těma dvorama když stojíš na trhu zády k HLavní třídě tak šíkmo do prava tou cestou a je tam sekáč ve sklepě domu a jsou tam i masky.
12. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Keira, Porubu ná spíš drahá půlka a nemají asi nějaké stránky, že? Hledáme nějaké zvířátkové kostýmy, tak at nejdeme zbytečně, navíc nejsme tedka pojiszní, auto tou zimou protestuje, tak je to na prd cestování tramvají :confounded:
12. led 2010 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ou, sorry za chyby :sweat_smile:
12. led 2010 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo je takový sekáč ne žádná šílená pujčoovna ale ted přemýšlím že stránky tam možná mají.. jak chodím nekdy okolo .. ale ted nevínm s hlavy,....
12. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to asi nebudou mít to co potřebujeme , ale jinak díky :slight_smile:
12. led 2010 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáš zač... zkus ale kuknout na net. tam toho je dost koukám
12. led 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my našli právě jen 3 stránky :confused:
12. led 2010 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Holky kde se pořád flákáte? Zdeni je vám už lépe? Já musím dneska na RPG a vůbec se mi nechce. Zase se tam pohádám. Normálně mi doma vlhnou zdi, mám je úplně mokré a dělá se pořád plíšeň. Je to asi od toho sněhu. Bydlím úplně nahoře pod půdou a rampouchy tady máme jako blázen. Jsem zvědavá jestli s tím něco udělají.
13. led 2010 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno. :slight_smile: To je šílené Žanet a kde se ti to tvoří. Já bych tam udělala kraval jako blázen.
:angry:
Tak já budu muset asi k doktorce....uvidím až se Kubík vzbudí jak na tom bude. O půl noci měl teplotu 40,1 tak jsem dělala zábal. Do toho kašlal......rýmu nemá. :frowning2:
13. led 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělá se mit to hlavně v kuchyni a v ložnici. Příjdou se na to v pondělí podívat, tak jsem zvědavá. Jinak to pochopitelně chtěla svést na mě, že prý jestli větrám a topím. Kráva!!!!!! V kuchyni jsou mokré i stropy to je jasně z půdy. Jinak malý už dneska neřval :confused: dal mi pusu a šel si hrát :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsem se sem konečně dokopala :sweat_smile: je toho teď nějak hodně, celý víkend jsme měli návštěvu, malej se nám zamiloval a už se líbal s ženskou (hej den fakt sorry, já vím, že ho Nikuš viděla první ale vysvětluj mu to :grinning: ) v pondělí jsem byla s malým celý den v práci, zvládl to naprosto úžasně a včera přijeli naši. takže furt něco.
13. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet: teda a co to chytili bobek nějakou virozu nebo co?držím palečky.. ten zábal pomůže hned že? já to mívala jako malá ráda bo se mi ulevilo, sice do toho vlést to byla síal ale pak to bylo fajne bo mi přestalo být takové horko..
tomašek 06 no já bylím v 7.p z 11.p a na severní strane mám taky plísen ale jen kaž tam mám nábytek tak veškerá nábytek je odstaven. no síla... máme nazyteplený barak takže je to hnus...
13. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jako fen to máte teda Nikušce co vysvětlovat, ona je mu věrná!!!!!!!!!!! to si bude muset vyžehlit:slight_smile:) NÁHODOU: nepotřebujete někdo, třeba jako skříňky do garáže: skříňky z kuchyňské linky, máme horní, dolní taky- ale ty předpokládám že ne-je tam díra na dřez-teda i s dřezem:slight_smile: a potom taková skříň, která se dá využít jako pracovní stůl s úložným prostorem:slight_smile: fen ty možná budeš aj vědět jak to vypadá, pokud jste třeba taky rekonstruovali kuchyn.pokud tam byla ta stará, kde špajz je nízký-to je jinak ten pracovní stůl s úložným prostorem.
13. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý ve školce úplně už v poho a představte si, že chodil pořád za učitelkama, že má hlad :confused: doma skoro nejí a už vůbec ne namazaný chleba. Tam si přidal a na oběd snědl polívku a pak dva knedlíky,rajskou a maso. Doma mi rajskou neveme do pusy :grinning:
13. led 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek: čemu se divíš. Dětem ve školce vyhládne velmi rychle a je jim celkem jedno co jí, hlavně jak je to jídlo. Buď ráda že chtěl jíst :grinning: Jsou děti které mítají jíst a to je pak horší :wink: . A vidíš jak si pějně zvyká a ty jsi měla takový strach :wink:
13. led 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani nemluv žofi jak jsem šťastná :wink:
13. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi to je moc dobře, malý je šikulka
13. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledníčko :slight_smile: vidíš žanet zvykl si rychle a ještě mu chutná :wink: :grinning: tak jen tak dál :wink: už ude jedenáct a já stále nemám nápad co uvařit :confused: chci něco rychlého dobrého a nevím co :grinning:
14. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dělám dneska játru s rýží :wink:
14. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajá nakonec jen čočkovou polívku :wink: jsme dlouho neměli jo a musím nahlásit úspěch dala jsem si před hodkou termix a normálně malá přišla že ham ji říkám to stejně nepapáš ham ham jsem ji dala a snědla ho celý :confused: takže by po dvou měsících jsme se zas vrátili k mléčným výrobkům odpoledne zajdem koupit jogurtek a nějaký probinák jsem zvědavá :rolling_eyes: ............ a játru jse dlouho neměli taky aasi udělám zítra řízečky já ji mám ráda jen obalenou jako řízek jinak mi nejede :grinning:
14. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,
já teď trochu nestíhám. Mám hodně práce do školy, ale utěšuju se tím že t brz skončí a bude to za mnou.
My dneska měli na oběd květákovou polívku a na druhé brambor a květákové placičky :grinning: Zítra buď budeme dojídat a nebo si dáme brambor s mlíkem. To má Eli mooooooooooooooooooooooooc rádá, teda hlavně to mlíko :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé to mám ráda i jáááá a taky nejvíc to mlíko a na jaře mám ráda nový brambůrek se zelenou cibulkou nebo pažitkou a kiškou mnammmmmm :dizzy_face:
14. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak já dneska taky nic moc nevařila. Kubík je nemocný a nemá vubec chuť k jídlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: dělala jsem jen spíš pro sebe špagety s nivou a kečupem.
Ale dala bych si květakové placičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: My jsme dneska vstávali zase ve 4.00 no hrůza :angry:
15. led 2010 ve 04:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš to je je čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hezké ráno :slight_smile: my jdeme k doktorce
15. led 2010 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek