• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tak jsme zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doktorce se to vůbec nelíbí nasadila mu antibiotika a jestli se to trochu nezlepší tak budeme muset jít v pondělí na rentgen plic. Zdá se jí že má začínající zapal plic. :cry: :rolling_eyes:
15. led 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad to nebude pravda Nikol :frowning2: přeju brzké a rychlé uzdravení.
15. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky trochu sháním ten polohovací polštářek, konkrétně ty válce dva aby se mimi nepřetočilo na záda nebo bok jak spí. nemáte to ještě nekdo nepotřebné?
15. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dávala normální polštáře :wink:
15. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem dávala polštař :wink:
15. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my zas máme špatný prudušky.Už mě to vážně štve,doktorka mi říkala že hned jak se malý uzdravý tak jdeme na alergologii.Jinak nic nestíhám,práce je čím dál víc a když jsem doma tak jsem ráda že jsem s malým
Vidím Nikol že to máte podobné jak my s tou nemocí,my sice zatím nemáme antibiotika,naše doktorka je moc nedává ale asi to je podobné
15. led 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se pěkně vyspali, po tom ranním budíčku. A zítra je sobota, tak je malý rád, že nejde do školky a pečeme zítra koláče.
15. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše doktorka taky nedává antibiotika jen tak. Dlouho jsme bojovali jen se sirupama ale marně. Dávala jsem Mucosolvan a Spiropent....ještě že jsem šla. Říkala že pravou plíci má hodně zasaženou.
15. led 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje taky nedává antibiotika, jen když už není zbytí :wink: naštěstí jsme se teď z toho brzo vylízali a nemusela jsem tam.
15. led 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Tak jak se vede všem marodům? Doufám, že lépe. Co máte dneska v plánu? A copak vaříte?
16. led 2010 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
keiro poradím ti..v práci jsme na to používali froté ručníky srolované do ruličky :wink: daleko lepší
16. led 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno. :slight_smile:
Tak my dneska máme svíčkovou. :dizzy_face:
16. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme hovězí vývar, dušené zelí, knedlík a pečené hovězí masíčko :wink: A už mám vykynuté těsto a jdu péct tvarohové koláčky s posypkou.
16. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :grinning: spíš skoro poledne nooo :grinning: mě to tu nějak blblo psala jsem román a nič se neobjevilo tak jsem se na to včera vyprdla :rolling_eyes: jinak jsem jako psala že malá po dvou měsících opět papá mléčné výrobky :dizzy_face: předevčírem jsem si dala na chut termix a malá ham ham ji říkám to stejně nejíš tý jo a ona mi to celé snedla a včera snědla i jogurt tak ji asi začlo zase chutnat :slight_smile: tak mám radost zas máme víc pestřejší stravu :wink: no a jinak nevím co vařit dneska malá oběd má a pro nás netušímmm vůbec ale asi se rozjedem na ty koláčky s posypkou mnam mnam :grinning: asi taky něco odpoledne upeču David říkal že vezme malou ven tak jestli se mi bude chtít.....no jdu se někde inspirovat co na too jídlo nám
16. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Leni klidně přijeď je jich hafo a já to nejím :wink:
16. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co to tady je zase za docházku :confused: no ale i já toho mám dneska dost jsem dneska spálila obídek :zipper_mouth: no stane se :grinning: jsem samotinká vařím gulášek na zítřek doufám že vydrží i na pondělí at nemusím vařit :sweat_smile: a jdu koukat na sedm těším se na to celý týden :wink: ...jinak žanet kdybys bydelal za rohem tak si piš že bych došla :grinning: a jen tak rychle neodešla :grinning: já mám normálně od zítřka nabitý uplně celý týden každý den to už se mi dlouho nestalo :confused: no tak jen aby zas někdo něco nerušil ale mám mít návštěvy jen dva dny zbytek návštěvujem my :grinning:
16. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer....tak už mám doma marody dva. Už i petřík šel spát s teplotou a odpoledne se rozkašlal. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Doufám že se to nerozjede. taky jdu koukat leni na sedmičku....ten film mám moc ráda. :wink:
16. led 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, doufám, že všem marodům je lépe!
naše prtě se přetáčí z bříška na záda, no to je radost, brzy bude po klidu :grinning: je zdehlý pást koníky, tak se radši převalí aby mohl dál vegetit na zádech a matka neprudila s nějakým bříškem :grinning: po kom to dítě je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2010 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Fen malý byl to samé, na bříšku to nesnášel, tak se radši přetáčel na záda :grinning:
17. led 2010 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ránko :slight_smile: my už jsme vzhůru :rolling_eyes: od čtvrt na osm mi cpala dudel do pusy :rolling_eyes: ......... fen tak co prudíš :grinning: :wink: mě se malá začala zase přetáčet ze zad na bříško jako první ona totiž milovala lehando na břušku mě spala i celou noc na brušku já totiž ve třech týdnech přišla na to že když spí na bříšku spí celou noc nebudí se neřve no paráda a od té doby jsme měli prospané celé noci v kuse bez mlíčka a buzení :dizzy_face: :dizzy_face: sice u mě moc ne ten strach zezačátku jak říkaj že se to nesmí ale nakonec ke spokojenosti obou proč ne :wink: já mám dneska dopoledne pohodičku lehárko nemusím vařit máme navaříno :slight_smile: gulášek jsem naštěstí už nespálila .... no jsem se vykecala malá je po snídani a jdu si nějakou připravit i já :wink:
17. led 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak holky :pensive: obživněte trouchu :sweat_smile: Já se dneska strašně nudím. Co děláte vy? četli jste už na batolatech o tom otužování? :confused: :confused: :confused: :confused:
17. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A neuděláme nějaký srazík? Třeba by jsme mohli jít plavat? Nebo někam.
17. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
žiju :grinning: sem pro srazík ale nééé plavat :astonished: akorát co v té zimě s dětma že.....žanet už zas mám jít :grinning: no idu na to :wink: :grinning:
17. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kam jdeš? A proč ne plavat?
17. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ani nečekala, že někdo napíše :grinning: Tak jsem brouzdala jinde. Leni sorry :sweat_smile:
17. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no šla jsem si to přečíst :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak :grinning: Hnus co?
17. led 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si to myslela že si nekde brouzdáš nebo čteš :wink: a já odklikla aniž bych měla dopsáno já se taky začetla bo jsi hned nepsala :grinning: :grinning: plavat já nerada :zipper_mouth: do plavek :zipper_mouth: ježiš to nééé mám co dělat ukecat se a donutit v létě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kurec kámoška příjde až za hodku :rolling_eyes: tak ještě hodku se budu nudit malá se nenudí zrovna ted prská po okně a příjde ji to srandovní :rolling_eyes:
17. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspoň má z¨ábavu, malý spí a já se nudím jako blázen. Já taky vypadám příšerně v plavkách, ale malý rád plave.
17. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet malé se v létě taky líbilo v bazéně a i ve vaně je vodník ale prostě mám svůj mindrák jako že fakt a není vůle s tím něco dělat :frowning2: :angry: .......a k té zábavě budu mít zábavu akorát tak já až budu mýt okna :grinning: jo ty bláho malá už dost kopíruje včera říkám Davidovi nech toho nebo dostaneš na prdel a on si ze mě dál dělal fórky tak jsem mu dala jako teda na prdel :grinning: a dneska ráno říká David malé chceš dostat na prdel bo házela křupky psovi pořád a ona běžela k němu a začla ho mlátit po prdeli jak včera já :grinning: :grinning: :zipper_mouth: no mazec už abychom si dávali pomalu pozor :confused: ......................a na večer tu nikoho nebude co s nikým si nepokecám :confused: v telce nic a já jsem samotinká a nudím se kukám po mimáči malé něco na jaro už pomalu a mám pár věciček vybraných :dizzy_face:
17. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek