Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zanetka82
15. led 2010
Tak jsme zpět :-p Doktorce se to vůbec nelíbí nasadila mu antibiotika a jestli se to trochu nezlepší tak budeme muset jít v pondělí na rentgen plic. Zdá se jí že má začínající zapal plic. 😢 8-(
tomasek06
15. led 2010
Snad to nebude pravda Nikol 😞 přeju brzké a rychlé uzdravení.
keira_
15. led 2010
Ahojte holky trochu sháním ten polohovací polštářek, konkrétně ty válce dva aby se mimi nepřetočilo na záda nebo bok jak spí. nemáte to ještě nekdo nepotřebné?
tomasek06
15. led 2010
Já jsem dávala normální polštáře 😉
zanetka82
15. led 2010
Taky jsem dávala polštař 😉
zdenka26
15. led 2010
Ahojky,tak my zas máme špatný prudušky.Už mě to vážně štve,doktorka mi říkala že hned jak se malý uzdravý tak jdeme na alergologii.Jinak nic nestíhám,práce je čím dál víc a když jsem doma tak jsem ráda že jsem s malým
Vidím Nikol že to máte podobné jak my s tou nemocí,my sice zatím nemáme antibiotika,naše doktorka je moc nedává ale asi to je podobné
tomasek06
15. led 2010
Tak jsme se pěkně vyspali, po tom ranním budíčku. A zítra je sobota, tak je malý rád, že nejde do školky a pečeme zítra koláče.
zanetka82
15. led 2010
Tak naše doktorka taky nedává antibiotika jen tak. Dlouho jsme bojovali jen se sirupama ale marně. Dávala jsem Mucosolvan a Spiropent....ještě že jsem šla. Říkala že pravou plíci má hodně zasaženou.
tomasek06
15. led 2010
Moje taky nedává antibiotika, jen když už není zbytí 😉 naštěstí jsme se teď z toho brzo vylízali a nemusela jsem tam.
tomasek06
16. led 2010
Krásné ráno 🙂 Tak jak se vede všem marodům? Doufám, že lépe. Co máte dneska v plánu? A copak vaříte?
lucenekautor
16. led 2010
keiro poradím ti..v práci jsme na to používali froté ručníky srolované do ruličky 😉 daleko lepší
zanetka82
16. led 2010
Hezké ráno. 🙂
Tak my dneska máme svíčkovou. x-)
tomasek06
16. led 2010
My máme hovězí vývar, dušené zelí, knedlík a pečené hovězí masíčko 😉 A už mám vykynuté těsto a jdu péct tvarohové koláčky s posypkou.
leninnek
16. led 2010
Dobré ránko 😃 spíš skoro poledne nooo 😃 mě to tu nějak blblo psala jsem román a nič se neobjevilo tak jsem se na to včera vyprdla 8-( jinak jsem jako psala že malá po dvou měsících opět papá mléčné výrobky x-) předevčírem jsem si dala na chut termix a malá ham ham ji říkám to stejně nejíš tý jo a ona mi to celé snedla a včera snědla i jogurt tak ji asi začlo zase chutnat 🙂 tak mám radost zas máme víc pestřejší stravu 😉 no a jinak nevím co vařit dneska malá oběd má a pro nás netušímmm vůbec ale asi se rozjedem na ty koláčky s posypkou mnam mnam 😃 asi taky něco odpoledne upeču David říkal že vezme malou ven tak jestli se mi bude chtít.....no jdu se někde inspirovat co na too jídlo nám
tomasek06
16. led 2010
Jo jo Leni klidně přijeď je jich hafo a já to nejím 😉
leninnek
16. led 2010
no co to tady je zase za docházku =-) no ale i já toho mám dneska dost jsem dneska spálila obídek :-x no stane se 😃 jsem samotinká vařím gulášek na zítřek doufám že vydrží i na pondělí at nemusím vařit :-N a jdu koukat na sedm těším se na to celý týden 😉 ...jinak žanet kdybys bydelal za rohem tak si piš že bych došla 😃 a jen tak rychle neodešla 😃 já mám normálně od zítřka nabitý uplně celý týden každý den to už se mi dlouho nestalo =-) no tak jen aby zas někdo něco nerušil ale mám mít návštěvy jen dva dny zbytek návštěvujem my 😃
zanetka82
16. led 2010
Hezký večer....tak už mám doma marody dva. Už i petřík šel spát s teplotou a odpoledne se rozkašlal. 😞 😞 😞
Doufám že se to nerozjede. taky jdu koukat leni na sedmičku....ten film mám moc ráda. 😉
fender
16. led 2010
ahojky, doufám, že všem marodům je lépe!
naše prtě se přetáčí z bříška na záda, no to je radost, brzy bude po klidu 😃 je zdehlý pást koníky, tak se radši převalí aby mohl dál vegetit na zádech a matka neprudila s nějakým bříškem 😃 po kom to dítě je :-p
tomasek06
17. led 2010
Krásné ráno 🙂 Fen malý byl to samé, na bříšku to nesnášel, tak se radši přetáčel na záda 😃
leninnek
17. led 2010
Krásné dobré ránko 🙂 my už jsme vzhůru 8-( od čtvrt na osm mi cpala dudel do pusy 8-( ......... fen tak co prudíš 😃 😉 mě se malá začala zase přetáčet ze zad na bříško jako první ona totiž milovala lehando na břušku mě spala i celou noc na brušku já totiž ve třech týdnech přišla na to že když spí na bříšku spí celou noc nebudí se neřve no paráda a od té doby jsme měli prospané celé noci v kuse bez mlíčka a buzení x-) x-) sice u mě moc ne ten strach zezačátku jak říkaj že se to nesmí ale nakonec ke spokojenosti obou proč ne 😉 já mám dneska dopoledne pohodičku lehárko nemusím vařit máme navaříno 🙂 gulášek jsem naštěstí už nespálila .... no jsem se vykecala malá je po snídani a jdu si nějakou připravit i já 😉
tomasek06
17. led 2010
No tak holky |-| obživněte trouchu :-N Já se dneska strašně nudím. Co děláte vy? četli jste už na batolatech o tom otužování? =-) =-) =-) =-)
tomasek06
17. led 2010
A neuděláme nějaký srazík? Třeba by jsme mohli jít plavat? Nebo někam.
leninnek
17. led 2010
žiju 😃 sem pro srazík ale nééé plavat :-o akorát co v té zimě s dětma že.....žanet už zas mám jít 😃 no idu na to 😉 😃
tomasek06
17. led 2010
Kam jdeš? A proč ne plavat?
tomasek06
17. led 2010
Jsem ani nečekala, že někdo napíše 😃 Tak jsem brouzdala jinde. Leni sorry :-N
leninnek
17. led 2010
no šla jsem si to přečíst 😃 😃 😃
tomasek06
17. led 2010
Jo tak 😃 Hnus co?
leninnek
17. led 2010
jsem si to myslela že si nekde brouzdáš nebo čteš 😉 a já odklikla aniž bych měla dopsáno já se taky začetla bo jsi hned nepsala 😃 😃 plavat já nerada :-x do plavek :-x ježiš to nééé mám co dělat ukecat se a donutit v létě 😃 :-p kurec kámoška příjde až za hodku 8-( tak ještě hodku se budu nudit malá se nenudí zrovna ted prská po okně a příjde ji to srandovní 8-(
tomasek06
17. led 2010
Tak aspoň má z¨ábavu, malý spí a já se nudím jako blázen. Já taky vypadám příšerně v plavkách, ale malý rád plave.
leninnek
17. led 2010
žanet malé se v létě taky líbilo v bazéně a i ve vaně je vodník ale prostě mám svůj mindrák jako že fakt a není vůle s tím něco dělat 😞 ]-( .......a k té zábavě budu mít zábavu akorát tak já až budu mýt okna 😃 jo ty bláho malá už dost kopíruje včera říkám Davidovi nech toho nebo dostaneš na prdel a on si ze mě dál dělal fórky tak jsem mu dala jako teda na prdel 😃 a dneska ráno říká David malé chceš dostat na prdel bo házela křupky psovi pořád a ona běžela k němu a začla ho mlátit po prdeli jak včera já 😃 😃 :-x no mazec už abychom si dávali pomalu pozor =-) ......................a na večer tu nikoho nebude co s nikým si nepokecám =-) v telce nic a já jsem samotinká a nudím se kukám po mimáči malé něco na jaro už pomalu a mám pár věciček vybraných x-)

Začni psát odpověď...

Odešli