• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahojky, donré ráno :slight_smile:
15. srp 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. tak jak jste přežili dnešní bouřku? :slight_smile:
15. srp 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojenečky děvčata
Hojky děsně Kyky se v 5 zbudila a řvala jak by jsme ji na nože vzaly a Michalka ta měla půlnoc :grinning:
15. srp 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to jsem byla taky vzhůru a zavírala okna. Byl to děs.
15. srp 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak já spala jak mimino.. vlastne vsichni... ani nevim ze nejaká burka byla :grinning:
15. srp 2008 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, unás-davi spal, Niky zrovna baštila a já se děsila kdy to trefí náš barák:frowning2: jak je moc velká bouřka tak sem nervozní jak sanky v lete. takže se děsím toho co bude dneska v noci, má být hodně moc velká bouřka-horší jak dneska. tak snad ji přespím.jinak se cvoknu:frowning2: Leninek včera dorazila domů z nemocnice. tak má za sebou první noc s malou doma:slight_smile:
15. srp 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda tak u nás jsem byla vzhůru jen já malá usla v deset :unamused: ,ale pak spala a nic ji ani manžu nevzbudilo,to jen já jsme strašpytel :grinning: .Dneska jedem na hory tak doufám,že nebude pořád pršet.
georgi-se divím,že vás to nevzbudilo to byly šlupy jako blázen :confounded:
15. srp 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji tak si to užijte a ať vám to počasí vyjde. tak strašpitel sem právě taky, ale doufám, že to ode mne niky nepřevezme. se snažím před ní být klidná.
15. srp 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky tak děkuju moc za gratulace jsem ráda že už jsme doma :slight_smile: vložím nějaké fotečky jak bude čas
15. srp 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak už je Ostrava II,nějak sem ted nestihám chodit,když je pěkně tak lítáme venku a nebo někam jedem a doma je taky pořád co uklízet,ale nijak ten úklid nepřeháním :slight_smile:
Všem maminkám a novým miminkům velká gratulace,hlavně hodně zdravíčka :wink: :wink:
15. srp 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lidičky doufám, že ste všichni doma a vpořádku. maji snad to dneska bude kratší než včera, ať se v klidu vyspíme :wink: :grinning:
15. srp 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo my jsme doma a zrovna tu krásně pršíííííííííííííí :slight_smile: :grinning:
15. srp 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grrrr my došly teď z tesca :wink:
15. srp 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:
vidím, že je na světě další miminko :dizzy_face: Nějak se v tom přestávám orientovat :wink: Každopádně všem novopečeným maminkám gratuluji a přeji hodně zdravíčka maminkám i miminkům :dizzy_face:
15. srp 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyky a zmokli jste? :slight_smile:
15. srp 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsem tady poprve, tak se tady jeste moc nevyznam... jsem ve 24.tydnu tehotenstvi a z ostravy hermnic, neni tady nekdo takovy?
:grinning:
15. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki tak tě tady mezi námi vítám :slight_smile:
15. srp 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee dekuji...to jsem rada ze me tady uz nekdo privital :wink:
15. srp 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna jsem si prohlížela tvoje album a ty se znášs Lindou Mikulincovou(za svobodna)_ teď nevím jak se jmenuje. :grinning:
15. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vás koneřně našla :grinning: :grinning: :grinning:
Co se to stalo?

Georgi, mám teď červený TFK joggster, kvůli terénu, koupili jsme ho předevčírem, tak jsme testovali :grinning: :grinning:
Šla jsem se dvěma syny - jeden šel pěšky, ten starší a druhý měl kolo. Nebo jsi mě viděla, když jsem jela už sama s Honzíkem?
Fakt jsem koukala jako puk? :grinning: :grinning: :grinning:
Byla jsem nějaká unavená, příště se ke mně hlas, ať se konečně poznáme :grinning:
15. srp 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Welinko, ahoj, taky Tě vítám :slight_smile:

A všem novopečeným maminkám a novým miminkům moc moc gratuluji.
Nějak ztrácím přehled :grinning: :grinning:
15. srp 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zmokly jsme jak myši.Než jsme vyšli bylo krásně a jak jsem došly domu už byla pěkná ruchanice všude byly zality cesty.U vozovny křižovatka pod vodou u čistíren vedle hrušky taky pod vodou jely jsme stou 44 krokem děs.Střílelo to všude kde to šlo.... :frowning2:
15. srp 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vítám novou mamušenku.... :wink:
15. srp 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko přeji, tak dneśka bude pršet celý den :frowning2:
16. srp 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kráásnýý ránko my staly teprve teď vav krááásně vyspaná. :grinning:
16. srp 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak zase po dlouhé době nakukuju,Všem maminkám a miminkům velká gratulace.Jinak u nás nic moc nového.Malý začíná pomalu chodit,máme velké problémy s večerním usínáním.Od září začínám chodit na zkrácený uvazek do práce,takže se těším
16. srp 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já šiju nánožník na nový kočárek :grinning: :grinning: a po,alu budeme balit, no , doufám, že nám tam nebude pršet.
Zdeni, to jste oba šikulové.
Malý Ti začíná chodit už sám? Nám zatím jen za obě ruce, popochází kolem nábytku, ale stát pevně sám zatím ještě neumí :wink:
Taky máme večer problémy s usínáním, i když je unavený, jako by nechtěl jít spát, plantoší se na těch svých unavených rozstřesených nožičkách :wink:
16. srp 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨Honzul to je přesně u nás,je hrozně unavený ale ležet nebude ani za nic,co chvíli se budí ,pláče.No doufám že to zachvíli přejde ,jinak je po mě.Když se postaví tak udělá jeden dva kroky sám ale pak padá dopředu takže ho pořád jistím
16. srp 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ot je velký šikula :grinning: :grinning:
Mám nastříháno, ale šít teď nemůžu, vzbudil by se Honzík :wink:
Lezou mu obě dvijky dole, tak asi proto teď tak špatně spí, ale dopoledne spí vždycky moc hezky, to jde i bez protestů :grinning: :grinning:
16. srp 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky myslím že je to zubama,aspon doufám
16. srp 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek