• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
hm......to je divné žofi asi fakt jo
25. zář 2008 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
asi jo. Nezbývá nic jiného než tam zkusit zavolat a zeptat se :wink:
25. zář 2008 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zany to je to o čem jsem psala..Na obvodu 41 za vítk. nádražím a kousek za hřbotovem
25. zář 2008 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
luci tak souhlasim s tebou, tak tam chodim na masaze, kosmetiku, ke kadernikovi, je to tam moc fajn.
25. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,malý bude mít příští měsíc roček a já sháním nějakou dobrou cukrárnu kvůli dortu,nevíte o nějaké?Všudde dělají jen takové klasiky jako je ježek,mašinka a nebo krtek.Moc díky pa
25. zář 2008 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lucik možná se tam sejdem kdbys zase chtěla na ,masage dej vědet třeba se domluvíme a můžem spolu :wink:
25. zář 2008 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer všem :wink: dlouho jsem tu nebyla, tak všechny moc zdravím :wink:

Zdenka26 - mně pekla dort pro Evču Lenka - lenlut a byla jsem spokojená :wink:

A co jinak jak se máte?
25. zář 2008 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čau raji jak je?
zítra jdu do zoo s tetou strejdou a sestřenkou a pak za manžou na hokej....budud se pašovat zadem :grinning:
25. zář 2008 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
lucenek - čauky, dívala jsem se, že plánujete plavání...já jdu v sobotu s malým do toho Delfínka na vítkovický stadion, přihlášení jsme už 3 týdny, ale ještě jsme nebyli, malý měl silný zánět spojivek. Doufám, že teď už to klapne.
25. zář 2008 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
raji tam sem dneska byla na stadioně a plavšo maj od 5 měsíců a v bazénu skupinka 3-4 maminek takže já tam ee my potřebujem vaničky no.....
25. zář 2008 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, no já tam před třemi týdny volala a to měl malý čerstvě 4 měsíce a paní říkala, že v poho
jinak vaničky jsou tady u nás na páťáku, spadá to pod Kenny, ale jsou hodně drazí
25. zář 2008 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu spát, dokud spí malý. Měj se hezky a dobrou noc :wink:
25. zář 2008 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: :wink:
26. zář 2008 v 06:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak už máme nová okna a teď čekám na zedníky.

Já chci taky chodit s Honzíkem plavat, už může, už nemá ten ekzém. Chodil by někdo s námi?
26. zář 2008 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrí ráno kočky :grinning:
26. zář 2008 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Letmo nahlížím a vidím, že se bavíte o plavaní.
Ráda bych se podělila se svými zkušenostmi :sunglasses: vzhledem k tomu, že od 2 měsíců jsme ve vodě.

Od 2 měsíců do 4 jsem s malou chodila na vaničky, a to do Regenerace - Plaváček (602733395).
Je to za Vítkovickým nádražím a v komplexu té budoivy je sauna, solárko, kosmetika aj. včetně herničky pro děti, což bylo pro nás v té době tou největší devizou. Samotné plavání trvá max. půl hodiny, v herničce si pak odpočinete a užijete s kamarádkami :slight_smile:
Plavou vesměs maminky na MD, takže se to tam docela střídá.
Co vidím jako docela důležité je i to, že vana je u bazénu. V bazénu je dopoledne od pondělí do pátku plavání dětí, takže si holky stěžovaly na rachot a miminečka byla nervózní. My jsme plavaly odpoledne kolem 14 hodin a už tam nikdo nebyl, takže to byla opravdu paráda.
Doporučuji :slight_smile:

Dále od 4 do 6 měsíců jsme tam pokračovaly s plaváním, nicméně nás paní vedoucí perfektně vypekla, neboť nám při koupi další permanentky zatajila, že se v létě neplave (mají 3 měsíční prázdniny!!!!). Nakonec skončily kurzy 15.6 a začaly až 15.9. V období prázdnin vypsala tzv. prázdninové lekce (a 200 Kc/ lekci), na které nešla uplatnit permice a termíny se neomlouvaly. Tak to prý dělá každý rok.

Takže jsme se s holkama sbalily a odešly jinam. Vesměs Plaváček, Delfínek nebo Atom - tam se plave i přes léto.
26. zář 2008 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže jsme se s holkama sbalily a odešly jinam. Vesměs RYBIČKA (ne Plaváček), Delfínek nebo Atom - tam se plave i přes léto. ....
26. zář 2008 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Vyzkoušely jsme Atom, ale pokračujeme v Rybičce (608243233, po-čt) - v areálu Vítkovického atletického stadiounu. Jedná se opět o komplex sportovišť, navíc se jezdí dopolední spinning pro maminky apod. JNení zde sice hernička, ale od října nám slibují dětský koutek v místním baru :grinning: :sunglasses: s hlídáním dětí.
Bazén je nově opravený, velmi čistý, šatna mnohem větší a čistčí a na rozdíl od Plaváčku se zde již topí a v létě zapínají u bazénu klimu, aby se tam dalo dýchat. :slight_smile:

Delfínek se plave také v tomto areálu, pouze ho vede jiná paní a plavou v pátek odpoledne a v sobotu, což je jeho výhoda. Kamarádky si jej pochvalovala, nicméně po vyplavání permanentky přešla k nám do Rybičky, z důvodu, že 10 lekcí dělali pořád jedno a to samé dokola.

K Atomu - bazén největší ze všech, prý slaná voda :slight_smile: , paní velmi příjemná, "odradilo" mne zázemí šaten, převlékání aj.

Plavání se pohybuje od 200-140 Kc/ lekci, dejte si hlavně pozor na systém omluv. Mám na mysli to, že někde platí permice s 10 vtupy na 13 týdnů, někde jen na 10 a když jste na dovči nebo nemocní, tak nahrazujete a chodítě plavat vícekrát týdně.

Také se plave v Imperialu, ale to je prý nejdražší a čekačka je hooodně dlouhá.
26. zář 2008 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tkaže holky, jsem se nějak rozepsala, snad vám tento náhled pomůže trošku proniknout do tajů plavání kojenců :grinning:

Věřím, že si každá z vás vybere to, co potřebujete a co vám bude simpatické. :grinning:

Pokud chcete, můžu vám zmínit i cvičení s dětma :slight_smile:
26. zář 2008 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

odkaz od Bianci - Celemu svetu oznamujeme, ze sa 25.9.2008 o 10:45 narodila Barborka, meria 49 cm a vazi 3250g.
26. zář 2008 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Raduš, děkujeme.

Biance moc gratuluji :grinning: a přeji,ať malá hezky roste a je krásná a obě ať jsou zdravé :slight_smile: :slight_smile:
26. zář 2008 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bian gratulaceeee k holčičce
radus písni toi bian ju? :grinning:
26. zář 2008 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
BIAN VŠE NEJ NEJ K MALÉ AŤ JE ZDRAVOUNKÁ A ČILOUVKÁ NA SVĚTĚ :wink:
26. zář 2008 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Biance gratulace :grinning:
26. zář 2008 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj. :slight_smile:
Taky se přidavám ke gratulaci :wink: :slight_smile:
26. zář 2008 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se přidáváme ke gratulaci!!!
26. zář 2008 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
taky se pridavame ke gratulaci k holcicice...same holky ted...

luci tak az pujdes, tak dej vedet, ja bydlim kousek, tak se muzem sejit...
byla jsem tam ve stredu na kosmetice, dneska tam jdu konecne ke kadernici...na masaz objednana jeste nejsem

nic, ficime ven, venku je konecne hezky..
26. zář 2008 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
gratulace Biance k malému uzličku... já mám rýbu jako trám..... :angry:
26. zář 2008 ve 13:26  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky kdyby jste něco chtěly řekněte http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=36130 :grinning:
26. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj gratuluji biance :slight_smile:
Dneska jsem usla z malou dopoledne a teď bych spala pořád :slight_smile:
26. zář 2008 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek