• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
:confused: jsem si sklidila farmu a tu stejně nikoho :confused: asi koukáte na telku co já tam mám žehlendo ale nevidím ho :grinning: aspon ne dneska ........ babulky pojdte někdo na pokec nikde nikoho dneska a já se fakt nudím :rolling_eyes:
17. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem objevila že na coolu dávaj jmenuji se sam tak jdu teda čubnět když tu ani noha :wink:
17. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Hezké ráno všem :wink: to nám zase krásně sněží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sice já nevystrčím z domu nos asi celý týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kubík je bez teplot ale ten kašel je šílený. Doufám že v pátek to bude na kontrole v pohodě.
18. led 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no u nás je to stejné-ven ani na krok. já už se teplot a kašle zbavila, ale furt a hnusně mě bolí v krku:frowning2:((( nikuška je naštěstí zdravá:slight_smile:))
18. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. díky za typy no já vím že se dá použít i polštářky či ručníky, ale je to takové nepohodlné, jak se mi v noci zbudila a já hned kojím tak pak jak ju dávam spát od prsu tak bych ju musel aprvní položit a pak zase nachystat polšáře atd.. no chtěla jsem si to těma válečkama ulechčit, AAALLEEE byli jsem na kyčlích a máme je v pořádku , žádně široké balení nic. ale prý nedávat lehat na bok že to poznal že dává nějak jinak nožičku tak jsme ležení na boku zrušili a spí na břichu. jinak malá mi pase koně co jsem přišli z porodnice nechápu ale zatím se nepřetáčí, jako už se jí to párkrát povedlo z koníčka na žáda bo zvedla ruku a hlavička jí překulila. ze zad na bok už taky umí a pokouší se na břuško ale nejde zatím.. do kdy se v yvíjejí ty kyčle? kdy se zase bude moct lehat na bok? je nějaký věk v kterém už by to nemělo vadit? sem se měla zeptat jeho (dr.) ale on byl takovy ne moc komunikativní.
18. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Keiro na poslední kontrolu půjdete v 5 nebo šesti měsících i s rentgenem a ze sonem. A to už by měli být vyvinuty a v pořádku. Mě zase ortoped zakázal chovat, že měl taky jednu nohu jak kdyby svěšenou. Musela jsem ho brát jen na rameno :wink: Jestli si to pochopila jak jsem to myslela :grinning:
18. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to teda nepochopila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem ho nemohla chovat a mít mojí ruku mezi jeho nohama. Musela jsem mít buď obě bod jeho nohama, nebo ho mít na rukách jen na rameni.
18. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No no už jo :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer, nechodí některá z vás na gelové nehty v Ostravě? Můžete mi prosím dát nějaké tipy na dobrou nehtařku? Díky:slight_smile:
18. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki: já chdím na gelovky do poruby. Paná se jmenuje Bardoňvá, ale nevím zda ještě přibírá, ale jsu tam 3 a všechny jsou super :wink:
18. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: Poruba by se mi šikla:slight_smile: a má nějaké stránky nebo kontakt, kde to přesně je?
18. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no stránky nemají. Je to blízko velké pošty v Porubě. Ulice se jmenuje Spojů. Je to jakoby naprti tomu zimnímu stadiónu, tak je tam na roku takový žlutý barák a jsou tam i další firmy a tak. mají tam napsáno Nehtový Desing, nebo salón Desing, teď nevím. KOntakt to pošlu do IP a domluvíš se. :wink:
18. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
není to ono?
http://firma.sluzby.cz/matejova-nehtovy-design-manikura-ostrava
ok, díky a ještě kolik tam stojí nové gelovky a doplnění?
18. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki jo to je ono Ani jsem nevěděla že jdou najít na webu. Doplnění stojí 350 - 380 Kč, podle tho co máš a nové ti nepovím. Záleží jestli chceš nalepit tipy a nebo si necháš jenom ptáhnout svoje nehty gelem :wink:
18. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta Matějová je taky dobrá, ale ta má asi taky plno, ale pukud ji budeš volat,tak pokud tě nebude mci vzít na, tak tě objedná k někomu jinému :wink:
18. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jsi tam spokojená, nelámou se nehtíky?
18. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne já jsem mooooooooooooooooooc spokojená. KDyž jsem chodila ještě k jiné nehtařce tak jsem platila za jednu návštěvu kolem 500 Kč a strašně se mi nehty lámaly. a teď nemám problém a ještě je to levnější. :wink:
18. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn:slight_smile:tak prosím pošli mi kontakt do IP, díky moc:slight_smile:
18. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki pravda, že žofi má hodně hezké nehty :slight_smile: já jsem chodila na rondl, tam je kadeřnictví a zaním nehty, taky celkem fajn, potom mi je děllala sestřenka, taky můžu doporučit-možná by mohla dojet i ktobě domů-záleželo by na vaší domluvě, já na vánce dostala věci na nehty, tak teprve jsem v začátcích, ale sebe už zvládám:slight_smile:))))) a právě dneska mám svou 2"klientku" tak uvidíme. tak sebe zatím moc nabízet nemůžu.... :frowning2: :wink:
19. led 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko:slight_smile:
denber: o tom, že by mohl někdo přijet za mnou domů jsem taky uvažovala, ale nevím s malou jak bych to zvládla, radši si zajistím hlídání a zajedu si:slight_smile:
jinak já jsem chodila, než se malá narodila do Mariánek, byla jsem tam taky spokojená, měla jsem to kousek z práce, ale teď bych chtěla zase něco blíže, což je pro mě Poruba:slight_smile:
zofi: budeš si je nechávat i u porodu, já myslela, že si je nechám, ale pak jsem si je sundala nakonec, asi bych to první mnrně s nima nezvládla a skončila jsem císařským řezem, tak nevím ani jestli by mohly být, někdo říká, že jo, někdo ne, tak se v tom pak vyznej:slight_smile:
19. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki: já je měla i u porodu a taky jsem se bála,ale zvykla jsem si na ně a neublížila jsem jima Eli. Jo a pošlu ti ten kontakt :wink:
19. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už to tam máš :wink:
19. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: díky moc:slight_smile:
19. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáš zač,pak dej vědět jak jsi dopadla
19. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: se mi dneska nechtělo z postele tak jsem si ležela a ukecávala malou k hají nedala si říct potvůrka tak jsem si s ní kreslila na tabulce a pak že hají tak usla ve třičtvrtě na jedenáct tak jsem zabírala už i já a nevypla si zvonění na mobilu a co se nestalo za pet minut jedenáct :rolling_eyes: zpráva a malá oči jak výr :rolling_eyes: no ale překvapující zpráva přišla mateřská tož to potěší zvlášt když jsem ji čekala nejdřív v pátek :grinning: takže aspon tak můžem jít zítra dopo nakupovat :dizzy_face: a hned si jdu z mimáče objednat věcičky co jsem si vybrala :dizzy_face:
19. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se máš Leni, že už přišla mateřská. Mě jako ještě od listopadu nepřišla ani koruna nemocenské, tak je to síla :angry:
19. led 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki: já dneska dělala ty nehty kámošce a malá byla s náma a v pohodě, chvilku si hrála, chvilku nás okukovala, pak si sedla kámošce na klín a pak si šla zase hrát.:slight_smile:) a povedlo se mi to-musím se pochválit:slight_smile:)) jinak leni už mateřská, že by mi taky došla, to by nebylo na škodu:slight_smile:)
19. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo žanet fakt ještě pořád nic no tak to je jako mazec to si neumím vůbec představit že by mi nedošly prachy jako jo vyžili bychom ale fakt jen s jídlem jako nic bychom si asi nekoupili tak nějak navíc :confused: to je dost šílené no kámošce taky neposlali ale jen dva měsíce třetí měsíc ji to došlo všechno ........... no jsem měla dneska kámošku na návštěvě tak bylo fajně :wink: no a pak jsme byli nakoupit plínky ubrousky drogerku a doplnit zásoby a tolik peněz fuč :rolling_eyes: no ale zase je všechno hezky plné a je co na výběr :grinning: Den asi se k tobě taky stavím když se teda chválíš já mám strach že bych s tím nic neuměla nevím :grinning: no musím hodit pračku taky tam mám pořád žehlení a přibyde to no a dneska je ruzovka a malá ještě jako nespí neb dneska celý den neviděla tatínka tak je z něj ted hotová a chce si hrát :wink:
19. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsne dneska byli na kyčlích, vše opět naprosto ok :dizzy_face: tak ještě jednou v půl roe a máme snad klid. malej byl super, mimča tam brečely nebo fňukaly a on se rozlížel a všemu se řehtal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek