• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
denber: to jsi šikulka:slight_smile: kolik bereš? :grinning: no, ale malá ještě nechodí sama, zatím obchází nábytek a tak, takže i když si už taky vyhraje sama, tak ji musím občas přemístit a tak:slight_smile:
19. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, tak já dneska vyrážím na echo srdčka a pak na pradnu k dr., tak jsem zvědavá jak dopadnem :wink: :slight_smile:
20. led 2010 v 05:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :wink: Tak ať máš Žofi vše OK :wink:
20. led 2010 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké mrazivé ráno. :slight_smile: Taky ti přejí ať je vše v pohodě.
My už jsme doma lepší :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no začínám: jedna kámoška mi donesla nějaké věci na ty nehty a ta včerejší 200,- což myslím jde, dělala jsem ji gelovky a lakování pod gel. zofi tak at to dobře dopadne!!!!! zany tak to je dobře, u nás je to horší, angína se u mě hezky rozjíždí tak snad to co nejdřív rozchodím ted je to hodně mimo plán:frowning2:(( :slight_smile:
20. led 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsem se po ránu pěkně vytočila :angry: byla tady ta baba z RPG a řekla nám k té plísni a vlhku, že málo větráme :angry: :angry: a to větrám několikrát denně nejsem blbá. Co čeká, že budu mít non stop otevřené okna, jak kdyby bylo léto. No jsem pěkně nasraná, dala nám tady do pátku vlhkoměr.
20. led 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi čeká že to budete mít komplet otevřený byt, okna - dveře....... no by mě asi taky pěkně nadzvedlo,
20. led 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to bydlím Den pod půdou :angry:
20. led 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si zjistila, že optimální vhkost v bytě má být 55 a my máme 57, tak jsem zvědavá s čím na mě vyrukuje ta kráva. A to tady máme jen 19 stupňů.
20. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak zbývá si leda na posudek pozvat někoho jiného, ale nevím kolik by to stálo.
20. led 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my už jsme zdraví.Nechcete se někdo stavit na kafe? :wink:
žany rpg je celé postavené na hlavu takže mě u nich nic nepřekvapí
20. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki holky, tak jsem zpátky a vše dopadlo dobře :grinning: až budu mít čas, tak hodím fotečky do alba do alba. Jo a dneska mám mooooooooooooooooooooooooooc šťastný den :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak žofi, pochlub se:slight_smile:)))))))))
20. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se pochlub :dizzy_face: ...nečekáš dvojčata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nenapínej nás Žofi :wink:
20. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne tak dvojčata to teda nejsou. Je jenom jeden a už víme co to bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bylo to krásně vidět, že i já to poznala a ani mi to dr. nemusel říkat. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jeden, tak to bude kluk co? Gratuluji k párečku :slight_smile:
20. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo už víš pohlaví a je to tak jak sis přála? :wink:
20. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé žofi fakt chlapeček teda moc gratuluji :dizzy_face: :wink: a hlavně že je vše v pořádku :dizzy_face: :wink: ..... nám se peče kuřátko a za chvliku se dopeče tak půjdem jíst a doufám že si dneska malá zdřímne mě by to tak bodlo :confused:
20. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nejsem dobrá :wink: :grinning: žofi gratuluji, hlavně ať jste v pořádku a zdraví!!
20. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi moooc gratuluju :slight_smile: :dizzy_face:
tak já jsem dneska dělala brokolici s bramborem,malý to nechtěl a šel si pro suchý rohlík,asi ho trefím :angry:
my jdeme za chvíli spát,vůbec se ho nebudu ptát,prostě ho strčím do postele a hotovo.
20. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky je to kluk, je to přesně to co jsem si tak přála a na FB už mám fotečky, ještě je hodím tady :wink: :grinning:
20. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to blahopřeji nám se to nepovedlo. :wink:
20. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi gratuluji k párečku :dizzy_face: jinak zdravím :slight_smile:
20. led 2010 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi krásné fotečky :dizzy_face: moc gratuluji že vám vyšel chlapeček ještě když sis ho přála :dizzy_face: taky bych jednou chtěla páreček uvidíme :wink: hlavně když je to prtě zdravoučké to je nejdůležitější :dizzy_face: ....mony koukám teda tobě to letí Nelinka už bude za chvíli s vámi :dizzy_face: .......... no a my pospaly teda malá si dala 45 minut a já než jsem zabrala tak malá už mi cpala cumel do pusy takže já s bídou půl hodky no ale lepší než nic i to je na ni úspěch protože zdeni já se taky kolikrát neptám zavřu ji v ložnici ale bud je řev fakt třeba dvacet minut anebo si jednouše asi poklepe na hlavu že jako at si ji klidně zavřu a hraje si vykládá takže jsem si hold chtě nechtě musela zvyknout že to dítě asi přes den pravidelně spát nebude :rolling_eyes: nenadělám nic jsme ráda za to že aspon v noci spí celou noc no my jdem za chvií pryč ještě zítřek a příjde náročný víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
20. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni letí to no. Ted mi to uteklo teda hodně rychle :slight_smile: Ale už se nemůžeme dočkat.
Tak vidím, že malá je pěkný rošták :grinning: Tak hlavně, že Ti spí večer a nebudí se. Mám kamarádku, které se malý budil v noci i 5x a odpol. nespal, nechtěl.
Malý spí dotedka a doufám, že mu to ještě nejakou dobu po o vydrží. Ted spí teda ve školce, dali jsme ho od ledna spinkat, jinak doma v pohodě usnul. Když nešel , tak to sním už k večeru nebylo k vydržení :confounded:
20. led 2010 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte, luci super, moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my spali ted hodku a půl :slight_smile: ale kde jsou ty časy kdy spinkal i tři hodky po obědě :frowning2:
20. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já když dám malého odpo spát, tak spí pořád jak zabitý 3 hodiny :grinning:
20. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Ti žando upřímně závidím,i když ted co už nespí odpoledne tak dlouho tak večer v půl osmé je uplně tuhý v posteli
20. led 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek