• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no 6anet tak to taky můžu závidět to máš klídek bud můžeš jít taky spát anebo máš prostě fakt klídeček :wink: to já přes den ne ale pokud má malá zábavu nějakou přes odpoledne tak protivná není ani k večeru spíš jakoby po koupání kolikrát nevypadá ani na to že by jako měla jít v sedm spát :rolling_eyes: ale jak ji uložím tak je v klidu a usne tak aspon tak :wink: ale brala bych to spaní no ale nenadělám nic :angry: :grinning:
20. led 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se už spí :dizzy_face: udělali jsme si s manžou tatarák a jdeme tlačit.
20. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No malý dneska odpo nespal a ještě si hraje s vlakama, tak hnus :angry: Doufám, že to brzo zabalí.
20. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak mi taky malý spí odpoledne asi 2 hodiny. Vlastně o víkendu spí oba. Petřík chodí dobrovolně a rád. :grinning: je to spavec.
Leni přidala jsem si tě na Faceboku ale teda najít tě mezi tolika holkama....doufám že jsi to ty :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .
20. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvě hodiny :fearful: tři hodiny :fearful: :fearful: tak to u nás nehrozí, malej spí pes den tak po půl hodině, max hodinu.
20. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikol jj jsem to já :wink: to je jich tam tolik :confused: fen z toho si nic nedělej malá v Míšově věku taky spávala jen po půlhodinkách sice třikrát za den ale zdálo se mi to taky málo ale měnilo se nám to spaní jako byla doba kolem roku kdy chodila spát v sedm osm večer a spali jsme i do půl jedenácté rána v kuse :confused: pak taky byly doby kdy vstávala v pět ráno a sla spát zas až třeba v deset a já málem měla sirky mezi víčkama :grinning: ale pořád měla základ celou noc bez buzení bezení jen jednou za čas na dudlík čajík či když třeba byla nemocná :wink: jako se nějak nudím dneska nic v bedně není :rolling_eyes: spát se mi nechce a zítra dopo jsme samotné s malou vařit nemusím tak nevím co podnikem odpoledne máme jít na návštěvu ale já se z ní asi vyvlíknu a pošl jen davida s malou :sweat_smile: jestli to ovšem projde :grinning: no tak jsem vám tu napsala román počkám zda se tu někdo objeví :confused: jo Nikol já hraju jen farmu nějak jsem těm ostatním věcěm nepřišla na kloub :sweat_smile: a mám strach že bych tam pak seděla furt :grinning: malá má pořád tu mega modřinu na líčku :confused: už týden jsem zvědavá kdy ji to zmizne :frowning2:
20. led 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Leni taky jsem si tě přidala do přátel :slight_smile: jinak taky hraju zase farmu :grinning: Žofi tebe nemůžu na faceboku najít, tak jsem ještě neviděla ani fotečky. Nebo to jsou ty co už máš tady?
21. led 2010 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se už dneska konečně dovolala na českou správu do Prahy a zjistila jsem, že jim tam chybí jeden papír, který si bude ověřovat dneska po telefonu. Pak mi prý hned přednostně pošlou ty peníze. Chápete to? Od listopadu nemohla zvednout telefon a zavolat :angry:
21. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dorbé ránko já mám teda dneska asi super den celkem samé dobré zprávy :dizzy_face: a jedna úplně nejhlavnější zpráva která by mohla vyjít ale musíem počkat teda jako že do týdne jestli to bude schváleno a pokud ano tak to vypadá že se konečně blýská na lepší časy a bude zase líp :dizzy_face: což by teda jako že mohlo když je ten nový rok stačil mi konec lonského nějak moc se nám sr..o :pensive: ............ já mám obed ze včera takže jsem v klídku akorát se nudím naštěstí si malá hraje sama ty dopoledne jsou super to si vyhraje fakt celé sama odpoledne už většinou teda mě nebo tatínka nebo někoho ke hraní i potřebuje :wink: přemýšlím že bychom skočily do obchůdku pro nějakou dobrůtku :grinning: potřebuju zítra uvařit něco k čemu se hodí okurkový salát mám na něj chut už dlouho :grinning: ale nevím co ........ no tak jsem se vykecala a jdu poklidit asi
21. led 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my jedeme dneska do Bohumína plavat :wink:
21. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak my dneska budeme mít zelňačku.
Tak si to Žanet na bazeně dobře užíjte :wink: a pozor klouže to.
Lení a o co jde????? :sweat_smile: :grinning:
21. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to plavání moc nezávidím :sweat_smile: ale jako dobrý program no už jen dnešek a zítra malá putuje odpoledne až david dojde z práce k babičce :sweat_smile: a večer pařba :grinning: David má zítra narozky a ještě zatím pro něj nemám dárek :sweat_smile: ale těším se na to že se v sobotu fajnoučce vyspím sice bůhví v kolik zalehnem tak to zas tak asi žádná sláva nebude když k večeru pro malou zase jedem ale co no a chci jít do kina nebyli sjsme mooocc dlouho tak snad to další týden vyjde :wink:
21. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím vím že to klouže, musím pomalinku :wink:
21. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek: taak ten Bohumín závidím, hned bych jela :wink: Už jsem nebyla na bazéně ani nepamatuju.
My máme dneska buřt guláš :grinning:
21. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plavání se v těhu doporučuje ne? Tak proč nechodíš?
21. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Leni můj Petr má taky zítra narozeniny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: oslavu máme ale v sobotu. :wink:
21. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikol fakt?no my máme zítra doma pařbu s kamarády :wink: a v sobotu odpoledne s rodinou akorát u davidové babičky bo ta má narozeniny dneska :slight_smile: takže proto zítra doma vyjde to levněji než zvát do hospody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ale já jsem na tu sobotní oslavu odmítla jít :zipper_mouth: takže pokud půjde David sám at jde já už se účastnit oslav jejich rodiny asi odmítám :zipper_mouth: :wink: říkám malé jestli půjdem hají a kýve že jo tak nevím jestli si ze mě nedělá jen srandu :rolling_eyes: lehnem a ona bude jen hopsat a nosit hračky :rolling_eyes:
21. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tmasek: no já chodím jen na cvičení. Plavat jsem chodila s ELi, ale to už mě hodně zmáhalo a kdybych si chtěla zajít já sama tak je to složitější , protože nemám hlídání pro Eli. :frowning2:
21. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už vás ženy taky na fb mám :dizzy_face:
dnes tu byla skoro elý den ségra od mého ex, prý se bude ženit, což rodiče nějak nemůžou rozdýchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. led 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno. :slight_smile:
Tak my dneska fičíme na kontrolu. Doufám že tam nebude moc lidí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kubík ještě spí a Petřík se chystá do školy.
22. led 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme včera po tom plavání zůstali nakonec v Bohumíně a přespali u kámošky. Trocha jsme popařili a byla prdel. Hráli jsme karty, město jméno, zvíře, věc.. To vám byla sranda :grinning: :grinning: a představte si, že pardál je zvíře :confused: byla jsem v šoku a nevěřila jsem tomu. Ale na netu jsme ho opravdu našli :grinning:
22. led 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Kde se pořád flákáte? Ani nevím co dneska podniknout, ale asi budeme doma a uklízet, což se mi moc nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Tak já už od rána kmitám...čekáme velkou navštěvu. Jak já nemám ráda narozeniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
23. led 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoi holky :slight_smile: Jsem tady poprve,hledam touto cestou enjakou kamaradku.jsem pristehovana do Ostarvy,mam dvou a ctvrt letou dcerku Kristynku a nemame s kym chodit ven,krome tatky :grinning: Buem moc rady,kdyz se nam nekdo ozve..papa maruska a Kiki
23. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mauska, vítám tě mezi námi. A odkud jsi? Já jsem z Poruby.
23. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky pro mě fakt ráno :sweat_smile: tož je fajn se probudit tak brzy :grinning: čeká mě úklid pak jedem pro malou a byla jsem tak nějak psychicky donucena jít na rodinou oslavu mé drahé půlky :rolling_eyes: takže za dvě hodky putujem jinam........žanet týýý jo to jsem nehrála ani nepamatuju tež bych si zahrála :grinning: my dneska máme večer akci č. dvě ale jen ve čtverko malou už budemem mít doma a máme v plánu hrát aktivity objednat si piizuu tak se těším bude pohodička je to skvělá hra :wink: a zase se ututlal nějaký ten scuk no asi proto že jsem odmítla ten bazén co :grinning:
a jinak samozřejmě vítám mezi námi novou maminku :wink:
no a já jdu teda uklízet at to stihnu než nám dofrčí kája nejít na oslavu mohla jsem si užívat klídku až do večera no co už tak to zas a opět nějak přežiju a zapotím se hlídáním a napomínáním malé že prostě na nic nesmí šáhnout nic nesmí papat protože naše malá bohužel u jídla nesedí mám hold asi špatně vychované dítě :zipper_mouth: no nevadí aspon hodku po včerejšku si ani neřeknu že se aspon napapkám :grinning: protože jaksi nemám chut po tom alkoholu včerejším zapadla jsem ve čtyři hodiny :sweat_smile:
23. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: no teda spíš dopoledne. Včera jsem byla s kámoškou na Dubině na Karaoke, tak byla sranda. Zpívala jsem jak o život :grinning:
24. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledníčko u nás se teprve vaří :sweat_smile: byl to náročný víkend dneska máme jen lehárko odpočívando :grinning: ráno jsme byli ještě v tescu a už nikm je tam kosa jak v rusku brrrr jsem si koupila zas novou zásobu čajíčků sypaných tak si ted vychutnávám lesní jahodu :dizzy_face: a malá si hraje s novýma kostama co ji tatínek koupil asi byla hodná což teda nevím nevím :confused:
žanet kde jste byli na karaoke?
24. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli jsme v Maštali :wink:
24. led 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!

myrus, vitej :dizzy_face:
teda tady se paří o sto šet :sweat_smile: :grinning: my jsme u našich, včera jsme byli ve wellnessu, to bylo supeeeeeeeeer, ani se mi odtamtud nechtělo :sweat_smile:
malej dostal včera ráno první hexu, vypadá to, že to snad zvládne bez reakce, už je to víc než 24hod, tak to snad bude v poho.
24. led 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek