• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no to jo :grinning: taky se tomu vyhýbám jako čet kříži :grinning:

kurnik ty už jsi 35tt :fearful: kam půjdeš rodit?
28. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo no, ale čípek je prý dost zkrácený a možná nevydržíme do termínu, tak jsem zvědavá, ale byla bych ráda, kdyby se za 14 dní zadařilo a šla rodit :sweat_smile:
Rodit chci v Porubě. Tam jsem rodila i malého a byla spokojená i vyb. je tam suprové, tak tam :slight_smile:
28. led 2010 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
moni: tak to už máš za pár co? Ty jo já se taky už těším, ale tentokrát budu přemlouvat, ať tam vydrží co nejdéle, ať stihnu udělat státnice :wink: :grinning:
28. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
žofi jo no :slight_smile: už se moc těšíme. Já nemám naštěstí žádné závazky, tak může ven i třeba za ty 2týdny :slight_smile: Jen at si je prcek u tebe co nejdýl at si v klidu uděláš to co máš :dizzy_face:
28. led 2010 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo asi tak, ELi jsem už vyháněla dříve, ale to bylo vše v poho, ale teď by mi nevadilo kdybych i přenášela. :grinning: No ale zase bude záleže kdy vypíšou termíny státnic. :grinning:
28. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tobě vypíši výjmečně dřív :grinning: musíš je urgovat
28. led 2010 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no kámoška rodí o 3 týdny dřív a dřívější termín ji nepovolili :frowning2:
28. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Fakt? Tak to mohli udělat vyjímku, snad tam nemají samé těhotné. Tak držím palce at to zvládnete. :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no jsou to hajzli. No já doufám že to stihnu před porodem a jestli ne, tak v lednu další rok :wink:
28. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no já rodila 38+0 a vůbec si nedovedu představit, jak bych to zvládala, kdybych s tím obříkem byla ještě dalších 14 dní :sweat_smile: tak zofi jestli ty budeš mít zase takové mikro dítě, tak můžeš přenášet klidně měsíc :grinning:
28. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
fen: Eli se narodila 39 tt a to že byla malá, tak za to já nemůžu. Já doufám že tentokrát to taky nebude žádný macek :grinning:
28. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
baf :grinning: já furt straším za boha nemůžu usnout :rolling_eyes: furt jsem s epřevalovala je mi horko tak jsem se šla proluftovat do obýváku ach jo zase mám nějakou krizi s tím spánkem jenže David má ranní takže budu muset kolem sedmé osmé už fungovat :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...fen tož ani já si neumím představit co bych donosila do termínu :grinning: no nic jsem vám tu napsala jsem aspon dneska první :grinning: jdu do okna prorznout a pak se zachumlám do tepla a snad už usnu :rolling_eyes:
29. led 2010 ve 02:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: no my jsme dneska vstávali v pět. No hnus. Taky už mi není dobře asi jsem to chytla od malého.
29. led 2010 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: budíček před osmou aspon že tak ještě si pamatuju třičtvrtě na tři na hodinách :rolling_eyes: ale dobrý snad zapadnu dneska brzy když nejsem moc vyspaná protože pochybuju že bych malou ukecala k odpolednímu spánku :rolling_eyes: aspon že mám uvařeno a nemusím vařit jen tady není pečivo poslední krajíc chleba jsem dala malé a nechce se mi oblíkat do té zimy :confounded: tak až někdy odpoledne
29. led 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady je teda zase mrtvo.Kde všechny jste? My se zase nudíme doma. Doufám, že malému bude zanedlouho lépe. Objednala jsem mu boby s volantem a dorazily už ve středu. Hraje si s nima chudák doma.
29. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no je tu nějaké to mrtvo...není co číst :grinning: jsem ted přišla z obchodu malá si hraje s tatínkem a za chvíli se asi půjdem projít když je venku teplo po těch mrazech :wink: žanet snad mu bude brzy líp at chudák nebobuje jen doma........no já mám poklizeno na večer tam mám nějaké žehlení ale to ještě uvidím protože stahuju fajný horůrek tak snad přemluvím davida abychom s ekoukali :slight_smile:
29. led 2010 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj no o žehlení ani nemluvit :rolling_eyes: měla jsem v plánu žehlit dneska, ale opět se me začala dělat nějaká zatvrdlina... nerada bych skončila se zánětem prsu :angry: takže svítím biolampou a žehlit budu holt asi zítra :rolling_eyes:
29. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
že vám na ta vaše pole pošlu kobylky, baby jedny nedobré :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

:grinning:
29. led 2010 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: fen kobylky néé :grinning: já koukám na filemeček ale ted máme pauzu David šel kouřit a já byla čůůůrat :grinning: fen mě tam čekaj vyžehlit jen dvě pračky ale tobě to nějak přibývá :grinning:
29. led 2010 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Tak hrej Fen s náma a budeme si psát přes facebook :grinning: :grinning: :grinning: No ale já to mám dneska nějaké seklé a pomalé, tak na to nemám nervy.
30. led 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
no to určitě, už tak mi to žere času :grinning:
žehlení se tam nějak množí asi samo :confounded: přes týden to nestíhám bo po večerech makám.... ale dneska už to začínám likvidovat.
30. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
achoj no to já žehlím skoro každý den ted. jo a fen jakou máš biolampu? máme taky nějakou ale uvažujeme o nové a nevím dle čeho se rozhodnout.
30. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak ve středu se moji hodně dobré kamarádce holčička Adélka, jeje jak ta je malinká a to je o 200g těžší než Nikuška, když se narodila. Já bych taky měla žehlit, ale většinou jsem večer kaput, tak sem zvědavá jestli se dneska donutím......... pak napíši výsledek. :wink:
30. led 2010 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ehm..............chybička, narodila holčička Adélka:slight_smile:
30. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
keira my máme biostimul... prd se v tom vyznám, mám ji půjčenou od našich od porodu, svítila jsem břicho ať se mi líp hojí jizva.

den jak pokračují stavební práce?
31. led 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile:
Na chatě bylo supeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Hodně sněhu, řádily jsme jak malé děti :grinning: :grinning: :grinning: všechno mě bolí. Jezdily jsme na saních, bobech a na sačcích vystaným senem. Žadný karambol se naštěstí nekonal. I do hospody jsme si museli zajít pěšky a zpátky jsme jeli na saních :grinning: no prostě prdel. Mamina s tatíkem se jenom podivovali co ty jejich dcerunky dokážou. :wink:
Jdu spinkat jsem znavená....papa a krásný večer.
31. led 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj. :slight_smile:
Kde jste kdo?
Já se ráno probudila s velkým kašlem :confounded: nemužu skoro mluvit. Tak už vím proč mě bolí celé tělo....z bobování to asi nebude. :rolling_eyes:
1. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
zanet asi jsou zase někde na farmě :angry: já bych jim to normálně všem zatrhla :grinning:

co na tebe vlezlo za nemoc? :confounded:

já přemýšlím jestli jít s malým ven nebo ne, zas je tam jakási nemožná inverze :rolling_eyes:
1. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: No mě nějak blbne počítač a pořád se mi vypíná internet :angry: ale signál mám plný, tak nevím co se děje.
1. únor 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, zany tak přeji brzké uzdravení, fen: pomalu, ale jistě jedem dopředu:slight_smile:) máme vyzděno, ted se budou dělat různé rozvody a potom nahodit zdi a pojede to snad pak raz dva. už se těším na lucernu:slight_smile:) a jak příjdete s míšou na kafe, to už musí být velikánský chlap.
1. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek