• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
AHa jo na ten jsem se díval na netu bo ten od zeptrau bioptron je moc drahy se mi zdá, no já mam teda taky nejakou tu lampu ale na jizbvu sem si nesvítila páč nestíhám to se musí každý den a to jsem nadávala a navíc to trvá dloho bo ta lampa svítí tak asi na 5 cm a ta jizva je tak na tři ty záběry .takže to máš 4 minuty krát tři oblasti to je 12 minut a to jsem si prostě nenašla no a jak vypada tvoje jizva? máš ju červenou ? bo já jo.. no ajinak malá má asi rýmku, což teda nejsem ráda nevím co mě čeká když je mimi nemocné.. jí nejka málo a nejčastěji v noci. to aji 4x za noc a trvá to než usne tak jsem nekdy jak chodící mrtvola.. :pensive:
1. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
keira: pokud ji teče z nosánku, tak si kup v lékárně Mořskou vodu, podlož jo trochu matračku v posýlce a musíš odsávat a odsávat. Nejlepší je koupit odsávačku na vysavač. Já se ji bála a teď jsme ji koupili a je to hned venku ten soplík. :wink: No a hlavně ji změř teplotku :wink:
1. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Tak malý je už o hodně lepší, ale chytila to celá rodina :frowning2: a to odpo musím konečně pro lístek na peníze a zavést ho do práce. Vůbec se mi nechce. Snad už mi nějaké ty peníze pošlou :angry:
2. únor 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně a zase všechny na faceboku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dělali jsme kvízy a kraviny :sweat_smile:
2. únor 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
keira: já na tom mám nějakej program kde to svítí hodinu :sunglasses: teď už to nesvítím, ale dřív když šel večer malej spát tak jo. červenou jizvu ještě mám, kraje teda už blednou, ale já myslím, že to ještě chvíli potrvá, než se to dá dokupy. jo a ta mořská voda jak píše zofi je super, my máme sterimar a ještě jsme naštěstí nemuseli odsávat ani jednou. ale to je taky asi tím že v těchle megazimách nechodíme ven :pensive:

zanet+tomasek no to teda :grinning: :grinning: :grinning: ale milé dámy, sex jen jednou týdně, to jsou teda nic moc vyhlídky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno babuchy :slight_smile:
Já tu poskakuji se skumavkou napajím syna čajem a čekám kdy mi řekne že se mu chce čurat. :grinning:
Dneska jdeme na 7 prohlídku....ale ranní moč bude pro nás asi blok. Pořád mi říká že se mu chce čurat a jak přijdem na záchod tak ze sebe nic nedostane. :sweat_smile:

Fen-to jsou strašné vyhlídky...i když 1 týdně se to ještě dá.
3. únor 2010 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec to bylo tak tak....za 5 minut půl 8. Musela jsem ho nechat vyčurat do vany a pustit vodu. :grinning:
Kde jste zase?
3. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky díky moc za tipy. tu odsávačku jsme kupili eště než se mala narodila tu jsem chtěli mírt hend doma kdyby něco . no je dobrá ale mala už víc o co jde a cuká se no. tak vysaváme nekolikrát denně. i teplotku měřím, naštestí nemá uff. no já sem kapala tenm Libenar ten fyziologický roztok tak esi to není to samé? jinak mi říkala sestra že do vody pul litru normální sůl a prokapávat že nemám nic kupovat že to vyjde draho a je to to samé.. tak nevím no co ta mořská voda může obsahovat, bo já jsem si to kupila pro sebe kdysi a nic mi to jako nepomohlo.. jo afen ty ten sterimar dáváš preventivně nebo co? já ji nic preventivne nedávám.. a máš ji nějakou širší tu jizvu tak kolik milimetrů já asi tak 3 mm není to moc?
3. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink: Fen u nás to vychází asi 2x týdně. doma je jen 5 dnů a pak je 9 dnů na horách :wink: a pak jezdí i do itálie na 2 měsíce a pak na 4. Tak u nás ten kvíz výjmečně vyšel.
3. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
keria: tak právě že ten Libenar je ještě dražší než ta mořská voda. Nám to teda pomáhá. Midr radila kapat vincentku :wink:
3. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak voncentka je tez asi dobra to je vlastne tzaky zbytková mořksá voda :slight_smile:
3. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata :grinning: nikol to sis užila co :grinning: ale já mám pokaždé to samé když vím že mám vzít moč tak se mi za boha nechce a jindy jsem tak uchcaná :grinning: ....
jinak keira my jsme používali od první rýmy libenar protože nám ho doktorka doporučila a jako dobrý ale pak měla větší rýmu to nám řekla stříkat vincentku a nic moc jako nepomáhalo pak mi někdo doporučil tu mořskou vodu a už nedám dopustit a nám taky dost pomáhá :wink: a je fakt teda že libenar je drahší ale všechno to dlouho vydrží takže se investice do obou určo vyplatí :wink: loni v zimě malá měla rýmu věčně a řekla bych i tím že jsme málo chodili ven protože se mi nechrtělo brodit s kočárkem a ted jsme venku denně a ještě nebyla nemocná :wink: takže tuk tuk tuk i když vím že stejně nastoupí do školky a první rok to pojede to jsou ty děti nemocné furt....
malá se nadlábla polívky a hraje si s babičkou takže já mám dneska takový klídeček David jde do práce za chvíli a já pak akorát musím něco uvařit takový obědovečeři :grinning: bude to nějaká rychlovka ještě musím vymyslet :slight_smile:
jo a fen teda vyhlídky jsou teda fakt špatné jednou týdně je pro mě málo :grinning: :zipper_mouth:
3. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na poradně se to hemžilo jenom 7letými dětmi. Petřík byl z nich asi jediný takový střízlík :sweat_smile: ma 125cm a váží 23 kg. Vše v pořádku akorát se jí zdá že má suchou pokožku...musíme víc mazat :confused:
3. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet co se divíš, že tu nikdo není, všechny byly beztak na fb :grinning: tak super, že je vše OK :dizzy_face:

keira jo občas mu to dám když mu trochu chrčí v nose, v panelákách je suchý vzduch, tak na zvlhčení sliznice, i ten nosík se mu pak lépe čistí a nemá ho ucpaný. jinak jizvu na šířku i s tím zarudnutím mám tak 1 mm, řekla bych.... nedělá si ti z toho keloidní jizva? jako taková ta vystouplá? zkus si to svítit tou biolampou.....
3. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: malý dneska vstával před osmou, jsem v šoku :confused: jde vidět, že je mu už dobře. Spal už konečně celou noc a nekašlal.
4. únor 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek já mám dneska lážo plážo den to se mám co :grinning: ...........jinak Nikol Petříkovi vše nej k jeho dnešním narozeninkám :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile:
Leni děkuji.....dneska celý den chodím po Vítkovicích a hledám kde by měli pokemonské karty :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ke Kotvě se mi nechce. Chtěla jsem mu dát dneska takový menší dárek ať mu není líto že oslava bude až později....babičky totiž pracují i v sobotu tak musíme najít nějaký termín :unamused: . Chceme mu koupít nové kolo ale už juniora a samozřejmě že on chce s odpruženou vidlicí :sweat_smile: :grinning: ......to dostane ale až bude oslava. Nakonec jsem našla u vietnamců ale ne ten kufřík , jen asi 80 karet. :angry:
4. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
připojujeme se s Míšou k přání a kristovanoho ještěže mu je ještě celkem jedno, s čím si hraje :grinning: nejlepší jsou PET láhvy a mámin mobil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen flašky v té době u nás taky jely :grinning: to byla i hodka klidu :grinning: mobily jedou pořád :wink: a zatím jsem taky ráda že jí je jedno co dostane a neumí si ještě říkat hlavně ty tisícové hračky a věci :grinning: ale fen tomu se stejně nevyhnem :sweat_smile: ...... a jinak držte mi zítra pěstičky jdu na pracovní pohovor :confused: tak snad to vyjde brala bych to ale jen brigádně potřebuju mezi lidi a trošku změnu je to na palici fakt jen malá uklíd vaření a net :zipper_mouth: potřebuju změnu :wink:
4. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky dodatečně přejeme taky vše nej., leni taky bych šla, ale to už bych asi nestíhala a hlavně by neměl kdo hlídat Nikušku:slight_smile: holky dotaz, máte některá pračku s horním otevíráním? jakou značku a je dobrá, máme v plánu koupit, tak teď se snažíme vybrat.
5. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky chci se zeptat, kam přesně se chodí do Vítkovic na ty monitory? Poslala mě gyndr na monitor do nemocnice, kde chci rodit, ale já nějak netuším kam přesně vyrazit, je to gynekol.ambulance nebo nějkam jinam?? ... :unamused: Jsem z toho nějaká zmatená :unamused: Můžete poradit prosím ??? :confused:
5. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Kramli na monitory se chodí jak píšeš na gynek. ambulanci, jak vlezeš do gynek.porodnické budovy tak po levé straně. Tam se nahlásíš v kantýně a vedle ní se chodí na ty monitory. :wink:
5. únor 2010 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: super děkuju, takže je to ta budova H4, 1.patro jak tu píšou...? A musí se tam nějak objednávat? Asi ne že?
http://www.nemvitkovice.cz/obsah/propacienty/areal.aspx
Ty se chystáš taky rodit ve Vítkovicích ???
5. únor 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen. tak jo asi jo asi to bude ono.ta keloidní jizva nebo jaks to říkala. mám jednu už po slepáku ta se mi rizjelaasi na3 cm tak doufám že mi to neudělá i tato ježiši!!!!. kurnik to nedavám časove, tu biolampu není na to nejaká mastička nebo neco?
5. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kramli né je to pavilon I v přízemí. Vlezeš dovnitř a máš to po levé straně vzadu, musíš vlézt do těch dveří a tam je gyn.porodní amb. Né né já bych chtěla rodit v Porubě. :slight_smile:
A na obj. si myslím, že to určitě bude, tak si tam musíš zavolat, kamarádka se tam obj.
5. únor 2010 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
keira tak si to dej když jdeš večer si lehnout, nebo když spí malá, nebo prostě při nějaké činnosti kdy nechodíš :sunglasses: jinak jo, ještě je krém ibuhepa, kterým se to dá masírovat :wink:

leni, tak co pohovor????
jinak úplně chápu, já jsem ráda, že pořád makám, už i tak mám pocit, že mám solidně vykojenej mozek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! No my jsme byli ve čtvrtek pařit s manželem a včera jsem celý den jen trpěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi stárnu, už nevydržím skoro nic :grinning: Jinak do práce se už nemůžu taky dočkat, snad mi už brzo zoperujou tu nohu.
6. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holky :slight_smile: jsem měla od včera večera utrpení kámoš nám dělal celý nový počítač vše v pohodě a pak večer jsem se nemohla připojit k netu chtělo to furt heslo tak jsem si dneska volala na jejich linku a navedli mě ztratila se mi ip adresa či co to :grinning: :wink: a ted jsem se nemohla dostat tu protože jsem nevěděla svou přezdívku :sweat_smile: no ale jsem tu :wink: jinak pohovor dobrý příští týden se jdu domluvit kdy začnu a atd. :wink: jen doufám že mi daj aspon min.pět dní v měsíci no a max. tak deset tak doufám že to skloubíme :wink: jsem ráda za prvé fakt tu změnu a za druhé prašulky navíc se vždy hodí zvlášt když začne to jaro a zas budem věčne venku a pryč :wink: no nic musím si tu nainstalovat ještě spoustu programů :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nemám sklizenou farmičku :grinning:
6. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek