• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
leni tak to je super, ne? a co vlastně budeš dělat? nevím jestli si to psala a já to přehlédla.
6. únor 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni :grinning: zapomenout vlastní přezdívku, tomu říkám solidní mateřská demence :grinning: ještže už jdeš do té práce :grinning: moc gratuluju, to je bezva. tím víc si to pak budeš užívat s malou :dizzy_face:

my tu měli teď dva dny tchýňku, dneska jsme teda vyrazili na nákupy, tak mám nové lyžařské kalhoty a lyžáky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak předpokládám že následujících deset let nebude sněžit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: fen ale já mám všude možne leninek ale třeba někde s dvěma n nebo dvě tři k na konci apod hesla mám všude stejné jen ty přezdívky a ke všemu mám všude pamatovat že se prostě nepřihlašuju tak prot :grinning: jinak den brigádu v obchodě ani envím jestli jsem to psala :grinning: :confused: no a můj milášek vzal odpoledne malou ven a já si v klídku vše nainstalovala ještě na pár drobností a je to jsem nadšená zase je to mega rychlé :wink: no a jsem dnes z toho sezení nějak off tak jdu připravit davidovi svačinku do práce a stáhla jsem si horůrek tak asi na něj mrknu David odmítl takže mi nezbyde než sama samotinká...........a jinak holky já chci jarooooooooo ale fakt moc dneska jsem se málem přizabila jak jsem šla do obchodu :angry: :grinning:
6. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne :slight_smile:
7. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné odpoledne :wink: :grinning:
7. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dneska jsme byli s Nikuškou ve scontu vybírat vybavení do bytu. no to bylo něco, každé zrcadlo byla Nikolka, jak uviděla nějaké dítě- a těch tam bylo víc než dost tak to byla zase Nikolka a jeden chlapeček se ji asi líbil, tak šla zaa ním a on před ní utekl.jsme z ní měli dost:slight_smile:) :grinning:
7. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chlapeček nebyl nikolka? :sweat_smile: :grinning:

mně málem odvezli, na Kojencích je téma, kde je link na tohle

http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-07.02.2010-19:00-1-udalosti.html?online=1

upozorňuji že to je jen pro silné povahy, já to vypla asi po deseti vteřinách .....
7. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je mazec :frowning2:
7. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no byl, tvrdě šla za ním a nikolka, nikolka nikolka nikolka, tak nevíme zda se mu představovala, nebo ho volala. jinak mi už hrajeme s kašpárkem a vypadáme sakra čile...... :frowning2: :wink: tak sem zvědavá kdy půjdeme spát. to je podruhé co se takhle brzo rozkoukala. to poprvé bylo ve 4 něco....
8. únor 2010 v 00:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno. :slight_smile:
Tak já mám zase Kubíka nemocného....včera měl zase teplotu a kašle. :confounded:

To video je šílené :frowning2: fuj to je hruza...jak tomu muže někdo věřit. :cry:
8. únor 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: malý už šel po nemoci konečně do školky a zase ze šíleným kraválem že :angry: Nikol snad se brzo uzdraví, je toho teď moc a připadá mi, že jsme taky pořád teď nemocní :pensive:
8. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: den v jednu ráno už sjte strašili jo :grinning: Nikol at se kubík rychle uzdraví :wink:
to video je strašné jéžiši jak tohle může dělat nějaká matka se svým dítětem vždyt to snad ani nemůže být matka ještě když jí to dítě u toho pláče jsem se na to nemohla ani dívat :frowning2:
a copak máte dneska k obědu my vepřové plátky s dušenou mrkvičkou a brambůrkem :dizzy_face: už se na těším :wink:
8. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky ať se malý rychle uzdraví, chudák malý. Leni ani nemluv, usnula v 5 a v chvilku po 7 jsme vstávaly. za chvilku dostane oběd a půjdem spát-snad
8. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska dělám dušené hovězí a kedlubkové zelí a na zítřek vařím gulášovou polívku.
8. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska nevařila nic zašla jsem Kubíkovi do školky pro oběd....a zítra mam v plánu rizoto :wink:
8. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ani nemluvte. na kojencích v té diskuzi je ještě pár podobně chutných odkazů, ale na to už vážně nemám nervy :frowning2:
já dnes měla hranolky a kuřecí řízek s broskví a sýrem. a malej měl mlíko :grinning:
8. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jinak malý má ve čtvrtek první maškarní bál, tak jsem zvědavá :slight_smile: Budu to mít náročné, ve středu slavím s holkama narozeniny a ve čtvrtek ten bál. No jsem zvědavá jak to zvládne můj žaludek :grinning:
8. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
To létání s miminkama jsem viděla ve zprávách a nestačila se divit. Ježíš, si to nedovedu představit, nechápu jak některá matka může takhle zacházet ze svým dítětem a ještě jak tam plakali bobci :angry:
Já budu mít co dělat abych malé neublížila jak se narodí, všem budu vykládat at jí opatrně drží atd., atd. vždyt to znáte a ještě abych sní měla někde házet, no maras :confounded:
8. únor 2010 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf normálně holky my šli všichni po obídku povině spát a malá usla a co víc ona stále spí :confused: :rolling_eyes: jenže ted mám strach že jako neusne v obvyklou dobu a to nejp.do osmi :rolling_eyes: tak si pohrávám s myšlenkou zda už ji raději nevzbudit :confused: takhle dlouo snad ještě nikdy nespala teda tak půlrok minimálně :confused:
jinak moni tohle je taky nad mé chápání neumím si představit takhle házet s malou natož měsíčním miminkem :pensive: jinak jsem koukala že už máte kočárek moc hezký :wink: no nic já asi teda půjdu otevřít dveře a trošku porámusit snad se vzbudí a půjdem se projít a asi do obchodu at nemusím zítra ráno :wink:
8. únor 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky prodávám kočárek tak když tak koukněte:http://kocarky-hracky.avizo.cz/kocarek-z-ostravy-3110827.html Dííky moc
8. únor 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne. :slight_smile:
Tak my jsme teď s Kubíčkem přišly domů z venku a je tam strašná zima brr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Byla jsem s ním radši u doktorky aby si ho poslechla. Tak na pruduškách to zatím nemáme ale není prý řečeno že za 2 dny to tam nebude :rolling_eyes: Dostal sinecod a silnější kapky do nosa Pamycon. Rýmu má teda škaredou :confounded:
Nemám ho dávát do školky celý unor....teď prý všude začínájí nemoci a mezi dětmi to koluje pořád.

Já teď piju kávičku a Kubík sleduje Fíka. :wink:
Kde jste všechny????
9. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tadyyy, my sledovaly robina hooda v tv. jinak dneska jsem správně kaput a to jsme spaly mnohem více než včera. nikuš mě nechala spát do půl 10, tu seděla na zemi a četlla medvídkovi:slight_smile:)))
9. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. :slight_smile:
Leni děkuji , jsem ráda, že ho máme, moc jsem ho chtěla v této bar. kombinaci za rozumnou cenu taky bylo těžké ho sehnat :grinning:
Bobek malý Zanet, tak at je brzy zdravý... My jsme si tento týden taky nechali malého doma, v té kose ráno vstávat a jít se nám nechce :sweat_smile: Máme jí asi 10min. od baráku.
9. únor 2010 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak z toho videa se mi teda udělalo šoufl. uplně se mi chce bečet ajk ty miminka trápí. fuj z toho nebudu spát..
9. únor 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se na to raději nedívala, ale jak sem ve zprávách poslouchala tu babu co to vede, asi neslyšely o tom, že se malým špuntům má držet hlavička, že by to mohlo být pro ně taky aj smrtelné...
9. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :grinning: tady se to dneska rozepsalo ...... jo to video strašné nechápu to děti jim brečí místo aby je hezky pochovaly tak tam s nima hážou :pensive: to snad nemůžou být matky no coment tady k tomu už :frowning2: :angry:
den tak to se máš že tě malá nechala spát do půl desáté to já si můžu nechat zdát :grinning: ale mě zas aspon malá neřádí v jednu ráno :grinning:
9. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

moni kočárek je super. taky ho mám a jsem max spokojenááááááááááááá :wink: . Určitě vám dobře poslouží :grinning: :wink:
9. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, tak my měli velký den.... Míša se poprvé koupal s tátou ve velké vaně a k večeři měl poprvé kaši :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda fen, tak to už je velký chlap :wink:
9. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek