• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
zofi ani nemluv, já jsem byla úpln naměkko :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to chápu :slight_smile:
9. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen letí to co :frowning2: kde jsou časy kdy i my měli první kašičku :cry: no já si dala sprchu počkám až mi uschnou vlasy a asi jdu dneska do hajánek :wink: pokud se mi teda podaří usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ty jdeš spát v deset? nejsi nemocná? :fearful: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen ještě nejdu čekám na tu hlavu to bude tak půlhodka :wink: no a chci se o to snažit pak jsou ty rána s malou fakt težká :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale aspon budík po té sedmé co bych dělala mít tak doma nikolku od den asi by mě piclo abych šla sotva spát a malá mi hrála divadlo :grinning: no ale zase si Den pospí do půl desáté :wink: fen a co malý baštil chutnalo mu vypadal že nechce pustit z ruky :grinning:
9. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prvních pár lžiček mu docela jelo, pak už se začal ofrňovat a dělal fóry ... přitom taková dobrá kaše :angry: :grinning:
9. únor 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni to není pravidlem,většinou vstáváme brzo a dneska když mě nechala pospat do půl desáté s jednou přestávkou tak šla spát v 22:48. jsem myslela, že mě picne. jsem si říkala, jo už spinká....omyl. nikuš zvedla hlavu a tanynynyntanyny....................... fen, mi některé nikuščiné kašičky taky moc chutnaly a Nikča se na ně dívala divně a ty poslední, mi byly nepříjemné už od pohledu a ona je sjela celéééé.
9. únor 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Fen roste to rychle to je fakt. Já jsem třeba teď přišla z porodnice a malý už chodí do školky :grinning: Jinak jak jsem dávala první kašičku, tak jsem byla taky na měkko :slight_smile: Pak jsem se nemohla dočkat až mu budu vařit a pořád jsem se těšila na nové věci co mu můžu dát. Teď bych někdy brala zpátky mlíko :grinning: jak si vymýšlí :angry:
10. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: jo Den člověk si s tím spáním hold nevybere jako jsem ráda že malá spí celou noc ale byla bych i ráda kdyby spala přes den což je fakt málokdy :wink: jenže naopak kdybych já chodila brzy spát tak si ani snad nemůžu stěžovat jenže i když si jdu brzy lehnout stejně usnu až kolem jedné :angry: vy to aspon dospíte dopoledne když už malá v noci řádí :wink: jo a to mlíko bych brala taky malá opět už druhý den nechce nic z mléčných výrobků a mléko opět odmítá jakékoliv umělé kravské kakao prostě nic nevezme nejlíp kdyby jedla celej den jen suché rohlíky jí by to vůbec nevadilo :angry: nadlábne se ovoce a suchého rohlíku vše ostatní jen kousne a nic :angry: a dneska máme na oběd těstivný s kuřecím masíčkem a smetanou :dizzy_face: a jsme s malou odpoledne samotné :frowning2: už at je jaro at nám ty dny kdy jsme samotné líp utíkaj když budem pořád venku :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi všechno nejlepší k narozeninám!!!!
10. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Však to zase bude dneska v alejích nablito :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no fujjj :grinning: :grinning: ale jo užij si to :wink:
to já dneska ani neusnu :frowning2: asi ze mě bude rasista fakt že jo jak si někdo může vzít něco co není jeho zvlášt když se jedná o zvíře kdyby ukradli štěnátko ale dospělého psa :frowning2:
10. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

leni pořád nic? taky to nechápu :rolling_eyes: :confounded:
10. únor 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen pořád nic no sepisuju leták hodím tam foto snad mi to apson jeden leták vytiskne jak naschvál nemáme barvu v tiskárně teda hlásá to že dochází tak co půjde vytisknu david zítra musí sjet pro barvu a vyvěsíme snad se někdo ozve kdo by ji viděl :frowning2: ...... půjdem s malou za chvíli projít pár koutů kdybychom viděli máme volat 158 že jsou tam hned
10. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jestli ti to pomůže tak ti to vytisknu na barevce. je mi to moc líto. ze zahrady vedle nás, kluci hodili petardu a utekla jim fenečka Bela- lidi jsou bestie a někteří sakra velké
10. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
den v pohodě jeden mi to vytisklo david zítra ráno koupí barvu :wink: bohužel jako naschvál má dnes a zítra odpolední a já s malou toho moc nezmůžu abych chodila a koukala zda ji někdo nebude venčit :frowning2: nebo jestli někde neběhá že by ji pustili :frowning2: ani si nechci představit že by někde venku mrzla :frowning2: ale díky seš hodná :wink:
10. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky, leni tak co??
10. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád nic :frowning2: David příjde za půl hodky z práce tak to tu půjde obhlídnout všude kdyby náhodou ju pustili a někde tu lítala anebo jestli nenarazí na ni s někým a zítra vyvěsíme letáky snad se na ně někdo ozve ještě od davida známý bydlí ve dvorku kousek od hospody kde ji viděl pán jak david čekal na policajty říkal že tma bydlí cigáni a že maj co chvíli jiného psa tak že je okoukne já se tma byla s malou projít odpoledne ale nic :frowning2: sakra kdoví co ji dal kdo nažrat :frowning2: dostává totiž až v sedm večer ach jo malá drobila rohlík a pořád ukazovala na fotku :cry:
10. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni určitě se najde, není zvyklá na nějaký zvuk: píšťalky, pískání, takové te psí píšťalky, nebo něco, zkusit toto, jak vás třeba jen slabě zaslechne, tak se k vám bude snažit dostat. Známí tak našli, ale ona-jejich fenečka byla naučená na pískání flétny. ježiš, mě by piclo. bobek malý.
10. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
den jako kdyby ji pustili tak si myslím že dojde k baráku zná to tu ale pokud ji někdo drží tak ne :frowning2: ona je hodně přátelská jde za každým jako já doufám že to byli cigáni fakt tady z dubiny to si jsem jistá že se najde ale jestli ji dali někam jinam nebo odvezli tak to bude asi marné :pensive: ale je to půl dne neztrácím naději už kvůli malé .... a neumím si představit ráno každé ráno malou v ložnici převleču pak otevřu dveře a malá už letí k ní a objímá ji no uvidíme :frowning2:
10. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj-tak to nebude pěkné ráno. zkus ji nějak zabavit, děte hned do kuchyně, jakože vařit, nebo se děte třeba vyjímečně ráno koupat, to je fuk. jen ji nepouštěj at běží jakoby k ní. bude to pak moc smutné pro vás obě, ona ji bude hledat a ty to musíš nějak uhrát a vysvětlit:frowning2:(((
10. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo den ale náš byt je bohužel ložnice obývák kuchyn a pes je všude jen ne v ložnici :wink: ale tak ona nebyla smutná jen prostě věděla že conny není doma ukazovala na fotky a ke dveřím k misce jinak byla v pohodě naštěstí snad si to až tak neuvědomuje ... jako fakt by mě v životě nenapadlo že mi někdo odváže dospělého psa kdyby štěnátko to jo to si ještě vycvičí člověk má ho zadarmo nebo takhle ale co sakra s dospělým psem kterej má své zvyky a co víc své pány , i když ětěně bych před obchodem nenechala ale takhle velkýho psa dospělého to mě fakt nenapadlo zvlášt když s námi chodila do obchodu pořád u nás za barákem v hrušce dokonce ani nepřivazuju není tam kde a hezky sedí a čeká jen u toho alberta přivazuju protože tam je to moc provozní choodí tam hodně lidí ... no nic se nedá dělat už jen budeme doufat
10. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak držím palečky a informuj nás!
11. únor 2010 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko tak u nás zatím žádná změna :frowning2:
no a jinak Luci vše nej k narozkám :wink:
no a já jdu projíždět net snad objevím něco dobroučkého k obědu :wink:
11. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co to tady čtu? :frowning2:
Leni copak se stalo? Nedočítám, ale četla jsem jen tuto stránku a vyčetla, že se Vám ztratil pejsek :cry:
jak se to stalo? Hlavně ať se najde!!!
11. únor 2010 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. :rolling_eyes:
To byla zase noc....celé ráno zvrací a objímám se se zachodovou mísou :confounded: fuj a to jsem zase toho tak moc nevypila.....bylo všude tak nakouřeno že mám pocit že mi praskne hlava.

Ale jinak bylo super...zpívaly jsme a tančily. Doma jsem byla ve 2:00 :wink:

Leni to je mi líto co se vám stalo. Je to hnus. Ani nevím jak byla stará...nebo to bylo ještě štěně? :frowning2: Lidi jsou Ku.wy :angry: Bylo by hezké kdyby jim třeba utekla a našla cestu domu. :pensive:

Za chvilku jdeme spinkat.....snad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni díííííííííííííííííííííííííííky :wink:
11. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci taky všecičko nej. k narozeninám!!! lenči, žádná změna?
11. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mony neztratil ukradli nám ho jsem s ním šla včera do obchodu a přivázala ji a vyšla pak z obchodu a ona nikde :frowning2:tak jsem to všude obešla a šla domů a šel tam David a nějaká paní mu řekla že viděla jak si ji odvazuje nějaká cigána s cigánama no a nějaký pán je slyšel a říkal že je viděl u jedné hospody s takovým psem tak tam david bežel a nic už tak volal na policajty tak přijeli sepsali a obvolali obchůzkáře pak šel david na stanici to sepsat a dát fotku no ale řekli že asi moc naděje není že si máme ještě rozvěsit letáky david je před chvíli byl vytisknout no já půjdu s malou do obchodu a na procházku tak pár vezmu a vylepím zbytek David pak večer polepí i dál :frowning2:......
nikol hlavně že jste si to užili :wink: rána už se nepočítaj ale kdepak máme oslavenkyni :grinning: ta už značkovala ty aleje včera :grinning:
11. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to je mi moc líto :frowning2: snad se najde brzy... je to fakt hnus, taková drzost ti cikáni, se neštití fakt ničeho :angry: :confounded: držím moc palečky aby jste pejska našli .
zofi taky přeji vše nééééééééééj a hlavně zdravíčka pro Vás :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek