• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
AHoj holky, prosím vás nevíte teda kontakt na toho doktora zemana co je takový dobrý . chci jít teda píchnout ty naušky. dííík.
11. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adresa:
MUDr. David Zeman, s.r.o. náměstí Václava Vacka 1668/15, 708 00 Ostrava-Poruba
Telefon +420 596 954 760
keira tady to máš :wink:
11. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
keiro a půjdete píchat nebo nastřelit, my tam byly nastřelit a 100% spokojenost:slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme Conny zase doma :dizzy_face: :dizzy_face: ale teda jsem po dnešním odpoledni totálně vycucnutá :pensive: šli jsme s malou na procházku a pak zase do alberta nakoupit vyjdem malá se loudala najednou vidím z podchodu cigána s naším psem tak jsem přemýšlela co dělat on ji uvázal tam kde včera já a šel do obchodu tak jsem rychle volala 158 řekla jim a oni žýe mi tam pošlou hlídku a najednout en cigán vyšel a šel k psovi to říkám to mu policajtovi do telefonu a on že mám jít za ním a zdržet ho že už mi tam jedou no tak jako nešla jsem za ním protože tam stál a ani bych nešla s malou jenže deset minut policajti nikde a cigán se sebral a šel s ní zase zpět do podchodu a přijeli policajti minutu na to tak jeden tam bežel druhý že mu nadběhne autem no a já jsem tam stála a s malou a čekala půl hodina pryč a oni nikde tak jsem jako nevěděla jestli muzu odejít nebo čekat a telefon zvednu to a policie že mají pachatele i psa že musím přijít na stanici ted já neměla kde malou dát tak jsme šli domů vzala jsem ji do kočárku a šli jsme naštěstí to není kus no a tam nám ukázali psa tak jsme se poznali malá uplně nadšená a oni že ho vyslechnou a pak semnou sepíšou protkol o převzání no tak hodinu jsem čekala naštěstí tam měli dětský koutek jsem čuměla a pak jim tam někdo ohlásil pokus o vraždu tak to tam bylo nějaké akční samé telefony a tak no a další hodina v čudu nakonec vyšel cigán čuměl na nás a šli jsme dovnitř my s kájou tam dostala pastelky a papír no a semnou sepsal protokol já ho podepsala a řekli mi že prej mu ho včera dovezli známí že ho chtěli prodat ale že ho nikdo nechtěl koupit tak že ji chtli pustit a on že si ji nechala dneska jel s ní k tomu obchodu že nás třeba najde no tak nevím ten policajt mi řekl že byl nějaký retardovaný ten cigán a že je kradou pro prachy a že prej i vetnamci si třeba ty psy kupují :pensive: no takže tak jako fakt mám po dnešku dost podvám se na ruzovku a půjdu si lehnout musím čekat na Davida Conny uplně celá špinavá jak kdyby kanálama chodila tak jsem malou uložila a vykoupala psa a dali ji nařrat tak už mi spokojeně leží u noh ufff tak jsem se s vámi podělila o muj akšn den :wink:
11. únor 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wau leni to je síla, u Alberta tady v porubě se kradou psi podle mě na zakázku i kámošce tu čorkli psa......takže maras.....
11. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jsem poučena už si ji do obchodu brát nebudu jenže jako takovou dobu ji beru sebou tolik psů tam bývá jako štěně bych nenechala před obchodem ale dospělej pes by mě nenapadl ale tak ten policajt říkal právě že je prodávaj když jsou čistí a že vietnamci je kupujou na co nechci ani pomyslet :pensive:
11. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super Leni....já bych brečela jak želva :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super Leni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Zofi vše nej nej nej k narozeninám, hlavně zdravíčko a hodné děti.
11. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni superrr, musíte být všichni šťastní jak blechy. teda holky tak nevím, jak si pořídíme psa tak ho asinenechám raději čekat venku. Bych se cvokla, hlavně jestli je cori zdravá!!! to je hlavní a že je zase s váma:slight_smile:))
11. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jsem fakt moc ráda je to miláček :dizzy_face: Den taky už ji před obchodem neuvážu jsem vážně poučena čeho jsou ty svině schopné :pensive: jo ještě malá se mi tam na policajtech pokajdila tak jsme jim to tam provoněli jak jsem ji přebalovala :grinning: mám toho dneska už dost ještě že tam byl ten dětský koutek že to malá zvládla ty dvě hodky jsem si naivně myslela že tam příjdu podepíšu vezmu psa a půjdu :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek: děku za přání a v dětech už mám splněni. :grinning: :grinning: Dvě mi stačí až nad hlavu :wink:
11. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Lenči tak dneska už bylo mnohem lepší ráno. Klobouk dolů, že si to tak zvládla, nám seto stát s Dixinkou tak nejsem myslím schopna udělat ani ň. Malá si teď s cori určitě furt hraje, to musí být krásný pohled!
12. únor 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak včera na maškarním bylo super :wink: akorát malý seděl jen na židli a vše sledoval, nechtěl se zapojit. Měli tam i klauna.
12. únor 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem tady i hodila fotečky :wink:
12. únor 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: žanet fotečky super koukala jsem na fb :wink: tý jo David dneska na oběd dělá prej se zelím a s brambůrkem mnam už se těším :dizzy_face: akorát teda musím popřemýšlet co udělat malé :confused: asi pangase to bude rychlovka s brambůrkem.......zítra jdem na oběd k babičce a v neděli má David taky volno takže mám víkend bez vaření neb vaří on :slight_smile: ale mám tam asi tři pračky na praní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Leni jsem ráda i za Tebe , že se pejsek našel :dizzy_face: Je to supér a ted si dáte pozor. Doufám, že ho potrestají !!!! :angry:
Holky, tak já jsem ted došla z ko a nějak se mi to krátí. Prý čípek žádný a začínám se otvírat, mám přijít na ko zase za týden, ale prý semnou moc dr. nepočítá a kdybych došla tak by se hodně divila :grinning: Tak jsem zvědavá, už mám z toho depku. :sweat_smile:
12. únor 2010 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni neboj to bude v poho, aspoň to budeš mít už za sebou :wink:
12. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni tak super, ne? však jsi chtěla odit o něco dříve. a jestli už je prtě dopečené, tak to budeš mít aspoň z krku :dizzy_face: nezapomeň dát po někom vědět, kdyby něco!!!!!! :confused:
12. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni tak to je super teda snad už budeš mít Nelinku brzy u sebe :dizzy_face: já jsem dneska už na prášky :rolling_eyes: celý den nedělám nic jiného než pořád jen ne nesmíš grrr malá má asi svůj den či co to pořád dělá samé naschvály lozí kde nemá háže s věcma no už jako napalu za chvíli přijede mamka tak snad se zklidní :rolling_eyes:
12. únor 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. no tohle číslo jsem si tam taky našla na internetu ale nefunguje.. prostě když ho vytočím tak číslo neexistuje, a byl tam i mej tak jsem tam psala ale ten se mi taky vrátil že neexistujetak nevííím. pujdete tam některá někdy? prosííím zjistěte kontakt který fungujeee. dííík moc. den: chtěli bychom nastřelit prý to mín bolí. já nevím ,nechám si poradit. jaky je v tom přesne rozdíl? mím ty naušničky dát do lihu nebo stačí alpa? fen?: ty už přikrmuješ? ale prý do pul roku nemusíš když kojíš ni? nebo jsiuž chtěla? a spal ti líp v noci když jsi o na večer zahustila kašičkou?
12. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
keiro: my jsme to doma probírali dost dlouho a aj švagrová se ptala mezi kolegy a spíše se dneska preferuje nastřelení. je to rychlejší, prý to méně bolí(už si nepamatuji, když to dělali mi, tak nemohu posoudit), a neteče krev. A pokud je to mimčo trochu ospalá, nebo takové zklidněné tak je to rychlé. nachystá si tečky a potom takovým nástrojem jim to tam udělá, udělá to cvak cvak a si venku. a prý je to i bezpečnější z hlediska infekce. My do toho šli a 100% toho nelitujeme a šli bychom znovu. můžeš si vybrat ze zlatých a stříbrných s kamínkem. za několik týdnů ji to vyndáš a můžeš jí dát svoje. Ty nastřelené můžeš schovat jako náhradní-my totak máme:slight_smile:) a objednávat se k němu nemusíš, já tam jednou zašla, zeptala se a že jo, šup a bylo to. zkusím se ti tam podívat zítra,, jestli tam bude přístup a napsat číslo.
12. únor 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen jo jo chtěla jsem , ale jsem ted 36tt tak chci aspon týden ještě vydržet to by už mělo být úplně v poho.
I když kamarádka rodila v 36tt a bylo to v poho i dr. mi říkala, že tedka se už jen přibírá, jinak by měla mít správně už vše vyvinuté. No uvidíme :dizzy_face:
Jinak děkuji holky. Dám vědět, mám číslo akorát na Máju. Tak snad Vám tady kdyžtak napíše :slight_smile:
Zofi, ten dnešek mě mrzí, doufám, že se nezlobíš, přišel a hned jsem ho seřvala :frowning2: On si myslel, že ta 36 jede k tescu blbec :confounded:
12. únor 2010 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
keira já bych nechala určitě spíše nastřelit my teda byli píchat protože moje doktorka ještě nenastřelovala a jinde jsem jít nechtěla ale doktorku znám moc dobře a věděla jsem že nám to píchne dobře ale určitě je lepší nastřelit bolest bude asi stejná ale u nastřelení jde rovnou i náušnička kdežto píchnutí jehla a pak znova do té čerstvé rány ještě dává naušničku takže tím pádem je i hodně krve :frowning2: takže určitě bych příště nastřelila protže ta krev byla pro mě utrpení :frowning2: ale jinak v pohodě :wink:
no moni uvidíš však Nelinka si stejně řekne sama kdy se jí zachce ven a dá to najevo :dizzy_face: no hlavně ti přeju rychlý a ohodový porod :wink:
12. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni právě, bolest u těch napíchnutých je myslím větší. představ si že se nějak řízneš a ještě ti tím něčím projedu, třeba jen nitkou..... a o krvy ani nemluvím. jakpak se má corinka, ta se od vás asi teď nehne, že? :wink:
12. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni děkuji, já na to raději ani nemyslím, že to mám za chvíli :confounded: Protože se asi z toho zblázním, čím víc se to blíží, tím mám větší strach z porodu :sweat_smile: :grinning:
No snad to bude rychlé :slight_smile:
12. únor 2010 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni si šikulka, určitě to dáš levou zadní. moc se těším, až tu budeme moci Nelinku uvítat:slight_smile:
12. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni to bude určitě v poho, my tu na tebe budem hromadně myslet a ty to budeš mít za sebou .... nooooo tak za tři hoďky i s cestou do porodnice :dizzy_face:

keira jojo kojím ale už mu to přestávalo stačit :sunglasses: kaši jsem mu zatím dělala jen čtvrtinovou dávku, aby si zvykl, takže se to na spánku nijak neprojevilo, dneska jsem mu udělala poloviční, tak uvidíme :wink: ale on se beztak budí jen jednou za noc, takže to he v pohodě.
12. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji :slight_smile:
Už se nemůžu dočkat malé :slight_smile: Snad se z malé nevyklube malý :grinning: Jinak bude chodit v holčičím :sweat_smile:
Jdu do hajan... Tak papa holky a dobrou :slight_smile:
12. únor 2010 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co, růžová je in :grinning:
12. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek