• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
a zvláště na klucích.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne
no kde jste kdo? :astonished:
My jsme dneska byli na bazéně a pak jsem si zašli na obídek a teď už ELi hajáááááááááááááááááááá :wink: A večer jdeme na ples :wink: :sweat_smile:
13. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
tak mi kluci taky spí. My jsme měli dneska na oběd bramborový salát a řízky :dizzy_face: .
Dneska budu dělat něco dobrého na večeři a uděláme si hezký večer.....dostala jsem i už kytičku :wink: jinak my nijak valentýna neslavíme.
13. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne my před chvilkou přišli byli jsme na oběd u babičky takže pohodička dneska bez práce :wink: no a my taky valentýna nějak neslávíme že bychom si dárky kupovali max. když má david volno uděláme si třeba hezký večer s vínem nebo tak ale jinak ne já mám teda mnohem raději 1.máj ten si teda slavíme každoročně pusou a spojujem tím moje narozeniny a každý rok začátkem května jak vyjde volno chodíme do zoo :wink: to je taková naše tradice :dizzy_face: malá usla v kočírku takže nám spánek teda až do večera nehrozí :rolling_eyes: :grinning:
13. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
den. díky moc koukni tam teda - a říkaáš že nemusíme objednávat to by bylo tež fajna ael máme to zase trošku dál tak at tam nejezdím zbytečně tak radsi se objednám. no ale když mám teda svoje naušky tak ty mi tam nenastřelí že? to si musím kupit nejaké jiné v obchodě nebo u něj?
moni držím palečky!!!! jo muj brácha mel být holky kdysi se to tak nedalo zjistit UTZ tak pak chudák chdil v ružovém fakt to bylo srandovni ale co no..
fen : tak já mam pocit ze to mliko zatím male stačí ael už bych se chctela vyspat nekdy v noci bo ona budi dvakrát no.. to se začíná s kaší na večer? já myslelal že se začína s příkrmem s mrkví v poledne. no ještě o to m nic nevím tak pak se optám dr. jak se to děla...
14. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
keira: my jsme se taky objednávali. VOlala jsem tam a oni neměli zrovna ty náušničky, tak jsme musseli čekat. Ty nastřelovací si musíš koupit u nich. Jsou to speciální. Ty tvoje by ti asi nenastřelili.

JInak se opravdu začíná se zeleninou. ALe ELi mi to ze začátku nechtěla a nechtěla jíst ani ze lžičky, tak jsme zkoušeli ovoce a přesnídavky a pak i zeleninu, ale kupovanou. :wink: Ale kámoška taky kojila a začala pomalu dávat už od 4. měsíce něco, tuším že nějáké štávičky a polívečky. :wink:
14. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! No my jsme zase nemocní :frowning2: malý měl večer zase horečky, to není možné ta školka. Teď jak se tam už těší, tak zase nepůjde. Chodí tam plno nemocných dětí a pak si to přenášejí :angry: bych ty matky bacila :angry: Jinak já jsem začala dávat první příkrm kaši na večer a pak zeleninu na oběd :wink: A my Valentýna neslavíme vůbec, nějak nás ten Americký svátek nebere.
14. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: my taky Valentýna neslavíme :wink: JO a ty maminy ve školkách jsou mnohdy střelené. Já to znám moc dobře, jak to tam chodí :wink:
14. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale víš co, je to nespravedlivé vůči nám :unamused: ale vy nemusíte dítě příjmout, když je nemocné ne?
14. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: no nemusíme, jenomže když na to maminu upozorníš, tak ještě tebe zpeskuje, že ho nemá kam dát atd. A je to opravdu nespravedlivé a já také matky nechápu.
14. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky my po obídku spali :dizzy_face: a před chvíli se vzbudili :wink: žanet to je mi líto teda chápu že musí matky do práce ale i za nemoc svého dítěte pro č ho nenechaj doma bože to je hrůza ale bohužel to tak je hlavně přes tu zimu :frowning2: tak at se vás to dlouho nedrží :wink: a jinak my valentýna takejc neslavíme :wink: ....... holky pomoc mě šlak trefí snažím se malou odnaučit od cumle apson přes den vyhodila jsem čtyři cumle a nechala jeden jediný jenže mám nervy ona jak ho v noci nemůže najít tak to slyší celej panelák a co hůř mám nervy i já protože ho nemůžu najít ani já proto jich měla pět :rolling_eyes: takže bych se toho chtěla zbavit uplně ale jsem měkkká neumím to vydržet ani přes den ale nechci aby mi na jaře jezdila nebo chodila venku s cumlem a taky už mě štve že všude kam příjdem ty máš ještě cumel :rolling_eyes: sice okolí neřeším je to naše věc ale i mě to štve už to je pořád jen cumel a plínka v ruce chjooo jak jste na tom vy nebo jste byli jestli jste byli s dudlíkama :grinning:
14. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: tak v tom ti neporadím. My přes den dudla nemáme, jen na noc. ELi jž neusne u mlíka, tak ať pak usne a pak ho stejně vyplivne a spí bez něho. :wink:
14. únor 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak my byli dneska v ZOO bylo skvělé....plno lidí. Ve 12:00 vpustily do tygřího vyběhu tři tygry a bylo snimi takové rozloučení :wink: . Měli tam nachystané takové krabice a pytle se senem zavěšené a ruzné blbosti na hraní :wink: Příští týden 2 znich jedou prýč do jiných zologických zahrád na páření. Pak bylo komentované krmení zvířat a koupaní slonu. :slight_smile:
Jsme tak krásně unavení a vláční...manžílek mi teď usnul na sedačce a kluci se dívají v posteli na pohádku :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a na školky mám stejný názor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: děs a hrůza :angry: Kubík nesmí do školky celý únor....doktorka nám to zakazala. Říkala že má totalně v háji umunitní systém. :confounded: Žanet nám se teplota ukaže a pak zase zmizne ale kašel máme pořád :frowning2:
14. únor 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo z tou školkou je to hnus :angry: pro mě je přednější ale zdraví díděte, co je to za smysl ho dávat nemocné do školky, že ho nemám kam dát :frowning2: jak kdyby to dítě mi bylo na obtíž.

Leni jak jsem odnaučovala malého od dudlíku, tak jsem ustřehla špičku a normálně jsem mu ho dala. Týden s ním spal jen v ruce a pak už si ani nevzpoměl. Musíš ale vydržet a nedat jiný.
14. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já vím musím hlavně já vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako david ji ho dneska dal do pepře :grinning: a víte co ona pocumlala zaškelbila vyndala šáhla na jazyk vrazila cumel zpátky do pusy a cumlala dál :confused: :rolling_eyes: no david má uterý středa noční tak ji to zkusím odstřihnout :confused: a nemám koupené další tak ji jiný dát nemůžu tak jestli bude řev tak nsad jen ty dvě noci jako ona ho právě jak spí taky nemá v puse :confused: ale když se probere hledá a jak nenajde je peklo :grinning: no uvidíme zkusíme nebo spíš naopak teda :grinning:
14. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni stím dudlíkem to zvládnete, postupem jak jí ho budeš zkoušet brát, tak jí třeba pak nebude chybět :slight_smile:
S malým do školky chodí dva kluci co ještě dudlík dudlají :sweat_smile:
Myslím si, že si za chvíli zvykne i když s řevem, ale zvykne.
14. únor 2010 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Žofi, nejde mi Ti odepsat na mejlu, nevím jak to, ale vždy mi příjde zpráva, která je anglicky, tak nevím.
Jinak během př. týdne Ti napíšu a už se musíme pořádně domluvit, at to zase nespletu :sweat_smile:
14. únor 2010 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Já si myslím, že dudlík se musí odebrat hned a nedat. Když se to dělá postupně, tak pak to dítě ví, že ho stejně dostane, jak bude řvát. Jinak ty děti ve školce s dudlíkem musí vypadat strašně :frowning2:
15. únor 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: budíček před osmou :slight_smile: takže pohoda ted bych se měla donutit k nádobí a vyrazit s malou do obchodu akorát nevím pro co :grinning: protože jsme se ještě nerozhodla co budu vařit zase se mi nic nechce po třech dnech nicnevaření :grinning: ..... jinak už jsem si taky i říkala že by bylo asi lepší ten dudel dát pryč uplně rovnou i na noc než jen přes den no uvidím zda se zítra ráno dokopu :grinning: dneska ještě ne raději uterý středa kdy má David noční :grinning: on by byl schopný zajet do tesca pro cumel :rolling_eyes:
15. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky stráááááááááááášně dlouho jsem tu nebyla jak se máte?Ahoj Den co u tebe,jak malá?
15. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem konečně tu! víkend byl hektický, v sobotu jsme byli plesat a v neděli ještě za známýma.

jinak teď je obecně trend začínat zeleninou, pak přidávat ovoce a pak kaše. já na to jdu postaru :grinning: takže kaše navečer, teď dávám banán na sváču a posléze se dopracujem k té zelenině k obědu, ale to má čas.

keira pokud mlíko stačí, tak bych asi počkala s příkrmem do toho půl roku, nebo jí spíš dala po večerním jídle ještě UM.... ale však uvidíš, co ti řekne dr.

leni, držím palce s dudlíkem, jsem zvědavá na nás :sweat_smile: my ho máme větišnou na večerní usínání, v noci už pak ne, a přes den občas když moc prudí.
15. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Leni ať se v noci vyspíš, já třeba nikuš uspím s dudlíkem nebo sním usne sama, ale během minuty ho vyplivne. takže ho prakticky nemá ani v noci. Kámoška malou uspí a když je jisté, že spí tvrdě tak ji ho veme. Jarus, ahoj. malá roste jak z vody, je to šílené. kolem samé miminka a ona......už kus baby. jinak já ted dělám do školy a šílím ztoho, jinak rekon. byt. což je někdy taky velmi veselé. cco ty a domeček, jsou fotky, kdyžtak vlož:slight_smile: at můžeme závidět:slight_smile: :wink:
15. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co to jeeeeeeeeeeeeeeeeeee? :fearful:
16. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi všichni spinkají:slight_smile:) u nás aspon nikuš, já se snažím pracovat at už to mám hotové. Zofi jak ti to de, já bych to asi v těhu nedávala. psát bakalářku, pamatuji si jak se mi furt chtělo spát a představa, že k tomu chtění spát by se přidala aktivita Nikuš...........no nevím nevím
16. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat a kecat s Vámi? :slight_smile:
16. únor 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Vítám tě ichlupatko mezi námi :wink: Nám normálně vyplivla televize, tak jsme museli jít dneska koupit novou. Tak už máme LCD a je to super změna. Byla jsem hlavně v šoku, že klasické TV se už neprodávájí :confused: jinak tam prodávali super rámečky na fotky, jak z Harryho Pottera :grinning: :grinning: :grinning: normálně stál nejlevnější 2000 a fotky to tam měnilo, bylo to jak mini počítač. No čuměla jsem na to jak holka z vesnice :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ichlupatko. jsi teda z Ovy a od kud? a dětátko máš už?žádné udaje nevidím:slight_smile:
16. únor 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek tak jsem odpoledne malé střihla ten cumel :grinning: pak ho našla a koukala co to, dala do pusy a spadl ji :grinning: no ale stejne ho furt dává do pusy a okusuje a snaží se ho nacpat do pusy tak nevím myslela jsem že honebude chtít vůbec myslíte že ji to přejde :confused: teda žanet to se máte ale taky se bojím té naší babičkové televize protože my bychom si jaksi hned zajít do obchodu pro novou nemohli :zipper_mouth: no a jinak s rámečkem :grinning: dobrý no my ho loni dostali zdarma jak jsme si kupovali fotáik a řeknu ti nevím nekoupila bych si to za ty prachy skoro vůbec to nepoužíváme spíš jak příjde nějaká návštěva tak tak nějak na pochlubení jinak nic moc jelikož fotky mi běží na kompu jako spořič a máme na zdech rámečky s fotkama :wink: jo a ještě jsem dneska malé stříhala ofinu ve vaně no a má to kapku šejdrem :grinning: no co už stane se hlavně že už to za nemá v očích :grinning:
jo a jinak vítám novou maminku :wink: a co tak nějaké info ichlupatka :confused:
16. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme si jí Leni brali na splátky, taky nemůžeme jít jen tak do obchodu pro novou :grinning: Malého ten ustřihnutý dudlík přestal bavit po týdnu a taky se ho snažil narvat pořád do pusy :grinning:
16. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek