• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
našla jsem na Frydlantských mostech nějakou maserku a dělá i medovou masáž tak to chci zkusit,už se těším až mě někdo pořádně zmasíruje :grinning: bolí mě uplně všechno!!!
26. zář 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucik ok dám echo ale se sárušou tak za půl roku nejdřív lump je to.... :grinning:
26. zář 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj taky se přidávám ke gratulaci biance i malé hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile:
26. zář 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět,ta masérka tam dělá masáže jen přes týden škoda měla dobré ceny,musím se poohlédnout jinde,jinak lucenku ten tvůj odkaz vypadá dobře,ale ty ceny docela :astonished: ,nechce se mi moc dávat za jednu masáž 1190,- :unamused: :grinning:
26. zář 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji vím ceny maras ale holka prubni to aspon jednou a budeš lítat odtama vážně to je božské :dizzy_face:
26. zář 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
třeba na vánoce pod stromeček poukaz a vážně nebudeš litovat
26. zář 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je mi jasné,ono to už vypadá na pohled dobře :slight_smile: já už se nemůžu ani dívat na televizi když někomu dělají masáž,protože u toho slyntám :grinning: a uplně se rozkládám na gauči :slight_smile:
26. zář 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak to sji moje krevní skupina taky a mě lítá mráz po zádech a zapomenu zavřít hubu a slintám :grinning:
26. zář 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně já si totiž představuju jak masíruje mě a uplně usínám a mám takové příjemné brnění až v hlavě no dost ještě budu vypadat jak uchyl :grinning: ,ale mi to fakt nománě ukolíbá :slight_smile:
26. zář 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: tak si přej pod stromeček no...žiješ jenom jednou
já taky ted dala nechutný prachy za lístek na králové ledové arény na ty světové krasobruslaře a hned dopředu at z toho něco mám, je to jen jednou
26. zář 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já taky můžu krasobruslení a pak vrcholové tancování jako latinu třeba to se koukám,chtěla bych aby jednou Máří dělala něco takového :slight_smile: hmmm to bych se naparovala :grinning:
Nejvíc se mi líbilo jak jsem vyděla v telce bruslit toho Rusa jak se jmenuje?No ty to budeš vědět,ten byl fest dobrý ve spojení s tím houslistou to byla podívaná !!!!!!!!!!
26. zář 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo pljuščenko....no tak ten tady bude....myslíš na tom eurosongu jak zpíval Dyma Bilan že?
Sáru na kraso dám...doufám že to v nohách bude mít po mě
26. zář 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne normálně bylo nějaké mistrovství kde bruslil a samozřejmě vyhrál protože konkurenci neměl a on mu tam pak hrál jak bruslil po rozdání medailí,běhal mi mráz a sly v očích jak to bylo krásné :slight_smile:
26. zář 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to sem taky viděla..jo beru kameru tak to budu točit :dizzy_face:
26. zář 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já zrovna došla ze školy. Tak si vás jdu přečíst :grinning:
26. zář 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zofi copak jsi se dneska naučila pěkného :slight_smile:
26. zář 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic, jen jsem tam seděla a nudila se :grinning: . Teda až na předmět Sociální psychologie ta bla super :wink: :grinning:
26. zář 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi co delas za skolu, jinak gratulace biance: holky at se vám jen daří :slight_smile:
26. zář 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dodělávám si VŠ Učitelství pro MŠ :grinning:
26. zář 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer všem :wink:

Veliká gratulace biance a Barborce, pevné zdraví a hodně štestí!!!!

A Bufince díky za vyčrpávající info o plavání :wink:

My jdem zítra poprvé, tak jsem zvědavá, jak se to bude malému líbit.
26. zář 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ostravské? já dělám : pedagogika odborných předmětů, obchodu a služeb.ted si zpomínám,že to vlastně vím, co studuješ, jen sem zapoměla a jak si napsala, sociální psychologie tak mě to zarazilo, ten předmět mám taky:slight_smile:
26. zář 2008 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem :slight_smile:
Chystam se za mamkou do poruby ale moc se mi tam nechce. Jak se podívam na teploměr :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tam strašná zima. Jen 9 stupňu. :confounded: :unamused: Doufám ,že se to během dne vybere. :wink:
27. zář 2008 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
den a koho máte na tu Soc. pschologii?
Jinak dobré ráno přeji :grinning:
27. zář 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hojjjj dneska je krásně co i když asi teplo mo c nebude tak nabalím gojgy a vyšlu ven a zatím si vygruntuju už to tu pláče :grinning:
27. zář 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet venku je fajn kyky jsem navlekla ale pak jsem jí postupně svlékala alespoň tady na porubě...
Mimochodem Krásné slunné ránko :wink:
27. zář 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky :slight_smile: muzu se pridat? pristehovali jsme se do Ostravy a skoro nikoho tu neznam... tak bych se rada seznamila a nasla nekoho na spolecne prochazky apod. :grinning:
27. zář 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maja..jasan že můžeš od toho tady dřistáme :grinning:
Odkud jsi a kde teda bydlíš? :wink:
27. zář 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja su z Poruby a mam petimesicniho Tobiaska :slight_smile: a ty jsi odkud?
27. zář 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky poruba kousek od bazény a mám 2 měsíční sáru, porubaček je nás tady víc a klidně se přidej s kočárkováníkm k nám
27. zář 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, ja taky kousek u bazenu, to je parada :grinning: kdy chodite s mimiskama ven? ja jeste chodim do skoly, takze je to s casem horsi...ale kdyz to pujde, rada se pridam :slight_smile:
27. zář 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek